Opinie o Galeria Wypieków Lubaszka w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Galeria Wypieków Lubaszka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Galeria Wypieków Lubaszka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galeria Wypieków Lubaszka w Warszawa

Byly pracownik

Daja podwyzke na zasadzie premi, ktora i tak obcinaja bo doszukuja sie wszystkiego co zle, a jezeli chcialbys sobie policzyc jaka wyplate dostaniesz... pff... absolutnie sie nie da... poszlam kiedys do biura zapytac jak oni to licza... wyszlam głupsza niz weszlam. (usunięte przez administratora)same niejasności. Urlop? Oczywiście, ale nie wtedy kiedy ty potrzebujesz tylko wtedy kiedy Pani Kierownik zadecyduje "to juz czas" wymagania z kosmosu(musisz zasowac jak motorek) za nie adekwatna do pracy pensje. Ciagłe braki w pracownikach... 45 min na policzenie i rozladowanie (10 slopkow po 14 koszy) plus posprzatanie po tym wszystkim, powkladanie cen na towar i ulozenie calej lodowki ciast we dwie osoby.. nie ma ze nie zdazysz, trzeba! Idziesz na zwolnienie na jeden dzien bo zle sie czujesz, z calego miesiaca dostajesz 80 procent podstawy chociaz pozostale dni w miesiacu zasowales jak osiol ale to nikogo nie obchodzi.. sa tylko wynagania.. i najfajniejsze na koniec... potrącenia za pomylki przy nabijaniu towaru na kase.. jezeli zaginie powiedzmy chleb za 8zl to Pan Lubaszka nie policzy Cie za tyle co wychodzi mu zeby go wyprodukowac, jestes obciazony taka suma jaka placi za nia klient. Tylko nie bierze pod uwage tego ze za duzo wymaga od swoich pracownikow ktorzy nie sa w stanie wszytskiego ogarnac. Chce wymagac, to niech da dodatkowa osobe.(usunięte przez administratora) Z calego serca nie polecam firmy tego Pana ktory dorabia sie kosztem pracownikow.. ale czuje ze on sam tego wszystkiego nie wymysla ma sztab swoich doradcow ktorzy sa rownie winni tego co sie dzieje na sklepach.

@ggg

No właśnie, umowa o pracę jest jakas dziwna.....przecież podstawa to powinna być najniższa krajowa a nie z dodatkami wliczane...to jest chore

Właśnie

Trochę można się przerazić opiniami, ale wiem jakie są realia pracy w PL. Panie tutaj myślą, że będą wychodzić na papieroska, na kawkę, będą siedzieć jak w korpo przy komputerku, mieć benefity, karty multisport, itp itd, a tu bęc, trzeba pracować. I przerwa jest tylko 15 minut. Niestety, klienci swoje dowalają, plus konkurencja. Także z tych opinii nici sensownego nikomu nie uda się wyczytać. Polaczki atakują innych, bo są sprytniejsi, głupsi, mądrzejsi, albo ładniejsi/brzydsi. Itp itd. Nic w tym grajdołku się nie zmieniło, wystarczy pójść do Biedry by zobaczyć przekrój społeczeństwa i jego "śmiecenie wokoło". Gratuluję, znasz chociaż jeden język obcy? Szkolisz się? Nie. To co płaczesz?

rura
@Plk

co ty piszesz za bzdure. Już od dawna pracownicy nie mają premii za zwroty.

Zenek

Nie polecam pracy w tej firmie od strony biura. Żadnych benefitów, liczenie każdego grosza. (usunięte przez administratora) próżność i chytrość właściciela. Ma przerost formy nad treścią. Traktowanie ludzi z góry. Kiepski płace, kiepskie umowy, urlop tylko wtedy kiedy waćpan wybierze termin. W księgowości też wieje ściemniactwem. Śmieszne jest też to, że np. architekt zarabia mniej od piekarza. To jest hit. Właściciel ma za wysokie mniemanie o sobie, a chleb który wypuszcza do sklepów jest wiecznie przypalony i pusty w środku. Konkurencja ma dużo lepsze produkty. I pewnie właściecieli.

@Artur

W ich ogłoszeniu właśnie widziałam, że można nawet do 10 tysiecy brutto zarobić. Tylko ciekawi mnie ile trzeba mieć doświadczenia, żeby na te 10 tysięcy liczyć? I czy od początku współpracy umowa o pracę obowiązuje ?

Lidka Nowy wpis

Tak jak ktoś zauważył dalej widnieje to ogłoszenie dla menadżera ds. transportu. nie wiecie przypadkiem jakie są oferowane tegoroczne zarobki? mnie też ciekawi powód ewentualnej rotacji. możliwe ze są teraz jakieś podwyżki?

Ciekawość Nowy wpis

Widzę że ponownie pojawiło się ogłoszenie na menedżera transportu. Co się tam dzieje że znowu szukają na to stanowisko?

A kierownik teraz jak zarabia? na takim portalu są wystawione dwie oferty – kierownik pracowni cukierniczej oraz kierownik zmiany piekarni. Nie ma w ogóle podanych stawek a ciekawi mnie czy występuje w ogóle jakakolwiek różnica? Do tego praca bardzo się rożni? Gdzie jest lepiej, w piekarni czy cukierni?

Prawda i tylko prawda Nowy wpis

Hej, u kogo był problem z zatrudnieniem, że jakby super przejęliśmy cię, a potem sorki kadry potrzebują tego i tamtego???Czy kogoś też męczyły te babki z oddziału kadr? Ciągle im czegoś brakuje, męczą człowieka , a nie żeby powiedzieć od razu, przynieś te i tamte papiery?Kogo też męczył odział kard?

Kasjer

Złozenie CV, rozmowa bardzo miła ,szybko i bezproblemowo,wystarczy powiedziec że jesteś odpowiedzialny ,dyspozycyjny

Dlaczego chcesz pracowac u nas CZY jestes dyspozycyjny reszta to standard

Ad.....

Cześć chciałem podpytać kim jest nie jaki Tomek który szkoli nowych, jakie ma układy z kierownikiem Tomaszem że co roku w tłusty czwartek go nie ma a chłopaki musza zapiepszac bo inaczej premi nie ma, albo ktoś z rodziny albo dobrze donosi, do tej pory rolę donosiciela pełnił Norbert a teraz widoczne jest dwóch chłopców, jeszcze 1 sprawa czy urlop wlicza się do normatywu czy nie bo kierownik Tomasz twierdzi że nie a jak podważa zdanie to słyszy się jedno -zwolnij się, więc pa.

Właśnie

Kamila
@Właśnie

Mimo tego podejścia widać, że się zatrudniasz. Co więc w warunkach tutaj jest tak istotnego, że warto popracować? Trzeba po prostu zmienić swoje podejście?

A ty dlaczego uważasz, że właściciel jest wyzyskiwaczem? Ktoś wspominał o braku benefitow. Osoby pracujące na umowę o pracę też nie mają benefitow? Jeżeli mają to jakie?

bbb

osoby na umowie mają dostęp do karty sportowej i prywatnej opieki medycznej

@bbb

„osoby na umowie”? jakiej? Ja w ofertach teraz widzę tylko takie z opcją na tę o pracę. czy ktoś teraz na zleceniu się zatrudnia? i na nim wtedy przysługuje benefit czy nie?

Plk
@Właśnie

Moim zdaniem, że było by więcej pracowników, gdybym za przekroczony % zwrotów pobierali premie z koordynatorów, a nie z pracowników - którzy nie dotykali do zamówień. A koordynatorka ich robi. Z tego powodu wielu pracowników odeszło.

rura
@Plk

co ty piszesz za bzdure. Już od dawna pracownicy nie mają premii za zwroty.

Lil

Nie jestem w stanie zrozumiec do jakiego spustoszenia musi dojsc zeby wlasciciele zobaczyli ze pracownicy nie daja rady i czas cos z tym zrobic juz nawet kierownicy regionu sie zwalniaja bo tak sa (usunięte przez administratora) tylko nagodziny robcie dzien i noc na nasluchu.Do tego doprowadzily rzady pani M. nikt nie jest dla siebie mily kazdy kazdego szczuje bo ona taka atmosfere wprowadza i sie cieszy ze szefa ma po swojej stronie .... wszystki wolno panience ...Ludzie jej nie lubia i nie szanuja....

Ula

A liderowi planowania popytu już nie wpiszą widełek w ofercie? Magazynier i kierowca jakoś normalnie maja. wiecie może jak się zarabia na takim stanowisku? piszą o premiach za osiągalne wyniki. jak jest liczona?

A widzieliście może te aktualne oferty w internecie? teraz wiszą w praktyce ze trzy i z tego co widzę tylko przy Kierowcy podali widełki placowe. Czemu tak? jeśli za jazdę na kat B można zgarnąć od 6,000 do 8,000 zł, to jak przy tym zarobi mechanik na UR? Także jest oferta lecz bez tego typu informacji

Abel

Witam. 3200 można “zgarnąć” a jak dobrze idzie to 3600. Te Twoje 8 tys. to zgarniesz jak wróble będą miały po 10 kilo. Z tym, że przy sześciu zdychają.

Jadźka
@Abel

Witam, piszecie tu o stanowisku kierowcy czy tez mechanika? To te 6 tysięcy na którymkolwiek byłoby możliwe do osiągniecia? Może na innych? zastanawiam się czemu takie kwoty są wstawiane w tych ofertach.

Żopa

To jest brutto i licz bardziej 6000

Jaki jest wkład kierownictwa Galeria Wypieków Piotr Lubaszka w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Alex

A ludzie między sobą teraz jak się mają? Jakby nie patrzeć atmosferę również oni mogą stworzyć więc dopytuję. Jakie teraz ekipy pracują? Integracje i te sprawy? Są w ogóle organizowane?

Plk

Nie ma wkładu, jeżeli nie potrafią zamówień zrobić, żeby zwroty nie przekracali. Już nie mówię o organizacji pracy, której nie ma, tyłko kontrola.

Czy Galeria Wypieków Lubaszka ma ściśle ustalone godziny pracy?

Jjj

Nie polecam pracy w firmie od strony Księgowej. Sami nie wiedzą czy szukają pracownika czy nie. Początkowo dostałem pracę po czym jednak jej nie dostałem bo niewystarczająco często dowiadywałem się co z pracą. Sytuacja wyglądała tak że czekałem na badania z medycyny pracy po których miałem się zgłosić na podpisanie umowy. Badania raz mi przełożono nie z mojej winy na następny termin stawiłem się zadzwoniłem do kadr poinformować o tym fakcie i umówić się na podpisanie umowy umówiliśmy się na piątek ( w momencie dzwonienia była środa) w piątek nie mogłem dotrzec na umówione spotkanie (pogrzeb w rodzinie) o czym poinformowałem wcześniej w niedzielę nie miałem żadnej informacji co z praca zapytałem przełożonego która oznajmiła mi telefonicznie ze pracy ze mną nie podejmują. W konsekwencji jestem bez pracy zrezygnowałem z byłej oracy na rzecz tej. Mam nadzieję że karma wróci że zdwojoną siłą. Nie polecam !

Zenek

Artur
@Zenek

A co ma do tego ze architekt ma mniej od piekarza , kazdy się wycenia i firma tyle musi placic albo nie , widocznie architekci sie slabo cenia

Natalia
@Artur

A ten wspomniany piekarz to ile obecnie zarabia, bo chyba nie jestem w temacie? I tak w ogóle czy zarabia tak samo jak pizzer? Chodzi o to, że na stronie są jakieś oferty i w każdej jest napisane, że wynagrodzenie jest atrakcyjne. Jak to rozumieć?

Artur
@Natalia

Średnio w Warszawie jak widzę to 6-7k netto płacą dla piekarzy z doświadczeniem

Brw

Jak wyglada placa jako kierowca, czy atmosfera jest taka jak na sklepach, moze ktos sie wypowie w tej kwestii?

Ja także, ale bym dodał parę od siebie. Przede wszystkim od czego zależą widełki płacowe? teraz w takiej ofercie w internecie jest napisane ze wynoszą od 6,000 do 8,000 zł. w dodatku w jakim stanie są te auta? Dobrze się jeździ?

Lucy

W sensie, że rowerkiem się dowozi? Chodzi o jakieś bliższe i pomniejsze lokalizacje? no i ile wtedy się zgarnia? Ten rower jest jakiś firmowy czy trzeba mieć swój? Nie widziałam takiej oferty, wiec się upewniam.

Dawid

Masakra byłem na tłusty czwartek z wieloma nowymi pracownikami założyliśmy fartuchy i bez mycia rąk rozpoczeliśmy pracę. Mąka się sypała a wentylator nie działał po jakimś czasie nie dało się wytrzymać, wszyscy płakali i mieli podczerwienione oczy. Szefostwo stwierdziło że da Niektórym podkreśle Niektórym pracownikom okularki na basen. Niektórzy zrezygnowali w trakcie lecz Szefostwo było tym faktem bardzo oburzone że ludzie nie chcą pracować w takich warunkach. Nie polecam

Stała klientka

Niestety coraz drożej a jakość się pogarsza. Pieczywo coraz mniejsze lub spalone. Chleb grecki powinien nazywać się bułka grecka. Kanapki maja jakieś słodkawe bułki np obecna kanapka z wołowiną. Z pysznych została tylko kanapka z krakowską. Na szczęście przemiły zespół sprzedawców. Zawsze sprawnie i z uśmiechem

@Stała klientka

Kanapka z wołowina ma obecnie sos bbq dlatego słodki posmak :) ponadto sama Bulka burger w której jest kanapka ma słodki posmak

ABC
@Byly pracownik

Droga Pani, apropos choroby to polecam zapoznać się z Ustawą o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa a dopiero potem wylewać żale w internecie. Polecam również zapoznanie się z zasadami rozliczania braków. Najlepiej jest wrzeszczeć jak przekupa na bazarze nie mając pojęcia o czym się pisze.

@ABC

A do reszty jak sie "ABC" wypowie? Nie wszedzie tak jest, w niektorych firmach szanuja pracownika. Jezeli wymaga sie od pracownika wiecej niz pracownik jest w stanie z siebie dac to powinni placic więcej, nie mam racji?? Ta strona jest do wyrazania swoich opinii na temat danego zakladu pracy.. zatem nie wrzeszcze jak przekupa na targu tylko ostrzegam ludzi przed podjeciem pracy w tym miejscu. Dlaczego w lubaszce jest non stop taka rotacja pracownikow? Skoro Pan/Pani wypowiada sie na temat wynagrodzenia za chorobowe lub macierzynskie to prosze sie rowniez ustosunkowac do reszty;)

ABC
@Byly pracownik

Wypowiadam się tylko w tematach co do których mam rzetelną wiedzę. Nie będę bronić firmy w kwestii "szanowania pracownika" bo nie wiem jak jest we wszystkich lokalach (a w tych które znam dobrego pracownika się szanuje). Można wyrażać swoje opinie ale muszą być one poparte faktami a Pani wypowiedzi nt chorobowego i rozliczania są Pani wymysłem - to ustawa takie rzeczy reguluje a nie widzimisię pracownika. Tyle.

Karolina byly pracownik;)

Reprezentuje biede ;D jak juz sie nie ma czego czepnac to sie czepnie poziomu wypowiedzi! (A jaki poziom Pan/Pani reprezentuje?Pozdrawiam gorąco!;*

Karolina byly pracownik;)
@Karolina byly pracownik;)

A i jeszcze zapomnialabym jednej rzeczy... praca w sobote... pracuje sie po 9,5 h... ale nie zaplaca wiecej za te godziny przepracowane w sobote tylko daja tzw dyżur w tygodniu po 6,5 h. Czyli placona jest wieksza stawka wtedy kiedy jest dyzur... a nie te godziny przepracowane w sobote.. naprawde... nie polecam z calego serca!

Karolina byly pracownik
@Karolina byly pracownik;)

o ho ho kolejny znawca prawa :))) poczytaj sobie kodeks pracy i dopiero narzekaj :)))

@Karolina byly pracownik

Kodeks pracy kodeksem pracy ale sprawiedliwe wynagrodzenie musi być;) a nie przycinanie ma wszystkim jak się tylko da i kombinowanie, oby się tylko z kodeksem pracy zgadzało... Porażka.

Niestety
@ABC

Przykro mi , też tak uważałam do niedawna ale dobrych pracowników się nie szanuje . Trzeba umieć się wśliznąć w (usunięte przez administratora) , uśmiechać się i dziękować za potrącenia po ok 100 zł co miesiac i marne wypłaty. Wtedy i może szanują ,ale gdy się już wyrazi swoją opinię ( naprawdę w kulturalny sposób ) i zadaje dla nich nie wygodne pytania to już dochodzi to do słownego ostrzeżenia.

Niestety
@Byly pracownik

Proszę Państwa , taka jest prawda i kto nie wierzy niech się zatrudni i sam przekona . Przy zleceniu brak potrąceń bo nie mają prawa ale przy umowie o pracę premia uznaniowa na papierze inna a w rezultacie inna. Dodam że 70 % pensji to premia i mogą zrobić z nią co chcą .

Ona
@Niestety

Jak to 70 % to premia? A co z ochroną minimalnego wynagrodzenia?

Jeszcze pracownik
@ABC

Nie, szanuje się żadnych pracowników w tej firmie czy jest dobrym czy złym pracownikiem! Więc nie warto się wysilać i się starać bo i tak nikt tego nie docenia.

Agnieszka
@Byly pracownik

Witam. Też miałam okazję trochę popracować na punkcie. Powiem tak praca w handlu jest bardzo ciężka ale w Lubaszce to jest mega ciężko. Pracy bardzo dużo bez znaczenia czy to pierwsza czy druga zmiana. Nieważne ile godzin jesteś 7,8 czy 11 cały czas na nogach. Kierowniczki różne ale da się dogadać. Ale chyba najgorsze jest to że nigdy niema winy klienta zawsze to ekspedientka jest winna choć wiadomo jak jest. Ogólnie praca dla osób mocnych psychiczne.

Wiesz kto
@Byly pracownik

Ten komentarz bezcenny!!! Tak poprostu jest.Piszę to sklepowa , z perspektywy stanowiska kierowca-konwojent jest Tak samo beznadziejnie .(usunięte przez administratora)

To Ja

Złoto komentarz !

Mala Ruda
@Niestety

Potwoerdzam , awanse jak rzucisz wypowiedzenie ????????

ggg
@Ona

Zapytałam o to samo, powiedzieli mi, ze minimalne wynagrodzenie może być obliczane z jakimiś dodatkami i premiami. Jeżeli to razem wyjdzie więcej niż płaca minimalna to wszystko jest ok... Gdy zaczęłam dopytywać dokładniej to Panie w księgowości tak namieszały mi w głowie, że wyszłam zielona.

Kamila
@ggg

i ostateczny efekt to jaki? te panie tak z ciekawości to stabilnie tam pracują? ciekawa jestem jak na dziale mają z warunkami, wiecie czy tu do księgowości itp., trudno jest się dostać? standardowe obowiązki jak wszędzie?

@pracownik
@Byly pracownik

Dokładnie tak ,podstawa nie ma nic wspólnego z najniższą krajową/jest znacznie mniej ,mimo że cały etat/,w/g kodeksu pracy urlop za każdy miesiąc to 1,5dnia do zaokrąglenia do 2 dni,tutaj nie ma zaokrąglania mimo kodeksu pracy.Pracujesz znacznie więcej niż etat i cholernie ciężko, wkoło zmiany nowe wymysły ,żeby tylko pracownika zamęczyć, mieć z czego zabierać pieniądze/kary za kolejne wymogi i zmiany /,dostawy ogromne ,które trzeba ręcznie przeciągać/firma ogromną,a nie ma wózków pod skrzynki z pieczywem,żeby było lżej, wymogi na minimum 10-11godzin pracy,które trzeba wykonać w 8,skonstruowanie umowy o pracę, to same nie wiadome i nikt nie potrafi wytłumaczyć co jest co!!!!

lili

Wszystkie opinie, które istnieją na temat warunków pracy w piekarniach Lubaszka- to prawda. Mają wielu kompetentnych pracowników, których w żaden sposób nie doceniają. Pracowałam w sklepie na Klaudyny. Pracownicy , którzy podlizują się kierowniczce mają łatwiej. Mniej się ich czepia i wymaga. Pani Lucyna , która pracuje tam do dziś jest chamska bezczelna, wulgarna. Po każdej jej zmianie brakuje worków na śmieci , brakuje rękawiczek gumowych, brakuje asortymentu. Codziennie występują pomyłki w asortymencie, po kilka razy sprzedawany jest ten sam produkt. To samo tyczy się pani Beaty Sz., która obgaduję firmę i właściciela non stop. Ciągle wychodzi na zaplecze i załatwia non stop swoje sprawy prywatne. Rzuca wulgaryzmami i kopie w kosze z pieczywem. Nie płaci za zjedzone pieczywo. Ciągle obskubuje każda bułkę wygląda to ohydnie .Obie te Panie nie sprzątają sklepu, bo po co się przemęczać. Z tymi dwiema paniami pracowała także Pani Paulina niezwykle pracowita osoba, nie wiem czy jeszcze tam pracuje, jeżeli tak , to szkoda dziewczyny. Całą zmianę ogarnia ona jedna- zamawia towary, wykłada towar, obsługuje kasę i klientów. Zastanawiam się , gdzie są właściciele , którzy nie potrafią skontrolować swoich sklepów. Firma za wszystko potrąca kasę-za wszystko.

Edmund

Nie podoba mi się wchodzenie z psami do Waszych sklepów. Dziś rano w sklepie na rogu Hożej i Poznańskiej dwa psy rzucały się na siebie a właściciele z trudem utrzymywały je na smyczy. Na moją uwagę skierowaną do Młodych Dam za ladą, że nie powinno w sklepie dochodzić do takich sytuacji, podła z Ich strony odpowiedź: Nie ma zakazu wprowadzania psów.

Kandydatka

Za badania do pracy człowiek ma sobie zapłacić sam, a potem zero odzewu ze strony Lubaszki. Tylko ogłoszenia cały czas wiszą, dlatego nie wiem kto odpowiada tam za rekrutacje, ale chyba mu nie zależy. Niepoważna firma, jeśli ktoś tak traktuje kandydatów, to widać po opiniach niżej, że w samej pracy może być już tylko gorzej.

Zostaw merytoryczną opinię o Galeria Wypieków Lubaszka - Warszawa

• Jak się pracuje w Galeria Wypieków Lubaszka?

Zobacz opinie na temat firmy Galeria Wypieków Lubaszka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galeria Wypieków Lubaszka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 8 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galeria Wypieków Lubaszka?

Kandydaci do pracy w Galeria Wypieków Lubaszka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Galeria Wypieków Lubaszka
3.2/5 Na podstawie 287 ocen.
  • Szlachecka 45
    03-259 Warszawa