Opinie o Galeria Wypieków Lubaszka w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Galeria Wypieków Lubaszka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Galeria Wypieków Lubaszka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galeria Wypieków Lubaszka w Warszawa

Nikita Zł.

Po wielkich podwyżkach , ochach i aplauzie w rzeczywistości okazalo sie każda z nas straciła na kasie niż zyskała! Miała być dobra zmiana a wyszlo jak zwykle wielkie G...O. Ukrainy pozatrudniali takie nieroby a mało im w d.. nie wchodza. Polaczki to śmiecie dla pana L wielkiego wladcy !

Kierowca
@Nikita Zł.

Co chcecie wiedzieć ?

Frankfurterka_129

Regularnie kupuje w Galerii Wypieków Lubaszka przy pl.Wilsona,obsługa odmawia przyjmowania zamówień na dziale. Gastronomicznym kiedy klient chce zamówić tylko pizzę lub śniadanie na miejscu!!!Jaki sens ma stanie w dlugiej kolejce klientow za pieczywem gdy ktos głodny przyszedl skorzystać z konsumpcji na miejscu???pieczywo Państwa firmy jest smaczne i bardzo popularne więc od otwarcia do zamknięcia stoi zawsze długa kolejka klientów po pieczywo.Kasa ustawiona na dziale gastronomicznym nie posiada informacji dla klienta że obowiązuje jedną kolejka.Wielu chętnych aby coś zjesc odchodzi wkurzonych z przysłowiowym"z kwitkiem".Moze warto zatrudnić dodatkową osobę do kasy tak żeby wszyscy byli zadowoleni☺myślę że warto!

Euredyka

A ja poszłam do konkurencji i POLECAM firma na P jest o niebo lepsza ????

Klientka

Pani która pracuje na dworcu gdańskim już dawno powinna stracić prace. Wrzeszczy, jest opryskliwa dla klientów.... nie wiem jak ma na imię ale to wrzeszcząca blondynka która każdy na pewno słyszał... wczoraj byłam świadkiem jak krzyczała na koleżankę nawet na korytarzu...

Won
@Klientka

A klientka nie widzi że jest to portal dla wydających opinie o pracodawcy a nie księga skarg i zażaleń rozkapryszonych klienów. Naucz się czytać ze zrozumieniem

Kasjer

Złozenie CV, rozmowa bardzo miła ,szybko i bezproblemowo,wystarczy powiedziec że jesteś odpowiedzialny ,dyspozycyjny

Dlaczego chcesz pracowac u nas CZY jestes dyspozycyjny reszta to standard

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
AJS

Wrocilam z zagranicy na kilka miesięcy, stałam w kolejce z moim facetem Anglikiem i rozmawialiśmy w języku obcym. Nie wiem czy to to skłoniło do sprzedania mi starego paczka? Ale postanowiłam już tam nie wracać. Aż pewnego razu padał deszcz wróciłam z placu unii i po drodze jeszcze raz spróbowałam kupić bułkę, grzecznie zwracając uwagę żeby była Świerza bo ostatnio miałam starego paczka wciśniętego . Niestety obsługa nie miła , i prawie krzycząc ze nigdy nic starego nie sprzedają ???? to już koniec z lubaszka pl unii! Jednak zauważyłam ze już nie ma tam takich kolejek jak kiedyś , czyli mam racje?

Pączek Angielki może lepszy
@AJS

Nie spotkałam się nigdy z nieświeżym towarem w Lubaszce. A tak poza konkursem Świeże a nie "świerze" wiec kochaniutka zacznij od ortografii a później oceniaj świeżość towarów to raz a dwa to portal , który ocenia Piekarnie Lubaszkę jako Pracodawce a nie świeżość produktów. Przyjedzie taka z Angolem i Dame rżnie .

Maja

Byłam pracownikiem Lubaszki dość długo. Wiele by można mówić, ale to co się dzieje ostatnimi czasy , jak pewna osoba ze sklepu awansowała na wyższe stanowisko, to się nie mieści w głowie. Kłamie, przekręca, aby tylko czeklista była poniżej minimum i aby pracownicy i kierownik nie wzięli premii. Co miesiac zabierane są pieniądze z premii za rzekome braki w towarze, których nie sposób zweryfikować. Mam nadzieję, że ludzie którzy tam zostali, przejrzą na oczy, bo i większośc zwalnia się przez nią masowo i niedługo szefostwo będzie samo stało na kasie.

Dominika
@Maja

Skoro w Galerii Wypieków Piotr Lubaszka pracowałaś - jak stwierdziłaś - dość długo, to na pewno masz sprawdzone informacje na temat tamtejszej sytuacji. I trzeba powiedzieć, że są one dosyć niepokojące. Czy osoba zarządzająca tą galerią wypieków nie widzi nic niewłaściwego w zachowaniu pracownika, o którym pisałaś? Powiedz coś więcej na ten temat.

Robert

Święta prawda!

Zuza
@Maja

Zgadzam się z tym opisem sytuacji w firmie. Jako były pracownik mogę stwierdzić że to się tam dzieje od kilku miesięcy przypomina zasady pracy z lat 90 tych , gdzie pracodawca mógł robić co chce bez poszanowania pracownika. Myślę że ww., osoba działa w ten sposób, bo otrzymała takie wytyczne z " góry ". To firma rodzinna o prostej strukturze - co właściciel powie to trzeba zrobić, bo inaczej trzeba szukać pracy gdzie indziej. Kto nie ma własnego zdania - robi bo mu rozkazuja.

Zołza

Chcę podjąć pracę na punkcie firmowym,polecacie ?

@Zołza

Czemu akurat w firmie Galeria Wypieków Piotr Lubaszka chciałbyś pracować? Firma znajduje się blisko Twojego miejsca zamieszkania, czy może zasięgnąłeś opinii wśród znajomych, którzy polecili Ci to miejsce pracy, jednak mimo wszystko chciałbyś potwierdzić na forum, że warto tam pracować? Zachęcam do odpowiedzi.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Galeria Wypieków Piotr Lubaszka? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

W opinii Pracodawcy, Pracownicy, UWAGA: "za dużo zarabiają", więc trzeba im obciąć wszystko co możliwe z wypłaty i nie wypłacić na czas. Brak szacunku do pracowników ze strony pracodawcy. Taka jest atmosfera.

Nie jest dla nich ważna

@..

Ale chętnie dowiemy się od Ciebie czegoś więcej o Galerii Wypieków Piotr Lubaszka. Powinieneś bowiem wiedzieć, że im więcej przekazujesz tu informacji, tym bardziej pomagasz tym, którzy zastanawiają się nad rozpoczęciem pracy w tym miejscu. Nadal pracujesz w tej galerii, czy może już jakiś czas temu postanowiłeś/aś odejść?

Dzoni

Pracuje tam i zgadzam się bez szacunku do pracowników i obcięcia są kolosalne za styczeń np.300 zł. Kpiny

Mizia
@Honorata

cześć Honorata piekarnia to trudny kawałek chleba, co nie zmienia faktu, że właściciele pod hasłami "firma rodzinna" nie mają pojęcia jak w dzisiejszych czasach zarządzać firmą, są ukierunkowani tylko na zysk, a pracownicy to jedno z "narzędzi" poprzez które ten zysk chcą osiągnąć. brak wizji, misji. brak zarządzania. oczekują że ludzie przyjdą, będą zaangażowani (jak na swoim), spełniać ich oczekiwania (bez informowania o tym) i "robić" im dobrze - no bo przecież są właścicielami.... to niestety daje taki efekt, że mają dużą fluktuację, problem z zatrudnieniem i ogólnie kiepską atmosferę....

Franklin

Zależy pewnie na jakim sklepie. Ja pracowałam tam, na szczęście bardzo krótko ???????????????? dziewczyny miałam super, jedyny plus tej pracy ???? reszta to jedno wielkie nieporozumienie :D pensja z miesiaca na miesiąc inna, wyliczają człowieka z każdej marchewki, żenada ;D w każdym miesiącu są potrącenia z wypłaty , nikt nie wie nawet za co, oni nie potrafią tego udowodnić ale ludzie ciemnoty się na to godzą.no cóż, jak dla mnie jedna wielka porażka , NIE POLECAM

Rozbawiony

Ludzie, to jest portal dla potencjalnych pracowników a nie zażaleń, że komuś źle wydano z 10 zł. Idźcie sobie gdzieś indziej jak macie na tyle nudne życia, żeby takie głupoty wypisywać w sieci.

Alan

Niestety firma idzie w złym kierunku. Mówię tu o zatrudnianiu pociotków z G.K. A o atmosferze w firmie- brak słów.

shabek25

Dając ogłoszenie zatrudnie dostawce . Nie ukrywajcie, iakie zarobki . Bo to marnowanie czasu .A czs to pieniądz.????

Stella

To jest bardzo dobry pracodawca czego nie można powiedzieć o niektórych pracownikach!!

Kamila
@Stella

Każdy zna tylko swoje pół prawdy.

Ciekawska
@Stella

A dlaczego bardzo dobry? Proszę mnie przekonać

@Ciekawska

A jesteś zainteresowana podjęciem pracy w Galerii Wypieków Piotr Lubaszka, czy pytasz po prostu z ciekawości? Ciekawi mnie, z jakiej pozycji występujesz na forum. Rozumiem, że skoro pytasz, to masz założone jakieś widełki lub minimalne warunki, które powinien spełniać pracodawca. Podzielisz się nimi z nami?

klientka

klientka robię zakupy na ząbkowskiej ale to co tam się dzieje woła o pomstę do nieba do syć że jak się tam wchodzi to czuję się jak w sunie to jeszcze dwie gówniary które tam pracują zachowują się jak by łaskę robiły a szczególnie pani Karolina która nie patrzy że klient jest tylko przeklina ma pretensje o wiele rzeczy jest wulgarna i najlepiej jak by jej nie przeszkadzać proszę coś z tym zrobić bo to wstyd na te czasy!!!!!!!!!!

@klientka

Zgadzam się z pani opinią.

Balbinoo

Praca w galerii wypieków lubaszka to ciężka fizyczna praca! Byłam kajserka przez 3 lata jeździłam po wielu punktach. Firma nastawiona na kasę. Warunki pracy hmm... w upały bez klimy z marnymi wiatraczkami sztuczne ubrania gdzie pot sie leje..czasem aż się słabo robiło... pensja w miarę ok plus to umowa o pracę. Dziwne natomiast to ze pensja za grudzień mniejsza niz w okresie letnim... A niby podstawa plus procent od utargu?! A najlepsze ze przez 3 lata mojej kadencji w ów firmie miałam 5 kierowników... To chyba mówi wszystko ????

@Balbinoo

Zgadzam się warunki pracy bardzo fatalne

!!!!!!!!!!!!

co się wyprawia na tej Tamce to woła o pomstę do nieba jestem już w bardzo podeszłym wieku i nie pamiętam by było tak źle kiedyś jak jest teraz dosyć że czeka się bardzo długo w kolejce to jeszcze panie które tam pracują w najlepsze chodzą sobie i gadają tak też było we wtorek jedna na kasie a reszta gdzie na zapleczu ….a w sobotę to już nie wytrzymałam co wy tam za ludzi dajecie gówniara która mnie obsługiwała Paulina dosyć że wulgarna chamska na twarzy jak by mogła to by zabiła to jeszcze mnie poucza jak mam zakupy robić co to jest jak się to nie zmieni to ja zmienię sklep...!!!!!!!!!

@!!!!!!!!!!!!

Jaki to był punkt?

Facet
@!!!!!!!!!!!!

I zmien (usunięte przez administratora) Portal dla szukajacych pracy i opini a nie glupich komentarzy nie dopchanej jedzy

Inga

Panie pracujące na ul Klaudyny w Galerii Wypieków P. P. Lubaszki są okropne zwłaszcza Pani w okularach która jak i inne jest niegrzeczna i nieuprzejme dla klienta. Nie przyjmują zamówień. Gdzie na ul. Przy Agorze nie ma problemu. Są Panie uprzejme. Na ul. Klaudyny o godz 11 w sonatę nie ma ciasta czy chleba jaglanego myślę że Panie mniej zamawiają aby skończyć pracę.

Obrońca pracowników
@Inga

Chciałem tylko dodać ze zamówienia robione są w biurze i Panie ze sklepu nie mają wpływu na to co im przyjedzie jeśli pani tak bardzo zależy na jakimś produkcie to proszę wstać sb o godzinie otwarcia sklepu wtedy na pewno będzie pani mieć duży wybór

@Obrońca pracowników

Twoje wyjaśnienia niewątpliwie pomogły zrehabilitować Panie, o których nadmieniła w swoim poście @Inga. Dlatego należy Ci bardzo podziękować za ten komentarz. Nie wiemy jednak, w jaki sposób jesteś powiązany z Galerią Wypieków Piotr Lubaszka. Jesteś może jej pracownikiem?

Mg

Serwis jest dla pracowników i opiini o pracy a nie dla gorzkich żali klientów. Jak komus cos lub ktos nie pasuje to pisze sie na stronie firmy wiadomosc bezposrednią. Widac ze ludzie ktorzy sie tu żalą maja trudności z pojeciem do czego służy ten portal.Nie idzie sie nic dowiedziec o pracy w tej firmie

Bartek

ile zarabiają kierowcy? i w jakich godzinach pracują? jestem zainteresowany pracą

nzk

Od naprawdę bardzo wielu lat tylko tu kupowałam chleb. Zwykły, tzw. baltonowski. Był kiedyś w dwóch wersjach. Mniejszy, tańszy i duży, oczywiście droższy. Ten duży rozpadał się przy krojeniu. Wydawać by się mogło, że to samo ciasto, tylko większa wersja, a jednak. Potem zniknęło zróżnicowanie, pojawił się chleb o pośrednim wymiarze. Był długo dobry. Kupowałam w tym samym sklepie i jak wchodziłam, to nie musiałam mówić co chcę. Panie sięgały od razu na właściwą półkę. Ale przecież nic nie może wiecznie trwać. Bochenek zmniejszył się. O dziurę w środku. Puste miejsce ciągnące się przez 3/4 bochenka. Nie da się sprawdzić bez przekrojenia. Ukrojone z takiego chleba kromki, to w zasadzie same skórki. Co z tego, że smaczne. Ale kanapek nie da się zrobić. Coraz częściej mi się zdarza kupić takie cudo. Zrobiłam zdjęcie.

pytanie

To dziwne, że niektóre komentarze wymieniają imiona osób z konkretnej piekarni. Czy ekspedientki noszą plakietki z imionami? Czy to po prostu skonfliktowani pracownicy obsmarowują siebie nawzajem na forum?

@pytanie

Tak , noszą!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Galeria Wypieków Lubaszka - Warszawa

• Jak się pracuje w Galeria Wypieków Lubaszka?

Zobacz opinie na temat firmy Galeria Wypieków Lubaszka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galeria Wypieków Lubaszka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 8 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galeria Wypieków Lubaszka?

Kandydaci do pracy w Galeria Wypieków Lubaszka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Galeria Wypieków Lubaszka
3.2/5 Na podstawie 287 ocen.
  • Szlachecka 45
    03-259 Warszawa