Polam Rem S.A.

Gdańsk

Opinie o Polam Rem S.A.

miki lauda 2012-07-22 12:02
...zobacz jakie są rotacje pracowników przez 2 lata i sam sobie odpowiedz, czy jest to solidny pracodawca...50% starej ekipy założyło swoją firmę oświetleniową po dziwnych zwolnieniach zarządu z remontowej...a wspomniana ekipa miała dobrą sprzedaż, więc o co chodzi...?
annon 2012-09-08 07:47
należy zwrócić uwagę na nowy Zarząd skąd oni się wzieli i wszystko będzie jasne (nie mają kompletnie pojęcia o zarządzaniu a o handlu nie mówiąc). Towarzystwo z układów
annon 2013-02-18 13:29
bo to jedna wielka rodzina, jak naczynia połączone , hahaha,
ale kompetencji zeeeero
Dorota 2013-02-27 13:35
Kto to jest "stara ekipa"? Ludzie którzy pracowali po 3 lata? Stara ekipa to właśnie została. Najlepsze sprzedaż była i jest na regionie 2 a tam nic się nie zmieniło!!!!!
zadowolona 2013-03-08 17:57
Pracuję w Polamie od kilku lat i jakiejś rotacji nie zauważyłam, oprócz momentu kiedy to wspomnianego Pana Dyrektora zwolniono. Nie pozwolono mu nawet wejść na teren zakładu. Ciekawe dlaczego?!!! On zaś zwerbował wybrane osoby i powstała nowa firma. Musiałabym wdać się w szczegóły, ale pisałabym dużo i długo. A pytanie było o sam Polam. Otóż to zakład wypłacalny. Mamy wszystkie świadczenia, zgodne z przepisami przywileje. W czasie prywatyzacji to luksus mieć pewność, że pensja jest na czas, pracy nie stracisz po jednym zwolnieniu lekarskim. Nowa Pani Prezes dba o pracowników. A kolejnym plusem jest jednozmianowy system pracy. Każdy weekend wolny.
Paweł B 2013-03-15 16:41
Generalnie to sprawdza się stare dobre powiedzenie: "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma..." Pozdrowienia dla "starej", "obecnej" i "nowej" ekipy :-)
ze starej ekipy 2013-03-15 22:45
Dorota a Ty znowu na necie siedzisz w czasie pracy?
To faktycznie nic się nie zmieniło :)
tygrys 2013-04-09 16:19
Witam chciałbym sie dowiedzieć jak wygląda praca w firmie polam rem w gdańsku? czy pani prezes jest wypłacalna i czy pieniądze dostawane są na czas?czy polecacie tą pracę?proszę o szybką odpowiedz
pracownik 2013-04-29 19:47
pracowałem w polamrem service-spółce zależnej od polam-remu
Pani prezes myśli że najmądrzejsza na świecie i jak powie że nie ma na pensje to jest ok.Co oni w ogóle chcą
Ale łaskawi proponowali przejście ale zaległości nie chcą wyrównać
W sądzie się skonczy.A jak jedne PIP-y wyjdą z zakładu to już wejdą inni z nową kontrolą

PS
Pozdrowienia dla Najlepsze Pani Prezes na świecie
[usunięte przez moderatora]
Honorata 2013-05-14 17:59
Pracuję w Polam Rem [usunięte przez moderatora]
Praca jest spokojna ,miła atmosfera , spoko ludzie z którymi można się dogadać. Wypłata jest zawsze w terminie , nikt nie robi problemów jak chce się iść na urlop, na Święta są bony i paczki dla dzieci. W sytuacjach losowych można liczyć na pomoc pracodawcy.
Ala 2013-05-16 11:44
[usunięte przez moderatora] najskrawszy przykład kolesiostwa i nepotyzmu, gorąco niepolecam
gudlaj 2013-06-16 12:04
macie racje to jedna firma Polam-Rem i Polam-Serwis obecnie jako polam-rem wzieli statek na polnocnej powtorka z Rostocku tez utopia go [usunięte przez moderatora]
sru 2014-01-23 07:57
co tam slychac w firmie polam rem slyszalem ze maja być zmiany ale jakie ...???
Anka 2014-07-12 20:43
Ja robię na wydziale obróbczym Polam - Rem, chociaż " robię " to za dużo powiedziane. Po prostu przychodzę na kawę , pogaduchy i papierocha - którego z resztą sama skręcę, oczywiście też w godzinach pracy. Atmosfera jest git, ludzie ok. no może oprócz byłego brygadzisty pana Papcia i jego objawów menopauzy męskiej. Do zalet pracy należy dodać możliwość zmontowania sporej ilości drewna np. z palet- co jest wielką zaletą dla osób palących w piecach ( Antek , Roman i inne dziady )Opał można także przygotować tj. pociąć, również zamiast pracy. We fabryce nie ma czegoś takiego jak zakaz palenia i pobierania mocniejszych rzeczy- co się w nowoczesnych, jakże ciężkich czasach liczy. Kasa jest średnia - za mało by zdechnąć a za dużo by przeżyć. AVE !
Antek 2014-07-12 20:45
Z tym drewnem - to się zgadzam , zawsze jeszcze jakąś fuszkę można zrobić , choroba ciężka.
Edwar Wysock 2014-07-12 20:48
Ja jestem w tym zakładzie menszczyznom.
ZZZ 2014-08-02 16:29
Ktoś sobie żarty robi. Wcale tak nie jest. Mamy konkurującą firmę, co można wyczytać wyżej i być może ktoś chce nas skompromitować. Samochód oczywiście dostaniesz. Zadzwoń do nas.
FOSEN 2015-01-30 10:49
Oddaj pieniądze ZŁODZIEJKO ciezko zarobione
samochody_ZALEŻY_dla_kogo 2015-02-07 19:56
to jeżdżą ale do Grudziądza i Zelowa- tam gdzie STARZT handlowcy mają rodziny :hehehehe... tyle w temacie, pracowałem i się napatrzyłem jacy experci projekty tam "robiom"
maja 2015-03-25 17:55
@tamik no komentarze to moze i niewymowne, ale czy mi się wydaje, czy po prostu to jest tak, ze jednak można si,e u nich załąpać na prace ale nie zagościsz u nich zbyt długo? wiecie o co mi chodzi, że jak macie do wyboru jakieś prace, gdzie jest ten okres próbny to to inaczej wygląda niż jak umowe o prace z jednodniowym okresem wypowiedznia.
zxc 2016-06-04 23:51
pierwsza umowa moze byc na zlecenie, kolejna o prace
ojo 2016-06-16 22:46
Dobrze, że atmosfera opiera się u nich na pozytywnych relacjach. To doskonały dowód na to, że wiedzą jak zadbać o swoich pracowników, bo zarobki dają niezłe.
Iwona 2017-03-22 15:29
Jak obecnie wygląda praca w firmie? Chętnie dowiemy się co zmieniło się w Polam Rem S.A. w ostatnim czasie oraz jakich warunków zatrudnienia mogą oczekiwać pracownicy.
Stefek 2017-03-22 15:42
Chyba kończą żywot.
SUZI 2017-04-26 12:20
NIE RADZĘ PODEJMOWAĆ WSPÓŁPRACY Z TĄ FIRMA, NIE WYWIĄZUJĄ SIĘ ZE SWOICH ZOBOWIĄZAŃ, NIE PŁACĄ ZA FAKTURY, ISTNA PORAŻKA
Iwona 2017-04-26 12:33
@Stefek co przez to rozumiesz? Co ostatnio dzieje się w firmie? Czy ma to związek z komentarzem @SUZI?
@SUZI próbowałaś wyjaśnić tą sytuację z firmą? Mogłabyś napisać coś więcej o tym co się wydarzyło?
Runner 2017-04-30 14:08
Opóźnienia w wypłatach, płacenie na raty, długi u dostawców i w zusie. W ubiegłym tygodniu GEPEC wyłączył ogrzewanie za niezapłacone faktury, ludzie po pracy nie mogą się umyć, a w pomieszczeniach jest zimno.
Iwona 2017-08-11 09:38
Czy opisywane warunki uległy zmianie @Runner? Polam Rem nadal prowadzi swoją działalności, w Internecie natomiast brak informacji na temat długów. Czy ktoś może potwierdzić te informacje i dać poszukującym informacji na temat firmy znać?
Mareczek 2017-08-25 20:28
Firma nie pociągnie z przeludnieniem w handlowym i ofertowym. Panie znudzone na kawkach i po korytarzu się wałęsają.. Do roboty na montaż je dac a nie tylko praca do15 i finito

. Widac kumoterstwo i przyspawanie do krzeselek.
Pokażcie jakąkolwiek firmę gdzie dział handlowy do15pracuje. A realnie to od14.30 panie myja kubki i plotkują ze klient juz nic nie zdziała.
Iwona 2017-08-28 07:00
@Mareczek a jak wyglądają godziny pracy w Polam Rem na innych stanowiskach? Czy obowiązuje tu praca zmianowa, czy w stałych godzinach pracy od - do? To ważna informacja w zasadzie dla każdego, kto potencjalnie będzie zainteresowany ofertą pracy z tej firmy.
Pracownik produkcji/monter 2017-09-11 22:46
Teraz to poniosła Cię fantazja. Najniższa krajowa, do tego w ratach i po terminie. Czy to są niezłe zarobki ? Chyba, że jesteś z rodziny Pani J. lub pana P.S. jak Robin Hooj z tym łukiem, to masz w terminie swoje kilkanaście klocków. Do tego nie trzeba nawet wykształcenia . Tylko koneksje. Polam to przechowalnia kolesi z układu.
Iwona 2017-09-12 07:43
@pracownik produkcji/monter a co dokładnie masz na myśli przez nieterminowe wypłaty? Obsuwki jakiego rzędu - dzień/dwa czy może to zdecydowanie większa skala? Chcesz rownież powiedzieć, że w Polam Rem S.A. nie ma możliwości awansu bez dodatkowych znajomości?
Miras 2017-09-23 13:05
Jak to jest, że ludzie od was uciekają do firm, gdzie dostają mniejsze stawki ( 13 zł brutto, Federal Mogul ) i sobie chwalą, choć robotę mają tam cięższą, 3 zmianową lub czterobrygadówkę, zatrudnienie przez agencję, do tego dyscyplinę jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Otóż odpowiedź jest prosta - zarobią więcej, choć stawki są mniejsze. Jak to możliwe ?
Dodatki za pracę zmianową, premia, nadgodziny do oporu, ile tylko sił Ci starczy. A w RLT , co ? Nic, tam są odpowiednie komórki, odpowiedzialne za to ,by tylko nie dać ludziom zarobić. Nie tyle pracownikom zależy na podwyżkach jak na możliwości dorobienia, żeby poprawić pensję. Fizole mają honor i chcą kasę za pracę, nie jak spory procent pracowników biurowych.
Teraz prosimy o komentarz Iwonę, która jest na usługach zarządu firmy.
Iwona 2017-09-29 07:47
@miras, nie mam z Polam Rem S.A. nic wspólnego, rzeczywiście zadaje dużo pytań, na które nikt niestety mi nie odpowiada i wygląda to później na forum dość sztucznie. Wynika to z mojej funkcji, jaką pełnie na forum - moderator (zatrudniony przez serwis gowork.pl). Jeśli ktoś mógłby odnieść się do moich wcześniejszych pytań dotyczących, np. godzin pracy czy terminowości wypłat, byłabym wdzięczna.
Zostaw swoją opinię o Polam Rem S.A. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polam Rem S.A.