Opinie o Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. w Warszawa

fabric

Słyszałem że firma ma problemy z płynnością po tych akcjach ze specjalstami ds. rekrutacji międzynarodch... ciekawe kiedy się okaże że są niewypłacalni? - może za mało obciążają ich "karami" - ciekawe jak wygląda egzekucja tego? czy tylko straszą? Lepiej żeby zadbali o bieżący "biznes" ... zamiast wykorzystywać bieżących i byłych pracowników...ść twojego wpisu

W.
@fabric

Chciałeś napisać pewnie- problemy z wynagrodzeniami, to jest porażka w tej firmie

@fabric

Możesz napisać coś więcej o akcjach że specjalistami do rekrutacji o co dokładnie chodziło?

Urszula

Tego typu komentarze czasami lepiej jest pozostawić bez komentarza. A Ty pracujesz może w Abbott Laboratories? Jeśli tak to byłabym wdzięczna, jakbyś opisał mi tamtejszy system wynagradzania oraz premiowania pracowników. Bardzo potrzebuję takich informacji.

Rekrutacja do nowego działu w Warszawie Global HR Service Center Specialist w 4 etapy, nawet można powiedzieć, że na poziomie profesjonalnym, dużo pytań, testy i itp., a na koniec rozczarowanie: HR patrze prosto w oczy i obiecuje się odezwać z każdą decyzją... i nic, i cisza. Kandydaci poświęcają swój czas na dojazd, na godzinne rozmowy telefoniczne. Firma ze swojej strony chyba mogłaby powiadomić w mailu szablonowo jakoś lub jednym słowem, że "NIE". Wstyd ...

Monika HR
@112233

Szanowna/y 112233 bardzo prosze o kontakt bezposrednio z rekruterem , komunikacja z podziękowaniem do kandydatow byla wysyłana, dla nas najważniejszym jest by kandydaci mieli pozytywne doswiadczenia z rekrutacji, nawet jesli z jakiegos powodu w tym procesie zdecydowaliśmy sie na kogoś innego nie wykluczamy mozliwosci wspolpracy w przyszlosci . pozdrawiam HR

yep
@112233

W moim przypadku polegli na pierwszym kontakcie. O 17.50 mail o której mogę rozmawiać następnego dnia (pierwsza rozmowa, telefoniczna). Odpisałam o 18.30 podając 3 godziny do wyroby z pytaniem która im odpowiada. Nie dostałam ani odpowiedzi na maila, ani nikt nie zadzwonił.

Olga

To forum pracowników więc uwagi dla firmy lepiej kierować na inny adres.

Urszula
@Olga

Masz rację - forum GoWork.pl jest w głównym mierze nastawione na opinie, pochodzące od pracowników danej firmy - w tym przypadku od Abbott Laboratories Poland. Dlatego zachęcam Cię, żebyś wypowiedziała się na temat obowiązujących tych tam warunków pracy. Firma ta wydaję się być ciekawym miejscem pracy. Ale jak wygląda w niej kwestia rozwoju zawodowego pracowników? Czy Ci bardziej ambitni spełnią się w niej?

Przedstawiciel medyczny

Brak profesjonalizmu. Widoczne kumoterstwo. Brak kompetentnych osób w HR.

Kierownik z którym się spotkałem nie był przygotowany na rozmowę. Cały czas chwalił się jaki to nie jest mądry i wspaniały. Jakiś Narcyz. Nie chciałem brać udział w tej farsie i zrezygnowałem na wyjazd do Warszawy na kolejny etap a ten kierowniczyna zaczynał jeszcze straszyć. Maasakra

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Nika

Firma ma bardzo profesjonalne podejście do biznesu, z drugiej zaś strony lokalnie jest przyjaźnie a do tego panuje przyjazna atmosfera. przynajmniej tak jest od poczatku 2017. Lubię atmosferę w Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. za: Dialog i współpraca nastawiona na pomocniczość

Tomo
@Nika

Witam.jakie sa zarobki w abbott pl pytam bo pracuje za granica i chcialem porownac

and

andrzej -łódź kupiłę sensor w aptece i chciałem reklamować - powiedziałem ,że działał tylko 3 dni i Pan z reklamacji powiedział że to wina czytnika co nie jest prawdą. Osoba ta nie jest przeszkolona, instrukcja jest w kilku językach to tak jak bym reklamował telewizor w innym państwie i by nie przyjęli. Czytnik można na chłopski język ustawić parametry angielskie i polskie niczym się nie różnią tylko skalą. Wciskał ten Pan rozumiem Firmę chce chronić ,może na Polskę wysyłają buble tak jak z proszkami do prania. Brak dokładnej kontroli wyrywkowej. Przy mnie ktoś inny też ten sensor reklamował. Nosiłę już dwa sensory kupione w Anglii i sprawdziły się fantastycznie , działaly równo dwa tygodnie co do minuty.

Zadowolony

Bardzo dobra firma Bardzo dobre produkty Fajna atmosfera

Edward
@Zadowolony

Dziękuje za informacje. Powiedziałeś, za co cenisz firmę, a czy możesz podpowiedzieć nam, jakie warunki pracy panują w tym przedsiębiorstwie? Czy według Ciebie ilość obowiązków jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia? Jak wygląda ten i inne aspekty pracy w Abbott Laboratories Poland.

Dzieki bogu jestem pracownikiem Abbott w innym kraju i jest mi obce co tu sie w ogole mowi o calosci organizacji . Zostaje stwierdzic ze tot ylko my , Polacy i nasz durne ego powoduje ze ludzie maja tak zla opinie o swietnej firmie jaka jest wlasnie Abbott.

Monika HR

Martyna jak najbardziej mamy zaplecze socjalne, ponadto oferujemy umowe o pracę.

pracownik biura postępu

w Firmie panuje mila i przyjacielska atmosfera (biuro postepu) jak na tak duza firme jest kameralnie, benefitow jest sporo. Sa szerokie możliwości rozwoju pewnie nie w kazdym dziale aczkolwiek nie ma utrudnień.. Ludzie sa zgrani. Polecam

Carla

Pragnę przestrzec młode pracownice przed żałosnymi próbami molestowania ze strony pewnego wyleniałego dziadygi z przedstawicielstwa na północy kraju.

Tymon

Czy dowiem się czegoś więcej o firmie? chciałbym się tu zatrudnić i miałem nadzieję na kilka informacji bezpośrednio od pracowników. Słyszałem, że to fajna firma

@Tymon

Nie polecam tej firmy. Mobbing na każdym kroku.

wena

nie sądzę żebhy w tak renomowanym przedsiębiorstwie farmaceutycznym było w jakikolwiek sposób istniejące zjawisko mobbingu. mają tak poważne segmenty jak dział diabetologii, dział naczyniowy i diagnostyki molekularnej więc pewłna profeska i najlepsi fachowcy

Przedstswiciel

W końcu przykład Durczoka znajdzie zastosowanie w każdej firmie: "Żadna, nawet najbardziej stresująca praca, nie usprawiedliwia poniżania pracowników. Nic nie usprawiedliwia wykorzystywania swojej uprzywilejowanej kierowniczej pozycji (a taką ASMowie z południa np A.S, D.F, W.S) do wymuszania na kimkolwiek czegokolwiek. Więcej, przełożony nie powinien nawiązywać żadnej relacji, bo nie może mieć pewności, czy ona naprawdę ma na nią ochotę, czy tylko udaje, bo boi się, że w razie odrzucenia awansów szefa straci pracę albo choćby popadnie w niełaskę. Teraz wreszcie rozmawiamy o faktach"

Blondi

Ehhh... tyle tu wypowiedzi rożnych ludzi z Abbott i z poza organizacji. Jedno jest pewne i co zawsze się przewija w czytanych wypowiedziach, a co za tym idzie tez chce się przyłączyć jako wieloletnia pracownica do przewijającego się wątku. HR... Myśląc HR w Abbott wypadało by wymawiać to w sposób zbierania glutow z głębokich części zatok Hhhhhhh Rrrrrrrr a potem splunąć zielona flegma! Na tyle mniej więcej zasługują, szczególnie największym glutem który jest tam przyklejonym jest. Jej wysokość AUM... Co za cynizm i hipokryzja!! Kłamliwe babsko, które jest zafiksowane by tylko trupy nie powypadały z szafy przed globalem. Pracownik roku to ustawka tylko dla papieru a realne wsparcie hhhhhh rrrrrrr tffu nie istnieje... Wszelkie adresowane sprawy dot hhhhhh rrrrr w Abbott były szybko tuszowane i nic z nich nie wynikało a gdy przychodziło do spraw sadowych przegrane sprawy były na porządku dziennym. Także pani ANIU życzę powodzenie w nowej organizacji gdzie może ktoś nowy poza Dominika Dzewo przyjrzy się tej obeldze zwanej HR w wykonaniu AUM i spółki .... Żenada nie umiejąca się nawet wypowiedzieć tylko mieszająca się we własnych słowach... Hhhhhhhh rrrrrrr tffu !!!

mo

a za tydzień, albo dwa, niektórzy przejadą do historii - szczególni ci, którzy tak wytrwale składają swoje tabeleczki i do niczego się faktycznie nie nadają. oj nie będzie śmiesznie

Magda

A mógłby mi ktoś napisać o powodach restrukturyzacji w Abbott. Potrzebuję napisać pracę o procesach restrukturyzacji w wybranej firmie. Pozdrawiam, Magda

Łil bi fan

Ninja z Maseciusets nadchodzą - ciach ciach ciach...

askl

ja natomiast zostałem zaproszony na rozmowe w sprawie pracy ale trochę już sie stresuje- zależy mi na podjęciu zatrudnienia a rozmowa rekrutacyjna to w wielu przypadkach stres, gonitwa myśli, chęć pokazania się z jak najlepszej strony, ogromna trema, setki celnych, trudnych pytań... bardzo dziekuje za udzielone odpowiedzi.

alfonso

Nowy, lepiej nie bierz udziału. Ale są plusy, pracując na postępu na pewno będziesz mógł się zabarykadować w jakimś kąciku, i udawać że coś tam gmerasz.

Zostaw merytoryczną opinię o Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o.