Opinie o Galeria Wypieków Lubaszka w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Galeria Wypieków Lubaszka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Galeria Wypieków Lubaszka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galeria Wypieków Lubaszka w Warszawa

Polecam stronę Gastronauci, zapewne te pozytywy to dzieło Pani Moniki - z resztą tak jak tutaj wszystkie w podobnym tonie i stylistyce.

@:)

zawsze mierna, zawsze wierna. okropna baba bez żadnej kultury i wdzięku kobiecego, ale ślepo wpatrzona w swoje szefostwo, aby tylko utrzymać fuchę za te, niemałe pieniądze i samochodzik służbowy.

inco gnito

Kierownik powinien być inteligentny, wymagający, stanowczy a także wyrozumiały. Moim skromnym zdaniem wszystkie te kryteria spełnia Pani E.F. Tyle co mam do powiedzenia ;)

@inco gnito

ta pani z inteligencją nie ma po drodze niestety.

kama 2

Witam wszystkich Robie codziennie zkupy w sklepie galerii lubaszka na kabatach ul.wawozowa przy metrze tam jest tragedia !!!! W sklepie 38 stopni temperatury ! Masakra !!! Panie dostaja najgorsza wode zwana "aro" smierdzace swinstwo ! Stoi jeden wiatrak na ktorym wyswietla sie temp. Jak tam mozna pracowac?!!! To sie w glowie nie miesci ! Obsluge maja tak miłą szczegulnie panie kasia i p.Inez mają bardzo profesjonalne podejscie do klienta jest cudna atmosera mimo tak podłych warunkow jakie im pracodawca P. (usunięte przez administratora)im zapewnia . Podziwiam i proponuje na jeden upalny dzien zaprosic mamusie i syneczka lubaszkow aby popracowali na swoj majateczek pozdrawiam

@kama 2

ten syneczek to już jako szczyl 4 letni biegał po piekarni i krzyczał, że to jego a my nic nie warci najwyrażniej w domu tak się mówiło. Córeczki też niezłe - jak mamusia

DWichici@TVP.pl

Pan Lubaszka to oszust i malwersant podatkowy , dlatego w jego firmie jest jak jest ,Ludzie narzekają i odchodzą , Ten pan ma dewizę wykorzystywać słoików a pracowników z Warszawy nie zatrudniać.Dostawców gnębić i zastraszać , w fabryce przyuczać tylko wschodniopracowników ,najlepiej na lewo , aż dziw że NIK nie siedzi tam non stop.Ale ręka rękę myje i najlepiej jak myjnia jest na Wiejskiej.

@DWichici@TVP.pl

czy moge prosić o więcej informacji? tTen temat ciągnie się co najmniej od 2010 r. Inspekcja Pracy nie widzi nieprawidłowości,(usunięte przez administratora)

Kasjer

Złozenie CV, rozmowa bardzo miła ,szybko i bezproblemowo,wystarczy powiedziec że jesteś odpowiedzialny ,dyspozycyjny

Dlaczego chcesz pracowac u nas CZY jestes dyspozycyjny reszta to standard

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Zofia

Ludzie. Co tu się dzieje. Ja pracuję tu od kilku lat. Jestem kierownikiem zmiany. Lubię tę pracę. Lubię kontakt z ludźmi. Krytyka kierownika czy managera jest komedią. Nie zauważyłam, żeby nie szanowali ludzi. Róbmy swoje. Ja pracuję i dostaję pensję zawsze na czas.

Kierowca

Polecam. Pracuję długo. Zarabiam b.dobrze. Godziny ok, jeśli żyjesz w zgodzie z budzikiem ;) Trzeba mieć siłę do noszenia skrzynek. Ale to siłownia za free. Kierownik b.spoko. Zawsze można się dogadać.

Bystry
@Kierowca

Chłopie ile ci zapłacili zebys to napisał ;) przeciez (usunięte przez administratora)jest taki ze chlopaki tylko narzekają na kregosłup.... I na pieniadze przede wszystkim.... Wystarczy z nimi pogadac kazdy jak jeden narzeka na prace a pracuja bo ciezkie czast nastały a ludzie maja rodziny kredyty.... Taka jest prawda nie ubarwiajcie (usunięte przez administratora)

@Bystry

Narzekają? To dlaczego większość kierowców to wieloletni pracownicy? Boli kręgosłup? Taki jest charakter tej pracy, więc bądźmy poważni.

Janek

Tak szybko się zmienia

Ciekawa

Czy ktoś może wie ile w Lubaszce płacą po zajsciu w ciążę i na macierzyńskim przy umowie o pracę ?

Ndz
@Ciekawa

Nie licz na to ze dostaniesz prace i zajdziesz w ciaze i zwolnienie pociagniesz tak to nie dziala.

@Ciekawa

Tyle ile wynika z przepisów prawa pracy. Poczytaj ustawy.

NdZ
@Odpowiedz

Ja wiem ze prawnie tak mozna tylko nie o tym mowie..... Bardziej o tym ze teraz firmy sa ostrozne jezeli chodzi o zatrudnienie i najczesciej zatrudniają na zlecenie na kilka pierwszych miesiecy a umowa o prace zazwyczaj jest na rok....... Powodzenia i udanej ciąży w takim razie ;)

Ciekawa
@NdZ

Pracujesz lub pracowałaś/łeś w Lubaszce ze się wypowiadasz ? Ja akurat pracuje tam parę lat i mam umowę na czas nie określony wiec nie wyskakuj mi tu z takimi odpowiedziami jakbym była małolata.... Pytanie kierowane do dziewczyn które tam pracują i wiedza jak to teraz wygląda .

Ndz
@Ciekawa

Co chwalisz sie czy zalisz bo nie wiem wyslac juz smsa o tresci "pomagam "... Pracą w tej firmie to nie ma sie co chwalic raczej sadząc po tym co tam sie dzieje a mam tam znajomą i patrząc na ogloszenia oraz ten portal jak sie wypowiadają ludzie to bym sie nie chwalila..... Haha apropo przepisów to jak jestes taka mądra to powinnas wiedziec , ze przepisy obowiazują w kazdej firmie takie same jezeli chodzi o umowe o prace i zajscie w ciąże.... (usunięte przez administratora)

Kamila
@Ciekawa

Niezależnie od pracodawcy - w czasie ciąży masz 100% wynagrodzenia (średniego z roku). Na macierzyńskim płaci ZUS - albo 80% wynagrodzenia średniego z roku, albo najpierw 100% pół roku, a potem 60% przez pół roku (tez z średniego rocznego wynagrodzenia). Średnią liczą z całego roku :)

ABC
@Kamila

(usunięte przez administratora) W czasie ciąży nie otrzymuje się 100% wynagrodzenia średniego z roku. Otrzymuje się 100% wynagrodzenia chorobowego i zasiłku w wysokości 100% PODSTAWY WYMIARU zasiłku, a to co innego (zasiłek jest kosztem ZUS). Na macierzyńskim albo płaci pracodawca (zasiłek jest kosztem zus) albo zus bezpośrednio. Tak samo z macierzyńskim - nie jest to średnia z roku tylko odpowiedni procent z PODSTAWY WYMIARU. I zasiłków nie liczy się na miesiące a na tygodnie, co w przypadku zmiennej liczby dni w poszczególnych miesiącach ma znaczenie. Okresy wynoszą odpowiednio - 80% przez 58 tyg., 100% przez 26 tyg i 60% przez 32 tyg. A procenty zależą od tego kiedy podejmie się decyzję i złoży wniosek o dodatkowy urlop macierzyński i rodzicielski. Pozdrawiam.

DARO

Wypieki ogólnie bardzo się popsuły. Kiedyś pieczywo cieszyło się świeżością przez 3dni. W szczególności mam na myśli chleb Firmowy i Wiejski. Niegdyś bardzo pyszny zachowujący świeżość wilgotność przez 3dni. Obecnie na drugi dzień ciężko wbić zęby. Proces technologiczny z pewnością został zmieniony,ale ceny wzrosły !!!!!!!!!!.

Patrycja

Dzięki za odpowiedź, widzę, że ktoś ma skłonności do konfabulacji pisząc tak pozytywne opinie. Nie będę sobie głowy zawracać taką pracą.

Asia

Z ciekawości weszłam na stronę. Czytam i nie wierzę. Bywa ciężko, ale w każdej pracy tak jest. Ucięte pensje - tak były ucięte, bo sytuacja była skomplikowana w związku z koronawirusem, ale lepsze obniżenie pensji niż zwolnienie. Pracodawca chciał przetrwać i nas nie zwolnił. Potrącenia - ja mam niewielkie. Wynikają z błędów. Ludzie, warto myśleć przyczynowo-skutkowo. Warto też przypomnieć, że tu pensja jest zawsze na czas, a zmiany można uzgodnić tak, żeby było Ci dobrze. Polecam.

iveco

Ostatnio pieczywo strasznie podrożało,pomimo obniżki vat.Pokazały się nowości w wypiekach,a zniknęły wcześniejsze wypieki.Czy jest jakaś szansa na drożdżówkę z serem taka jak była wcześniej?To co jest teraz pod nazwą stopa nie da się jeść.Lepiące,ociekające centymetrową warstwą lukru-to (usunięte przez administratora)Nie wiem czy miałabym chęć jeść taką STOPĘ.Proszę o wypiek normalnej drożdżówki z serem ,jak była wcześniej,chyba,że nie zależy już na klientach? pozdrawiam

Były niedoszły pracownik

W galerii wypieków pracowałam bardzo krótko, byłam na szczęście tylko na okres szkoleniowy. Warunki o których rozmawiało się podczas rozmowy o pracę najwidoczniej nie obowiązują podczas pracy tam i okresu szkolenia. Umawiałam się z koordynatorką, odpowiedzialną o moje zatrudnienie na co drugą sobotę wolną. Kierownik z którym (na moje nieszczęście) przyszło mi pracować, nie dotrzymywał w imieniu koordynatorki słowa, wszelkie prośby i próby porozumienia zbywał, twierdził, że rozmowa o prace to jedno, a praca na umowie zlecenie to drugie. Z firmą nie doszłam do porozumienia i umowa nie została przedłużona. Na koniec zostało mi odliczone z wypłaty 315 zł. Nie mam pojęcia dlaczego, nie dostałam żadnego rozliczenia ani wyjaśnienia. Wspomnę, że strój oddałam w terminie wyprany i wyprasowany. :) Polecam każdej nieszanującej siebie, oraz swojego czasu osobie.

Katarzyna
@Były niedoszły pracownik

Pani P. Ż-W - w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej nie umawiałyśmy się na co drugą sobotę wolną. Owszem, taki standard obowiązuje pracowników etatowych ale nie umowy wakacyjne, co jasno Pani przedstawiłam podczas wspomnianej rozmowy. Osoby, które decydują się na pracę u nas w trakcie wakacji, podczas spotkania uświadamiane są ( a posiadam notatki z takich rozmów ), że jest to praca bez wskazania stałego sklepu i polega ona na tym, że po odbytym szkoleniu zastępuje Pani naszych etatowych pracowników podczas urlopów lub jeżeli dotyczy: że jest to praca na terenie całej Warszawy a grafik po szkoleniu ustalany jest wg zapotrzebowania. - odliczenie od wypłaty o którym Pani wspomniała to opłacone składki zdrowotne i emerytalne, ponieważ w dniu podpisania umowy, ani też później, nie dostarczyła Pani legitymacji studenckiej. I była Pani tego świadoma, gdyż podpisała Pani umowę jako osoba nieucząca się. Zanim oskarży Pani firmę o nieuczciwość warto najpierw zapytać u źródła - czyli chociażby w dziale kadr -a Pani nawet tego nie zrobiła. Pozdrawiam ciepło "koordynator" ds rekrutacji, zachęcający jednocześnie do posiadania zdrowego stosunku do opinii tu zamieszczanych :)

Byłypracownik

W firmie ogolnie pracowalo sie dobrze ale odkąd władze dostała menager Marysia to zaczęły dziać się bardzo nie przyjemne incydenty takie jak; -protekcja (koleżanki pani menager są na sklepach lepiej traktowane i awansowane) -(krzyczenie na pracownika a w większosci przypadkow to nie wina pracownika , zastraszanie ze nikt nikogo na siłe nie trzyma zawsze mozna się zwolnic jak człowiek sie upomina o swoje lub zadaje niewygodne pytania) -pani menager nie potrafi wytłumaczyć żadnej sprawy np. Wynagrodzenia za urlop ani zaden kierownik nie umie odsyłają do kadr a kadry się juz smieją z nich i odsyłają do kierownika. Firma przestała szanować pracowników wychodzą z załozenia jak mówi menager ktos tu bedzie pracowal nie ten to inny dobry pracownik nie ma wartości zadnej. Do zwracania uwagi są piersi ale zeby pochwalic po co... Firma straciła dobre imię odkąd ta pani objęła władze i takie zdanie ma duzo osob pracujących na sklepach i nie tylko. Ciesze sie ze udało mi sie zmienic pracę i teraz mam spokoj nikt sie nie wyżywa na mnie.

Anka

Pracuję od ponad pół roku i jestem zadowolona. Kierowniczka ok. Koleżanki miłe i pomocne. Polecam.

Niezadowolona/niezafowolony

Przestrzegam wszystkich przed pracą w firmie Lubaszka, brak szacunku dla pracownika jest tylko zastraszanie przez kierowników a p manager nic innego nie potrafi powiedzieć jak tylko" możecie się zwalniać", cieszę się że moja kariera dobiega końca, pamiętajcie że wymienią tych co walczą o swoje i się przeciwstawiają.

ABC

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Kierownik Kadr i Płac. Warto aplikować? To jakieś zmiany w firmie?

@ABC

Warto, jeśli odpowiada Ci praca gdzie szef ma zawsze racje. I jeśli chcesz drżeć przed każdym dniem.

czy stanowisko zostało już obsadzone?

Kandydatka

Co to znaczy? O kim mowa? Możesz coś więcej powiedzieć?

pio

w jakich godzinach dostarczaja towar ?

Od jakiegoś czasu ok 7-8 miesięcy zaczęło się bardzo zle dziać. Nie polecam pracy sama będę uciekać. (usunięte przez administratora) Obcięte etaty i pensje. Dramat brak ludzi do pracy. No cóż tak to jest jak firmą zarządza taki menadżer, zero szacunku dla pracowników wszystkich uważa za durniów. Niedługo sama będzie pracować. Gratuluję wyboru tej osoby sama na niczym się nie zna i chyba zapomniała co to znaczy praca na sklepie.

Niezadowolona

Zdecydowanie nie polecam tej firmy, zaniżyli etaty i (usunięte przez administratora) na godzinach pracy, celowo w umowie nie ma żadnego punktu że przy obniżonym etacie po przepracowaniu danej puli godzin należy się dodatek, w grafiku podane są godziny wraz z dyżurami, jeśli zostaniesz po godzinach to dopiero płacą powyżej 8h, niestety w kadrach nie można się niczego dowiedzieć,(usunięte przez administratora)ciągle mówi tę samą śpiewkę"takie są przepisy proszę sprawdzić w kodeksie", kierownictwo ciągle mówi coś innego, raz że wracamy do pełnych etatów od lipca a teraz okazuje się że etaty poobcinali do końca wakacji, oczywiście po raz kolejny brak informacji o dokumentach już nie wspomnę, Niech Każdy Poważanie się zastanowi przed zatrudnieniem w takiej firmie,

Niezatrudniona

Co za firma cieszę że tam nie pracuje, odbyłam rozmowę i nawet nikt mnie nie poinformował o zakończeniu rekrutacji, musiałam sama zadzwonić mimo że Pani E... Poinformowała że dostanie informacje zwrotną. A teraz widzę że ogłoszenie zostało ponownie dodane, coś dziwnego tam się dzieje dlatego przyszłe osoby niech się poważnie zastanowią czy chcą pracować w takiej firmie.

@Niezatrudniona

Mnie spotkało dokładnie to samo. Na maile, telefony i zostawiane wiadomości nikt nie odpowiada, trzeba dzwonić, dzwonić i dzwonić aż w końcu się trafi na to że akurat kierowniczka jest w pracy (ciekawe kiedy ona pracuje skoro ciągle się słyszy że jej nie ma?)

Zostaw merytoryczną opinię o Galeria Wypieków Lubaszka - Warszawa

• Jak się pracuje w Galeria Wypieków Lubaszka?

Zobacz opinie na temat firmy Galeria Wypieków Lubaszka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galeria Wypieków Lubaszka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 8 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galeria Wypieków Lubaszka?

Kandydaci do pracy w Galeria Wypieków Lubaszka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Galeria Wypieków Lubaszka
3.2/5 Na podstawie 287 ocen.
  • Szlachecka 45
    03-259 Warszawa