Opinie o GP People w Toruń

GP People to Agencja Pracy, która powstała w 2002 roku w Toruniu i obecnie działa aktywnie na terenie całej Polski. Posiada swoje biura w pięciu miastach: Toruniu, Gdańsku, Bydgoszczy, Poznaniu i Opolu a wkrótce również we Wrocławiu. Zatrudnia niemal 30 pracowników Agencji oraz ok. 1100 pracowników tymczasowych. - Naszych Klientów wspieramy w zakresie innowacyjnych rozwiązań związanych z obsługą kadrowo-płacową, pracą tymczasową, rekrutacjami stałymi oraz doradztwem personalnym. Nieustannie rozwijamy się poszerzając zakres swoich usług – mówią przedstawiciele firmy.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GP People w Toruń

arek87

Ja pracowałem przez tą agencję co prawda bardzo dawno temu w rożnych firmach, ale wynagrodzenie było na czas, rozmowę rekrutacyjną, też wspominam miło. Wydaję mi się, że różnica w ocenie tej agencji zależna jest od firmy z którą dana agencja ma podpisaną umowę na rekrutację pracowników tymczasowych. Co mnie zawsze irytowało w agencjach pracy, że nigdy nie podwali nazwy zakładu tylko dopiero na rozmowie rekrutacyjnej, przez co marnowali mój cenny czas, ale z tego co mi wiadomo praktyka taka jest wszędzie.

Przemysław Skupień

Agencja nie ma płynności finansowej. Opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzeń są normą. Co miesiąc trzeba dzwonić i prosić się o swoje pieniądze. Tłumaczenie i działania pracowników firmy są niewystarczające. Na szczęście koniec współpracy. Nie polecam. W razie wątpliwości zapraszam do kontaktu (przemyslaw.skupien@gmail.com). P. Skupień

@Przemysław Skupień

Szanowny Panie Przemysławie, Komunikowaliśmy się mejlowo, tu powtórzymy nasze stanowisko. Obie strony są w trudnej, stresującej sytuacji. Bardzo Pana przepraszamy i prosimy o możliwość wytłumaczenia dlaczego do niej doszło. Spóźnienie w wypłacie wynagrodzenia spowodowane jest ogromnymi zaległościami płatniczymi, jakie ma firma PIKA wobec agencji. Jako pośrednik pomiędzy zleceniobiorcą a firmą PIKA staramy się wymusić na zarządzie firmy PIKA jak najszybsze uregulowanie zobowiązań. I taką mamy deklarację. Na bieżąco informujemy o postępach związanych z wypłacaniem wynagrodzeń. I daję Panu słowo, że niezwłocznie po uzupełnieniu naszego konta przez PIKA, uregulujemy Pana wynagrodzenie.

Przemysław Skupień
@GP People

Wasza sytuacja z firmą PIKA nie jest moją sprawą. Przypomnę Pani, że umowę podpisałem z firmą gp people, a nie z firmą PIKA. Także ponosicie pełną odpowiedzialność za zaistniałą sytuację. Natomiast Pani słowo - z całym szacunkiem - jest dla mnie nieprzydatne. Z poważaniem P. Skupień

@Przemysław Skupień

Informujemy, że przelew wyszedł.

Jestem ciekawy czy firma zatrudnia studentów bądź organizuje płatne staże? Ile jest etapów rekrutacji i jak wygląda wdrożenie na stanowisko?

Duża jest rotacja ludzi w GP People na Magazynier? Znowu ukazało się ogłoszenie 18 września na Nuzle.pl. Dlaczego odchodzą?

GP People

Jeko agencja pracy, mamy wiele ofert. Nasi klienci to głównie firmy produkcyjne i logistyczne. W tych firmach zapotrzebowanie na kadrę zależy sezonowości. Dlatego: - mogą pojawiać się oferty do tego samego klienta w pewnych odstępach czasu - nasze oferty pracy mogą być podobne - zdarzają się krótkie zlecenia dla osób chcących dorobić Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z nami https://www.gppeople.pl/kontakt/ lub na Facebooku

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie GP People.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy w firmie GP People są regularne szkolenia pracownicze?

Tak - regularne :)

Johny B.

Pracowałem już zatrudniony przez kilka agencji, ale współpraca z tą agencją to jakas porażka. Normą są spóźnienia z wypłatą. 1-3 dni to standard. Zdarzają się opóźnienia o tydzień. Co miesiąc trzeba do nich dzwonić i się upominać. Dodatkowo czasem wysyłają dziwne sms w stylu: z dniem jutrzejszym kończymy z panem współpracę. Po czym po kilku minutach przychodzi kolejny sms, żeby tego wcześniejszego nie traktować poważnie. Serio? Kto tam pracuje? Jakich ludzi Wy tam zatrudniacie. Nowe umowy też nie przychodzą przed końcem starej. A czasem po kilkunastu dniach i człowiek nie wie czy pracuje czy może jest wolontariuszem.

@Johny B.

Jonhy chciałabym móc skontaktować się z Tobą i poprosić o więcej szczegółów na temat współpracy. Proszę skontaktuj się ze mną na adres marketing@gppeople.pl

Roman

Bardzo miło wspominam pracę zapewnioną przez GP People w autoryzowanym serwisie Mercedes-Benz. Wszystkie sprawy które zostały ustalone przed rozpoczęcem pracy i pożniej w trakcie pracy były realizowane przez pracodawcę. Miła i koleżeńska atmosfera wśród pracowników, która jest pielegnowana przez Pracodawcę poprzez spotkania integracyjne. Wszystkim chętnym, polecam współpracę z firmą.

@Roman

Roman, dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że dobrze Ci się z nami współpracowało. :) Oczywiście zapraszamy do śledzenia naszych ofert pracy i aplikowania. Pozdrawiamy!

Kaja

Nie wiem jakim cudem agencja policzyła mniej godzin pracy skoro mam więcej godzin które mam zapisane. Ale jedno wiem dobrze że mam wszystko policzone bo jak coś to mogę wszystko zgłosić tam gdzie trzeba

@Kaja

@Kaja, w takiej sytuacji najlepiej zadzwonić do konsultantki, która sprawdzi i wyjaśni zliczone godziny. Mamy też udostępnioną infolinię kadrową dla pracowników 609 000 315 (opłata wg taryfy Twojego operatora), dostępną 08:00 - 16:00, od poniedziałku do piątku. Informacje jakie możesz tam otrzymać: • weryfikacja ubezpieczenia • procedura i dokumentacja wypadkowa • zasiłki chorobowe, macierzyńskie, rehabilitacyjne • dokumentacja sporządzana po ustaniu zatrudnienia (Z-3, Z-3a, Rp-7) • wyjaśnienie niejasności naliczonego wynagrodzenia • potrącenia komornicze i alimentacyjne • dodatkowe ubezpieczenia grupowe i NNW pozdrawiamy

Milena

Unikajcie jak ognia!!!. Po pierwsze agencja wymyśliła sobie jakiś dziwny termin wypłacania wynagrodzeń tj. 25 każdego miesiąca. Tłumaczy to tym, że najpierw muszą wypłacić pieniądze ludziom zatrudnionym na umowie o prace a dopiero później wszystkim pozostałym (taki troche gorszy sort....) Jednakże przy zatrudnianiu obiecują, że 25 to maksymalny termin i zwykle wynagrodzenia są dużo wcześniej nawet 15 czasem się zdarza - pic na wodę fotomontaż!! agencja ma trudności żeby wypłacić w terminie nie mówiąc już o wcześniejszych dniach.... Po drugie kiedy dzwoni się do osoby z którą była podpisywana umowa i pyta się czy został uwzględniony czas przelewu odpowiada, że na to nie ma wpływu a z wynagrodzenia nie muszą być na kontach 25 tylko muszą zostać wysłane. Na dodatek rekruterzy okłamują pracowników kiedy dzwonią zapytać się kiedy zostaną wypłacone pieniądze zwalają wszystko na kontrahenta, który rzekomo nie zapłacił podczas gdy firma dawno już wysłała przelew. Po trzecie gdy kontrahent nie wypłaci im pieniędzy na wynagrodzenia dla pracowników firma nie ma środków żeby za kontrahenta założyć co w praktyce wygląda tak, że pracownicy nie mają wypłat do 31.... weszłam w współprace z tą agencją tylko dlatego, że odpowiadała mi oferta pracy ale tyle nerwów się jeszcze nie najadłam przez żadną agencję. Dodatkowo pracownicy są (usunięte przez administratora) którzy mają wywalone w pracowników, których zatrudniają. Potrafią nawet uciąć wynagrodzenie o ponad 1000 zł......

@Milena

Szanowna Pani Termin 25-ty każdego miesiąca, jako termin wypłaty, jest określony w regulaminie umowy, który jest integralną częścią umowy. Podpisując umowę przystaje Pani na jej warunki, ma Pani możliwość zapoznać się z jej treścią i nic nie jest w niej pisane drobnym drukiem czy też ukrywane przed zleceniobiorcą. Zgodnie z kodeksem cywilnym w tym terminie musi być dokonana płatność, co nie jest równoznaczne z pojawieniem się środków na Pani koncie. Prawdą jest natomiast, za co bardzo przepraszamy, że nastąpiło w tym miesiącu opóźnienie w wypłatach. Wszystkie wypłaty zostały uregulowane w dniu dzisiejszym. Jest nam niezmiernie przykro, że dotknęła Panią ta sytuacja i zapewniamy, że dołożymy starań by się nie powtórzyła. Jesteśmy po spotkaniu z kontrahentem, z którym ustaliliśmy nowe zasady współpracy. Zapewniam, że przykładamy wielką wagę do tego, by wywiązywać się ze swoich zobowiązań. Natomiast absolutnie nie jest prawdą, że "obcinamy" wynagrodzenie, jeśli nie zgadza się Pani wynagrodzenie prosimy o kontakt z centralą.

@Milena

Dzień dobry pani Mileno rozumiemy Pani wzburzenie, które wyraziła Pani w mediach społecznościowych. Zatem również w tym miejscu wyjaśniamy. Termin 25-ty każdego miesiąca jest określony w regulaminie umowy cywilno-prawnej jako termin wypłaty. Zwykle staramy się by przelewy wychodziły wcześniej. Niestety w tym miesiącu nastąpiło opóźnienie w wypłatach u pracowników jednego klienta. Broniąc interesów naszych pracowników, wypracowaliśmy z klientem nowe zasady współpracy, które mają uniknąć podobnych zdarzeń w przyszłości. Jest nam niezmiernie przykro z powodu tej sytuacji - proszę przyjąć nasze przeprosiny. W Pani wypowiedzi czytamy zarzut, potrącania z wynagrodzeń dużych kwot. Z całą stanowczością odpowiadamy - nie stosujemy takich potrąceń. Jeśli ma Pani wątpliwości co do wysokości naliczonego wynagrodzenia [robimy to zgodnie z deklaracjami otrzymanymi od klienta] koniecznie proszę zadzwonić na naszą infolinię pracowniczą.

natka

Pracodawca godny zaufania polecam prace w hotelu na bawarii

patryk

polecam prace w piekarni w passow przez gppepole

@patryk

Dla klienta w Passow cyklicznie poszukujemy piekarzy i cukierników z komunikatywną znajomością języka niemieckiego w mowie. Klient chwali pracowników GP i jest zainteresowany dalszą współpracą dlatego kolejna rekrutacja będzie miała miejsce w marcu. Zapraszamy Państwa do kontaktu, a naszym pracownikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie.

Tom

Firma poządna, wyplata w euro zawsze na czas, sami znajduja zakwaterowanie, poleam

@Tom

Dzięki!

Praca przy rozkładaniu namiotów okolicznościowych,koło Kassel,kierowca bc.Nie polecam

@Marcin

zdradzisz nam dlaczego?

Nova

Witam chciałabym zapytać o pracę w Niemczech tz.jak przebiega rekrutacja jakie macie oferty zależało by mi blisko Polski i najważniejsze zarobki.

gp people
@Nova

Dzień dobry, na chwile obecną posiadamy ofertę dla mechaników samochodowych, monterów PCV, kelnerów, pomocy kuchennych, blacharzy i monterów. Stawki są zróżnicowane od 9 do 15 eur brutto na godzinę w zależności od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego w mowie. Zapraszamy serdecznie do aplikowania: contact@gppeople.pl Po otrzymaniu cv nasi konsultanci skontaktują się z Panem w sprawie omówienia szczegółów danej oferty.

Pedro

Słyszałem, że to dobry pracodawca. Czy rekrutują ludzi?

@Pedro

Rekrutacje prowadzimy cały rok w całej Polsce. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez messengera. :)

BYŁY PRACOWNIK PRP -PROFILE .

BYŁY PRACOWNIK PRP -PROFILE .LUDWIGSLUST. WITAM SERDECZNIE WIDZĘ ŻE ZNOWU POKAZUJE SIĘ OFERTA PRACY DO LUDWIGSLUST JAKO OPERATOR PRAS KRAWĘDZIOWYCH ...UWAGA NA TEGO PRACODAWCE TO (usunięte przez administratora) I OSZUST A WARUNKI W PRACY BHP TO MASAKRA TRAKTUJĘ LUDZI JAK W auschwitz nigdy więcej takiego pracodawcy .....

GP People
@BYŁY PRACOWNIK PRP -PROFILE .

Dziękujemy za info. Zrobimy szczegółowy audyt u tego pracodawcy. Damy znać, jaki będzie jego wynik.

GP People
@BYŁY PRACOWNIK PRP -PROFILE .

Informujemy, że po audycie przeprowadzonym w PRP PROFILE zdecydowaliśmy się zakończyć współpracę z tym klientem.

Antywiesniak

Bardzo niżetelna firma i oszukuje na wszystkim ucina godziny .zakwaterowanie o standardzie ukrainskim czyli jak woboże i wokółciebie banda wiesniaków bezżadnych ambicji .aroganska franca zrobi wszystko aby zabrac tobie ile sie da .bardzo niepolecam wsómie zerknijcie na srednią to dla kazdego z działającym muzgiem daje odpowiednią ocene negatywną

KrOwa

GP Prople niestety mimo ze jest agencja pracy, to proces rekrutacji pozostawia wiele do życzenia. W woli podsumowania, szkoda marnować czas na rozmowę kwalifikacyjna bo i tak jest ona bezowocna. GP people nie przedstawiło oczekiwań, ani również nie pochwaliło sie czym zachęca pracowników do podjęcia zatrudnienia właśnie u nich. Totalny brak profesjonalizmu. Pozdrawiam Panią dyrektor, ps jest pani niebywałe niesympatyczną osobą. I nie posiada pani ważnego daru, słuchania.

Kamila z GP People
@KrOwa

Dzień dobry, dziękuję za opinię. Chciałabym móc zweryfikować proces tej rekrutacji. Czy możesz podać stanowisko lub miejscowość, której dotyczyła rekrutacja? PS w naszych procesach rekrutacji nie biorą udział panie dyrektorki - nie mogę przekazać pozdrowień. :)

Zuza
@Kamila z GP People

Kłamstwo! Oczywiscie, że biorą.

Kamila z GP People
@KrOwa

Szkoda, że nie poznałam szczegółów tej rekrutacji [stanowisko i miasto], bez tego trudno ustosunkować się merytorycznie do wpisu.

Igor

Czy praca konsultanta HR z językiem rosyjskim w Poznaniu jest jeszcze aktualna? Czy zarobie w miarę godziwie?

Crivitz, Niemcy

tak wiec wspolpraca z firma gp z ktora wspolpracuje z chlopakiem do dzis bez zadnych problemow gdy przyjechalismy na miejsce bylismy zaskoczeni warunki mieszkaniowe superr praca okazala sie bardzo fajna ludzie dookola takze jestesmy zadowoleni zostajemy tu na stale aaaa i co najlepsze szef pozwolil nam nawet na zamieszkanie z pieskiem polecam firme bez zarzutow zadnych

Zostaw merytoryczną opinię o GP People - Toruń

• Jak się pracuje w GP People?

Zobacz opinie na temat firmy GP People tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GP People?