Opinie o Politeknik Sp. z o.o. w Rokita

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Politeknik Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Politeknik Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Politeknik Sp. z o.o. w Rokita

poogo

WOLDUMORDU, konkurencja już dawno was prześcigła w płacach, a ludzie którzy tu pracują to tzw. Lokalsi, pracują bo mają blisko wioski w których mieszkają - więc są tu bo są... a jeśli chodzi o przymusowe nadgodziny to w końcu tobie i temu łysemu przygłupowi się odbeknie porządną kontrolą PIP, i radzę zmienić kadrę z esesmanów ( maniek, burak, broda) na normalnych i myślących ludzi, a nie panów z wybujałym ego, brakiem przygotowania kierowniczego i merytorycznego, nadpobudliwością i oznakami daleko idącej andropauzy, że nie wspomnę o początkach choroby układu wiązki przepływu elektronów w mózgowiu i samym przymózgowiu. Poza tym wyciągnij kij (usunięte przez administratora) to będziesz mniej sztywny i ludzki , i być może zamiast zajmować się pielęgnacją trawnika +(usunięte przez administratora)szwedom to dostrzegniesz ludzi wokół - na marginesie panie w biurze to porażka prawdopodobnie już dawno przestały brać tabletki na menopauzę - porażka tylko ploty i jątrzenie, podpuszczanie innych na siebie -bezużyteczne szkodniki, a atmosfera w (usunięte przez administratora) to wieczne napięcie i stres spowodowany pernamętnym zastraszaniem przez kierowników.

Zuzanna

Tata cały czas śledzę ofertę pracy tej firmy, proszę, dajcie znać czy warto tam aplikować, czy pracodawcy są w porządku, jaka panuje atmosfera, i czy płaca jest uczciwa? Chodzi o stanowisko mechanika-konserwatora. Wiem, że szukali kogoś na to miejsce, wtedy zarobki były w granicach 4 tysięcy. Teraz cisza na temat ofert pracy:( Niby dużo tu negatywnych opinii, ale moze nie chodzi o to stanowisko? Czy w całej firmie jest podobnie?

Waldek
@Jacekplacek

A co masz do dyrektora bo nie do końca wyjaśniłeś? Możesz napisać cos konkretnego o warunkach? Pracownicy dostają ubrania robocze czy pracuje się w prywatnych? Jak z narzędziami? Wszystko dostępne i nie trzeba się prosić?

Video omnia desuper Nowy wpis

Witam serdecznie. Próbę mamy do Pana Kierownika Dominiaka. Żeby zaczął brać leki na niespokojne nogi… żeby nie łaził tak po 40 razy na minutę w te same miejsca, bo to jest lekko niepokojące. A przede wszystkim ludzi stresuję swoim zachowaniem, ile można? Z punktu pracownika, czyli obserwatora to jest nienormalne zachowanie… Wstanie przejdzie się… Pójdzie do biura na 2 minuty i znów leci w to samo miejsce, jakby miało coś się zmienić w przeciągu tej chwili… My jesteśmy zdrowymi ludzi nie mamy downa albo coś, że pilnuje nas, jak dzieci nierozwiniętych umysłowo. Tak wiemy, że on w głowie ma spisek i nam nie ufa… To nie jest śmieszne, bo jak nie zmieni się będziemy pisać do szefa w Szwecji serio mówię… Nikt nie straszy ani nic, ale to już jest przytłaczające i irytujące zachowuje się jak nadopiekuńczy ojciec tylko w złym sensie tego znaczenia. Może niech zainwestuje w bieżnie w domu albo jakiś sport zacznie uprawiać, aby nadmiar tych emocji mógł wyładować lub może niech nie pije tyle kawy… Serio stresująca sprawa i ludzie podśmiewują się… tak, tak wiem, że go to nic nie rusza jest jak terminator 'T-1000', ale od czego ma mistrza i brygadzistów? Za to im płacą… A co do brygadzistów, to również aktorstwo pierwsza klasa… obijają się ręce w kieszeni i chodzą bez celu… szukając jakiegoś 'ALE' do pracowników… zamiast pomóc wytłumaczyć to wkopują jeszcze nas za coś, czego my np.; nie zrobiliśmy itp. za robotę niech się wezmą za to kasę mają, i to niemałą, bo ponad 700 zł dodatku… tylko nie wiem za co ;np. panie Leszku z lazyrowni lub panie Sławku ze stolarni… jeden i drugi zawsze nie winy i udają po szkodowanych na winę drugiego… jak się nie nadają, to zmienić i tyle… odpowiedzialności panowie trochę więcej chcecie brać kasę większą to pokażcie, że zasługujcie na to.

miki89 Nowy wpis
@Video omnia desuper

W sumie to i racja. Łazi jak opętany!!!

poogo Nowy wpis

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Politeknik Sp. z o.o.?

A w jakiej wysokości była ta podwyżka dla brygadzistów? I na jakie wynagrodzenie mogą liczyć pozostali pracownicy? Podacie widełki? Ciekawi mnie to, jak to teraz wygląda w tej kwestii finansowej...

Misia

A jak się dowiedzieliście, że dostali podwyżki? Skoro wszystko było załatwione po cichu? Są jakieś szanse żeby też coś dostaniecie, skoro wszyscy już wiedzą o tych podwyżkach? Sorki, ze tak dopytuje, ale mojemu bratu ktoś polecił kiedyś tu prace i ma zamiar podpytac o jakiś wakat wolny. Ale skoro tak sytuacja w firmie wyglada, to nie wiem czy mam mu odradzać? Oprócz kasy jak praca, atmosfera u was wyglada? Jest ok? Chociaż wiadomo, atmosfera człowiek się nie naje..

PROBLEM 2.0
@Misia

Gumis powiedział czopek kapusty.. A potem wielce poszedł dyrektorowi się tłumaczyć ....hahaha ,że mówił swoim ludziom na hali o tym, że brygadziści dostali podwyżki. Ogólnie to wszyscy co byli wtedy obecni brygadziści to (usunięte przez administratora)ludzi bo mówili że nic nie widzieli... A dyrektor ich wydal jak było naprawdę. Żenada. Cały dzień łazi gumis a ludzie na niego robią. ON TO TYLKO CIASTO POTRAFI BRODZIE NOSIC I W (usunięte przez administratora) WCHODZIĆ.DO TEGO ZOSTAŁ STWORZONY. Dali byście ludziom podwyżki do tych 4 tyś. Chociaż to standard jest wszędzie. Tylko nie w rokicie...Żyjecie jak paczki w maśle a pleps robi na was wstydu nie macie. Udajecie niezłomnych rabmbo rokickie masakra i smutne. W TEJ FIRMIE NIE MA LUDZI ODWAŻNYCH ABY SIE POSTAWIC I STAJEMY WSZYSCY I KONIEC !! NIE,ŻE JAKIES 100CZY 200 ZŁOTYCH MINIMUM 4 TYŚ I KONIEC. !!!! ALE TU NIE MA TAKICH Z (usunięte przez administratora)..

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Politeknik Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
PozaWzrokiem

Ciekawi mnie, czy coś się ruszy, czy już wszyscy zapomną. Przypominam, że dyrektor bezczelnie okłamała nas pracowników, mówiąc, że kasy nie ma, a po cichu dał brygadzistą… Tzn. swoim czopkom i wszystko ok jest? Już emocje opadły? Nikt nic z tym nie zrobi? Ledwo 3200 zł mamy… A oni pond 4 tys.? Taka sprawiedliwość? To tę końcówkę 2oo zł pozabieraj i dołóż swoim tygrysom śmiało nie krępuj się… Waldeczku… Łżesz jak pies… Groth, jaki był, taki był, ale jak nie było dla nikogo, to nikomu nie dawał… A te w grę chce grać… cwaniaczek…

Ptak w klace

Bardzo jest to sprawiedliwe,że tapicernia większość roku na postojowym przesiedziała i kase brali ..I wcześniej mają wolne a inni do końca będą musieli pracować jak (usunięte przez administratora)..Bardzo to sprawiedliwe panie dyrektorze..Bardzo..

@Ptak w klace

Na postojowym większość czasu? Jak to? Daj znać, czy na innych działach też się zdarzają takie przestoje. I jak to wychodzi z tym, że płacą? Jaka tam jest umowa? Mi w poprzednim zakładzie nie płacili na postojowym, ale ja w sumie byłam na zleceniu.

Widzę ze nie masz dobrego nastawienia do firmy i chyba jesteś aktualnym pracownikiem? Bo tak piszesz ze ludzie się zwalaniaja a to nie było by dużo nowych ofert skoro tak jest? No bo ktoś musi pracować a jednak ja nie zobaczyłam niczego aktualnego..

To czego wymagają tutaj od pracownika? Jesteś w stanie jakoś to skonkretyzować? No i w jakiej wysokości jest ta płaca? Podasz chociaż widełki, jeśli to nie problem? Dopytuję, bo od jakiegoś czasu zastanawiam się nad aplikacją w to miejsce.

Kris

Witam czy znajdzie się praca dla tapicera w w firmie Politechnik Rokita

Kris

Nie ma i was tapicerni? pracowałem jako tapicer mebli chesterfield 10 l .Myślę że bym sobie poradził

A ta osoba to jakiś pracownik czy kto w ogóle? Bo nie za bardzo rozumiem czemu jej temat jest tutaj podejmowany. Ja rozglądam się za pracą i czytając te wpisy zaczynam się zastanawiać jaka jest u was atmosfera. Pracownicy się w miarę między sobą dogadują?

Czy firma Politeknik Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Renata

I z jakich przyczyn te zwolnienia? Czy ludzie, którzy w tej sytuacji muszą pracować więcej mają to jakoś wynagradzane w pieniądzach?

Pinokio
@Renata

Sztywny tnie pensję żeby sam miał jak najwięcej na wakacje itp z niego to taki morawiecki 2.0 Aby sobie a inni...

Gabryś

Czemu tak mówisz? Bedzie jakaś fuzja czy to tylko żart? I co to oznacza w związku z tym dla pracowników?

Zonk

Smutne człowieczki, zajmijcie się sobą i swoimi rodzinami. Co Was obchodzi gdzie, kto, z kim i kiedy? Dopóki nikt nikomu nie robi krzywdy nie powinno to nikogo obchodzić. Weźcie się do roboty a nie głupoty wam w głowie. A tym którzy zostali opisani życzę szczęścia I nie przejmujcie się. Ktoś wam ewidentnie zazdrości!!!

Lolek

Kierownik tak się zachowuje wobec pracowników? Nikt tego nie zgłaszał? Bo słowo "gnębi" nie kojarzy mi się najlepiej. Dla tych co się podlizują jest milszy?

Domi

Hej, czy na produkcji pracują sami mężczyźni? Czy kobiety tez maja szanse dostać prace? Waham się z wysłaniem cv, bo nie widzę żadnych ofert:/ może ktoś z pracujących orientuje sie jak tam w firmie wyglada wolne miejsca? Jak rotacja? Co z mi podwyżkami, nadal nie ma na co liczyć?

Zuzanna

Koszibo
@Zuzanna

Jak za mało będą płacić zawszę można coś wynieś w tym zakładzie jest to bardzo popularna forma zapłaty...zwłaszcza u " kierownicstwa".

Grzesio
@Koszibo

Nie żartuj. Nie ma ochrony która sprawdza pracowników? Zdarzały się w firmie kradzieże i kogoś złapali czy tylko tak sobie gadasz?

Jacekplacek

Napisałbym dyrektor mógłby dać jakiś odzew ale on taki sam jak jego kierownicy i mistrzowie...

Waldek
@Jacekplacek

Karat piesek Jacka

Ty łyko ogrzewanie byś porobił w tych busach a nie większy mróz w busach niż na zewnątrz...większość dnia.ciebie nie ma w pracy zachowujesz się lepiej niż dyrektor...lejo Woda i tyle..nic nigdy nie można wziąć z tego magazynu zasranego...

Maluch

Dokładnie tak jak wyżej koleżanka opisała tak jest. I jak człowiek ma być zdrowy psychiczne w takim zakładzie?

Czy Politeknik Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Ikea

Dali byście podwyżkę przy tej inflacji to żadnego odczucia lekkości nie ma...

Aleksander
@Ikea

A w poprzednich latach zdarzyło się, że była podwyżka czy raczej rzadko podnoszą wynagrodzenie? Była w ogóle jakakolwiek mowa, że mają zwiększyć pensję czy tak o sobie napisałeś? Ile można wyciągnąć na rękę, tak mniej więcej, skoro jesteś niezadowolony?

Zostaw merytoryczną opinię o Politeknik Sp. z o.o. - Rokita

• Jak się pracuje w Politeknik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Politeknik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Politeknik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 1 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Politeknik Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 9 ocen.

Politeknik Sp. z o.o.