Opinie o Galeria Wypieków Lubaszka w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Galeria Wypieków Lubaszka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Galeria Wypieków Lubaszka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galeria Wypieków Lubaszka w Warszawa

Franczyza

Czy ktoś może otwierał punkt Lubaszki ....franczyza i coś może powiedzieć??

Przyszły pracownik

Co powiecie o pracy jako dostawca w piekarni? Zarobki na początek? I jak z atmosfera?

Były kierowca
@Przyszły pracownik

Nawet o tym nie myśl szukaj czegoś innego

Dariusz

Dziś byłem w piekarni przy ul. Berensona. Kolejka 6 osób, 1 Pani obsługuje druga rozkłada towar. Na moje pytanie czy może podejść do kasy wywody w stylu ona ma swoje zajęcia, a w ogóle to nie ma ludzi do pracy. Po kilku minutach kolejka rośnie do 8 osób, a ww Pani bierze szczotkę i zaczyna zamiatać zamiast rozładować kolejkę. Na moje kolejne pytanie czy może podejść do kasy kolejny wywód, tym razem obu Pań niezbyt grzeczny . Dziękuję, poszedłem do konkurencji.

@Dariusz

Drogi Panie,dostawę trzeba wyłożyć zeby taki klient jak pan mógł kupić to chyba jest logiczne, gdyby Pan miał mózg to by Pan się zastanowił nad tym co pisze, posprzątać po dostawie też trzeba niestety takie są wymogi firmy oraz sanepidu,8 osób w kolejce to nie koniec świata.Tacy klienci jak Pan powinni mieć zakaz wstępu do sklepu zeby panie ekspedietki mogły w spokoju wykonywać swoją pracę.

@Dariusz

No a jak Pan chce kupić towar to chyba trzeba rozładować towar ? Potem pretensje ze nie ma towaru na półkach.

klient od czasu do czasu
@..

Skoro mało osób jest zatrudnionych. To może rozwiązaniem jest szybsze rozładowanie towaru przez cały skład personalny w sklepie a oddelegowanie tylko jednej osoby. Szybciej rozłoży się towar to szybciej obsłuży się klientów. Takie moje zdanie. Ale firma ma swoje procedury które ktoś tam wymyślił i bierze za to kasę. Na końcu jest klient który czeka.... i czeka.. oby jak najkrócej..

Ada
@klient od czasu do czasu

Hahaha a to dobre. A który niby "cały skład" miał iść do rozładowania towaru?? Przecież Pan wyżej jasno napisał, że JEDNA z Pań przyjmowała dostawę a DRUGA obsługiwała klientów a z tego wynika że więcej personelu tam nie było. Obie Panie miały iść do dostawy a klient wówczas grzecznie czekałby aż skończą? To jaki absurd!! Proszę doszkolić się w czytaniu ze zrozumieniem a potem dopiero wypowiadać. Brak słów

Klientka

Chciałam zwrocic uwage abyscie bardziej kompetentnie dobierali personel na wasze punkty, nie pierwszy sklep jaki odwiedzam w drodze i poprostu poziom.(usunięte przez administratora)Panie z niezadowolona mina , krzycza zapytasz o cos to nie potrafia odpowiedziec. Z tego co tu czytam to wyzszy personel jest podobny ,inteligencja nie grzeszy ale czego wymagac od pracownikow jak kierownicy jeszcze gorsi z tego co slysze. Rezygnuje z zakupow w waszych sklepach.... Na szczescie jest duzo innych sklepow.

Kasjer

Złozenie CV, rozmowa bardzo miła ,szybko i bezproblemowo,wystarczy powiedziec że jesteś odpowiedzialny ,dyspozycyjny

Dlaczego chcesz pracowac u nas CZY jestes dyspozycyjny reszta to standard

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
klient

dzisiaj w godzinach rannych ok 6 w punkcie w podziemiach dworca Gdańskiego sprzedano mi stare drożdżówki z budyniem. To już nie pierwszy raz. Jeśli państwu zostaje pieczywo z poprzedniego dnia to sprzedajcie je po przecenie i umieście w oddzielnym miejscu. TRZEBA BYĆ UCZCIWYM a nie (usunięte przez administratora) Naprzeciwko jest Piekarnia Otrębusy. Przykro mi ale na razie tam będę kupowała pieczywo.

Ktoś

Nie polecam pracy. Menager Maria jak i zacna Pani menager Agnieszka nienadające się do niczego prócz donosicielstwa.. ’. Było źle, a jest jeszcze gorzej. Nie płacą tak jak obiecują, rekrutacja to jakieś (usunięte przez administratora) Przede wszystkim nie szanują pracownika.. Pani Maria ze swoimi koleżankami - pseudo kierowniczkami (niektóre zaledwie po gimnazjum - ale jaki menager takie kierowniczki). Ogólnie nie polecam

Knight

Kogo te parówy zatrudniają? W każdym lokalu (usunięte przez administratora) wsiowe z bólem wypisanym na ryjach obsługują klientów. Aż się odechciewa zakupów, tylko ja nie będę się obrażał na swołocz tylko mam pretensja to biźnesmenów, że trzymają taki element

@Knight

Najpierw naucz się pisać poprawnie po polsku a potem komentuj...

Knight
@..

Nie bulwersuj się na język, tylko zrób coś z tym gruzem za ladą, wybitny językoznawco.

Ekspedientka01

Witam, Czytajac opinie na tej stronie nie sposob jest sie nie uwarunkowac do tych padajacych mocnych slow. Wylewane wiadro pomyj na firme w ktorej sie pracuje. Kazdy narzeka ale ci wlasnie ludzie siedza tu latami i narzekaja a po co jak pracy jest pelno wszedzie i mozna zmienic kiedy ta nie satysfakcjonuje. Lecz prawde mowia w wiekszosci ci ludzie bo wynagrodzenie marne profitow zero , opieki mgdycznek brak, multisport brak, kierownicza kadra chdzi zajmuje sie plotkami z menagerem zamiast dvac o proacownika i wspierac go. Potracenia nie wyjsnione ale zabierane z pensji. Kierownicy nie potrafia udzielac odpowiedzi na pytania ciagle odsylaja do biura. Przerzucaja ze sklepu na sklep bo ciagle sa braki a nic nie robia w kierunku poorawy warunkow zatrudnienia. Ja tez chce odejsc juz bo mam dosyc rzucania mna ciagle gdzies. Szkoda ,ze sie tak zepsuła firma i atmosfera. Pan Lubaszka chyba nie chce widziec tego co sie dzieje tak wygodniej... Kiedys go ludzie obchodzili teraz nic procz kasy.

Aneta
@Ekspedientka01

Odradzam pracę. Rekrutacja lukruje. Koleżanka pracująca mowi coś innego niż rekrutacja.

Jan

Tak niedobrego rogala z białym makiem oraz babki czekoladowej nie jadłem w życiu.

Prosciutto

Dramat poprostu dobrze ze ktortko pracuje i zaraz odchodze bo nic tu sie nie trzyma prawdy ani wyplata ani praca. (usunięte przez administratora) w ogloszeniach i na rozmowie tez mowia co innego i sie pozniej okazuje . Bardzo ciężko i wymagania sa bardzo wysokie ludzie ktorzy tu dlugo pracuja tez duzo mówią jak sie psuje firma i ze kiedys bylo lepiej ale ze odkad rzadzi P.(usunięte przez administratora)jest coraz gorzej z warunkami pracy nie wiem jak bylo przed ale teraz jeat drama. Zastraszanie zwolnieniem obcinanie za nie wyjasnione potracenia brak wolnego, problem z urlopem, przerzucanie ze sklepu na sklep codziennie. Kasa inna niz mowa na rozmowie. Duzo jest na nie... Praca dla ludzi ktorzy naprawde nie maja innego wyjscia a potrzebuja byle jakiej pracy ale nie na dluzszy czas napewno. Nie polece z calego serca.

Oluga

Witam W dniu 4 października byłam na zakupach w piekarni przy ul Szolc Rogozińskiego 1. Pani, która obsługiwała mnie była bardzo nie miła. Robiła uwagi pod moim i mojego dziecka adresem do koleżanki. Sprzedawczyni ta ma ciemne krótkie wlosy i jest trochę tęga. Niestety nie znam imienia. Nigdy nie przyszło by mi do głowy pisać ale dzisiaj już przesadziła z komentarzami, chyba myślała że ja tego nie słyszę. Jestem oburzona zachowaniem tej Pani. Proszę o zwrócenie uwagi tej sprzedawczyni. Najwyraźniej przeszkadzają jej dzieci.

EW

Byłam klientką galerii wypieków w Piasecznie na ul. Szkolnej. Poprosiłam o dwa ciastka na miejscu. jakież było nasze zdziwienie otrzymując 2 ciastka na dwóch talerzykach z jednym widelcem. Obsługa poinformowała, że nie ma drugiego widelca, co w takiej sytuacji w okresie pandemii należało zrobić - jeść na zmianę, a może losować kto zje widelcem, a kto ręką. Sytuacja jak w filmach Bareiii , Tylko to niestety nie był film, a rzeczywistość, Jeżeli nie stać firmy na naczynia jednorazowe to nie powinno być konsumpcji na miejscu WSTYD

Maryjka O.

Nie warto , nie polecam , słabe zarobki , duże wymagania o benefitach typu Multisport , opieka zdrowotna , Zapomnijcie , brak zniżki pracowniczej ,potrącenia za braki w towarze w cenie dla klienta . Lubimy za to się Lansować na zdjęciach w naszych gazetkach jakie to nie jesteśmy mile i fajne co oczywiście nie jest prawda , kto sie zatrudni ten sie przekona . Zapraszam Serdecznie

@Maryjka O.

Przestań tyle pić kobieto bo bzdury piszesz

Maryjka Oklahoma

Masz czlowieku jakies znizki i bemefity ? Multisport etc ? W tej firmie ma sie potrącenia za towar i kary bo Peter ma zły humorek

Asia

Chętnie usłyszę o profitach, bo ja nie zauważyłam żadnych podczas pracy w tej firmie.

zainteresowany

Pojawilo się ogloszenie na kierownika transportu. Napiszcie czy warto skladac CV. Jaka atmosfera w biurze?

Kierownik Działu Transportu

Chętnie poznam Państwa opinię na temat stanowiska Kierownika Działu Transportu ;)

Uciekaj
@Kierownik Działu Transportu

Czytaj komentarze zanim będziesz tam aplikował. Kierownikiem będziesz na papierze, ktoś inny będzie podejmował decyzje max 5 miesięcy i cie zwolnią.

Kajzerka

Szukaj gdzie indziej roboty Człowieku !!!!

Alex_

08.01.2021 r. kupiłam w piekarni na Malczewskiego sernik z kruszonką (okrągły) tym razem KWASNY I ŹLE SKRĘCONY SER same grudy. OCHYDA . Kompletna Olewka klienta. A szkoda bo wcześniej sernik był dobry.

Nadia
@Alex_

A jak cos moze byc dobre jak jest robione albo z proszku zamiast naturalnych składnikow i wzmacniaczy smaku to jest robione na najnizszej jakosci produltow alby taniej zrobic a drozej sprzedac cos o tym wiem duzo czasu tam spedziłam i widzialam jak sie zmieniają składy ciast pieczywa..... Dramat firma schodzi na (usunięte przez administratora) liczy sie tylko kasa... A wlascicielka firmy jest tak skąpa ze glowa mała kto mial z nią doczynienia ten wie.... Pan Lubaszka nie ma juz nic do powiedzenia w tej firmie szkodaaaa bo byl kiedys fajnym szefem... Brak szacuku do klienta i do pracownikow to sie przekłada na produkty.....

Ktoś
@Nadia

Pan Lubaszka z Panią Manager decydują. A decyzje które podejmują to smiech na sali...

@Ktoś

Ej ja się śmieje a wy jaja se robicie :)

Maria O.
@Alex_

To zmień piekarnie facet , tyłka nie zawracaj , jesteśmy zajęte , siedzeniem na pupciach i karaniem naszych pracowników

Powiem tak , najlepiej na zlecenie i na krótko . Kto wiąże się na stałe z tą pracą to albo ma komornika albo brak rozumu. Czy sklep robi obroty 12 ty czy 5 tys to i tak każdy zarabia tyle samo ale różnica w zapieprzaniu ogromna ! Nie polecam tej pracy na stałe . Ciągle im brakuje ludzi , poluzował się lockdown i wszyscy uciekają , nie dziwić się , bo (usunięte przez administratora) na wypłatach i okradają z premii .

Krystyna

Brak szacunku. Nie widzą zaangażowania. W biurze ponoc slabo. Ludzie się nie lubią. Awanse dla ludzi bez wiedzy. Produkcja więcej zarabia niż kadry, śmieszne...

Jakości

I co !!!

Stary
@Jakości

Wiesz jak im takie zarobki odpowiadają niech siedzą i pracują. Jak komus jest zle to raczej zmienia prace a nie siedzi w niej po kilka lat i udaje zadowolenie. To ze w tej firmie zle sie dzieje to wiadomo bylo juz pare lat temu a teraz jest tylko gorzej i kazdy kto ma choć trochę rozumu sam odejdzie a nie bedzie na ich łasce.... Oni nigdy nie bedą szanowac ludzi bo mają ich za nic.... Kiedys ktos mi powiedział ze najlepszy kierownik z tej firmy został zwolniony bo byl za bardzo za ludzmi wiec samo mowi za siebie co oni robią.....

@Krystyna

Żona pracuje w tej firmie i już szuka innej pracy... najgorszy zespół kierowników i managerka tragedia. Tylko przeklinac I plotkować potrafią.

Potwierdzam że słabo:/

Panna Z.

Nie polecam. Nie szanuje się tutaj ludzi i ich zaangażowania.

Pani A
@Panna Z.

Zgadzam się. Lepiej się zawijać. Też już szukam czegoś innego. Podobno w Putce szanują więc tam spróbuję.

@Pani A

Żebyś się nie zdziwiła ja tam pracowałam ciągle pracujesz gdzie indziej i nie ma ze nie Pensje już nie te co były Nawet starzy pracownicy odchodzą

@Pani A

W putce też nie szanują ludzi zażywasz za dwoje a wypłata jedna i do tego stoi w miejscu a do tego zaczęli zatrudniać Ukrainę więc PL już nie potrzebni bo Ukraina jest tańsza chętnie jeżdżą po sklepach i mniej zarabiają

TOMEK

Warto przejść się po sklepach Lubaszki. Tu też pełno obcokrajowców i Polaków,którzy nie potrafią mówić po polsku. Obsługa roku. Choć jak trafią się na koszule z napisami Kierownik, to nie jest lepiej. Wiec czego oczekiwać. ..

Maria
@Panna Z.

Nie polecam. Nie szanuje się tutaj ludzi. Co widać po zmianach personelu. Kierownicy bez kultury. Awanse i poklepywanie się po plecach wyłącznie dla manager czy jej prawej ręki. Częste zmiany wśród pracowników biura, kierowców...

Panna
@TOMEK

Byłam na rozmowie o prace. Warunki które proponują to jakiś żart. Dziwne zasady wypłaty pensji, zero socialu, nic fajnego.

Zostaw merytoryczną opinię o Galeria Wypieków Lubaszka - Warszawa

• Jak się pracuje w Galeria Wypieków Lubaszka?

Zobacz opinie na temat firmy Galeria Wypieków Lubaszka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galeria Wypieków Lubaszka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 8 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galeria Wypieków Lubaszka?

Kandydaci do pracy w Galeria Wypieków Lubaszka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Galeria Wypieków Lubaszka
3.2/5 Na podstawie 287 ocen.
  • Szlachecka 45
    03-259 Warszawa