Opinie o Politeknik Sp. z o.o. w Rokita

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Politeknik Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Politeknik Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Politeknik Sp. z o.o. w Rokita

Dagusia

Lisek czwany z biura myśli sobie,że ludzie zapomnieli już,że podwyżki dostaję się pod biurem u Dyrektora..ale nie,nie,nie grubo się blondi myślisz wręcz przeciwnie....nikt nigdy tego nie zapomnij. takie pijawki trzeba czym prędzej oderwać od żyły...i wyrzucić do szamba gdzie ich miejsce.

$$$

Biuro pani Gosi powinno być pod stołem u...... A nie w obecnym miejscu.

Psi momiot

Lub od razu sekretarką prywatną Dyrektor ją zrobi. Kawusie zrobi kuperkiem zarzuci… Kasa będzie się zgadzać…

Człowiek nikt

Ludzie latami robią kasy nigdy na nic nie ma… a tu proszę Pani Gosia uśmiechnęłaś się… i cyk podwyżka, i to niemała… oczywiście równi i równiejsi… w tym zakładzie nic się chyba już nigdy nie mieni… św. Groth, to, by jej dał podwyżkę, ale za bramą.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Politeknik Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Sprawiedliwość tylko jaka

Oczywiście,że można dać podwyżkę Jak pod biurko się wchodzi szefostwu.. Tylko klaskać oczywiście

Armados

Nie....proszę pani gosiu niech pani zostanie z nami w zespole poliParobek..

Egzekutor

Tak zastanawiam się czy w naszym kochanym. Zakładzie pracy jest wieczna przerwa? Czy w rzeczywistości ów zakład jest może jakąś halą zabaw? I pogawędek? To, że dyrektor sobie nie radzi to chyba każdy już zauważył. O kierownikach nie wspominając… Bo niedługo to papier toaletowy będą wynosić… Swą szczególnością pozwolę się skupić na tapicerni oczywiście tylko brakuje stołów do bilarda i wisky… Każdy robi co mu się żywię podoba… O biurze. Nie wspominając wylęgarnia absurdu i nad wyrazu w każdym temacie… A w środku tej paranoi kierownik Tomczyk przyklaskujący swoim poplecznikom ci ludzie udający. Niewzruszenie to jest jakieś nieporozumienie… Jedni mają przerwę, kiedy chcą (biuro) a inni muszą co do sekundy czekać do przerwy to samo tyczy się wychodzenia do domów. Jedni z hali wychodzą, a drudzy pracują jeszcze… Kierownik. Z tapicerni obkleił się przydupasami na każdym stanowisku. Brygdzistowskik i zadowolony. O pakowaniu szkoda wspominać, bo obecny mistrz to mistrzowsko, ale to pali papierosy i paczki zjada i patrzy się na tyłki i biust pań z pakowania szczególnie jednej wyjątkowej blondi. To samo się tyczy Pani Małgorzaty od jakości co zajmuje się pstrykaniem zdjęć pseudo pakowaniem liczeniem tkanin, co i tak trzeba się prosić pół dnia, bo jej płacą przecież zasiedzenie i picie kawusi. I pogawędki na pakowaniu i materacach… Dominik to od 10 lat nic się nie zmienił, jaki był (usunięte przez administratora) i chory na głowę taki pozostanie już chyba na zawsze… Markowski, któremu zalecałbym leczenie psychiatryczne, bo innego rozwiązania ludzie nie widzą i swoje nerwy i humorki proponowałbym pozostawić w swojej chorej głowie, a nie wylewać na innych pracowników. Żywię nadziej, że ktoś weźmie się za tych ludzi ów wyżej wymienionych, bo to klika okrągłego stołu ręka rękę myje.

Mike
@Egzekutor

Kozak to stary zboczuch Chyba żonie trzeba dać znać!

Zxy
@Egzekutor

Oczywiście każdy będzie udawał jakby się nic nie stało. Masasssakra

Nikita
@Zxy

Daj spokój... Człowieku w tym biurze to święte owieczki siedzą nic nie wiedzą nic nie winne.. Herbatki, kawki ciasteczka. To najważniejsze! Ruszcie te od jakości! Bo to źle się skończy! Przecież to aż w oczy kole te dwie lewe ręce.

WRRR
@Egzekutor

NARESZCIE KTOŚ NAPISAŁ PRAWDĘ O TYCH DWÓCH ZJ....ACH MARKOWSKI I DOMINIAK TAKICH PSYCHICZNYCH NIE POWINNI DOPUSZCZAĆ DO KIEROWANIA LUDŹMI , NO I TEN DYREKTOREK MASAKRA BRAK SŁÓ

Sass
@WRRR

Co z tego jak do nich to jak grochem o ścianę

Władimir. P.
@Egzekutor

Skończysz na czyszczeniu u Mariusza. (usunięte przez administratora)

Łamacz

Witam, widzę że osoby o bardzo małym IQ się wypowiadają na temat firmy Politeknik nie mając pojęcia do czego służy ten portal. Czytając te komentarze zastanawiam się czy osoby piszące te wiadomości skończyły szkołę podstawową czy po prostu żal ściska pośladki że nie stać ich aby być kimś więcej niż zwykłym parobkiem. Proponuję się trosze wyedukować aby znaleźć sobie lepszą pracę albo stanowisko. Chciałabym poinformować jeszcze niewykształcone osoby iż komentarze oraz opinie negatywne działające na szkodę firmy są karalne zgodnie z prawem Polskim. Pozdrawiam was nieuki ;)

Wery
@Łamacz

Skoro jesteś klientem kozio je...co, to bierz się za zakup naszych mebli ,a nie tu wtrącasz się w nie swoje sprawy , a znajomość prawa masz taką jak twoje koleżanki z A3 :)) Tam na trasie ssssaaa się ???? dlatego sssssiiiiijjj PACANIE OD ZNAJOMOŚCI PRAWA.

Shatu

Słuchaj ty uważający że ma jakieś ,"IQ" , ja myślę głupku że jak byś miał co kolwiek w łepetynie , to nawet byś nie splunął na tej stronie , niestety teraz jak cokolwiek tu napiszesz zrównasz się z nami PAROBKAMI. A MY CIEBIE DOCENIMY , OJ DOCENIMY JAK NIGDY !!!

ID

Pani sowisz najwyraźniej może pracę kończyć kiedy jej się podoba... I wjeżdża na firmę jakby bóg wie kim była..

WRrrf

JEST COŚ TAKIEGO JAK POZEW ZBIOROWY MUSIMY SIĘ ZEBRAĆ I WEZWAĆ PIP , PRZECIEŻ TACY PSYCHOPACI I MARKOWSKI NIE MOGĄ WIECZNIE STOSOWAĆ MOBINGU - JUŻ KILKA RAZY BYLI W SĄDZIE TRZEBA Z TYM K......WEM SKOŃCZYĆ ŻE NIE WSPOMNÉ O TYM DYREKTORKU KTÓRYM KRĘCĄ JAK CHCĄ .

Tik tak

Niedługo szef Johan przyjeżdża Musimy się zmobilizować i ogarnąć ten (usunięte przez administratora) Bo NAJWIDOCZNIEJ DYREKTOR TO PIONEK KIEROWNIKÓW pociągają za sznureczki!!

Urwa

Masakra nikt nic z tego sobie nie robi w tej pseudo firmie... (usunięte przez administratora) pełną gębą pionki jak chodziły tak chodzą po szachownicy... Wszystko do czasu

@Urwa

Hehehe...naprawdę myślisz, że gowork zmienia firmy ??? Czasami tylko pomaga przeczyścić atmosferę i usunąć ludzi ????????????

Bliski koniec
@A

Przydałoby się przerzedzić troszeczkę, bo duszno na tapicerni.Dyrektor leci w kulki oczy mu mydła w nosie wszystko ma. Wielu to się nie podoba tylko boją się odezwać. Bo przecież wybrańcy święci są i włos z głowy nie może spaść. Chociaż co niektórym tych włosów brak tylko zadarty nosek ponad dumę. Najwidoczniej co niektórzy mają wyższy status u kierownictwa i w soboty mogą po kryjomu pracować… I rozbijać się po kątach, jak kulę na stole bilardowym „równi i równiejsi”, skąd ja to znam?

Sprawiedliwość

Panie dyrektorze jak to jest że Wybrani w soboty pracują po kryjomu i wynoszą krzesła itp i nikt z tym nic nie robi? Kiedy bezkarność kierownika TOMCZYKA skończy się?

Mike
@Sprawiedliwość

Prawda, prawda weźcie się za nich!!

Shian
@Mike

Oczywiście,że prawda bezwstydnny kurdupel. Za robotę by się wziął a nie stoi przy tej pile i nic innego go nie obchodzi.. Pogawędki, rozmowy.. To najważniejsze i biust Patrycji.. Chyba trzeba dać znać jej chłopu by pogonił tego łapciucha niskorosłego.

Sses
@Sprawiedliwość

Podwyżki byście dali ludziom An ie głupoty kupujecie odkurzacze duparele..

Kolega z bosha

To szanowni państwo prawda Agnieszka S. Jest straszną osobą chciałby zawładnąć druga osobą i mieć nad nią władzę. Co innego mówi a drugie robi za plecami.. Nie dziwię się jej że chce odejść od nas bo u nas pracuje się a nie obrabia (usunięte przez administratora)innm. Maślane oczka i słodka gadka to nie wszystko.

Podobno już ją zwolnili.

Podobno już ja zwolnili.

Marzena
@A

a kim ona była w firmie że aż tutaj o niej opowiadacie?

Lukas
@Marzena

Pewnie jak i w życiu - Nikim.

isabela

po co usuwasz prawde ?

Czarnogłowy
@Lukas

ktoś jeszcze pamięta tą Agusie i Zuzie ? co u nich ? :-)))

Monia
@Kolega z bosha

Zapraszam na priv: Agguucha insta ????

Stojaki

Pakowanie na tapicerni to jakieś nieporozumienie.. Ale kierownik nic nie mówi to co się dziwić swój swojemu ręce myje..

Marzena
@Stojaki

jakie dokladnie masz zastrzezenia do tego pakowania, co z nim nie tak jest?

Yuuma
@Marzena

Twój wielki nochal..

Ucisk
@Stojaki

Szczególnie ta Pani z biura Co zdjęcia pstryka non stop stoi koło Katera albo na materacach i czopkuje do każdego Na wszelki sposób.. Lub z ekipą siedzi na stołówce w czasie pracy i jedzą śniadanie w czasie pracy.. A kierownik Tomczyk ten z bmw.. Przyklaskuje swoim Pupilom

Olga
@Yuuma

A oprócz aspektów wizualnych wśród pozostałych współpracowników to ogólnie samo wykonanie czynności jest problematyczne czy nie masz zastrzeżeń? ;p

WkrętY

Największe czopkowanie i kolesiostwo jest ogólnie na tapicerni o materacach nie wspominając.. Ręce opadają.. Równi i równiejsi..

Były

Mamy ciężki wojenne czasy na świecie, podobną sytuacja jest w politekniku i to od kilku lat. Tak jak kierownik z Goleniowa traktuje pracowników jest trudne do zrozumienia gdyż są to zachowania z dziedziny psychiatrii, nie mówiąc że mobing, poniżanie i dołowanie pracowników to codzienność. Panie Dyrektorze niech Pan skończy z kumpelstwem z nim i zajmie odpowiednie stanowisko bo NIE WOLNO DRUGIEGO CZŁOWIEKA GNĘBIĆ I PONIŻAĆ.

@Były

A ty z nicka wynika jesteś byłym pracownikiem , po co tu narzekasz ? idź do sądu o nękanie i mobbing - od razu wezmą za krocze markowskiego i po zawodach , po co tu narzekać , idź do sądu i tyle , i łysego też by się przydało pogonić , od razu by zaczeli myśleć oba barany .

Olga
@Sowisz

A to on nie narzeka głośno celowo dla potencjalnych kandydatów? Wiesz taki ewentualny negatywny feedback z warunków tutaj, Bo rozumiem, że nie koloryzuje i wszystko co napisał się zgadza?

Na jakie wsparcie w Politeknik Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Rokita zakład

W tym zaklacie nie przestrzega się niczego ani nie liczy się z niczym... Najważniejsze żeby kierownicy itp mieli pełne kieszenie kasy i mebli w domu. (usunięte przez administratora)

@Rokita zakład

trzeba być i umieć być obrotnym , a nie tylko narzekać , przestań pisać tutaj bzdury to wcale nie prawda co piszesz

hmmm , poprostu jesteś za mało obrotny :))

za rzucanie oskarżeń bez pokrycia czeka sprawa sądowa , twierdzę że jesteś za mało operatywny dlatego pilnuj swojego miejsca przy maszynie i co z tym łykusiem ? pijaku! chcesz sobie łyknąć łykusiem serio ? przy maszynie nie polecam pijaństwo w zakładzie pracy grozi zwolnieniem dyscyplinarnym .

Zuzanna
@Andrzej

Co to znaczy być obrotnym? Skoro masz inne zdanie na temat pracy w firmie, może napiszesz jakieś konkrety? :)

Johny

Wczoraj widziałem konkretny wpis.. Ale za dużo prawdy ktoś wylał I wpis został usunięty.. Żałosne... Nawet ci ludzie odwagi nie mają tylko wstydzą się sami przed sobą.

@Zuzanna

ZUUUZZZA :) ty już wiesz co to są , i o jakie konkrety chodzi , oj JOLKA JOLKA :))

@Johny

A TO PECH :))

Johny
@Andrzej

A to pech.. Zawsze można zmienić strategie i korespondencyjnie słać prawdę itp

@Johny

JUŻ WCZEŚNIE napisałem i napiszę jeszcze raz ,za słaby jesteś zakładowy komiku , za mało obrotny :)) ehehhe , a teraz zabieraj się na pakowanie bo tam robota czeka hehehe i sajgon :)) , za....laj w podskokach wsiowy prostaku bierz się za pracę bo bramę zobaczysz z drugiej strony i i wilczy list do ręki dostaniesz . Do roboty bo ukraincy czekają na twoje miejsce

słaba emocjonalnie pi...do weź się za pracę a nie tu wylewasz żale Do roboty bo ukraincy czekają na twoje miejsce

Mr rokita

Mam nadzieję, iż ktoś się weźmie za tapicernie na pakowaniu bo to idzie o pomstę do nieba.. Zwłaszcza tę panią od jakości co je kanpaki chowając się po kątach Panie Detektorze Kowal takiego Pan chciał pracownika? Co telefon, pakowanie i nic więcej? Ludzie ruszście się... A etat leci i kasa bardzo mądre..

DETEKTOR KOWAL :)
@Mr rokita

Trzeba się poprostu uczyć kończyć studia , dokształcać wtedy z prostych prac można wykonywać te bardziej odpowiedzialne - i jeść kanapki po kątach , tak mi przykro - powodzenia w dokształcaniu się .

Mr Rokita
@DETEKTOR KOWAL :)

Buhahaha... Kończyć studia I pracować na pakowaniu szczyt marzeń. Chować się po kątach jak szczur, jeść kanapki i udawać, że coś się wie...

DETEKTOR KOWAL :)
@Mr Rokita

no widzisz małowiejski prostaku , już wiesz to wszystko z autopsji - a czy wiesz co to w gramatyce językowej autopsja ? albo organoleptycznie ? , a teraz do roboty na pakownie ,bo jak nie to przeniosę cię do SAJGONA ! NA PAKOWANIE MEBLI !

Sprawiedliwy dzwonek

Pani Wielka Brygadzista sowisz M. Ma przywileje jakieś? Że wszyscy czekają do 5 po 15stej a ona jeździ jak chce? To można załatwić raz dwa..

@Sprawiedliwy dzwonek

Wal się , jak ci nie pasuje to sobie sam włączaj ten dzwonek , będziesz wychodzić kiedy chcesz !!! zresztą możesz już iść i tak nic nie robisz

Sprawiedliwy dzwonek
@Sowisz

Zobaczymy.. Per pani wielka Nadajesz się (usunięte przez administratora) Swoich ludzi tylko i udawać niewiniątko..wyjdziesz za bramę to już nie wrócisz...

@Sowisz

grozisz mi ? teraz tylko patrzej jak wyjdę za bramę i poczekam tam z policją za groźby karalne !(usunięte przez administratora)

@Sprawiedliwy dzwonek

grozisz mi ? teraz tylko patrzej jak wyjdę za bramę i poczekam tam z policją za groźby karalne ! wal się !

Sowisz

używasz języka ze swojej wsi , gratulacje wieś to wieś co tu oczekiwać , i jeszcze raz wal się !

Zostaw merytoryczną opinię o Politeknik Sp. z o.o. - Rokita

• Jak się pracuje w Politeknik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Politeknik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Politeknik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 1 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Politeknik Sp. z o.o.