Polam Rem S.A.

Gdańsk

Opinie o Polam Rem S.A.

miki lauda 2012-07-22 12:02:32
...zobacz jakie są rotacje pracowników przez 2 lata i sam sobie odpowiedz, czy jest to solidny pracodawca...50% starej ekipy założyło swoją firmę oświetleniową po dziwnych zwolnieniach zarządu z remontowej...a wspomniana ekipa miała dobrą sprzedaż, więc o co chodzi...?
annon 2012-09-08 07:47:10
należy zwrócić uwagę na nowy Zarząd skąd oni się wzieli i wszystko będzie jasne (nie mają kompletnie pojęcia o zarządzaniu a o handlu nie mówiąc). Towarzystwo z układów
annon 2013-02-18 13:29:57
bo to jedna wielka rodzina, jak naczynia połączone , hahaha,
ale kompetencji zeeeero
Dorota 2013-02-27 13:35:50
Kto to jest "stara ekipa"? Ludzie którzy pracowali po 3 lata? Stara ekipa to właśnie została. Najlepsze sprzedaż była i jest na regionie 2 a tam nic się nie zmieniło!!!!!
zadowolona 2013-03-08 17:57:44
Pracuję w Polamie od kilku lat i jakiejś rotacji nie zauważyłam, oprócz momentu kiedy to wspomnianego Pana Dyrektora zwolniono. Nie pozwolono mu nawet wejść na teren zakładu. Ciekawe dlaczego?!!! On zaś zwerbował wybrane osoby i powstała nowa firma. Musiałabym wdać się w szczegóły, ale pisałabym dużo i długo. A pytanie było o sam Polam. Otóż to zakład wypłacalny. Mamy wszystkie świadczenia, zgodne z przepisami przywileje. W czasie prywatyzacji to luksus mieć pewność, że pensja jest na czas, pracy nie stracisz po jednym zwolnieniu lekarskim. Nowa Pani Prezes dba o pracowników. A kolejnym plusem jest jednozmianowy system pracy. Każdy weekend wolny.
Paweł B 2013-03-15 16:41:39
Generalnie to sprawdza się stare dobre powiedzenie: "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma..." Pozdrowienia dla "starej", "obecnej" i "nowej" ekipy :-)
ze starej ekipy 2013-03-15 22:45:33
Dorota a Ty znowu na necie siedzisz w czasie pracy?
To faktycznie nic się nie zmieniło :)
tygrys 2013-04-09 16:19:55
Witam chciałbym sie dowiedzieć jak wygląda praca w firmie polam rem w gdańsku? czy pani prezes jest wypłacalna i czy pieniądze dostawane są na czas?czy polecacie tą pracę?proszę o szybką odpowiedz
pracownik 2013-04-29 19:47:55
pracowałem w polamrem service-spółce zależnej od polam-remu
Pani prezes myśli że najmądrzejsza na świecie i jak powie że nie ma na pensje to jest ok.Co oni w ogóle chcą
Ale łaskawi proponowali przejście ale zaległości nie chcą wyrównać
W sądzie się skonczy.A jak jedne PIP-y wyjdą z zakładu to już wejdą inni z nową kontrolą

PS
Pozdrowienia dla Najlepsze Pani Prezes na świecie
[usunięte przez moderatora]
Honorata 2013-05-14 17:59:38
Pracuję w Polam Rem [usunięte przez moderatora]
Praca jest spokojna ,miła atmosfera , spoko ludzie z którymi można się dogadać. Wypłata jest zawsze w terminie , nikt nie robi problemów jak chce się iść na urlop, na Święta są bony i paczki dla dzieci. W sytuacjach losowych można liczyć na pomoc pracodawcy.
Ala 2013-05-16 11:44:36
[usunięte przez moderatora] najskrawszy przykład kolesiostwa i nepotyzmu, gorąco niepolecam
gudlaj 2013-06-16 12:04:03
macie racje to jedna firma Polam-Rem i Polam-Serwis obecnie jako polam-rem wzieli statek na polnocnej powtorka z Rostocku tez utopia go [usunięte przez moderatora]
sru 2014-01-23 07:57:21
co tam slychac w firmie polam rem slyszalem ze maja być zmiany ale jakie ...???
Anka 2014-07-12 20:43:08
Ja robię na wydziale obróbczym Polam - Rem, chociaż " robię " to za dużo powiedziane. Po prostu przychodzę na kawę , pogaduchy i papierocha - którego z resztą sama skręcę, oczywiście też w godzinach pracy. Atmosfera jest git, ludzie ok. no może oprócz byłego brygadzisty pana Papcia i jego objawów menopauzy męskiej. Do zalet pracy należy dodać możliwość zmontowania sporej ilości drewna np. z palet- co jest wielką zaletą dla osób palących w piecach ( Antek , Roman i inne dziady )Opał można także przygotować tj. pociąć, również zamiast pracy. We fabryce nie ma czegoś takiego jak zakaz palenia i pobierania mocniejszych rzeczy- co się w nowoczesnych, jakże ciężkich czasach liczy. Kasa jest średnia - za mało by zdechnąć a za dużo by przeżyć. AVE !
Antek 2014-07-12 20:45:26
Z tym drewnem - to się zgadzam , zawsze jeszcze jakąś fuszkę można zrobić , choroba ciężka.
Edwar Wysock 2014-07-12 20:48:52
Ja jestem w tym zakładzie menszczyznom.
ZZZ 2014-08-02 16:29:14
Ktoś sobie żarty robi. Wcale tak nie jest. Mamy konkurującą firmę, co można wyczytać wyżej i być może ktoś chce nas skompromitować. Samochód oczywiście dostaniesz. Zadzwoń do nas.
FOSEN 2015-01-30 10:49:48
Oddaj pieniądze ZŁODZIEJKO ciezko zarobione
samochody_ZALEŻY_dla_kogo 2015-02-07 19:56:26
to jeżdżą ale do Grudziądza i Zelowa- tam gdzie STARZT handlowcy mają rodziny :hehehehe... tyle w temacie, pracowałem i się napatrzyłem jacy experci projekty tam "robiom"
maja 2015-03-25 17:55:52
@tamik no komentarze to moze i niewymowne, ale czy mi się wydaje, czy po prostu to jest tak, ze jednak można si,e u nich załąpać na prace ale nie zagościsz u nich zbyt długo? wiecie o co mi chodzi, że jak macie do wyboru jakieś prace, gdzie jest ten okres próbny to to inaczej wygląda niż jak umowe o prace z jednodniowym okresem wypowiedznia.
zxc 2016-06-04 23:51:27
pierwsza umowa moze byc na zlecenie, kolejna o prace
ojo 2016-06-16 22:46:28
Dobrze, że atmosfera opiera się u nich na pozytywnych relacjach. To doskonały dowód na to, że wiedzą jak zadbać o swoich pracowników, bo zarobki dają niezłe.
Zostaw swoją opinię o Polam Rem S.A. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polam Rem S.A.