Opinie o Atm Lighting Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Atm Lighting Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Atm Lighting Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atm Lighting Sp. z o.o. w Gdańsk

Administrator Nowy wpis

W Atm Lighting Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Operator Cnc. Byłeś jednym z kandydatów zaproszonych na rozmowę? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Emila Nowy wpis

dzień dobry, w jakich godzinach pracują teraz Operatorzy maszyn CNC? Wczoraj została dodana oferta z dopiskiem, że ma być to praca na dwie zmiany i zastanawiamy się z chłopakiem jak musiałby przychodzić. Warto by szedł na operatora teraz?

Ola

Pracując w tej firmie, doświadczyłam niesamowitej atmosfery współpracy i wsparcia ze strony zespołu. Firma oferuje premie kwartalne oraz frekwencyjne. Dzięki nim zdobyłam wiele cennych umiejętności i wspomnień.

Marian Nowy wpis
@Ola

Też pracę mogę opisać pozytywnie, jeżeli ktoś szuka stabilnego zatrudnienia to warto.

Witam. właśnie mignęła mi wygasła już oferta dla kierownika magazynu. czy jest szansa na podanie warunków finansowych? chce sobie je porównać z moim miejscem pracy

Firma Atm Lighting Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Customer Service Specialist with English. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Więcej osób tak miało z tym brakiem pracy co poprzednik? Chciałam przyjść tu na monterke, kiedyś już coś pisaliście o tym stanowisku a na stronie normalnie wisi oferta. jak mogę mieć pewność ze będzie praca? I czy jest ona jakaś specjalnie trudna? Nie chce by mi powiedziano, że jestem „oporna”

Pracowałem 3 dni nie wdrażająca mnie w system pracy firma zewnętrzną zadzwoniła że jestem odpornym pracownikiem.nie mieli odwagi powiedzieć że nie mają pracy na produkcji.

Bieżąca ocenę z pracy jako konstruktor ktoś ma? pisali jakiś czas temu ze zarobki chyba nie były dla niektórych zbyt adekwatne co do obowiązków, interesuje mnie opinia z perspektywy tego stanowiska, ponieważ właśnie prowadzone są nabory, na jednej stronie pokazuje nawet, że 8 osób się zgłosiło, wiec z czego może wynikać takie zainteresowanie? opiszecie rozmowę?

Useless

Pracowałem przez chwilę na produkcji i nie polecam. Liderka ma nie wiadomo jakie oczekiwania od nowych pracowników m.in. pracowanie szybko jak osoba która pracowała tam kilka lat, bezbłędności (wiadomo, jesteśmy ludźmi a nie robotami i popełniamy błędy). Nie ma żadnego doświadczenia na produkcji i nie wie jak to jest jak człowiek robi od kilku godzin to samo przez co popełnia się błędy bo mózg chce myśleć a nie lecieć z automatu. w porównaniu do innej pracy na produkcji (nowoczesnej) tutaj to jest masakra. Śmieciówka gdzie samemu trzeba mieć ubrania ochronne (rękawice czy maseczki przy pracy z włóknem szklanym), jak się wejdzie na halę killa minut (maks 5) później to już wypominanie a jak się zostaje kilka minut dłużej to nie widzą (mimo tego że jest liderka jeszcze), stare sposoby "na kartkę" czyli wpisywanie ile się czego zrobiło na kartce itp. gdzie można by to unowocześnić i każdy byłby zadowolony. Ale czego by się tu spodziewać po pracodawcy gdzie liczą się tylko zyski i liczby a pracownicy to też liczby łatwe do pozbycia się dzięki umowie na zlecenie. Ja miałem brutto 3600 to mniej gdzie to w porównaniu z innymi firmami na to samo stanowisko płacą około 4000 w górę brutto + premie wynikowe i umowa o pracę. Praca dobra dla osób które chcą pracować tylko przez chwilę, czyli pracować w ATM Lighting i szukać innej pracy bo tutaj nie ma "nagród" za dłuższy pobyt czy staranie się o lepsze wyniki dla firmy, tylko zwolnią i znajdą kogoś do wyzyskania. Jedynie ludzie (nie z kierownictwa). Plusy: + Dostajesz pieniądze za pracę + Współpracownicy (nie kierownictwo) Minusy: - kierownictwo - wypłata nie proporcjonalna do oczekiwanej pracy - brak traktowania pracownika jak człowieka - brak motywacji do polepszania wyników swoich jak i firmy - przestarzały system "na kartkę"

Danuta

Ktoś pisał na forum o tym, że jego umowa przeciągnęła się w kontekście zlecenia do dwóch lat, czy to częste? Pytam, bo na stronie są ogłoszenia i jedno z nich skierowane jest do kierownika magazynu, gdzie wprost napisana jest umowa o pracę. Dawana więc jest na start? Z jakiej przyczyny poszukiwana jest obecnie osoba na to stanowisko? Czy rotacja jest częsta?

Janusz

Co innego obiecują na rozmowie o prace a co innego jest była obietnica umowy o prace a 2 lata na zleceniu tłumaczyli się covidem teraz ze stawiają hale co rozmowa to lepsza bajka finalnie mogłem dostać umowę o prace ale o 1000 zł mniej a zwolniłem się z poprzedniej pracy bo obiecali , ogólnie firma spoko najgorszym ogniwem firmy jest majster braciszek prezesa , który nie ogarniaj się co się dzieje w firmie często błędne zlecenia każe wykonywać bo je przekręca wiecznie siedzi w telefonie a do pracowników potrafi się pluc o to ze wyrzucili zły papierek do kosza lub ze zamknęli dzwi do przedpokoju w jego kanciapie sam przychodzi o której chce do pracy i wychodzi , potrafi robić zebrania z pokazem wydrukowanych zdjęć bo ktoś nie wyniósł pełnego śmietnika ze stołówki , kłamie w żywe oczy i się wypiera swoich słów czasem ma jakieś ataki i wtedy jest normowany podejrzewam ze choruje na dwubiegunowosc z rozmow z Nim wynika ze ciepri na kompleks młodszego nie dowartosciowanego brata dlatego wykorzystuje swoją pozycje żeby się dowartościować kosztem pracowników Gdyby nie ten element firmę poleciłby ze szczerym sercem

Marzena
@Janusz

Na początku pisałeś o umowie, czy chodzi Ci, że umowa o prace będzie po dwóch latach na umowie zleceniu? Bo dość niejasno napisałeś.

Janusz
@Marzena

Umowa o prace miła być po dwóch tyg a przeciągnęło się 2 lata na zleceniu

Arim

Atmosfera pracy w firmie jak najbardziej pozytywna , zarobki są niskie praca idealna dla rencistów lub uczniów . W firmie można dużo się nauczyć i iść dalej . brak podwyżek dokładają ci zajęć a wynagrodzenia nie podnoszą wiecznie mówią ze są na zero

ATM Lighting jest producentem przemysłowych opraw oświetleniowych. Zajmuje się również doradztwem w dziedzinie doboru opraw oświetleniowych już na etapie projektowania, finansowaniem modernizacji oświetlenia ze środków Unii Europejskiej oraz audytami oświetleniowymi. Aktualnie na swojej stronie https://atmlighting.pl/praca szuka inżyniera sprzedaży i montera opraw oświetleniowych. W tym roku nikt nie zostawił o pracodawcy żadnej opinii. Piszcie proszę o warunkach zatrudnienia i wynagrodzenia. Czekam na Wasze wypowiedzi.

Magda

Witam czy ktoś mi powiec coś więcej na temat pracy jako monterka? Czy większość to kobiety na tym stanowisku?

Izabela

@Ola proszę Cię o doprecyzowanie Twojej wypowiedzi. Co konkretnie masz na myśli, pisząc że firma nie dotrzymuje słowa w kwestii statusu zatrudnienia? Jeżeli występują rozbieżności, będzie to ważna informacja dla osób wybierających się na rozmowę kwalifikacyjną do Atm Lighting. Przy okazji proszę Cię, byś w kolejnych wypowiedziach unikała słów uważanych za przekleństwa.

Zwwww.

Firma nie dotrzymuje słowa. Co innego na rozmowie jeśli chodzi o stawki i umowy. Więc nie warto tracić czasu na tą firmę. Dyrektor niby jest ale go niema. Jak trzeba coś załatwić . Nie polecam tej firmy. Oszukują

Izabela

Pojawiła się informacja, że Atm Lighting szuka osoby do pracy jako Monter/ka opraw oświetleniowych. Aby wdrożyć nowego pracownika, firma oferuje szkolenie zawodowe. Praca będzie odbywać się w godzinach 7-15. Pozostałe informacje znajdziecie pod linkiem: https://atmlighting.pl/praca#monter-ka-opraw-oświetleniowych @Monika a jakie konkretnie stanowisko masz na myśli? Być może dzięki takiej informacji, łatwiej będzie uzyskać precyzyjną odpowiedź.

Ola
@Izabela

Powiem tak firma tak rzetelna jak cholera. Nie dotrzymują słowa. Co innego mówią a co innego jest. Jeśli chodzi o zarobki i status zatrudnienia.

Czy praca w tej firmie jest zmianowa?

Izabela

@Warszawski Koks czy mimo braku odpowiedzi na forum, zdecydowałeś się wysłać do Atm Lighting swoje cv? Jeżeli tak i otrzymasz zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, zachęcam Cię do podzielenia się z nami Twoją opinią i wrażeniami odnośnie firmy. Wszystkie opinie z pierwszej ręki są cenne. @Dawid @Jessica dziękuję Wam za wyczerpujące wypowiedzi. Mam jeszcze pytanie czy jest w Atm Lighting możliwość awansu? Firma organizuje jakieś szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Warszawski Koks

Chcialem wyslac cv do tej firmy, ale chciałbym sie dowiedzieć cos o zarobkach jakies konkrety ile mozna zarobic czy lepiej isc do lidla paleciakiem jeździć?

Jessica

Ja także pracowałam w tej firmie i powiem że 70% tych opini to, bzdury i nieprawda, atmosfera jest tylko pozorna a każdy kazdemu obrabia 4 litery za plecami, nadgodziny są co prawda, i często to każda sobota pracującą niewiem jak teraz ale kiedyś, byly przymusowe, co do wynagrodzenia to jak na siedzenie na krzesełku i podłączeniu kabelków, to jak na prace dla kobiet, na umowie o pracę to nie jest źle plus nadgodziny to wyplata wychodzi większa co niektorzy faceci z Innych dzialow maja gorsze wynagrodzenie na Dodatek tak jak, wyzej przeczytalam zmiany 3 co uniemożliwiają im nadgodziny, dlatego dużo osób w tamtym czasie co pracowałam sie zwalniało(uciekało), wcale sie niedziwiłam bo w porownaniu do nas to smieszna pensja jak, dla faceta. Co do terminów wypłat wynagrodzenia to jedyny plus zawsze na czas, bez żadnych opóźnień, ale to, tylko jedyny plus tej firmy,a o premii kwartalnej to wtamtym czasie byly zebrania ze firma na. Minusie wypada w 1 miesiacu i, juz premi brak, manipulacja rentownoscią, wogóle zachowanie ze wszyscy powinni by wdzieczni ze tam pracuja co na.samą.myśl wzbudza smiech we Mnie. Co do przelożonych to duzo niemialam wspolnego, ale, pochlebne opinie nie krążyły na ich temat. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Atm Lighting Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Atm Lighting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atm Lighting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atm Lighting Sp. z o.o.?

Atm Lighting Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Budowlanych 31
    80-298 Gdańsk