Opinie o Politeknik Sp. z o.o. w Rokita

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Politeknik Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Politeknik Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Politeknik Sp. z o.o. w Rokita

Walduś

Helena
@Walduś

A jak w firmie wygląda wynagrodzenie za nadgodziny? Są dodatkowo płatne, czy może pracownikowi przysługuje w zamian dzień wolny? Obecnie wiele firm ma kłopoty finansowe, jednak jestem ciekawa, czy w Politeknik istnieje jakiś system premiowy lub też dodatki pozapłacowe.

Potrek nowy spawacz

Praca nie jest zła jestem - jestem spawaczem. Niestety współpracownicy to (usunięte przez administratora) kręcą jak mogą w każda stronę. Rozmawiałem z kierownictwem powiedzieli mi że lepiej zgłaszać takie sprawy do nich do biura i będą to wyjaśniać. Na początku było mi głupio ale teraz robię to z pełną świadomością i zgłaszam każdego takiego ,,cwaniaka,,. Już nie ufam nikomu. Co do osób z ,,góry'' to też trochę dziwne ponieważ wykonuje swoją prace w 100% jednak nie dostałem wynagrodzenia na jakie się umawiałem. Ja jako spawacz uważam powinienem być lepiej traktowany - nie wspominając już ze powinienem dostać jakąś extra premie... Zobaczymy na razie mam mieszane uczucia, przyz tych współpracowników i wypłaty raczej na razie wrażenie negatywne. Zobaczymy z czasem może w końcu ktoś mnie dobrze doceni

Oorro

Do końca 2 zmiany 30 min Do końca 2 zmiany 5 min do końca 2 zmiany 2 min nikogo z was nie żałuję... Hahaha a Fabrycio zaraz potknie się o palety hahaha

Pool

z dala od tej firmy , jak największym szerokim łukiem - KADRA MASAKRA , KULTURA PRACY - BRAK , zresztą brak słów

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Politeknik Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
???? Miś

Xzy

Widzi Pan kierownik z działu Malarni i lazuru jak karma wróciła po latach jak pan traktował ludzi tak oni teraz, jak odbicie w lustrze odbiło się i trafia w samo sedno..

Sztywny

Hihihih hihihih hihihih hi hi hi hi hi hi hi hi hi hi hi hi hi hi hi hi hi hi hi hi hi

Jacek

Do : Darek, a ja mam wrażenie że ty jesteś Waldek ????????????, a inspiracją do tak zadufanego wpisu jest fak że konkurencja już dawno was prześcigła w płacach, a ludzie którzy tam pracują to tzw. Lokalsi, pracują bo mają blisko wioski w których mieszkają - więc są tam bo są... a jeśli chodzi o przymusowe nadgodziny to wkońcu tobie i temu łysemu przygłupowi się odbeknie porządną kontrolą PIP, i radzę zmienić kadrę z esesmanów ( maniek, burak, kapusta vel broda) na normalnych i myślących ludzi, a nie panów z wybujałym ego, brakiem przygotowania kierowniczego i merytorycznego, nadpobudliwością i oznakami daleko idącej andropauzy, że nie wspomnę o początkach choroby układu wiązki przepływu elektronów w mózgowiu i samym przymózgowiu. Pozatym wyciągnij kij z między pośladków, to będziesz mniej sztywny i ludzki , i być może zamiast zajmować się pielęgnacją trawnika + lizania tyłka szwedom ????????????dostrzegniesz ludzi wokół - na marginesie panie w biurze to porażka prawdopodobnie już dawno przestały brać tabletki na menopauzę - porażka tylko ploty i jątrzenie, podpuszczanie innych na siebie jak tam poszedłem do biura o byle zaświadczenie w jakiejkolwiek sprawie to tylko : my tu pracujemy proszę zobaczyć ile mamy spraw, i ciągle z kwitkiem mnie odsyłały, szkoda gadać, bezużyteczne szkodniki, a atmosfera w pracy to wieczne napięcie i stres spowodowany pernamętnym zastraszaniem przez kierowników.

Wieńzień łysego

burak

Panie z Tapicerni wielka pani brygadzista Pani (usunięte przez administratora) i pani tapicerka (usunięte przez administratora) to niech wychodzą z hali jak wszyscy, a nie przed czasem chyba, że mają jakiś przywilej u Pana Kierownika co by mnie wcale nie dziwiło...

Blodii
@burak

Widać, że ból dupki mają panie z tapicerki bo zgłaszają post.. ????

Okoloko

PONOWNIE CAŁY MADAGASKAR SIĘ ZAGOTOWAŁ, CZY SKRZYDEŁKA W KFC BYŁY NIE SMACZNE I ZA SZKODZIŁY NA GŁOWĘ ???? WIG 20 OSTRO W DÓŁ

Rto Karo

PONOWNIE CAŁY MADAGASKAR SIĘ ZAGOTOWAŁ, CZY SKRZYDEŁKA W KFC BYŁY NIE SMACZNE I ZASZKODZIŁY NA GŁOWĘ ???? WIG 20 OSTRO W DÓŁ

Ojom

Polom

Hmmm... jako i ja mam, tak wam daję, aby nikomu z was nie zabrakło niczego... ekkkkhhhm

Grop
@Polom

Mrrrr

Jedzą za nasze i jeżdżą wstydu nie macie...sami swoją firmę (usunięte przez administratora). Ludzie zarabiają grosze ale jakoś stać każdego pracownika na tą przykładową bułkę.. kadra zachowuje się jak KASTA jak ci sędziowie..ŚP..dyrektor w grobie się przewraca ale czego spodziewać się po ludziach którzy myślą i żyją komuną... Więzień łysego 19.03.2020 18:21 Pracuje w tej firmie 9 lat. Od samego początku napięta atmosfera była tabletki nawet mi nie pomagają na nerwy i stres. Kto mi zapłaci za te wszystkie nerwy, jakie wywiera ten łysy (usunięte przez administratora) Mobbing to mało powiedziane swoją frustrację wyładowuje na pracownikach bogu winnych i te nadgodziny obowiązkowe. A w umowie co innego napisane jest..Dyrektor powinien dać podwyżki za prace w takich warunkach. A wielki mistrz ćwikła to tyle wie ile przeczyta z karty zamówienia PORAŻKA ??? Miś 19.03.2020 18:19 Nie polecam pracy w tej firmie praca w szkodliwych warunkach zarobki średnio 2200zł przymusowe nadgodziny za które są marne grosze.. A główne szefostwo to... Mniej alkoholu. Do Pani J... hahaha 19.03.2020 18:18 W czasie pracy wypracowuje się emeryturę... Na którą już dawno powinnaś odejść i zrobić miejsce innym... Pracodawca na takich co dodają opinie podczas pracy raczej patrzy nie przychylnym okiem... No chyba że ma się przyzwolenie na wszystko... ???? Pracuj na emeryturę a nie dodajesz opinie podczas prac Walduś 19.03.2020 18:13 Przymusowe nadgodziny Ludzie zamiast buntować się jakoś zjednoczyć to wchodzą w tyłek kierownikowi.. ???? Podwyżek niechcą dać 2300zł a jak dadzą to 5,10 gr śmiech na sali od ponad 3 miechów nadgodziny człowiek siły już nie ma. Firma ledwo koniec z końcem trzyma(usunięte przez administratora) Virus 19.03.2020 18:10 Każdy zakład conajmniej na tydzień zamykają ale nie w rokicie może jakby było 50 osób zarażonych to MOŻE by puścili pół godziny wcześniej do domu ???????????? Bhyu 19.03.2020 18:10 Wszędzie zamykają zakłady itp oczywiście politeknik musi być wyjątkowy myślą że jak zamkną bramę i powiedzą karteczkę jak myć ręce i wszystko ok? Buhahah

Parno i duszno
@Mrrrr

Na co dostajecie bony? Co miesiąc czy na święta?

Hahaha

Do Pani J... hahaha W czasie pracy wypracowuje się emeryturę... Na którą już dawno powinnaś odejść i zrobić miejsce innym... Pracodawca na takich co dodają opinie podczas pracy raczej patrzy nie przychylnym okiem... No chyba że ma się przyzwolenie na wszystko... ???? Pracuj na emeryturę a nie dodajesz opinie podczas prac Pracodawco... a Ty?

Księżniczki

Dajcie ludziom pieniądze a nie : za 15 trzecia księżniczki gotowe już do wyjścia bo dyrektora nie było.. Ręka rękę myje ludzie rachunki mają do wysłania i ogóle.. Raz o 11 wypłata raz o 15 a raz Bóg wie kiedy.. (usunięte przez administratora)

Szwed u Siebie w kraju na takie (usunięte przez administratora)by nie pozwolił, a tutaj dał kierownictwu wolną łapę i kilka tysi do kieszeni to jak w poprzedni wpisie esesmani rządzą. Dobre sobie dobra atmosfera w firmie to proszę po takich wpisach niech Waldek zrobi anonimową ankietę to zobaczy że kierownictwo to nic innego jak psy....Czas leci a oni nauczeni doświadczeniem zamiotą sprawę pod dywan , a resztę czas zrobi. Należałoby ten problem przedstawić po pierwsze Szwedowi , po drugie sanepidowi, po trzecie inspekcji pracy. (usunięte przez administratora)

Śkoda

Mało zamówień jest mało roboty a dwa cwaniaczki z Tapicerni w soboty przychodzą i dorabiają? Ludzie przecież to idzie o pomstę do nieba !!! Mało kasy to psy czesać jak Pana maślany żona.. Takie Kierwonictwo, Ale to wina tego Piotrka taki sam cwaniaczek jak te dwa Dąbek i Tatarek. Ludzie zarabiają po 2300zł a oni mają setki (w spbpty)płacone? Gdzie jest Pan derektor to trzeba załatwić, bo ręce opadają inni mają grosze zarabiać a oni jeszcze raz tyle? Brak słów.

ŚKODA

Mało zamówień jest mało roboty a dwa cwaniaczki z Tapicerni w soboty przychodzą i dorabiają? Ludzie przecież to idzie o pomstę do nieba !!! Mało kasy(usunięte przez administratora)Takie Kierwonictwo, Ale to wina tego Piotrka taki sam cwaniaczek jak te dwa Dąbek i Tatarek. Ludzie zarabiają po 2300zł a oni mają setki (w spbpty)płacone? Gdzie jest Pan derektor to trzeba załatwić, bo ręce opadają inni mają grosze zarabiać a oni jeszcze raz tyle? Brak słów.

Agawa

Zostaw merytoryczną opinię o Politeknik Sp. z o.o. - Rokita

• Jak się pracuje w Politeknik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Politeknik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Politeknik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 1 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Politeknik Sp. z o.o.