Opinie o Remontowa Lighting Technologies S.A. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Remontowa Lighting Technologies S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Remontowa Lighting Technologies S.A. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remontowa Lighting Technologies S.A. w Gdańsk

Iwona

Jak obecnie wygląda praca w firmie? Chętnie dowiemy się co zmieniło się w Polam Rem S.A. w ostatnim czasie oraz jakich warunków zatrudnienia mogą oczekiwać pracownicy.

ojo

Dobrze, że atmosfera opiera się u nich na pozytywnych relacjach. To doskonały dowód na to, że wiedzą jak zadbać o swoich pracowników, bo zarobki dają niezłe.

Pracownik produkcji/monter
@ojo

Teraz to poniosła Cię fantazja. Najniższa krajowa, do tego w ratach i po terminie. Czy to są niezłe zarobki ? Chyba, że jesteś z rodziny Pani J. lub pana P.S. jak Robin Hooj z tym łukiem, to masz w terminie swoje kilkanaście klocków. Do tego nie trzeba nawet wykształcenia . Tylko koneksje. Polam to przechowalnia kolesi z układu.

zxc

pierwsza umowa moze byc na zlecenie, kolejna o prace

maja

@tamik no komentarze to moze i niewymowne, ale czy mi się wydaje, czy po prostu to jest tak, ze jednak można si,e u nich załąpać na prace ale nie zagościsz u nich zbyt długo? wiecie o co mi chodzi, że jak macie do wyboru jakieś prace, gdzie jest ten okres próbny to to inaczej wygląda niż jak umowe o prace z jednodniowym okresem wypowiedznia.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Remontowa Lighting Technologies S.A. na stanowisko Konstruktor/technolog? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
samochody_ZALEŻY_dla_kogo

to jeżdżą ale do Grudziądza i Zelowa- tam gdzie STARZT handlowcy mają rodziny :hehehehe... tyle w temacie, pracowałem i się napatrzyłem jacy experci projekty tam "robiom"

FOSEN

Oddaj pieniądze ZŁODZIEJKO ciezko zarobione

ZZZ

Ktoś sobie żarty robi. Wcale tak nie jest. Mamy konkurującą firmę, co można wyczytać wyżej i być może ktoś chce nas skompromitować. Samochód oczywiście dostaniesz. Zadzwoń do nas.

Edwar Wysock

Ja jestem w tym zakładzie menszczyznom.

Antek

Z tym drewnem - to się zgadzam , zawsze jeszcze jakąś fuszkę można zrobić , choroba ciężka.

Anka

Ja robię na wydziale obróbczym Polam - Rem, chociaż " robię " to za dużo powiedziane. Po prostu przychodzę na kawę , pogaduchy i papierocha - którego z resztą sama skręcę, oczywiście też w godzinach pracy. Atmosfera jest git, ludzie ok. no może oprócz byłego brygadzisty pana Papcia i jego objawów menopauzy męskiej. Do zalet pracy należy dodać możliwość zmontowania sporej ilości drewna np. z palet- co jest wielką zaletą dla osób palących w piecach ( Antek , Roman i inne dziady )Opał można także przygotować tj. pociąć, również zamiast pracy. We fabryce nie ma czegoś takiego jak zakaz palenia i pobierania mocniejszych rzeczy- co się w nowoczesnych, jakże ciężkich czasach liczy. Kasa jest średnia - za mało by zdechnąć a za dużo by przeżyć. AVE !

sru

co tam slychac w firmie polam rem slyszalem ze maja być zmiany ale jakie ...???

gudlaj

macie racje to jedna firma Polam-Rem i Polam-Serwis obecnie jako polam-rem wzieli statek na polnocnej powtorka z Rostocku tez utopia go [usunięte przez moderatora]

Ala

[usunięte przez moderatora] najskrawszy przykład kolesiostwa i nepotyzmu, gorąco niepolecam

Honorata

Pracuję w Polam Rem [usunięte przez moderatora] Praca jest spokojna ,miła atmosfera , spoko ludzie z którymi można się dogadać. Wypłata jest zawsze w terminie , nikt nie robi problemów jak chce się iść na urlop, na Święta są bony i paczki dla dzieci. W sytuacjach losowych można liczyć na pomoc pracodawcy.

pracowałem w polamrem service-spółce zależnej od polam-remu Pani prezes myśli że najmądrzejsza na świecie i jak powie że nie ma na pensje to jest ok.Co oni w ogóle chcą Ale łaskawi proponowali przejście ale zaległości nie chcą wyrównać W sądzie się skonczy.A jak jedne PIP-y wyjdą z zakładu to już wejdą inni z nową kontrolą PS Pozdrowienia dla Najlepsze Pani Prezes na świecie [usunięte przez moderatora]

tygrys

Witam chciałbym sie dowiedzieć jak wygląda praca w firmie polam rem w gdańsku? czy pani prezes jest wypłacalna i czy pieniądze dostawane są na czas?czy polecacie tą pracę?proszę o szybką odpowiedz

ze starej ekipy

Dorota a Ty znowu na necie siedzisz w czasie pracy? To faktycznie nic się nie zmieniło :)

Paweł B

Generalnie to sprawdza się stare dobre powiedzenie: "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma..." Pozdrowienia dla "starej", "obecnej" i "nowej" ekipy :-)

zadowolona

Pracuję w Polamie od kilku lat i jakiejś rotacji nie zauważyłam, oprócz momentu kiedy to wspomnianego Pana Dyrektora zwolniono. Nie pozwolono mu nawet wejść na teren zakładu. Ciekawe dlaczego?!!! On zaś zwerbował wybrane osoby i powstała nowa firma. Musiałabym wdać się w szczegóły, ale pisałabym dużo i długo. A pytanie było o sam Polam. Otóż to zakład wypłacalny. Mamy wszystkie świadczenia, zgodne z przepisami przywileje. W czasie prywatyzacji to luksus mieć pewność, że pensja jest na czas, pracy nie stracisz po jednym zwolnieniu lekarskim. Nowa Pani Prezes dba o pracowników. A kolejnym plusem jest jednozmianowy system pracy. Każdy weekend wolny.

Dorota

Kto to jest "stara ekipa"? Ludzie którzy pracowali po 3 lata? Stara ekipa to właśnie została. Najlepsze sprzedaż była i jest na regionie 2 a tam nic się nie zmieniło!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Remontowa Lighting Technologies S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Remontowa Lighting Technologies S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Remontowa Lighting Technologies S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Remontowa Lighting Technologies S.A.?

Remontowa Lighting Technologies S.A.