Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A

Toruń

Opinie o Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A

Oni są nie poważni. 2011-02-04 13:04:10
Wysłałem do nich Cv. Po jakimś czasie dzwonią czy jestem nadal zainteresowany pracą na magazynie. Tak jestem. To prosze przyjechać do warszawy. Ok. Pojechałem, zarozumiała babka opisała mi pracę, co i jak i gdzie. Wszystko fajnie. Ale proszę jutro zadzwonic i potwierdzić czy odpowiada panu praca. Nazajutrz dzwonie a ona mówi że ONI nie są zainteresowani mają ofertą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Teraz pytanie po co mi karzą przyjeżdzac do warszawy, tracić czas i paliwo. A może ta pani jest imbecylem i nie umie czytac (CV które wysłałem do nich). A wystarczyło Poczytać CV i juz na tej podstawie ocenić czy szukamy takiego kandydata czy nie. Ale przecież oni wolą obdzwonic wszystkich co wysłali Cv niech przyjeżdzają,tracą czas i kasę. A na koniec wybrać 1ą osobe do pracy. A na koniec dodam że nie pierwsze pośrednictwo tak mnie robi w jajo naciągając na koszty.
DZIADY. Chciałbym aby oni kiedyś potrzebowali czegoś odemnie.
Wtedy ja ich będe tak wodził za nos ze im się odechce. KPINA
coma 2011-07-05 20:25:15
ta agencja to dno!!!!!!!!!! zalatwiaja prace podpisuja umowe po czym pracy nie ma!!!!!!!!!!!!!! stracilem 50 z na zaswiadczenie i 80 zl na badania ma podpisana umowe a pracy nie ma!!!!!!!!!l jestem zbywany durnymi textami typu brak ustalonego grafiku!!!!!!!!!!!!!!!! niech ktos wreszcie sie zajmie tymi oszustami
anonim 2011-08-27 13:32:13
Zgadza się, miałem tą samą sytuację.
Oni podpisują umowy po to aby mieć dane, z których biorą dotacje unijne niby że dają pracę ludziom a otrzymane pieniądze biorą do swoich kieszeni!. Większość takich podobnych firm takim sposobem robi. Koszmar, kiedy ktoś za to się porządnie weźmie!
Tak nie powinno się okradać.
smoky45 2011-11-30 14:19:13
To ja wam powiem lepszą rzecz!
Rekrutują praktycznie do jednej firmy logistycznej chodzi o firmę DHL.

ale pomijając ten fakt, zapraszają na rozmowę, do klaustrofobicznego biura, po czym jak się już powie wszystko o sobie, oraz oni powiedzą coś więcej na temat tej pracy, każą następnego dnia zadzwonić do nich i powiedzieć im czy jest się zainteresowanym pracą czy nie.
Chyba logiczne jest to, że jak ktoś idzie na rozmowę to jest zainteresowany pracą. Po umówionym spotkaniu z klientem itd, agencja miała dać znać co i jak, 2 tygodnie czekania, i nic , po czym trzeba wziąć sprawy w swojej ręce? i co? Niestety kandydatura została odrzucona zatrudniono innego kandydata dziękuję do widzenia i pi pi w słuchawce! bez słowa wyjaśnienia.
pracują tam niekompetentne osoby nie wiadomo skąd wzięte. Tyle w tym temacie
black 2013-06-05 20:48:58
Pójdziesz do nich na rozmowę, powiedzą, że oddzwonią no i nie oddzwonią. Tyle!
Fucktempus 2014-08-25 14:43:14
( usunięte przez administratora )- agencja pracy zarabia na pracowniku miesięcznie koło 500 zł
Na początku witają Cie dwie miłe panie po czym daja ci umowę i mowia o wspaniałej pracy .
Po 2 tyg. Pęka ci kręgosłup i masz dosc nagonki i stosunku do pracownika
Chcesz odejść i nagle przypominają ci o 2 tyg. Wypowiedzeniu i karach ktore mogą na ciebie nałożyć , zabezpieczają sie tak bo duzo osob odchodzi po krótkim czasie , zadajcie sobie pytanie czemu...
qwa 2015-04-09 15:46:25
Firma krzak. Zdecydowanie nie polecam.
Jorg 2015-04-09 16:16:51
Mówie do wszystkich ludzi,którzy zdrowo myśla! Ta firma to oszuści. Zaproponują Ci np.1500 euro na ręke a jak przyjedziesz to dostaniesz max 1000 euro! Mają wypracowany system, którym w sposób legalny okradają pracowników.Ci,którzy się ich nie boją już założyli im sprawy w sądzie.W biurze Ci naobiecują złote góry a jak tylko zamniesz drzwi to już jesteś okradany! A Polki w biurze to heh. Są już tak przerobione na ich system,że prawde Ci powiedzą dopiero jak się pomylą!Na szczęście coraz więcej ludzi im zakłady sprawy w sądzie. Pozdrawiam i jeszcze raz odradzam tą firme
Oszukany w łodzi 2015-08-17 14:34:26
Słuchajcie ludzie to jest granda Umowa o dzieło na magazyniera z uprawnieniami na wózkowego 4 misiące umowa 11zł/h ale podatku odprowadzają aż 25 % z czego nie masz ubezpieczenia chorobowego a więc zwolnienie po urazie 0% płatne i ogólnie dostajesz 8 zł/h netto dodatkowo nie płatne nad godziny soboty niedziele czyli tyrasz zawsze i ile się da za 8zł na rękę.
fgyij 2015-08-20 10:11:10
Na umowie cywilnej-prawnej nie ma premii ani płatnych nocki i nadgodzin,i dla tego jeszcze są nałożone kary z kodeksu cywilnego-prawnego,od podpisania umowy trzeba wykonać zlecenie 3_miesiące aby były doprowadzone składki chorobowe.
monik 2016-04-14 15:01:01
NIE PODPISUJECIE umowy z nimi. NIby jest praca ( robicie badania na sswoj koszt itp) pozniej okazuje ze tej pracy nie ma a tak NAPRAWDE to AGENCJA zarabia na dotacjach bo dostają za kazda podpisana umowe.
Onnn 2016-09-02 20:14:10
Podpisać z nimi umowę można bo agencja jest spoko i wszystko jest ok ale nie polecam wam prac od nich w Piasecznie sklepie internetowym .nic się nie zgadza z tym co mówią na rozmowie kfalifikacyjnej na poczatku są mili a potem traktują cie jak śmiecia przetrzymują do ponad 12 godzin nie pozwalają wyjść ciągle stoją nad toba i poganiaja .a jak ci cos nie pasują to od razu każą pisać wypowiedzenie i wypierdalac .serdecznie nie polecam
5tyhj 2016-09-02 22:30:47
ale może jest jednka szansa na umowę o prace tutaj?
Zostaw swoją opinię o Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A