Opinie o Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Łodzi w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Łodzi. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Łodzi o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Łodzi w Łódź

Jasne, dobrze wymyślili. Będziesz wykonywać pracę sekretarki medycznej (które tu się zmieniają jak w kalejdoskopie) a zapłacą ci jak pracownikowi administracyjnemu a nie medycznemu, choć wykonujesz zawód sekretarki medycznej to podciągną Cię pod najniższą grupę. A pracy na tym stanowisku jest multum , pracujesz za siebie i za statystykę. NIE polecam

wlodimierz

moja mama po 18 godinach przebywania w w osrodku MSWIA dostala wylewu , przez zaniedbanie osrodka

@wlodimierz

Jeśli to prawda to co dalej w całej tej sprawie?

Medyczny

Kłamstwo i (usunięte przez administratora) zaczyna się już w momencie zatrudnienia. Pani Kadrowa na rozmowie pyta ile byś chciał zarabiać i notuje to ołówkiem na CV, następnie z uśmiechem dzwoni i mówi że Dyrektor zaakceptował i możesz podpisać umowę. Skończyło się tym że kładzie umowę do podpisu z najniższą możliwą stawką i słowami "Przecież ja Panu nic nie obiecywałam". Dobrze, że powstały ustawy o zawodach medycznych i stawkach na danym stanowisku bo pewnie w dalszym ciągu proponowałby ludziom po studiach medycznych z wyższym wykształceniem minimalną krajową...

@Medyczny

No ale akurat dobrze chyba powiedziała, przecież nie obiecywała? Ale widzę, że tu pracujesz więc jak to się rozwiązało skoro te ustawy przywołujesz?

Medyczny
@Ilona

Wybacz źle zaznaczyłem, już tam nie pracuje. Dostałem wypowiedzenie na miesiąc przed ustawowymi podwyżkami...

@Medyczny

Aj to słabo. :( Dobrze niby, że chociaż ktoś inny się załapał. Odnośnie tej sytuacji pewnie masz tak negatywne odczucia co do nich, że trudno byłoby Ci teraz tak obiektywnie opowiedzieć o jakości i warunkach pracy tutaj?

Dramat.To mało Powiedziane.Rozpacz to chyba dobre słowo.Pracowalem tam tylko w innym Mieście Jeśli nie pracujesz jako Personel medyczny tylko Pomocniczy to masz Przechlapane. Dziwne jest to czemu na pewne oddziały brakuje chętnych do pracy mimo Dobrej Wyplaty?Omijać z daleka.Wszedzie lepiej tylko nie idź tam.Chyba , że Masz wykształcenie Kierunkowe Medyczne.

Jarosław

Poruszasz temat wypłaty, powiesz coś więcej? Wychodzi, że jest zadowalająca. Jak wygląda praca pomocniczego, że jest aż tak źle? Atmosfera nie taka, skoro brakuje chętnych do pracy? Złe traktowanie, jakaś dziwna hierarchia i patrzenie z góry?

Zuzanna

a mimo to ludzie dalej tam pracują, więc może oni potrafią znaleźć pozytywne aspekty tej pracy? a Ty ich nie dostrzegasz?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Łodzi spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
Justyna

Czy można liczyć na więcej niż najniższa krajowa? Coś się zmieniło w tym temacie? Dużo też piszecie o braku szacunku, mógłby ktoś podać konkretne przykłady takiego zachowania?

Justyna

@pracujący to nie brzmi zbyt dobrze. Czy jakis socjal chociaż w firmie jest ?

KAJA
@Justyna

tylko niewielkie dofinansowanie do kolonii

Reni

Taki spokój zapanował na forum z pewnością Covid przyczynił się do tego?

KWiatek

Witam. Proszę o informację jak jest z zarobkami w dziale informatyki. Wysłałem swoje CV i... oddzwonili. Z tego co widzę ogłoszenie jest od października 2019r. aktywne więc coś jest na rzeczy. Zarobki? Dobrze dedukuję? Może ktoś coś powiedzieć na ten temat? Z góry dzięki KWiatek

pracujacy

Brak szacunku do człowieka,wieczna presja,zarobki podstawowe,nie polecam, wszędzie tylko nie tu. co innego mówią a co innego robią,więc nie należy ufać w zapewnienia że będzie ,,super i wynagrodzenie na jakie się ustnie umawiasz,, bo na pewno się nie miło zaskoczysz,szukam już innej pracy gdzie słowo to słowo

Bartek

@Wdzieczny pracownik Ale w efekcie poznaje się prace w firmie !!

Pechowiec

od ostatniego wpisu minęło troche czasu i na chwilę obecną nic się nie zmieniło w tej materii. Tak jak poprzedniczki dokładnie tak jest. Ludzie uciekają jak tylko mogą. Brak szacunku wobec ludzi tu pracownik się nie liczy.

Wdzieczny pracownik
@Pechowiec

Stary musi odejsc.a kazdy nowy musi wiedziec ze bedzie sie rotowal po wszystkich oddzialach.czy chce czy nie chce

Maciej Maleńczuk

Pracowałem w tym Szpitalu w innym mieście!!!Ostrzegam wszystkich i nie polecam tam pracować ,Chyba że jako Kierowca Karetki!! Dramat zarobki najniższa krajowa ,lecz to jest najmniejszy problem!!!Jak nie jesteś Lekarzem lub pielengniarka to msz tam Przerombane!!!

Pracownica

Jednym słowem tragedia! Nikomu nie polecam, zarobki - najniższa krajowa, do tego silna presja ze strony przełożonych, wszechobecny bałagan, stres oraz brak szacunku dla pracownika. Nawał pracy, brak przerwy śniadaniowej to realia pracy w administracji tego szpitala. Stanowczo odradzam!

Xdfdr

Widze ,że nie tylko w Łodzi jest taki problem z pracownikami.Winnych miastach jest podobnie.Szkoda Nerwów na tą pracę odradzam serdecznie!!!

Załamana

Witam, potwierdzam słowa poprzedniczki. Większość pracowników jest zatrudniona na najniższą krajową i może pomarzyć o jakim kolwiek dodatku do pensji, lub podwyżce, Te wielkie podwyżki którymi pan dyrektor chwali się w wywiadach to po 60 zł max. Każdy pracownik ma co rusz nowe obowiązki związane z tym co pan dyrektor wymyśli aby szpital dostawał nowe pieniądze za kontrakty, ale żaden z pracowników nie widzi tych pieniędzy na oczy. Tego co tam się wyprawia nie da się opisać słowami. Nie polecam a jeśli już to natychmiast rozglądać się za innym stanowiskiem, bo tego tempa i presji nie da się wytrzymać na dłuższą metę.

Szczęśliwa

Ponieważ bardzo dużo ludzi czyta ten portal postanowiłam ostrzec osoby które tam aplikują. Proszę uważajcie na zatrudnienie w ZOZ MSW. Kwota jaką ustalacie ma się nijak do umowy. Na dzień dobry główna kadrowa (usunięte przez administratora). zgadza się na Wasze warunki i mówi że można już składać wypowiedzenie w poprzedniej pracy bo dyrektor się zgodził. Potem o dziwo rozmawiacie z dyrektorem (który w ogóle jak znajdzie czas żeby porozmawiać) okazuje się że z pensji nic nie ustalono i gadając dyrdymały jakie to warunki pracy w Łodzi są ciężkie że ma bardzo dużo zgłoszeń na to stanowisko okazuje się że pensja Twoja jest niższa o 30% niż tą którą ustaliłeś! Jak się złapiesz na grę dyrektora z (usunięte przez administratora). i złożysz już wypowiedzenie to musisz na te warunki przystać. Uważaj bo to nie koniec! Potem dostajesz umowę heh po tygodniu od rozpoczęcia pracy (sic!) i często okazuje się że i tam skubnęli Cię na 10%. Jak nie masz odwagi to siedzisz cicho i 2:0 dla nich a jak się dopomnisz to dyrektor nie ma czasu a jak postawisz sprawę na ostrzu to ugrasz te 10%. Podwyżek zero no była jedna ale 100zł w najlepszym przypadku po 4 latach a oddziały remontują się po kilkanaście milionów ale zawsze ta sama śpiewka dyrektora... no nie mam jak Ci podnieść pensji bo są zaszeregowania, bo nie ma skąd, albo zrąbie Cię za cokolwiek a na koniec jak zobaczy że jesteś nieugięta to zgodzi się na 200brutto. Totalna porażka z zatrudnieniem tam dyrektor z B.S. kłamią na czym świat stoi nie spodziewaj się podwyżki którą dyrektor Ci obiecał bo jej po prostu nie będzie. Fakt na sprzęcie pracuje się nowym jak był remont ale pieniądze są masakryczne a jak się nie podoba to tekst dyrektora "mam całą stertę CV na Twoje miejsce". Tylko że jak odszedł ostatnio od nas bardzo dobry specjalista to jakoś pół roku nie mogą znaleźć nikogo na jego miejsce. Gdzie ta makulatura CV o którym zawsze tak dyrektor prawi?!! Gdzie Ci specjaliści których może załatwić od ręki? Szkoda słów. MSW chlubi się tylko wyremontowanymi oddziałami a to co dzieje się w środku to istna tragedia a dyrektor robi sobie niezły pijar dając wywiady do gazety lub spraszając polityków na otwarcie oddziałów. Nie mówię już o dziwnych przetargach gdzie np. wszystkie remonty oddziałów włącznie ze stomatologią wygrywa zawsze ta sama firma! Proszę sprawdźcie sobie czy któryś z oddziałów włącznie z blokiem operacyjnym remontowała inna firma... Nie składajcie tam CV lepiej poszukać czegoś innego rynek pracy w Łodzi wbrew temu jakie brednie opowiada dyrektorek jest całkiem dobry i szukają specjalistów. Wiem bo odeszłam stamtąd po kilku latach i wielu moich znajomych także bałam się na początku ale teraz wiem że było warto!! Powodzenia!

Zostaw merytoryczną opinię o Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Łodzi - Łódź

• Jak się pracuje w Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Łodzi?

Zobacz opinie na temat firmy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Łodzi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Łodzi?

1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Północna 42
    91-425 Łódź