Opinie o Galeria Wypieków Lubaszka w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Galeria Wypieków Lubaszka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Galeria Wypieków Lubaszka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galeria Wypieków Lubaszka w Warszawa

S

Praca cieżka, nie dla leniwych chociaż tacy też pracują, sporo wad ale zarobki dobre. Niestety firma promuje się na akcjach charytatywnych co jest wielką obłudą bo swoich wieloletnich pracowników ktorzy ciężko zachorowali zwalniaja jak tylko minie okres ochronny

Czy w Galeria Wypieków Piotr Lubaszka występują paczki/bony świąteczne?

Kamila

o widzisz, a jak cenne są te wspomniane waciki albo na jakich paletach można je kupić? Raz do roku czyli pod koniec grudnia? I za co przysługuje dana kwota? Każdy ma tę samą z automatu czy trzeba sobie jeszcze dodatkowo zapracować?

Klient

Jak widać w sklepie na Rakowskiej nie liczy się jakość pracowników, Pani /duża/mimo niechlujstwa i krnąbrności dalej pracuje,a Pani dla której wany był klient zniknęła, może mi ktoś wyjaśnić dlaczego?

Kamila

Czyli była to decyzja osobista? a nie wiecie czegoś na temat warunków tam na sklepie? pytam bo zastanawiam się czy to też z powodu właśnie jakości pracy doszło do tego przeniesienia. jeśli chodzi o aspekty finansowe każdy zarabia tak samo? a o atmosferze między dziewczynami coś wiecie? ile ich w sumie tam robi na sklepie?

@Kamila

Sama poprosiła o przeniesienie ,atmosfera w tym punkcie /Rakowska/jest masakryczna //byłam tam kilka razy/,to że ciągle tam są bezki stałej/pełnej/załogi mówi samo za siebie ,z panią duża blondynką szczególnie nie polecam pracować, przez nią uciekają dziewczyny z tego punktu,gdyż ta pani szuka kogoś kto będzie za nią robił niemal wszystko a już na pewno to co jest najcięzsze

B__
@@pracownik

A gdzie jest spoko załoga,które sklepy?Może ja tam sie zgłoszę do pracy :))może tam gdzie Ty pracujesz??

@B__

Piszesz jak bo wierzysz w to co zostało napisane czy raczej sceptycznie podchodzisz? kandydujesz chyba, więc po rozmowie już? do jakiej lokalizacji ostatecznie i jak rozmowa przebiegła? jak przetestujesz to ewentualnie polecisz?

Nie polecam pracy u P. Lubaszki, chamstwo, brak jakiegokolwiek zainteresowania pracownikiem. Pod uwagę jest brane tylko słowa pracownika który się podlizuje i kabluje. Nowy pracownik jest tam traktowany jako tania siła robocza... Robi najgorsza robotę... Kierowniczki niektórych punktów to osoby które kompletnie nie nadają się na te stanowisko, a w szczególności Pani Monika jest kierowniczką m. In w Lubaszczce na ul. Berensona. Nie informuje o zmianach gdy nie ma się stałego grafiku, sztucznie udaje zainteresowanie nowym pracownikiem, jej wzrok mówi wiele (niestety negatywnego). Raz powiedziała mi ze mam rzucić palenie papierosów bo tu odpocznę tylko w toalecie... Porażka. A sam Pan Lubaszka pracownikami wyciera sobie buty, nawet dzień dobry nie odpowie, a najlepiej jakby się mu w pas kłaniac i traktować jak Pana k Władcę...

Kasjer

Złozenie CV, rozmowa bardzo miła ,szybko i bezproblemowo,wystarczy powiedziec że jesteś odpowiedzialny ,dyspozycyjny

Dlaczego chcesz pracowac u nas CZY jestes dyspozycyjny reszta to standard

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Galeria Wypieków Piotr Lubaszka?

W żaden sposób nie są. Wystarczy mieć książeczkę sanepidu. Nawet nie trzeba znać dobrze języka polskiego. Byłam na szkoleniu z 10 innymi osobami w siedzibie w Warszawie i była jedna Pani która nie rozumiała nic kompletnie po polsku (czyli ze szkolenia też nic nie wyniosła).

Patrycja

Co do wypieków nie mam zastrzeżeń jeśli zaś chodzi o obsługę to już tak ! Panie na dworcu Warszawa gdanska bardzo nieprzyjemne . Szczególnie jedna która 14.02 o 15.45 kroiła chleb, (usunięte przez administratora) miała do mnie pretensje ze ktoś zabrał mój chleb !!! No skandal , młyn taki … kolejka za sklep wychodzi a ja mam wiedzieć i rejestrować co kto zamawia przede mną i czy czasem nie wziął mojego chleba ! Kpina!!! Z wielka łaska i pokrzykiwaniem pokroiła drugi dla mnie a na koniec jeszcze mnie (usunięte przez administratora) ze ktoś mi chleb zabrał !!!

Klient

Popieram ,miła obsługa szybko znika, zostają naburmuszone panie

Dotyczy sklepu na bazarku przy ul. Gotarda. Pracownicy totalnie nie przestrzegają zasad higieny, często nie używają rękawiczek lub nie zmieniają ich po wykonaniu innych czynności np.(obsługa kasy, zamiatanie). Na zwróconą uwagę że po pieczywie chodzą muchy, pracownik odpowiada że popsute jest urządzenie odstraszające muchy.. Proponuję przeszkolenie pracowników z zasad BHP.

Klient

DO CZEGO TO PODOBNE ,ZEBY W SKLEPIE NA RAKOWSKIEJ DZIALY SIĘ TEGO YYPU RZECZY ,NOWA PANI MNIE OBSŁUGUJE, A PANI /PRZY KOSCI /Z MŁODYM CHŁOPAKIEM WRZESZCZA NA CALY SKLEP /ŚWIETNIE SIE BAWIĄC MAJĄC GDZIEŚ KLIENTA ,MŁODY CHŁOPAK KLNIE NA CAŁY SKLEP!!!!!

@Klient

Drogi Kiencie, Przyznam Panu racje, moje zachowanie było dziś nie taktowne ,ale juz tłumacze...mam na zmianie nową Panią ,którą uczę i do tego chłopaka ,któremu wydaje się,że może wszystko a tak naprawdę nic nie robić i dziś już moje zdenerwowanie doszło do zenitu wobec niego....niech Pan nie myśli, że jest mi do śmiechu, gdy nie mam z kim pracować, odpowiem że NIE ,NIE JEST. Jeszcze raz przepraszam za niego i za mnie. I że Pan nadal będzie do nas przechodzić.

@pracownik

Głupszego tłumaczenia nie można było wymyśleć,uczy Pani nową Panią?A czego?Bo chyba nie kultury,bo tego jak widać Pani brakuje,bo w takiej pracy należy umieć się zachować, a Pani jak widać nie umie!

@@pracownik

Pana ocena opiera sie na 1 przyjściu do piekarni, akurat w niefortunnym momencie gdy brakuje nam ludzi do pracy i jesteśmy przybite a dodatkowo był problem z chłopakiem i jego pracą. Trochę nie fair. Ale ma Pan do tego prawo. A co do mojej kultury - naprawdę łatwo oceniać osobę i mówić byle by mówić, nawet gdy takie słowa mogą osobę ,która jest np wrażliwa ,dotknąć i spowodować różne emocje. Akurat zaskoczę Pana , ponieważ klienci mnie lubią i cieszą sie jak ich obsługuje. Pozdrawiam ????

Szanowny Panie, Chętnie posłucham o swoich niefortunnych zachowaniach, twarzą w twarz . Jeśli łatwo Panu pisać to tak samo łatwo będzie Panu mi to powiedzieć.

@pracownik

Pani jest żałosna, nie dla Pani są re informacje ,tylko dla pracodawcy ,powinien wiedzieć kogo zatrudnia,Pani jest złym, bardzo złym reprezentantem firmy Lubaszka i zupełnie nie potrzebnie Pani dyskutuje pogrążając się.Mam nadzieję,że zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec Pani osoby.To Panj jest dla klienta,a nie klient dla Pani !!!!

Klient

Dlaczego pracownik sklepu udziela informacji, że nie ma chleba bez drożdży?W dniu wczorajszym specjalnie jechałem do sklepu przy ul.Rakowskiej /miałem informację,że kupię chleb beż drożdży/pytam Panią /dużą Panią /o taki chleb dostaję odpowiedź, że nie ma takiego chleba więc biorę bułki z chia,rozumiem ,że Pani z identyfikatorem ,,jestem nowa w zespole nie wie wszystkiego,ale ekspedientka, która nie posiada takiego identyfikatora powinna mieć takie informację.Moja złość na tą Panią jest nie do opisania jak po powrocie do domu na stronie piekarni widzę kilka chlebów beż drożdży/zaznaczam ,że będąc w sklepie był ogromny wybór pieczywa i dostawa w trakcie przyjęcia/.Przy takich pracownikach jak ta Pani daleko nie zajdziecie ,brak znajomości składów chleba jest karygodne !!!!

Niezadowolona

Ta firma to jedna wielka farsa.... Nie zycze nikomu trafic na kierownika Dominike..... Tragedia nie liczy sie z ludzmi kazdego poniza zachowuje sie jakby byla niewiadomo kim bo przyjazni sie z pania menager i chwali sie tylko ze alkohol razem pija..... A ogolnie to zarobki male wolnych dni nie dostaje sie tutaj a i z urlopem jest problem.... Nawet zamaiana zmian stanowi klopot.... Tylko koleznaki kierowniczek cos sobie moga ugrac.... Koneksje tylko to sie liczy..... Nie wiesz za co ci potracaja z czego to wynika to tajemnica wielka..... Rozczarowala mnie ta praca bardzo zupelnie inaczej niz przedstawia to Pani Katarzyna K. Na rozmowach kealifikacyjnych..... Mija sie z prawda.....

Asia
@Niezadowolona

Pani Katarzyna jest od tego żeby zlapac naiwniaka i nawinąć makaron na uszy...

@Asia

To na rozmowie kwalifikacyjne miałaś przedstawione inne warunki niż te realne? Próbowałaś to wyjaśnić z kierowniczką? Dodatkowo te potrącenia z wypłaty. Nie ma sposobu żeby dowiedzieć się za co są?

Stały klient

Dzień dobry.Super zmiana na Rakowskiej w Warszawie, nowa Pani blondynka uśmiechnięta, miła, układa bułki w koszykach ,chlebki są również poukładane, patrząc na regał z pieczywem oko się cieszy porządkiem, którego do tej pory nie było, bułki były rzucone byle jak ,chleby też, teraz jest nowe i bardzo dobrze ,aż chce się przyjść do sklepu.Widać,że dla nowej Pani klient jest najważniejszy, pozostała załoga /na rannej zmianie dzisiaj / no cóż różnie, piszczą, krzyczą przy stanowisku pizzy,zaczepiając się nawzajem ,kompletnie nie zwracają uwagi ,że jest klient.Na tym punkcie ewidentnie potrzeba zmian, załogi, nie tylko na tej zmianie,najmniej miła ewidentnie jest Pani w okularach ,krzyczy,wrzeszczy ,aż nie miło być w sklepie ...warto przemyśleć i uzdrowić załogę takimi ludźmi ,żeby z przyjemnością robić zakupy,pierwszy krok już zrobiony ,czas na kolejny Panie L.????

Prawie były pracownik

Zarobki niewielkie. Potracenia to zart. W sklepach mysl przewodnia, że przyjdzie się za grosze, bo pandemii i praca potrzebna. W biurze zarabia się Ok, wiem od kierowniczki że najmniej dostają ci za 4000 zl!

@Prawie były pracownik

Jak ktoś składa wypowiedzenie to trafia na czarną listę Pana L. Pan L nawet dzień dobry nie odpowie takiej osobie, a wręcz będzie opowiadał, że to najgorszy pracownik i bardzo dobrze że odchodzi.

Rybs
@Tomek

Pan Piotr to nawet nowemu pracownikowi nie odpowiada dzień dobry.Z szacunkiem w tej firmie jest kiepsko.

@Rybs

Ni odpowiada tylko na powitanie? A inne problemy jakie mają pracownicy? Można się do niego z tym zgłosić czy też olewka?

Strucla serowa

Ta praca ma duzo plusow i minusow... bym powiedziala ze więcej minusów. Pracowalam na dosyc ruchliwym punkcie, a my 2 na 2 bez pomocy, wszystko trzebabylo robic samemu, poczawszy od sprzatania, wykladania i liczenia towaru, po robienie papierkowej roboty, obsluge klienta, kanapek firmowych i sokow.... jedyną rzeczą, a raczej osobą ktora potrafiła mnie zmotywować do pracy byla pani Katarzyna K (rekruterka). Cudowna osoba, niesamowicie charyzmatyczna, ma w sobie to cos. Gdybym miala ją krotko opisac, to tak jak to kiedys napisal Sobel w swojej piosence - "kilka slow... tak naprawdę potrafi nas podnieść i pchac poza skale, chciec znaczy móc, takie łatwe i proste, wiec prosze uszanuj tą prawdę". Ogolnie mega lubilam sama prace, kontakt z klientem i zespol, ale podejscie pracodawcy do pracownika rowna sie z (usunięte przez administratora)za kazda pajeczyne czy kurz gdziekolwiek, nawet wpisywanie jakichs bzdur do zeszyciku kontrolnego typu niezamieciona podloga czy opalcowane szyby. Jesli masz dobrą psychę, sile fizyczna i gotowosc do pracy ti zapraszam :) moja przygoda trwala tam ponad 2 lata

Bożena
@Strucla serowa

A to nie można było powiedzieć, że jest wam tam ciężko? Może zatrudniliby kogoś do pomocy?

Spocony klient
@Bożena

A przepraszam komu to powiedzieć. Dyrekcja ma i klientów i pracowników w (usunięte przez administratora) bo nawet przy takich upałach nie wolno zamykać drzwi do sklepu - to paranoja i nie szanowanie ludzi.

Katarzyna
@Strucla serowa

czy finansowo się opłaca tutaj tak ciężko pracować ? że aż 2 lata tu robiłaś ?

Katarzyna
@Strucla serowa

A co się działo, jak były wpisane te uwagi do zeszyciku kontrolnego? Jakieś problemy później?

@Strucla serowa

Od Pani Katarzyny to zależy wyłącznie zatrudnienie. Ubarwi rzeczywistosc żebyś się zatrudniła. Potem nie ma wpływu na nic. Trafiasz do kierowniczki gdzie jedna jest lepsza od drugiej. Każda zapomniała gdzie zaczynała...

@Ania

Ubarwia czyli obiecuje warunki których realnie nie ma? Przecież to i tak wychodzi podczas pracy. Co konkretnie obiecują a potem z tego nici?

Wujo

Tak się ogłaszają ze szukają piekarzy a nie odbieraja i nie odpisują , łaski nie robicie , idę dalej (usunięte przez administratora)

przestrzegam przed ta firma, jeden wyzysk na sklepach i tyle, w kadrach niczego nie można się dowiedzieć na temat pensji, dlaczego potracenia i jak to wyliczają, niejaka Karolina umie tylko się wydzierać zamiast rzetelnie wytłumaczyć a pani kierownik to już brak słów - zobaczymy jak nalicza teraz - będzie podkładka do inspekcji.

Weteranka

Składajac kandydature na prace w tej firmie musisz wiedziec , ze tutaj nie dni wolnych trzeba sobie zasluzyc u swojego przelozonego którzy sa bardzo nie przychylni bo ciagle nie maja ludzi ale jak jakas ich rodzina badz kolezanka pracująca na sklepie chce wolne nie ma problemu i zawsze jest wolne dawane tak samo z dyzurami nad godzinami robisz nad godziny dyżury w sb i okazuje sie ze znajoma wyzej postawionejnosoby w firmie ma wiecej bez zrobienia dyżuru lub nad gdzin niz Ty...... Managerka nie grzeszaca inteligencja,mysli ze krecac sie kolo szefa bedzie miala dozywotnia ciepla posadke a cala firma o nich huczy.... Ogolnie praca jest bardzo ciezka bo z ludzmi wiadomo.... Kasa nie adekwatma do obowiązków i tylko znajomosci sie licza znasz kierownikow Masz chody i masz spokoj a jak nie to za wszystko obcinanie.... Pani Monika K. Wiecznie mowi nie mam ludzi nic ja nie obchodzi robi wieczne pomylki w liczeniu godzin.... Pani Dominika ma wywalone na ludzi tylko cisnie i nigdy nie ma czasu jak ktos chce cos zglosic lub zapytac. P.Aneta która chce byc ok ale gora jej nie pozwala bo musi sie podporządkować menagerce zeby jej nie zwolniła..... P.Basia która sama byla konfiturka u innej kierowniczki tyle.lat wchodzila w puppe I wreszcie jak stala sie na równi z nimi to juz sie zapomnialo jak pracuje sie ciezko na sklepach i dziewczyny sa nie szanowane..... Biora cwierc mozgow na kierownikow aby nie mialy swojego zdania i wykonawaly polecenia za stołek.. Typowa partia rzadzaca wiadomo od kogo biora przyklad.... Pisiorki.... Ogolnie gniazdo padalcow nic pozatym. Jesli ktos lubi takie klimaty to praca marzen w takim razie.

Kaska
@Weteranka

Cala prawda

Stary
@Weteranka

Integracja pierwsza klasa heheh

Lena
@Stary

Ktos wreszcie napisal jak jest od srodka firmy a noe udaja i ciagle ubrwiaja ze jest okey.... Nie jest i ludzie pracuja bo maja kredyty , i rozne inne zobiwiozania finnsowe dlatego boja sie odejsc nie dlatego ze kochaja ta prace.... Kazdy kto tam robi nienawidzi tej roboty bo jest w niej nie szanowany i nie doceniany. (usunięte przez administratora) poprostu i tyle. Ryba psuje sie od glowy tyle mam do powiedzenia.

@Lena

Niestety taka prawda człowiek w tej pracy nie jest szanowany chyba że zgadza się na wszystko to wtedy czasem pójdą mu na rękę

Kamila

Na wszystko mówisz? :/ A z czym jak już mogą iść tutaj potencjalnie w takiej sytuacji na rękę?

Jeżeli jesteś przydatny jak kierownik tego chce jesteś dobry jeżeli postawisz się tak jak to było w moim przypadku to niestety doszło do tego że się zwilnilam po 6latach pracy przez panią kierownik niestety doszło do tego że musiałam chodzić na terapię do psychiatry i brać leki dłuższy czas potraktowała mnie jak śmiecia bo inaczej tego nie można nazwać byłam dobra jak pracowałam po 12h bo ludzi nie było a jak człowiek się postawił to był najgorszy nie życzę żadnej z was żeby został tak potraktowany jak ja a pani Dokinika Zaleko do kierownika sklepu to daleka jej droga nie życzę jej żeby ją ktoś tak potraktował jak ona mnie..

Mak

Na ul. Nowolipie jest sklepik w którym od kilku lat robiłam zakupy, do tej pory obsługa była bardzo życzliwa i miła. Od niedawna jest tam nowa pani żywcem wzięta z "mięsnego (usunięte przez administratora) Bardzo skupiona na swoich potrzebach /palenie papierosów, rozmowy z koleżankami przychodzącymi z psami wchodząc z nimi do sklepu gdzie jest jedzenie - co na to SANEPID/. Zabawa na całego "pani kierowniczka", brakuje jeszcze tekstu - "czego !!!" Przykre, że takie osoby pracują w handlu. porażka .............

Robert

Czy są jakieś benefity pozapłacowe? Dajcie znać - mama się zastanawia nad pracą tutaj a w Putce.

Ciekawa
@Robert

Nie ma nic, oprócz wyzysku i obcinania premii

Nic nie ma

NN
@Robert

Nie polecam oszukają a jak coś się nie podoba to zwalniają! Koleżanka pracuje od roku w putce ma kartę benefitu promocje -50% na zakupy (usunięte przez administratora) WYPŁATĘ fajna atmosferę i szacunek !!!

Kaśka

Putka zdecydowanie

@Robert

Mama wybrała Putke i jest bardzo zadowolona!!

Gizela
@Robert

Ja mogę się wypowiedzieć jak jest w Putce bo tu pracuję- w kwestii benefitów to polecam gdyż oprócz zniżki na wyroby firmowe jest pakiet medyczny, Multisport, ubezpieczenie nawet dla całej Rodziny, paczki świąteczne a dla zaufanych, długoletnich pracowników inne ciekawe benefity. Polecam z całego serducha i przekaż Mamie ; )

@Gizela

Tam w tym ubezpieczeniu tutaj to trzeba za rodzinę dopłacać?

Zostaw merytoryczną opinię o Galeria Wypieków Lubaszka - Warszawa

• Jak się pracuje w Galeria Wypieków Lubaszka?

Zobacz opinie na temat firmy Galeria Wypieków Lubaszka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galeria Wypieków Lubaszka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 8 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galeria Wypieków Lubaszka?

Kandydaci do pracy w Galeria Wypieków Lubaszka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Galeria Wypieków Lubaszka
3.2/5 Na podstawie 287 ocen.
  • Szlachecka 45
    03-259 Warszawa