Opinie o Galeria Wypieków Lubaszka w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Galeria Wypieków Lubaszka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Galeria Wypieków Lubaszka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galeria Wypieków Lubaszka w Warszawa

MP

Jestem byłym pracownikiem, pracę w tej firmie skończyłam rok lata temu. Pracowałam na punkcie przy al. Solidarności. Nie polecam tam pracy żadnej szanującej się osobie. Wyzysk pracownika na każdym kroku. Dlaczego jest taka duża rotacja pracowników? Bardzo prosta odpowiedź. 45 minut na rozłożenie dostawy jest nie realne, często człowiek przychodził wcześniej, aby wszystko rozłożyć, nie wiem jak można sprzątnąć sklep w 15 minut, bo sklep przy al. Solidarności pełne 45 minut był sprzątany i to jeszcze na wysokich obrotach (tam jest parter i piętro). Warto też wspomnieć jak wygląda przerwa dla pracownika herbata lub kawa pita na zimno, a zjedzenie czegokolwiek to w biegu na stojąco, bo miejsca nie było do zjedzenia, szatnia dla pracowników to żal. Trzeba było przyjść co najmniej 30 minut wcześniej, aby się przebrać, bo mieści się tam jedna osoba, a na zmianie pracuje 6 osób. Kolejną sprawą są potrącenia za braki w towarze, to jest żenujące. Przyjmuje się dostawę, sprawdza, liczy, a na koniec miesiąca masz zabrane 200 zł, bo niby są takie braki. Nie podpisujesz żadnego oświadczenia o tym, że wyrażasz zgodę na zabranie czegoś z pensji. Ponad to potrącenia są dwa razy ubrutowione. Potrąceń nawet nie ma na pasku z wynagrodzeniem. Nie polecam tam pracy, bo garba można się nabawić. Nie ma szkoleń, a są tylko nagany i kary. Z kierownikiem idzie się dogadać, ale zależy z jakim. Byłam na zastępstwie na punkcie w centrum, zresztą nie raz, bo tam ciągłe braki były i tak nieogarniętej kierowniczki to świat nie widział (żeby pracownik ogarniał grafik, a nie kierownik to jest żal ). Uśmiałam się jak robiona była checklista i sprawdzane wiadomości z info tygodnia. A (usunięte przez administratora) i brud na sklepie.

Kriss

Czy ktoś wie jak wygląda praca na produkcji??. Jakie są stawki. Jak wygląda sytuacja z premią itd

Ktos

Firma jako firma jest ok. Ale kierownicy sklepów np. Centrum to jest porażka wyzysk czlowieka aż sie zygac chce. Najlepiej kierownikowi zmiany w dupie wejść to wtedy beda cie szanowac

Nie polecam tej firmy, zwalniają ludzi wprowadzają niższa kasę na kilka miesięcy a roboty nie ma wcale mniej, konkurencja zpija dobrą śmietankę, szybko pani manager Maryśka i jej zastępca Agnieszka zapomniały jak kiedyś pracowało się na sklepie, ciągle zabierają kasę za nic i nie mają wiedzy na swoim stanowisku, nie polecam

Doria
@Ania

Pani kochana.. A gdzie teraz nie zwalniają?

@Doria

Pani (usunięte przez administratora)ludzi zwalniają a sklepy otwierają, taki kryzys ? Widać że liczy się tylko kasa, szacunku dla pracowników nie było i nie będzie, (usunięte przez administratora)

@Ania

Cała polityka pana Lubaszki po trupach do celu a pracownicy to tania siła robocza

Kasjer

Złozenie CV, rozmowa bardzo miła ,szybko i bezproblemowo,wystarczy powiedziec że jesteś odpowiedzialny ,dyspozycyjny

Dlaczego chcesz pracowac u nas CZY jestes dyspozycyjny reszta to standard

Magda

Czy galeria wypieków wprowadziła teraz dowóz ?

Kubuś

Nawet toalety nie ma w sklepie dla pracowników:)

Mania

Pracowałam w Galerii przez dwa lata. Odeszłam, bo po studiach znalazłam pracę w zawodzie. I jak czytam..tu wchodza wyrazić swoje zdanie tylko frustraci chyba! Mi się tam super pracowało: miałam kiero K.G. z którą zawsze mogłam się dogadać. Bzdurą jest że zabiera się 300-400 zł z pensji bo jest to zwyczajnie niemożliwe ! przychodzi się wcześniej, to fakt ale o tym, że wychodzi się w 15 minut po zamknięciu zamiast 45 minut to już się nie pisze. Pomimo składowych na pensję nie narzekałam: zarabiałam sporo powyżej 3k ( gastro). Co drugi weekend wolny. Czasami trzeba było zostać dłużej ale kiero K. zawsze pytała czy mogę. Więcej uczciwości ludzie w tych opiniach !

Xxxxx
@Mania

Ja też tam trochę pracowałam i nie podzielam twojej opini wyzysk na całego Jak nie mogłam przyjść to odrazu się to odbijalo na wolnym albo na urlopie zresztą urlopy też były dawne nie tak jak się chciało a pracownie po 12godzin bez oddawania to już mówi za siebie brak szacunku żadnych dodatków najgorsza firma jaka może być

Czy pracodawca Galeria Wypieków Piotr Lubaszka organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nie. Nigdy takich nie było. Szkola cie osoby że sklepu na którym pracujesz. Bazujesz na ich wiedzy.

Rafi

Orientuje się ktoś jak z warunkami i zarobkami na utrzymaniu ruchu?

Jaga

Dziękuje wszystkim za opinie o piekarni Lubaszka ponieważ miałam zamiar podjąć tam prace ale po przeczytaniu Waszych opinii odechciało mi się tam pracować nie wyobrażam sobie pracy gdzie ludzi die nie szanuje bo to oprócz płacy jest bardzo ważne a rozmowa kwalifikacyjna z Panią która mnue rekrutowała była bardzo sympatyczna i miła jak czasami można pomylić się i ładnie mówić a w rezultacie jest zupełnie inaczej szkoda ale już prysł czar po rozmowie kiedy przeczytałam Wasze opinie szkoda bo ktoś kto nie szanuje ludzi to sam siebie nie szanuje i niech postawi się sam w roli pracownika bo jest takie przysłowie ze pracownik dobrze traktowany i opłacany dziesięć razy więcej da z siebie bo będzie mu zależało aby wszystko było super . Szkoda ale po waszych opiniach nie idę tam do pracy może to komuś da do myślenia bo warto być dobrym pracodawca .

@Jaga

Moim zdaniem słuszna decyzja jest tyle możliwości aby dostać pracę gdzie człowiek będzie szanowany życzę powodzenia

Zyskol

Widac ze się Panie staraja. Jest bardzo czysto j przyjemnie. Naprawdę jest czysto lacznie z dopracowanymi czystymi oknami wystawowymi. Widać że Pani Ewa zasuwa jak dzik. Urok całośći pada jak sie podejdzie do kasy. Pani Michalina po usłyszeniu "czy do jajecznicy mogę dokupić tosty machala ręka pokazując jadłospis na ścianie. Jej skwaszona mina nie zachęca do dalszych zakupów. Wydajw mi się że nieco bardziej zadowolona mina i zachęcenie klienta jest wskazane na tym stanowisku. Kupiłem zjadlem przepyszne śniadanie za 21 zł i czas na deser. Stoję w kolejce jako 7 osoba i czekam w kolejce bo dla Pani Michaliny ważniejsze jest skrupulatnie przewijanie rękawiczek jednorazowych i wieszanie na kręgle zamiast obsługa kolejki. Ci ludzie co tu przychodzą ida do pracy i im się spieszy widać po minach że są niezadowoleni z powodu ważniejszych rękawiczek. Może ta Pani by przyszła jako klient idący do pracy i zobaczyła jak to wygląda?

marimer

dokładnie tak ja pracuje co prawda od niedawna ale polityka wynagradzania pracowników okropna pensja sprzedawczyni to 2000 brutto podstawa do tego niby premia uznaniowa od 300 do 500 zl brutto i jeszcze jakaś inna premia frekfencyjna , harujemy jak woły już od 5 jesteśmy na punktach żeby ze wszystkim zdążyć wszystkie dostarczane nam faktury sa dwa razy sprawdzane i mimo ze wszystko nam się zgadza i towar i wieczorne zwroty czi inwentaryzacja to okazuje się ze i tak nam ciągłe brakuje i są to sumy nie male bo od 50 do 100 dziennie wiec proszę przeliczyć ile to jest miesięcznie, my nie jesteśmy w stanie udowodnić ze jest inaczej i potem z pensji zabiera sie nam 300 czy 400 zl to jest nie do opisania . Jeśli nic sie nie zmieni bede uciekała z tamtą tak daleko jak tylko się da nie pozwolę robić się w balona i wykorzystywać

Brak doswiadczenia
@marimer

Musisz zmienić pracę albo pilnować roboty Dlatego braki Problemy z bonowaniem?

@marimer

Dokładnie wszystko się zgadza co napisałaś,nie ma dostępu do niczego wieczne odliczenia! Firma porażka nie wiem czy to się nie nadaje do inspekcji pracy bo to jest okradanie pracowników! Bez udowodnienia że braki to ich błąd!

@Brak doswiadczenia

Widzę że jakiś obrońca się znalazł pewnie biurowy pracownik który pewnie robi rozliczenia i sam pracowników okrada.

Stały bywalec!

Piekarnia Lubaszki jest od dawna moim faworytem ! Pieczywo i kanapki to mój codzienny zakup. Personel zawsze potrafi doradzić i jest uprzejmy. Ku mojemu zdziwieniu w dniu dzisiejszym w lokalu na francuskiej pani kierownik zmiany, która mnie obsługiwała pomyliła moje zakupy z zakupami Pani przede mną. Niestety po wyjściu nie mogłem już zlokalizować osoby, która wzięła mój pyszny bajgel z pomidorem i mozzarellą :( Wróciłem i oddałem pomyłkową kanapkę i poprosiłem o swój bajgel. Pani kierownik zmiany niechętnie chciała to zrobić mówiąc do mnie, że to Ja powinienem pilnować swojego zamówienia bo oni później za to płacą. Ok, jeżeli jestem w sklepie samoobsługowym zgodzę się z tym, ze to ja pilnuję swoich zakupów ale tu podaje mi to pracownik i dopóki nie zapłacę to nie dostanę swoich rzeczy. Pierwszy raz zdarzyła mi się taka sytuacja i szczerze czuję mały niesmak :/ Mam nadzieję, że dziś to nie był dobry dzień dla tej Pani!

Duży
@Stały bywalec!

Proszę sprecyzować na której zmianie to było, bo są dwie Kierowniczki Zmianowe i z tego co obserwuję, to jedna pracuje tam za karę, a druga z przyjemności przebywania z ludźmi.

Jan
@Duży

Wiecie może coś na temat warunków płacowych na stanowisku kierowcy? Ciekawi mnie, czy kierowcy pracujący w tej piekarni mogą liczyć na godziwe zarobki.

Super chlebki i ciasteczka
@Stały bywalec!

Nawet kawa Niepotrzebnie kupiłam ją obok w żabę Jestem z innego miasta

Potencjalny zjadacz chleba.

Szanowni Państwo dlaczego pieczywo obecnie jest tak ŻLE WYPIEKANE !? Kupuję chleb krojony i sam zapach jest nie ciekawy (podobny do myszy) zaraz po otwarciu torebki. Nie wspomnę o tym jak poleży kilka dni... Pamiętacie Państwo dawniej jak pachniał chlebek ? Czemu tak jest może mi ktoś odpowie ? Pozdrawiam...

Aleksandra
@Potencjalny zjadacz chleba.

Jest to co prawda forum pracownicze, ale opinie Klientów także są tu potrzebne. Rozumiem, że masz jakieś uwagi co do jakości wypieków, ale chyba wiadomo, że jak chleb poleży kilka dni no to już nie jest pierwszej świeżości. Zgłaszałeś swoje uwagi Właścicielowi Galerii Wypieków?

Konkurencja?
@Potencjalny zjadacz chleba.

Lubią dawać negatywne opinie

Aadaczego

A dlaczego taki "wieczny "nabór ...jak myślisz???? bo gdyby wszystko było ok i tak SUPER to każda kasjerka trzymalaby się rękami i nogami kasy żeby nie stracić pracy no niestety wymagania i praca włożonya w stosunku do wynagrodzenia niestety nie idą w parze!!

marimer
@Aadaczego

dokładnie tak niestety

Czy Galeria Wypieków Piotr Lubaszka zatrudnia studentów?

mila pani

tak zatrudnia zapraszamy do nas

Zuza11

2.11 bazarek na szkolnej. To jakieś nieporozumienie Cały sklep ludzi 2 eksedientki obsluguja 1 stoi na kasie a 1 ekspedientka ma zapleczu z telefonem na zapleczu i tak sobie rozmowy urzadza i śmeje się ze aż człowieka cos trafia.Po co na sklepie 2 kasy skoro i tak tylko na jednej obslugujecie.. Mało tego prywatne rozmowy ekspedientek gdzie to ona idzie dzis na impreze tez nie na miejscu przy klientach.

marzena

Witam jeśli mogę zapytać jaka jest atmosfera w pracy i jakie są mniej więcej zarobki. Bo nie wiem czy udawać się na rozmowę o pracę

BASIA
@marzena

Pensja rozbita na wiele zmiennych nie do końca zależnych od ciebie.... Przychodzisz wcześniej niż grafik pokazuje no kierowca czeka pod sklepem na rozładowanie dużo przed czasem... I dzień wolny ciężko się doprosic bo ciągle nie ma ludzi. Norma jest zostawanie na cały dzień. Do zaliczenia raporty robione przez menadżera w trakcie największej kolejki... Zero pomocy z ich strony

Jan
@BASIA

Możesz wyjaśnić na czym polegają zmienne w wynagrodzeniu o których wspomniałaś? Firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia? Dzięki za informacje.

Nieznana

Praktycznie codziennie kupuję pieczywo w Galerii Wypieków Lubaszka i kolejny raz obsługiwała mnie pani Aneta która, jest bardzo nieupszejma a wręcz czasami chamska. Tacy ludzie nie powinni mieć kontaktu z klientem.

Robert
@Nieznana

Wypowiadasz się jako klient piekarni i oczywiście masz prawo do swojego niezadowolenia, ale na tym forum szukamy przede wszystkim wypowiedzi osób zatrudnionych w Galerii Wypieków. Liczę, że pracownicy dodadzą swoje opinie o warunkach zatrudnienia.

Malina
@Robert

Panie Robercie obsługa w piekarni bardzo miła , dziewczyny zawsze doradzą rodzaj pieczywa, aj polecam zakupy.

Xxx

Sama Ukraina tam pracuje a Pan Lubaszka lepiej traktuje ich jak nas Polaków nikomu że proponuję tam pracy poprostu żenada jest a teraz potrzebuje do pracy to chyba już i Ukraina ma gdzieś tą firmę brawo ????

Ewrybady
@Xxx

Tak dokładnie jest, dwoje Polaków na ekspedycji, co sprytniejszy wschodnio-jezyczny też ucieka, bo nie chcą pracować za 12 zl

Zostaw merytoryczną opinię o Galeria Wypieków Lubaszka - Warszawa

• Jak się pracuje w Galeria Wypieków Lubaszka?

Zobacz opinie na temat firmy Galeria Wypieków Lubaszka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galeria Wypieków Lubaszka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 8 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galeria Wypieków Lubaszka?

Kandydaci do pracy w Galeria Wypieków Lubaszka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Galeria Wypieków Lubaszka
3.2/5 Na podstawie 287 ocen.
  • Szlachecka 45
    03-259 Warszawa