Opinie o Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. w Warszawa

wamoku

Atmosfera tragiczna, każdy skacze sobie do gardeł, managerowie to (usunięte przez administratora)Firma łaczy się z inną, nikt nic nie wie. W tej firmie nie ma czegoś takiego jak worklife balance, płace przeciętne, ale pomyśl że pracujesz 80h/tydzień to w biedronce to samo wyrobisz. Rozwój chyba tylko wsteczny. Z pozytywnych informacji warto wspomnieć - że po połączeniu to całe towarzystwo pójdzie w pi.zd.u.

nowy

Biorę udział w procesie rekrutacyjnym do abbott, ale po przeczytaniu opinii widzę naprawdę mało pozytywnych informacji. Czy pracując na postępu nie jako przedstawiciel medyczny tez pracuje się tak długo? Widzę tez że firma będzie się łączyć czyli wszyscy spodziewają się zwolnień. Będę wdzięczny za informacje o: rozwóju, wynagrodzeniu, worklife balance, i ogólnie o atmosferze

Kolezanka

Witam, Po co pisać opinie jak wystarczy popatrzeć co robi jakiś nieudacznik. To świadczy o poziomie jaki reprezentuje firma a raczej pracownicy, którzy tworzą przedsiębiorstwo w tym przypadku Abbott w Polsce! Nieudacznik życiowy wkleja teksty aby wprowadzić szum komunikacyjny. Czyżby był to ktoś z wymienionych nazwisk ASMow ? Wcale bym się nie zdziwiła szczególnie jedno nazwisko.... Tak się składa, ze internet nie zapomina. A jak ktoś chce się naprawdę czegoś dowiedzieć to czyta szczegółowo. I nazwiska wypisane w postach zostaną na AMEN... Dla mnie jako byłego pracownika poziom managerów był niewystarczający dlatego zmieniłam prace. Opinia negatywna jak najbardziej adekwatna... Anonim: daj sobie spokój z wklejaniem bo się ośmieszasz, już w życiu realnym się z Ciebie śmieją ( przypuszczam kim jesteś - historie już krążą o Tobie w środowisku farmaceutycznym jak pisałeś maile za żonę dla innej firmy! ) P.s. Znalazłam tez fajna stronę z opiniami firm... www (usunięte przez administratora) com

kkk

Chodzą słuchy, że już niebawem, będzie przewietrzenie na Postępu.....

Przedstawiciel medyczny

Brak profesjonalizmu. Widoczne kumoterstwo. Brak kompetentnych osób w HR.

Kierownik z którym się spotkałem nie był przygotowany na rozmowę. Cały czas chwalił się jaki to nie jest mądry i wspaniały. Jakiś Narcyz. Nie chciałem brać udział w tej farsie i zrezygnowałem na wyjazd do Warszawy na kolejny etap a ten kierowniczyna zaczynał jeszcze straszyć. Maasakra

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
rep

Ja cię moge oświecić, w ofertach pracy zwykle jest kolorowa ściema. Benefity itepe itede. Abbott wybiela się jakimiś tam programami typu Great Place to Work, albo Firma przyjazna Rodzinie i matkom. Ale to ściema. Poza tym czego ty chcesz tu szukać, jak firma sprzedana została Mylan, i 60% składu pójdzie do redukcji? Człowieku znam wiele polskich firm, co i płacą lepiej, bonusy są w terminie i w wysokości jaką wypracujesz, a nie jakieś ściemy jak w Abbott. Firma ani nie jest stabilna, ani przyjazna. Poza tym management praktycznie cały z łapanki i jedynie to na czym się znają to, "profesjonalny wyścig lizania tyłków swoim szefom". Nie znam przedstawiciela, który by polecił tą firmę, teraz tutaj mamy wielką ucieczkę, kto mądry to szuka pracy.

hola

"Państwa wynagrodzenie i świadczenia pozostaną takie same, a Państwa okres wypowiedzenia będzie zależeć od Pastwa stażu pracy w Abbott." Może ktoś to wytłumaczyć? Bo z tej wiadomości wynika, że będa wypowiedzenia, a z ostatniego zdania - wynika w Abbott nikt nic nie wiem, i piłka jest po stronie Mylan całkowicie. Czyli jednym słowem - zbędni ludzie z Abbott bedą wycięci. Mam rację?

syn

Koala, bez obrazy, ale ludzie jak idą do biedronki to wiedzą jaki tam jest standard, a ludzie jak idą do Abbotta - to im się tylko wydaje że tu jest jakiś standard. a w praniu wychodzi Abbott = Biedronka albo gorzej. bo tam przynajmniej kierownik czasem na kasie siedzi, a nie udaje, że ma "kompetencje"

syn

Koala, skąd się urwałeś/aś misiu? Piszesz takie bzdety, że nie można w to uwierzyć. Niby pracujesz gdzieś indziej, to po co zabierasz głoś na forum pracowników Abbott? To taka zmyłka, agencyjki wynajętej do pisania pochwalnych treści? Co do Nick > to nie jest wina, że tutaj (w Abbott) trzeba zatrudniać tyle ludzi.. Dobry żart. I że tak skonstruowane jest nasze państwo.A co do ma do prywatnej firmy? Nie widziałem prywatnej firmy w której "administracja" byłaby tak rozwleczona i niedołężna jak w Abbott. Chyle czoła tym wszystkim znafcom, pochowanych po kątach urzędaskom, którzy siedza nad swoimi "życiowymi" projektami. Fakty są takie - że normalnie ta firma powinna przejść reststrukturyzację jak PKP. Bo metody zarządzania nie w PKP i Abbott to jest jedna liga

koala

Z ciekawości czasem sprawdzam co tam ludziska piszą o firmach i aż mi się niedobrze robi od tych utyskiwań na pracodawce i szefów. Dzięki Bogu mam pracę i nie narzekam, ale w innej firmie farmaceutycznej jako pm i sama jestem zaskoczona ilością negatywnych komentarzy na moją firmę i wiele innych i na abbotta też. Obojętnie czy oryginalna czy generyczna firma , każdy na coś narzeka. Ja też pewnie mogłabym popsioczyć bo nigdy nie jest idealnie, ale po co? patrząc na całokształt pracy jestem zadowolona. Ludzie nie wszystko w życiu jest super, jak się komuś coś nie podoba, to zawsze może odejść i samemu zostać szefem... ale nie jest tak łatwo, nie? każdy jest panem swojego losu , więc trzeba tylko podjąć męską decyzję: pracuję i robię swoje albo odchodzę... tak na marginesie: w każdej firmie każdy na coś narzeka, ale są też dobre aspekty pracy w danej firmie. teraz pracując w firmie oryginalnej doceniam organizacje konferencji i rozliczanie kosztów itp. czyli biurokrację w poprzedniej firmie, tam była zasada: im prościej tym lepiej. życzę wszystkim narzekaczom, aby spojrzeli szerzej na swoją pracę i poszukali pozytywów! a jak nie to won! w Biedronce nie narzekają: dzień dobry... to wszystko? płaci pani 95 zł, dziękuję , zapraszamy ponownie, do widzenia!

ogniem i mieczem

Mylan ma leki po 3-5 zł. Jak myślicie czy oni potrzebują tego całego biurowca z tymi wszystkimi niepotrzebnymi ludźmi ? Kto to utrzyma i za co?

nicki

Firma godna pożałowania. Niektórzy ludzie na Postępu mają mentalność zmuszonego do pracy urzędasa i robią o wszysztko wielkie halo. Doskonały ekosystem dla miernoty biurowej, która w zaciszu może sobie przerzucać papierki. Im więcej mułu, tym lepiej się w tym szlamie poruszają.

ogniem i mieczem

Florek juz sie zajmie tym calym kolchozem jak go znam. karate kid

nick

Brednie. ta firma nie kupila tego bajzlu po to zeby dalej doplacac do 400 ludzi. wiec przygotujcie sie na ostre ciecie. impreza sie skonczyla. nikt przy zdrowym zmysle nie bedzie ciagnal takiego kolchozu dalej. 300 ludzi w biurze, 100 w terenie. super proporcje. dlatego te 100 nie moze dostac premii - bo tych 300 nierobow trzeba czyms wykarmic. szefowie mylana nie sa glupi. potrzebuje tylko lekow do switchu a nie doplacanie do 300 urzedaskow na postepu

xxx

Ludzie o czym Wy tu piszecie 3 firma generyczna świata chce wejść na rynek nie mając field forca to po jaka cholerę mają zwalniać...chyba raczej odwrotnie, te biznesy się fajnie uzupełniają, Abbott ma PM a Mylan duże zaplecze apteczne...

vangok

To będzie stylowa rewolucja Goka dla manażerów

Też słyszałam, i na innym forum piszą że 50% przedstawicieli i prawie wszyscy kierownicy będą zwolnieni. Prawda to ?

rt

Potwierdzam wieści z Mylan. Już zaniedługo będzie wielkie bum

ona

Pracowałam w Abocie potwierdzam wszystkie opinie szefowa wyrzuciła mnie jak urodziłam dziecko teraz tez pracuje i ma dwójkę dzieci życzę Ci moja droga tego samego mam nadzieję że kiedyś usłyszę ze wyleciała na zbity łeb.

m

kotłowanie szczurów korporacyjnych osiąga orbitę. po zaznajomieniu się z sytuacja Mylana można tylko powiedzieć, że wszystkie śmiecie i krety w końcu wylądują tam gdzie ich miejsce - na bruku

elle

no własnie chciałam aplikować na stanowisko mlodszego kierownika ale nie ma do jakiego działu ? czy ktoś może pomoc o co chodzi ? czy jest aż tak fatalnie ? a jakie zarobki na takim stanowisku ? bede wdzięczna za odpowiedż 46LE

Zostaw merytoryczną opinię o Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o.