Opinie o Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Generyczna

Jedyne co możesz zmienić to pracę. Dla Ciebie wyjscie idealne. (usunięte przez administratora)

Oferta pracy

Witam. Aż boję sie zapytać czytając wszelkie opinie na temat Abbotta. Wystarczy w googlach napisać "abbott opinie" i trochę się można dowiedzieć ale kto pyta nie błądzi. Jestem z Nowego Targu i akurat jest ogłoszenie na zastępstwo na ten teren. Napiszcie proszę czy opinie z terenu się potwierdzają. Proszę o prawdziwe informacje a nie "wylewanie pomyj". Interesują mnie widełki zarobków, czy ten teren robi premie, jaka(i) jest ASM, jaka jest umowa itp. Z góry dzięki za odpowiedź.

o włos

Włos się na głowie jeży jak się czyta powyższe opinie. Byłam pracownikiem tej korporacji i ciesze się, że ... "postanowiłam kontynuować swoją karierę poza strukturami firmy Abbott :)(usunięte przez administratora)

Generyczna

Tak czytam te opinie i nie wierze... Skwitowałbym to jednym zdaniem... nie podoba Wam sie w Abbocie to chyba nigdy nie pracowaliscie w innych firmach np. generycznych, mozecie zmienic i po klopocie :) a nie wylewac pomyje tylko dlatego ze nie potraficie sie zorganizowac w pracy... na wasze miejsce jest szereg nowych chetnie zmieniacych prace np na Abbott. Rynek pracy stoi dla Was otworem :)

Przedstawiciel medyczny

Brak profesjonalizmu. Widoczne kumoterstwo. Brak kompetentnych osób w HR.

Kierownik z którym się spotkałem nie był przygotowany na rozmowę. Cały czas chwalił się jaki to nie jest mądry i wspaniały. Jakiś Narcyz. Nie chciałem brać udział w tej farsie i zrezygnowałem na wyjazd do Warszawy na kolejny etap a ten kierowniczyna zaczynał jeszcze straszyć. Maasakra

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
#001 - moderator

W ZWIĄZKU Z KASOWANIEM WYPOWIEDZI PRZEZ HR ABBOTT, PROSIMY O DOPISYWANIE W POLU nick - PREXIFU Z NUMEREM KOLEJNEJ WYPOWIEDZI. TO POZWOLI NAM ZOBACZYC I ILE NASZYCH WYPOWIEDZI (ZGODNYCH Z REGULAMINEM GOWORK) JEST KASOWANYCH PRZEZ DZIAŁ HR FIRMY

porada#2

Czy wiesz że #2: Grupa pracowników może założyć komisję zakładową i podpiąć się pod OPZZ lub Solidarność, które służą pomocą prawną i organizacyjną. Jest to znacznie prostsze rozwiązanie niż zakładanie nowego związku zawodowego, a OPZZ i Solidarność bedą wspierać naszą walkę o godne miejsce pracy.

fakt

No to czas na fakty: Jestem przedstawicielką z wieloletnim stażem. Najpierw w wymienianym na tym formum SOLVAYA a później po połączeniu ABBOTT. (usunięte przez administratora) Wstałam rano i od razu do pracy. Wyszłam z domu zaraz po 8. Najpierw dojazd 40 minut. Wizyty do 16:50 i powrót. W domu byłam o 17:30. Obiad i do komputera. Syndatis i Face. Właśnie skończyłam wprowadzać wszelkie WAŻNE wg firmy kwestie. A zatem kończę pracę przed 24! Chyba czas faktycznie po latach zastanowić się nad związkami bo gdzie tu sens i logika prawa pracy. (usunięte przez administratora) Jeszcze trochę a faktycznie zacznę się rozglądać za czymś innym i inną branżą... Męczy mnie taka sytuacja.

Zniesmaczony

Helloo. Od paru miesięcy czytam te opinie i już nie mogę wytrzymać....Abbott był fajna firmą(tak mówili) i Solvay był fajną firmą przed połączeniem(wiem to)!!!! Osoby , które piszą,że jest fajnie i super teraz w Abbott- POWINNI SKONTAKTOWAĆ SIĘ ZE SWOIM LEKARZEM LUB FARMACEUTA BO LEKI PRZESTAŁY DZIAŁAĆ LUD DAWKA JEST ZA MAŁA;)

Witam. Oj jak czytam te posty to wlos sie jezy na glowie. Wlasnie dowiedzialem siw o tym portalu a tu sama prawde ludzie pisza... Pare lat temu bylem pracownikiem firmy Abbott. I dobrze, ze tam mnie juz nie ma:) Za moich czasow bylo zle ale teraz to juz wola o pomste do nieba. (usunięte przez administratora)

Zwiazek

Skoro 10 osob, to dlaczego jeszcze nie ma zwiazku zawodowego w Abbocie? Nie byloby zwyrodnialcow pastwiacych sie na przedstawicielach...

porada#1

Czy wiesz że #1: Do założenia związku zawodowego potrzebne jest tylko 10 osób ?

mama

Ja pracuję w terenie min.8 godzin. Nie doliczam nawet dojazdu (20-70minut w jedną stronę), oraz trzeba przyznać, że dodatkowo średnio 2h dziennie zabiera mi raportowanie, syndatis, korespondencja emailowa. To średnio, ale nie oddaje codziennie dnia pracy, korki, odbieranie faktur, ciągłe czekanie na ludzi, którzy się umowili ale nie zdążyli być na czas i tym podobne.Dodatkowo praktycznie każddy weekend mam zajęty przez kilka godzin, bo na rzeczy dotyczące spraw służbowych, których nie wyrabiam w tygodniu. Reszty nie bedę komentowąć. podpisywałam umowę na innych warunkach i w innych realiach. Może jakiś związek zawodowy rozwiąże tą sytuację, może warto ruszyć ten temat tak jak ustalaliśmy w Krakowie i w końcu coś się zmieni

Rzeczywistosc

Zgodnie z prawem powinno byc 8 ale jak jest wiecej to Abbot powinien wyplacac nadgodziny. W sumie poza biurem kazdy rep i asm powinni dostawac za nadgodziny. Tyle, ze rem jest w pewnym stopniu zmuszany a asm ma jeszcze mozliwosc robienia walow... Szczegolnie asm z polodnia kardio i gastro

Misiek

ile tak godzin dziennie poświęcacie na prace z podziałem (dojazd + praca w polu + biurowa)? ale tak szczerze, średnio. pracuje ktoś więcej niż 10h dziennie?

Narcyz

W kazdej firmie sa pewne procedury. Z nimi nie ma co rozmawiac. Ma tak byc i koniec. Gorzej jest jak MANAGER jest karierowiczem(usunięte przez administratora)

onn

Ta firma nie jest przyjazna pracownikowi. Moja żona wychodzi do pracy 7.30. Wraca przed 18. Do tego później wypełnia pełno raportów z jakiś programów ajker i inne papiery. O 21 wygląda jak zombii. Kiedy ma zająć się dzieckiem ???? pytam się kiedy ? Wasze żony też tak mają ? I to jeszcze ostatnio widziałem że ABBOTT tytułuje się "Rodzina & Kariera. Firma przyjazna rodzicom." Pytam się z której strony ??? To że ktoś raz na 3 lata piknik zorganizuje to uprawnia do nazywania się przyjazną firmą ? Skandal w 21 wieku.(usunięte przez administratora)

smoczyca

Doprawdy 300 ludzi z Postępu nie potrafi odebrać telefonu ? Zadziwiające, pewnie źle się wstrzeliłeś i przeszkodziłeś w lanczyku. Podałabym Tobie numer telefonu, ale może lepiej nie. Być może będziesz mi dziękował do końca życia.

zainteresowany

może ktos mi podac tel. do kadr Abbott bo przez sekretariat nie moge uzyskać polączenia. Ewentualnie do dzialu sprzedaży lub jakis inny oprócztego tego z ich strony www.

zainteresowany

mam prosbe żeby ktoś dal mi namiar do kadr Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. bo sekretariat nie chce mnie połączyć a innego kontaktu nie posiadam, lub jkikolwiek kontakt tel poza tym z ich strony www.

Nie polecę tej firmy nikomu znajomemu. Z uwagi na wzrastające ciągle obciążenia, płaca i ogólne warunki pracy są nieadekwatne do wysiłku i nakładu czasu. Zdecydowanie lepiej pracować w firmie, w której obowiązuje wysoka kultura pracy(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o.