Opinie o D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D w Częstochowa

Dark Queen

Ostatnio miałam przyjemność być zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko Kierownik sklepu, przeprowadzało ja dwóch panów, Pan Ka… zachowywał się tak jakbym była jakąś tępą dzidą wygłaszając swoje mądrości na temat handlu spożywką, natomiast drugi z Panów od razu widać że to człowiek z kasą, ciepły, wiedzący jak się zachować i przeprowadzić rozmowę z drugą osobą, chciałam bardzo pracować i poprosiłam Pana Ka… o lekką podwyżkę, niestety bez pozytywnej odpowiedzi, zrezygnowałam z bólem serca bo lubię wyzwania ale za 3300 netto na kierownika supermarketu …No cóż po pierwsze nie docenia Pan nowych, młodych, ambitnych ludzi a po drugie to nie pamięta przysłowiowy (usunięte przez administratora) jak Cielęciem był jak rozkręcali Wafelka i jeździli po sklepach prosząc aby sklepy u Nich się zaopatrywały

Wafelek
@Monika @

Dziękujemy za opinię. Niestety najłatwiej bezpodstawnie oczerniać. Wszystkich chętnych zapraszamy na okres próbny do naszego zespołu, aby zobaczyli jak naprawdę działamy( W naszym teamie są ludzie którzy pracują po kilkanaście lat). Pozdrawiamy Firma Wafelek Supermarkety

Jakie są warunki zatrudnienia w (usunięte przez administratora) i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D?

@Dark Queen

Co masz na myśli pisząc lekka podwyżka? Tzn. o ile większą kwotę zaproponowałaś? To 3300 netto jak na kierownika i jego obowiązki to faktycznie niewiele :( Z jakim doświadczeniem aplikowałaś? :) Tak myślę, że przynajmniej powiedzieli wprost, że nic z tego, a nie "odezwiemy się do pani" :D

Dark Queen

Mam bardzo duże doświadczenie w handlu, ponad 5 letnie doświadczenie kierownicze, byłam na jednym dniu czy mi się spodoba oczywiście jak najbardziej praca bardzo mi się spodobała i chciałam iść dalej ale pracując tak jak sklep w którym byłam na dniu próbnym na dwie zmiany od 7-16 i od 12-21 po 9 godzin dziennie plus soboty tak samo aby mieć wszystko pod kontrolą i być dobrym kierownikiem po przeliczeniu na godzinę w skali miesiąca wychodzi 14,10 na godzinę, niestety Właściel twierdzi inaczej ze obowiązuje 8 godzinny system pracy Kierowników przez 5 dni, w Soboty kierownicy nie pracują, w sklepie w którym byłam niestety się dowiedziałam że to niemożliwe, jest mi bardzo przykro z tego powodu bo byłam dać gotowa z siebie 120 % a nawet więcej, ale takich ludzi najwidoczniej szef nie docenia, przykre ale prawdziwe

Margaret

Potwierdzam słowa wcześniejszej opinii do nowo otwieranego sklepu w Kamyku dawają na kierownika 3300 na rękę, kasjerki ze sieci Lewiatan mają w pobliskiej miejscowości 3100, nikt z doświadczeniem jeśli chcą mieć dobrego kierownika nie podejmie się odpowiedzialności za taką kasę

Wafelek Nowy wpis
@Dark Queen

Witam Droga Pani , w imieniu firmy prosimy o nie przedstawianie błędnych informacji dt. zatrudnienia. Nikt nie mówił o kwocie 3300 netto ... Jest system premiowania miesięcznego, rocznego który zmienia kwotę podstawową. Nie można przyjść na rozmowę gdzie narzuca się wyłącznie swoje zdanie.

Monika @ Nowy wpis
@Wafelek

Rzadko wchodzę na takie portale ale szukam pracy i chciałam przeczytać opinie o jednej sieciówce odzieżowej i innych firmach gdzie wysłałam swoje CV, i rak tu trafiłam, No cóż przychylam się do wypowiedzi pracodawcy Wafelek, akurat miałam mieć przyjemność być zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną oraz być na dniu próbnym w sklepie w Miedźnie, cała rozmowa przebiegła w miłej atmosferze, sklep do którego trafiłam super, bardzo miłe kierownictwo, pomocne i chcące czegoś nauczyć i przekazać wiedzę dalej, Panie pracujące na sali sprzedaży również bardzo miłe, jak dla mnie wszystko było jasne nikt niczego nie ukrywał, na rozmowie była podana kwota plus premie, tak wiec nie wiem co przedmówca ma na myśli, ja wynosiłam z nowo poznanych osób same pozytywne relacje, ale cóż jako Kierownik widziałam wiele i nic mnie nie zdziwi, widziałam już takie posty w mojej dotychczasowej pracy od byłych pracowników którzy byli tylko do brania pieniędzy a nie do pracy, siedzieć i pachnieć, pozdrawiam serdecznie M

Wafelek Nowy wpis
@Monika @

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w (usunięte przez administratora) i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D?

Staś

Jak to nie płacą? Bardzo niepokojąco zabrzmiało to co napisałeś. Przy przyjmowaniu się do pracy dostałeś informację, że dostaniesz umowę o pracę? Napisz więcej szczegółów, bo jestem mega ciekawy, jak to wyglądało. Sam szukam roboty jako kierowca i może dasz jakieś cenne info.

@Staś

@Staś Płacą dobrze ale umowy o pracę nie daja ja już prosiłem błagałem żeby dali umowę o pracę już po miesiącu a oni powiedzieli żebym jeździ umowę zlecenia cały czas i powiedzieli jak ci robota nie pasi droga wolna i się zwolniłem nie będę takimi pracować ludźmi a za pracę zapłacili mi dobrze .

Kasjer

Moja rozmowa przebiegla w drzwiach magazynu,wziela cv ,powiedziala jak to wyglada 3,4mc zlecenia i ewentualnie normalna umowa,prawda jest taka ze malo kto sie na nia zalapuje

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Rafał

Cześć. A ja trochę z innej beczki, bo widzę ostatnio ciągle wpisy klientów :D Na magazyn często kogoś nowego szukają? Pytam, bo akurat widzę ofertę pracy archiwalną i już innej nie znalazłem. W ogłoszeniu tym starym fajnie wygląda informacja o tym, że okres próbny na 1 miesiąc a później umowa o pracę, co zachęca. Jednak rzeczywistość czasami bywa różna, dlatego, jak wygląda to realnie? Umowę o pracę dają już po miesiącu? Jeszcze zapytam teraz o aktualne stawki. Ile zarobić można?

Halina K.

Dziękuję za widoczną zmianę na sklepie w Charsznicy. Półki wreszcie są zapełnione, aż miło zrobić zakupy gdyż jest duży wybór towarów, których brakowało wcześniej. Lada z wędlinami jest wypełniona po brzegi, a nie tylko pustymi plastikowymi pojemnikami. Nie wiem co było powodem tej zmiany na plus, ale jest jeszcze jeden problem dot. obslugi na kasie (Który warto było by rozwiązać), panie kasjerki dość często obsługując (np. koleżankę, znajomą itp.) prowadzą rozmowy na prywatne tematy zamiast szybciej obsługiwać klientów którzy czekają zniecierpliwieni w kolejce, która przez owe pogawędki nie jest czasami mala ani tym bardziej szybko znika. Mam nadzieję że nastąpi poprawa w tej sprawie :)

Rafał

Hej. Na rozkładanie towaru w tej firmie może kogoś potrzebują? Znalazłem jakieś stare ogłoszenie z 2018 roku. Podwali, że na początku zlecenie i później umowa o pracę. Widzę też tu wpisy, że klienci zauważają braki na półkach. Może potrzebują nowych pracowników i rąk do pracy? Jestem chętny. Dane z tak starego ogłoszenia mogą być nieaktualne, więc zapytam, czy dalej preferują takie formy zatrudnienia, jak podałem?

Halina K.

Jestem częstą klientką wafelka, jednak od jakiegoś czasu wychodzę bez zakupów. Jest gazetka w której jest dużo promocji, natomiast owego towaru na półkach często jest brak. Tuż przed samymi świętami brakowało podstawowych produktów takich jak np. chrzan, konserwy rybne czy jajka. Nie wspomnę już o tzw. promocjach z kalendarza, które obowiązują w danym dniu. Przyszłam do sklepu w piątek 7.04 koło godz. 10 z zamiarem kupna kurczaka z wyżej wymienonej promocji, ale niestety pani ekspedientka poinformowała mnie, że już nie ma i raczej już nie dojadą a pominę fakt że promocja była rozpisana na cały piątek i sobotę. Nie wiem jaki jest powód, ale od kilku miesięcy widzę ogromną różnicę na sklepie, półki świecą pustkami. Mam nadzieję, że nastąpi poprawa, bo warto to zrobić dla klienta.

Jak wygląda praca jako kierowca w firmie Wafelek ?

Bożena

Czy w tej firmie można znaleźć zatrudnienie? Na początku roku pisaliście o za małej liczbie pracowników i nerwowej atmosferze a nie widzę żadnych ofert , ostatnie jakie znalazłam są z 2018 roku. Na jakie stanowiska jest najczęściej zapotrzebowanie i czy teraz byloby miejsce? Jak zarobki w tych czasach ciężkich?

Halina

Dziś kupując mięso w waszym sklepie na terenie Charsznica zostałam potraktowana w taki sposób nie dość że obsłużono osobę która stała w kolejce za mną dostała golonkę następnie sklepowa ważyła dla mnie golonkę, ale podeszła druga ekspedientka szepnęła coś na ucho a ta zdjęła z Lady golonki wrzuciła pod ladę i stwierdziła że już nie ma golonek a było to w trakcie przyjmowania toprzeprosiła i powiedziała że nie dowieźli to bym zrozumiała ale ważąc mi towar zdjąć z wagi rzucić pod ladę opowiedzieć że już nie ma to w taki sposób traktuje się klientów na stoisku mięsnym przecież nie tylko jest sklep wafelek są też inne gdzie człowiek jest z szacunkiem obsłużony ostrzegam wszystkich jak na stoisku mięsnym obsługuje się klientów może dyrekcja zainteresuje się jak ich pracownicy traktują klientów!!!!!!!

Inna
@Halina

Jaka placa taka praca, kierownictwo pozamawia jak glupie a potem pracownik musi konbinowac jak to sprzedac. Ale kierownicy zrobia wszystko by gora byla happy, ludzie wiecej zrozumienia dla tych dziewczyn na miesie bi naprawde nalezy im sie order za ten zapierdol i wieczny (usunięte przez administratora) od kierownikow.. a tu klient niczego w sumie niewibien obrywa za to.

Jol
@Halina

Podejrzewam że było to spowodowane tym że owe mięso moglo być wcześniej zamówione, pracownica o tym nie wiedziała i koleżanka mogła ją o tym powiadomić w trakcie obsługi. Takie sytuacje się zdarzają.

On

Czy pracownicy Wafelka otrzymują bony Święta Wielkanocne

Bianka
@On

Tak. I na wielkanocne i bożonarodzeniowe

Ewela
@On

Z tego co pamiętam to bon do wykorzystania w sklepie

Wanda
@Ewela

mowisz o bonach sodexo? zdradzisz na jakie kwoty one sa?

Monia

Pracowałam i nie polecam. Braki kadrowe powodują, że pracuje się za trzech - oczywiście za najniższą krajową. Atmosfera w pracy jest przez to nerwowa, a szef i jego synalki (nie mający pojęcia o życiu) potrafią tylko swoje cudowne rady na każdy temat wygładzać. Swoją drogą Kawka myśli że jak ma swój biznesik to na każdy temat musi się wypowiedzieć, a większość kasjerek jest lepiej wykształcona od niego. Słoma z butów temu panu wystaje...

Iwona
@Monia

Skoro pracuje się za trzech, to możesz napisać o zakresie swoich obowiązków? Co miałeś na umowie jako wymogi, a co finalnie trzeba było robić?

Ktoś

Tak jest co roku tradycyjna wigilia zakładowa , śpiewamy kolędy robimy sobie prezenty okolicznościowe A wszystko w miłej rodzinnej atmosferze

Klient

W dniu 05 10 2021 roku robiłam zakupy w sklepie Wafelek na ul. Niepodległości w Częstochowie nadmienię że jestem stałym - wieloletnim klientem , zostałam potraktowana w sposób chamski przez personel Waszego sklepu. Opiszę zdarzenie które miało miejsce podczas moich zakupów w/w dniu około godziny 14 30. Pani ekspedientka pracująca na jedynej czynnej kasie na stoisku alkoholowym obsługiwała swoją znajomą , prowadząc ożywioną głośną rozmowę na prywatne sprawy rodzinne obu Pań. Obsługiwana znajoma pani ekspedientki stwierdziła że wróci się po pieczarki, blokując jedyną czynną kasę. Klienci oraz ja cierpliwie czekaliśmy na swoją kolej, pouczeni że ta pani ma prawo tak postępować, no cóż zapomniała. Zapytałam ekspedientki czy nie można odłożyć prywatnych spraw i zacząć sprawniej obsługiwać, czym naraziłam się ,takim oto zajściem . Ekspedientka zlekceważyła moją prośbę kontynuując rozmowę ze znajomą, opuściła miejsce kasy i poszła rzekomo szukać świeczek urodzinowych dla swojej znajomej. Na moją wyraźną prośbę że my klienci czekamy w kolejce a sklep jest samoobsługowy, ekspedientka zaczęła mnie obsługiwać i rzucać moimi zakupami. Na moje zwrócenie uwagi że zachowanie jej jest nieodpowiednie na stanowisku pracy oraz że to moje zakupy za które płacę, usłyszałam że „ niech się Pani zamknie” .Podczas kończenia obsługiwania mnie, na stoisko podeszła pani Kierowniczka ,wysłuchując żali swojej ekspedientki, która nie pytając mnie o żadne szczegóły zajścia , powiedziała mi przy wszystkich klientach.” „Chodzi tu pani do nas i chodzi, a ja nie mam ochoty i przyjemności Pani u nas widywać” „Niech pani tu więcej nie przychodzi. „ Byłam tak potwornie zaskoczona i oburzona postawą Waszego personelu że nie umiałam wydobyć słowa. Czyżby długoletni i stali klienci byli zmorą tego sklepu, robiąc u was zakupy w sklepie spożywczym , pokazując się za często ? Ponieważ płaciłam kartą i nie otrzymałam potwierdzenia zapłaty ,zapytałam dlaczego nie przestrzega się tego obowiązku, usłyszałam dalsze wykrzykiwania w obecności kierowniczki „niech pani się zamknie” Jeszcze nigdy nie byłam tak chamsko potraktowana i upokorzona przez jakikolwiek personel sklepu, zastanawiałam się czy wróciły czasy PRL ??? . Nie dziwi mnie fakt że jest coraz mniej klientów w Wafelku, moi sąsiedzi potwierdzają że personel Waszego sklepu, pod kumplowskim traktowaniem obecnej kierowniczki oraz jej pyskówki w stosunku do klientów to NORMA. Nie wiem czy po tym zajściu wrócę do waszego sklepu , liczę że skarga powyższa wpłynie i zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec personelu a zwłaszcza przełożonej kierowniczki . Czekam na pisemną odpowiedź, były stały klient.

Od kiedy zmieniła się kadra kierownicza sklep w Kroczycach popada w ruinę, częste zmiany personelu, z zewnątrz jak i wewnątrz panuje nieporządek, warzywa lepsze sprzedają na przecenie na Ryneczku w Zawierciu, może w końcu szefowie zauważą, że jest coś nie tak i pomyślą nad zmianą słynnych kierowniczek.

@Michał

Jestem klientem i nie zauważyłem żeby kadra się zmieniła. Obsługa zawsze miła i pomocna. A warzywa jak wszędzie w takim sezonie wiec nie wiem w czym problem? Chyba zwykła złośliwość lub brak zajęcia...

@Paweł

No jakoś 2 lata temu była inna ekipa na tym sklepie poza kierownictwem , a stała, miła, solidna i pomocna obsługa była wtedy kiedy Kierownikiem był Pan taki w ciemnych włosach i wtedy sklep widać było prosperował na 100% w Kroczycach i warzywa nawet w okresie zimowym oraz wiosennym były dopilnowane, a teraz jest tam lipa. Brud na sklepie, chaos, Panie na mięsnym też kiepsko, w kolejce 7 osób jedna Pani obsługuje druga udaje, że coś robi byleby nie obsługiwać klientów.

@Michał

Widzę kolego, że wymieniasz konkretne daty! Piszesz biografie czy książkę kto kiedy gdzie pracuje? A wymieniony kierownik chyba z 6 lat już tam nie pracuje... ale chyba wpadł Ci w oko skoro go nadal pamiętasz ???????????????? Zabawny z Ciebie gość !

@Paweł

I wtedy sklep żył w 100% bo wszystko było dopilnowane ( warzywa świeże i ładnie wyeksponowane, na sklepie czysto, towar dołożony, na mięsnym również należycie jak była kolejka wołał Panią do pomocy ) , a teraz widać od kilku lat jest (usunięte przez administratora) na sklepie oraz parkingu, duża rotacja niezadowolonych pracowników i nadąsane kierownictwo, a przecież wypłatę biorą i to nie małą za swoją pracę to chyba wystarczy dopilnować i idzie to zauważyć zwyklemu klientowi który robi tam zakupy i ma porównanie jak było kiedyś i jak jest od 6 lat i nikt nikomu się tutaj nie musi podobać to tylko stwierdzony fakt i opinia zwykłego Kowalskiego.

@Michał

Twoje zdanie. Ja im współczuje tam pracować. Dźwigają te skrzynki z piwami albo wodami tragedia. Nie jeden facet by wysiadł przy takich warunkach pracy a co dopiero kobiety. Wiec wcale się nie dziwie, ze mogą się czasem nie uśmiechać . Ale każdy ma swoje zdanie i widzi inaczej.

Paulina
@Michał

Chyba żartujesz z tym mięsnym. Dziewczyny prawie że biegają na mięsnym żeby tylko jak najszybciej obsłużyć klientów którzy wręcz tupia nogami. Nie wspomnę że towar muszą sobie same sprawdzić wyłożyć do lady. Nadzwigaja się jak strongmen więc nic dziwnego że czasem chwilę staną. A za taka wypłatę to na pewno nie chciałbyś pracować.

A aaa
@Michał

Dokladnie tak jest. Puste półki bo brak towaru jest nieuzupelniony a warzywa sa wiekszoscia niejadalne. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Czy w D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

SAZ

Wypłacane są tygodniówki

Lola

Moje sugestie dla D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D: Powinni rozmawiać z pracownikami o potrzebach i klopotach jakie ich trapia,czy wszystko w firmie jest ok. Przecież pracownik wie najlepiej co piszczy w trawie i dlaczego ludzie nie chcą pracować w supermarketach.

Wid
@Lola

Najlepiej by było gdyby pracodawca Wam tyłek miodem smarował i modlił się żeby ktoś sobie nie bzyknął. A może by tak do roboty.

Inna
@Lola

Dokladnie tak a oni tylko przyjezdzaja po kase i juz ich nie ma... kierownicy udaja na ich przyjazd ze wszytko ok i ma byc dolozone wszystko na tip top. Pracownicy zala sie kierownictwu a ono ma ich w nosie bo chca pokazac ze oni dobrze kieruja i u nich wszystko prosperuje super. Po wyjsciu szefunia jest znowu rozpierdziel, na polkach niedolozone itp. Poza tym nie ma mozliwosci awanu( awansowana jest tylko rozina kierownikow) ogolnoe patologia!!!!!!! Ekspedientki w pasiakach jakby z wiezienia uciekly a zarobione tak ze az ich szkoda ... niech gora sie zastanowi czy stawia na jakosc czy na ilosc, bo joe sztuka stawiac nowe sklepy ale sztuka zadbac i ulepszac te co juz sa i dobrze prosperuja.

Lilia
@Inna

Widać ze sklepy nowe otwierają a w starych wyposażenie sprzed Chrystusa ???? Słabo skoro nie dbają o to co jest to po co kolejne!!!

Jeden z Waszych kierowców Tira (na trasie Koniecpol - Lelów - Kroczyce) notorycznie złośliwie i z premedytacją trąbi głośnym klaksonem w wielu miejscach strasząc celowo ludzi, zwierzęta w polu, bociany, itd. Prawdopodobnie jest pod wpływem jakichś środków odurzających albo pijany, bo normalny człowiek czegoś takiego nie robi. Jeśli tego nie zaprzestanie, my mieszkańcy którzy dysponujemy nagraniami, podejmiemy odpowiednie kroki prawne.

Nikola
@Paweł

Widzialam go kilka razy i ostatnio gdy czekalysmy na pks, mimo ograniczenia predkosci bo tu teren jest zabudowany i nieopodal sa pasy dla pieszych gnal tym kolosem ponad setke ile mu fabryka dala i tez bylo glosne tiiit - tiiit gdy nas mijal i fakt wystraszyc sie mozna, z wygladu jest chyba lekko niedorozwiniety a tacy wiadomo nie maja lekko w zyciu wiec musi jakos odreagowac w taki czy inny sposob i wtedy jest mu lzej widocznie.

Jon

Podobno kierownik sklepu zarabia od 5 do 7 tys netto, a kasjerzy robią za 2 tysiące, duża dysproporcja...

Alicja
@Jon

5-7 tys chyba brutto

Zostaw merytoryczną opinię o D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D - Częstochowa

• Jak się pracuje w D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D?

Zobacz opinie na temat firmy D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D?

Kandydaci do pracy w D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D
2.3/5 Na podstawie 76 ocen.
  • Krakowska 45
    42-200 Częstochowa