Opinie o Politeknik Sp. z o.o. w Rokita

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Politeknik Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Politeknik Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Politeknik Sp. z o.o. w Rokita

Czym w Politeknik Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Bigs

CHYBA ZNIECHĘCAJĄ..I PSYCHICZNIE WYKOŃCZAJĄ...

Człowiek od sajgona

Zbyt za dużo? Buhahahahahah Ten zakład to dorównuje rynsztokowi tylko narobić na środku PAKOWANIA!!!! Nie wspominając TAPOCERNI gdzie rewie mody robią i jakieś psie wybiegi...GDZIE BHP ALE TAK SERIO WEŹMIE SIĘ KTOŚ ZA TO? CZYNTO TAK GROCHEM O ŚCIANĘ? Inte wychodzenie prędzej Dąbka skończy się...I wielkiej od boleści pani SOWISZ jak zwykle zdziwionej...

Inflacja

Rzeczywiście wypłata jak w post (usunięte przez administratora)Chinach... jeszcze miskę ryżu i będzie okej..to się dyrektor wysilił..ciekawe ile on ma wypłaty za swoją "CIEZKĄ" pracę.....

Lovi

Weźcie tego szczura co się pląta między nogami...to nie schronisko do (usunięte przez administratora) Bomtonsie inaczej załatwi..

Qerty
@Lovi

Dokładnie... wystarczy,że dwie krowy w tym biurze siedzą i nic nie robią.. w dodatku Baran też by się znalazł.. to pieska zachdziało się jeszcze...

KAROL
@Qerty

że dwie krowy to mało powiedziane , hahaha a z tym psem to im chyba się stare czasy z św. pamięci dyrkiem przypomniały , ktoś się w końcu z tych (usunięte przez administratora) weźmie , (usunięte przez administratora) wam dokumenty w końcu przetrzepie i najeźdźce SZWECKIEGO wyniesie z POLSKI RAZEM Z TYM SZTYWNYM WALDIM

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Politeknik Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Inflator

Jak zwykłe Pan dyrektor nie wywiązał się z obietnicy nic nowego..minimum 22.81 zł powinno być a zdecydowana większość ma poniżej tej stawi...Oczywiście nie ma co zaczynać dyskusji bo Panie z biura tak wytłumaczą tak zakręca że z człowieka głupka zrobią aby obronną stroną tylko wyjść...ręce opadają jeszcze z tej podwyżki co dostałem 1.34 zł podatek no.to niezła podwyżka..a mógłby Pan powiedzieć ludziom ile Pana pieski upass tzn kierownicy dostali? Podwyżki czy tam premii ?No właśnie.

Miska ryżu
@Inflator

https://www.gov.pl/web/rodzina/od-1-stycznia-2023-r-placa-minimalna-w-gore. Tu poczytajcie sobie ile powinno być minimum wielcy kierownicy i na czele dyrektor od miski ryżu

Olga
@Inflator

Ta deklaracja to jakoś słownie została złożona co o tej większej kasy? A była konkretna kwota, bo teraz to już nie wiem?

Żałosny
@Inflator

No właśnie ..!! jesteś kolego żałosny ???? narzekasz i narzekasz a w dalszym ciągu pracujesz w naszej firmie .. skoro tak Ci jest zle to po prostu zwolnij się i idź tam gdzie będzie Ci lepiej ????‍♀️ Nikt tu na siłę Cię nie trzyma a te bzdury , które wypisujesz nie da się już czytać i jako koledzy ,, wstyd nam za Ciebie????????

Lovi
@Żałosny

Bzdury? Hahahahaha święta prawda..klika jeden drugiemu rękę umywa...pracownik tylko obrywa i najmniej korzyści

Andrzej - logistyka

Panie z biura są wyjątkowe , z dala od nich , dobrze wykonują swoją pracę hehehehehe

SAJGON

AHAHAAHAHAAAA , do roboty , malarnia czeka POCAHONTAS , LEPIEJ OD WAS PRACOWAŁA WSZYSTKICH , chyba ją przyjme ponownie do pracy .

Inflator

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak to jest,że MINUMUM powinniśmy mieć 22,80 zł a mamy mniej nawet większość 22 zł nie ma?czyli pracujemy za Mniej Niż MINIMUM ! To jak teraz jest tak a od 1 Lipca minimum ma być 23,50 zł to.dajcie spokój (usunięte przez administratora) KLAMCY!! NA STRONIE RZĄDOWEJ USTAWOWO JEST TAK PRZYJĘTE ALE ROKITA WYJĄTKOWA JEST JAK ZAWSZE..

Mara nocna

Na samom myśl,że muszę do tego (usunięte przez administratora) znów przyjść i na tego (usunięte przez administratora)patrzeć to krew mnie zalewa...tyle czasu siedziska na 4 literach to jutro (usunięte przez administratora)maraton.

Pań robóka
@Mara nocna

Szkoda gadać..czas wrócić do wariatkowa z wczasów...szkodliwe powinni nam płacić za spędzanie w otoczeniu z dominiakiem.

ANDRZEJ
@Mara nocna

AHAHAA ani trochę mi was nie żal AHAHAH

zyguś
@Pań robóka

nie umiecie do (usunięte przez administratora) to się męczcie , barany

Magdalena
@zyguś

To jakiś przestój był? Będą po Nowym Roku jakieś przyjęcia do pracy? Chętnie się dowiem gdzie aplikować

Buhaj
@Magdalena

NAJLEPIEJ aplikować w (usunięte przez administratora) kierownika. A szczególnie temu z tapicerni on lubi (usunięte przez administratora).

Sos
@Buhaj

Dawajcie podwyżki jak obiecywaliście...czy dyrektora słowa są jak splunięcie na wiatr?

Umolnieni

Wreszcie wolny kibel będzie.. Wiesia nie ma cud!

Kibel

Niedługo nowy rok będzie.... Dalej bedzie trzymać tego starca? Co obija się po kiblach? I tak nie ma pracy na tapicerni to po co darmozjada trzymać? O pamiętajcie się ludzie... Srajtaśme mu kupcie pod choinkę...

Robol

Ile jeszcze będzie trzymać tego emeryta co w ciągu dnia 5,6 razy chodzi do toalety? Większość dnia spędza w WC..I jeden mebel męczy cały dzień i to nie do końca..No ludzie ja ja rozumiem że wam się opłaca bo zusU płacić nie musicie itp ale dajcie szansę młodym.. albo trumne niech sobie chłop zbije od razu bo do 80tki będzie tyrał tu...

Pracownik x10

Ale pożal się Boże (usunięte przez administratora). I. Jednym 500 jeden zaledwie 400 zł.. Ten zakład z roku na rok spada na wiedzę (usunięte przez administratora).. Tak samo niby ten dodadek jest ale nikt go nie odczuł pić na wode masakra... Krętacze i złodzieje..

Ponad prawem..
@Pracownik x10

Najważniejsze,że im się zgadza a na resztę to można pluć..

Zbigniew
@Ponad prawem..

Ja nie w temacie. Dobrze zrozumiałem, że psioczycie na pieniądze, jakie tu płacą? Ile tego miesięcznie wychodzi?

Robol
@Zbigniew

Niecałe 3tyś

Żona

Mr.Buniek jest jak czkawka jak nie zaleje Nieustannie (usunięte przez administratora)Apacz 2.0 tylko chmiel w jego żyłach płynie...swoboda jest jak niepatrząca żona wolno wiele do czasu Artur.

Łyk

Bunkek znów daje ostro z (usunięte przez administratora) Za robotę weź się a nie wypłatę przebijasz Drobny (usunięte przez administratora) Czas ogarnąć się... A nie żyć złudzeniem Procentów.... I ten człowiek a raczej czerwona twarz jak wódz apaczy czerwona twarz...

Luźny łyczek
@Łyk

Federacja sprawiedliwości

7.5%? Hmmm..A nie można by tak chociaż z jeden raz Panie Kowal dać 10%? Tylko trzeba te ochłapy jak psom?hmm? Dobrze,dziękujemy za kromkę suchego chleba! ale jakby mógł Pan do tej kromki dorzucić jeszcze szklankę wody Super by było..Taki miły gest od Pana..całkowicie inaczej by patrzeli ludzie na Pana..Ja wierzę,że da się coś zrobić.

Lolo

Proponował bym strajk za tydzień w wtorek...jak podwyżki nie będzie tylko ludzie zbieracie się w sobie to chodzi o nas wszystkich...a nie jeden stanie drugi nie

Niki8888
@Lolo

Kto tu ci stanie? Jak tu co drugi to boi się własnego cienia..nie wspominając o szwaczkach z tapicerni..I innych czopkach

Mrrr

Pracuje w tej firmie 9 lat. Od samego początku napięta atmosfera była tabletki nawet mi nie pomagają na nerwy i stres. Kto mi zapłaci za te wszystkie nerwy, jakie wywiera ten łysy sku....syn - (usunięte przez administratora)to mało powiedziane swoją frustrację wyładowuje na pracownikach bogu winnych i te nadgodziny obowiązkowe. A w umowie co innego napisane jest. Dyrektor powinien dać podwyżki za prace w takich warunkach. A wielki mistrz ćwikła to tyle wie ile przeczyta z karty zamówienia PORAŻKA Nie polecam pracy w tej firmie praca w szkodliwych warunkach zarobki średnio 2200zł przymusowe nadgodziny za które są marne grosze.. A główne szefostwo to... Mniej alkoholu.

ANDRZEJ - TRANSPORT :))

TRZEBUNIAK ... I WSZYSTKO JASNE OJ BUNIEK BUNIEK TY TO MASZ TALENT DO PRZEKRĘTÓW Z DOMINIAKIEM EHHHH

Ponad prawem..
@ANDRZEJ - TRANSPORT :))

I poutykane ma Piwo w namiocie alkus zakładowy..

Nóżka
@ANDRZEJ - TRANSPORT :))

Ty łyko Najlepszy jesteś z nich wszystkich machlojku zakładowy

Big

Polecam sprawdzić mieszkania ludzi z zakładu i zapytać skąd mają te meble. Jedni narzekają na płace a drudzy w tym czasie wypi#rdalają meble i materace na lewo. Podać nazwiska, czy popatrzcie na siebie i pogadacie ze sobą?

Pufa513
@Big

Proponował bym zacząć od kierownictwa..kończąc na trzebuniakach..jedna klika i tyle.

Big
@Pufa513

Nie mówiąc o tym, że każdy ma poduszki i coś uszyte z materiałów z tapicerni. Rozkradają zakład

Ludwiczek
@Big

Najwięcej to sawaczki mają torebek poszytych I Bułki mebli całą szopen..

Zostaw merytoryczną opinię o Politeknik Sp. z o.o. - Rokita

• Jak się pracuje w Politeknik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Politeknik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Politeknik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 1 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Politeknik Sp. z o.o.