Opinie o Galeria Wypieków Lubaszka w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Galeria Wypieków Lubaszka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Galeria Wypieków Lubaszka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galeria Wypieków Lubaszka w Warszawa

J

Ile wynosi początkowa wypłata netto i w jakich godzinach się pracuje?

Były pracow
@J

Praca od kilku miesięcy jest w wymiarze 0.85 etatu a przychodzimy na cały etat za te godziny mamy płacone grosze praktycznie. Zmiana jest od 5:45-12;45 i 12;45-19:45 co druga sobota wolna chyba ze nie ma ludzi a ostatnio nie ma ludzi to szukają jeleni co bedą pracowac dodatkowo i potem im zapominają doliczyc kasy albo wychodzi ze mniej niz powinni dostają. Potrącenia wymyslają ale dostępu do potrącen nie ma pracownik.

Monalisa
@J

Umowa na zleceniu jest lepiej platna niz na umowie o.prace z tym ze na zleceniu dlugo nie mozesz byc bo miesiac lub dwa jakos tak a potem sie zaczynają schody tu obciecia tu potrącenia tu inne godziny na liscie inne w rzeczywistosci do przepracowania i liczone jest tak ze nie doliczysz sie prawdy zawsze czyms omamią.

@Były pracow

W czasie pandemii dużo firm zwolinilo ludzi lub tak jak Lubaszka zmniejszyło wymiar czasu pracy to chyba normalne żeby uniknąć zwolnień pracowników Pracownicy którzy przychodzą na dodatkową sobotę dostają extra dyżur który jest płatny normalnie a co do potrąceń rzeczywiście je mamy ale jak powiesz kierownikowi to pokaże z czego to wynika Potraficie tyloo narzekać i stekac ale najlepiej winę zwalić na pracodawcę a w sobie nic złego nie widzieć nie zgodzę się z tą opinią pracuje tu już trochę bywa różnie ale wszędzie jest to samo i jest takie przysłowie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma Denerwuje mnie jak ktoś nie zapyta u źródła a potem pisze takie opinie na temat pracowników i firmy

warszawska
@Kasia

dokładnie tak. wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Tak narzekają ze w Lubaszce źle, taka menadzerka zła ale jak popracują gdzie indziej i okazuje się że kokosów nie zarobią a wypłata nie wpływa na czas to zawracają potem głowe czy mogą wrócić do firmy i wtedy już Lubaszka dobra.

Szczęśliwa
@Kasia

Pracowałam kilka lat w tej firmie i na szczęście się z niej uwolniłam. Nigdy w życiu więcej. Nie zgodzę się ze stwierdzeniem , wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Albo jest dobrze, może być albo źle! Wtedy trzeba uciekać. Co z tego że wypłata na czas, że ma się pracę. Co z tego? Fajnie jest wtedy kiedy człowiek jest zadowolony. I zgadzam się z wieloma negatywnymi komentarzami, to nie ściema. W tej firmie nie liczy się człowiek, tylko kasa, kasa, nowa fura itp. Robią ludzi w bambuko z wypłatami, potrąceniami itd.Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Na krótko może ale nie na stałe, do emerytury.Zdecydowanie nie!!!!!!

Byly pracownik
@Kasia

Idz i zapytaj o wypłate jak liczą taka mądra jestes.... to sie zdziwisz.. wrocisz tu... i przyznasz tu wszystkim racje ze nigdy nie wiadomo jaka pensje sie dostanie! I nie mowie tu o utargu (bo on zawsze sie zmienia) od czego np jest zalezna premia? Ile tej premi?

Zadowolona
@warszawska

Pracowałam, odeszłam i nie planuję powrotu.Też się dziwię tym którzy czasem wracają. Ale ja wiem jedno, nigdy w życiu więcej. Nie polecam pracy w tym (usunięte przez administratora)!! Większóść tych negatywnych opini to prawda. Pamiętajcie , Lubaszka to nie pępek świata!!!

Bardzo nie polecam

Jeśli komuś zależy na stabilnej pracy z kompetentnymi przełożonymi i życzliwą atmosferą to proszę OMIJAĆ z daleka Lubaszkę. Ja naprawdę rozumiem, że firma ma za zadanie zarabiać, po to prowadzi się interes - aby kasa na koncie się zgadzała, ale... można tego dokonać szanując pracowników i doceniając to, że dzięki ludziom się wzbogacasz. Panie Piotrze jeśli ma Pan jeszcze odwagę wchodzić i czytać te komentarze proszę pamiętać jak wiele Pan traci myśląc, ze ludzie dadzą sobą pomiatać za byle grosz. Proszę o tym wspomnieć również swojej żonie. Jesteście postrzegani jako wyzyskiwacze i to się nie zmieni szybko patrząc na tą ogromną ilość nieprzychylnych komentarzy nie tylko na portalach społecznościowych. Podsumowując: nie polecam tej firmy ze względu na słabe zarobki, bardzo słabą atmosferę pracy (plotkarstwo i donosicielstwo), niepewne stanowisko (umowa o pracę nie daje żadnego spokoju, można wylecieć bo Pani Ewa wstała lewą nogą i akurat trafi na Ciebie - to nie żart), oszukują ludzi na pieniądze, nie docenią żadnych starań i poświęceń. Utrzymują się tam tylko lizusy, donosiciele i ludzie bez własnego zdrowego rozsądku.

@Bardzo nie polecam

Potwierdzam.

@Bardzo nie polecam

To prawda, nie liczy się praca tylko donoszenie, między innymi za to dostaję się awanse.

Zaradna

Przykro ze nie umiecie sie pogodzic z faktem iz w firmie nie ma osob kompetentnych a wiekszosc z nich jest skołnna do konfabulacji co powoduje duzy haos.... I mysle ze nie o konkurencje tu chodzi lecz o podejscie do pracownikow , ktore zawsze jest bardzo niskie.

Były

czytałem opinie jednak się zdecydowałem na pracę w tej cudownej firmie popracowałem troche i co ? (usunięte przez administratora)

Kasjer

Złozenie CV, rozmowa bardzo miła ,szybko i bezproblemowo,wystarczy powiedziec że jesteś odpowiedzialny ,dyspozycyjny

Dlaczego chcesz pracowac u nas CZY jestes dyspozycyjny reszta to standard

Nikita

Bycie (usunięte przez administratora)tej firmy to najgorsza rzecz jaka mnie spotkała z wierzchu milo sympatycznie a jak sie w to wejdzie to dopiero wychodzi cała toksyna z tych ludzi ktorzy nia zarzadzaja nic nienjest takie jak na rozmowie z pania Katarzyną ona umie pieknie mydlic oczy i ubierac w slowa szkoda ze nie.przeklada sie to na rzeczywistosc..... Menager dramat zero kultury jakiejkolwiek kierownicy tez nie lepsi.....

Zołza

Praca sama w sobie całkiem spoko. Kierowniczka nie mająca pojęcia o pracy z ludźmi, wymuszająca obecność po za godzinami grafikowymi straszącą zerwaniem umowy i nieprzestrzegająca podstaw kodeksu pracy. Nikomu nie polecam pracy w tej pożal się Boże firmie. Dużo można by napisać ale szkoda sobie strzępić język. Żenada jak można tak traktować personel.

Ciekawy

Czy ktoś wie może jak wygląda praca na stanowisku mechanika utrzymania ruchu?

Zwolniony
@Ciekawy

Nie zawracaj sobie głowy z tą firmą.W Warszawie jest pracy do wyboru.Tutaj Cię będą traktować gorzej niż psa.Unikaj !!!

Zwolniony
@Zwolniony

Zgadza się unikać jak tylko można rotacja w pracownikach ogromna nie znasz dnia ani godziny kiedy cię zwolnią

Dona

Jak mozna tak ludzi traktowa to jest skandal..... Firma nastawiona tylko na zyski kosztem wszystkiego.... Karzą okłamywac klientow prosto w oczy ze wszytsko jest swieze i natuarlne a jak tort z owocami moze byc naturalny majac date 3 dni waznosci to nie mozliwe chemia jaka jest zawarta w produktach jest nie do policzenia..... Farsa totalna.... Premia świąteczna ktorą nie kazdy dostaje..... Sa rowni i rowniejsi... Kierownicy regionu oraz menager potrafią sie tylko lansowac w internecie i robic otoczke milych i kulturalnych a w rzecztwistości są bardzo wulgarne i ich poziom kultury przeraża słowo prosze czy dziekuje nie isnteje za to jfat musisz i masz zrobic i jak sie nie podoba mozna sie zwolnic zastraszają ze nigdzie lepiej nie bedzie i nikt Cie nigdzie nie przyjmie.... Pare słow typu Ku...a , spier...aj tez sie wyrwalo z ich ust bardzo milo jak kierownik tak sie zwraca do pracownika....

Nowa

Pracuję od niedawna. Znalazłam ogłoszenie, poszłam na spotkanie. Pani Kasia od rekrutacji bardzo miła i pomocna. Podjechała do jednego ze sklepów, abym miała blisko. Wszystko wyjaśniła. Podpisałam umowę, byłam na szkoleniu, a teraz już pracuję. Umowa zlecenie, ale tak to teraz wszędzie wygląda. Podoba mi się. Mam nadzieję, że tak dalej będzie.

Mała mi
@Nowa

Wybacz ale jestes Nowa jak sama mowisz i nie mozesz wypowiadac sie na temat firmy bo nie masz doswiadczenia z nimi. To staży pracownicy zazwyczaj mogą cos powiedziec a nie nowicjusz ktpey pravuje pol roku chociaz niektorzy po takim czasie mają duzo do zarzucenia.... Ciesze sie ze odbierasz póki co pozytywnie tą prace. Każdy jest miły jak czegos potrzebuje a potem nawet dziekuje nie usłyszysz za to co robisz jeszcze pani Maria wykrzyczy ze jak nie pasuje to sie zwolnij bo tak szanuje pracownikow i jeszcze poronosi plotki po innych sklepach o Tobie bo koleguje sie z niższym personelem imprezuje , gdyz zanim wydreptala scieżke na menagera to pracowala na sklepie i przyjaznie zostaly co teraz owocuje kolezanki zostaja kierownikami i znają wszystkie plotki o wszystkich z firmy. Myśle ze ludzie odchodza.masowo z firmy nie dlatego ze jest im dobrze a raczej ktos lub cos robi nie tak i nikt nie chce tego zmienic , trzeba szanowac ludzi i ich doceniac a nie robic glupków ..... a to ekspednietki stanowią 80% sukcesu w handlu.. To one robią oprawe sklepu.... Kiedys firma sie ocknie ze z pani MARI nic dobrego nie wyszło i to nie jest dobry material ale do wszystkiego trzeba czasu...

Pati

Nie znam takiego terminu jak "trolowac" ale domniemam co moze ono oznaczac. Opisywanie sytuacji nie jest niczym zlym a po przegladzie tej strony to od okolo 1.5 roku jak nie wiecej nie bylo pozytywnych opini ciagle sie powtarza schemat, kierownictwo wypłaty oraz nie jasnosci z liczeniem wynagrodzen nie mozliwe ze wszyscy sie zmówili.... A od pol roku to juz jest tylko nasilenie tego wszystkiego..... I coraz wiecej sie dzieje.... A nie ma sie co oszukiwac jakby ludzie mieli dobrze to nie pisali by ciagle tutaj negatywnych opini ;)) nigdzie nie jest idealnie to jasna sprawa ale jest doba internetu i kazdy wypowiada to co chce. Mysle ze gdzies problem musi byc skoro tak tu sie dzieje..... Zlosliwych ludzi tez nie brakuje wiadomo jak wszedzie. Nie przekonasz sie to sie nie dowiesz taka prawda. Dziwne jest to ze tyle negatywow jest tutaj i ciagle sa te same powody a zadalam sobie trudu i przejrzalam to do 2 lat wstecz. W wielu firmach jak sie wchodzi.sa negatywne wypowiedzi ale i pozytywne a tutaj nic jedna dwie na tyle.czasu....

O
@Pati

Ciekawe ze fala negatywnych opinii zbiegła się z odejściem grona przyjacioleczek (na msze za te decyzje) Do tej pory była jedna opinia na dwa tygodnie jedna na miesiąc a od czerwca ciurkiem.

@O

Zgadza się to prawda ,że opinie były w mniejszym nasileniu wstawiane lecz trzeba wziąć po uwagę też t okoliczności "covid -19" gdzie firma obcieła ludziom dużą część wypłat i ciągle robiła wode z mózgu ,że za miesiąc wróci moze do stanu z przed pandemii a tak się nie stało do dziś dnia tylko od sierpnia etat wrociliście , bo za duzo ludzi odeszło i za duzy szum się zrobił wokół firmy. Myślę , że napewno znajdą się zwolnennicy jak to wyżej wymienione "przyjaciółki" ktorzy uważają że niektóre osoby były dla nich nie wygodne i woleli się z nimi rozstać bo w tej firmie nie mozesz mieć swojego zdania masz nie mieć zadnego. Przyjaciółki się zwalniają ale to chyba juz za dłługo trwa bo od kilku lat jakis czas temu tez bya fala zwolnień jak firma chciała na pracownikach zaoszczędzić to nie wiem czyji to przyjaciele byli wtedy? Radziłabym nie być taką chytrą i dać trochę więcej na msze drugi raz moze się spełni :) Firma już dawno ma zła opinie na rynku pracy i to nie od kilku miesiecy tylko lat , wystarczy przewinąć opinie do 2015 roku i jechać w dół samo się to nie zrobiło.

Krysia
@Pati

Warto zauważyć, że tyle wypowiedzi negatywnych pojawia się tutaj od kiedy zwolniła się pewna ekipa "przekrętów" ze sklepów. Zawiść ludzka nie zna granic... Pozdrowienia dla Was dziewczyny.

@Krysia

Pracuje kilka lat praca ciężka ale jak ekipa jest okey to jakos idzie :) nie wiem co to za przekręty wyzej wymienione natomiast problem jest w osobach zarządzających zeszli na psy menager ktory nie zna normalnego słownictwa nie raz słyszałam jak darła się do telefonu na pracownika niejednokrotnie i na sklepie ktorym pracuje to robila ale nic nie trwa wiecznie czekam na tę lepszą zmiane. Nie każdy się nadaję do pracy wśród ludzi.

@Pati

Dokladnie...mamy beke z " meneger" nie pelni roli nawet reprezentacyjnej...ciekawe kiedy dojdzie do gory,ze prawdziwym menegerem jest Agnieszka

@Kasia

Nie dojdzie. Kto ma zadbać o to, ten zadba. Ważna jest umiejętność "przytakiwania". A taka manager Maria doskonali od lat.

Agnieszka
@Pati

Potwierdzam ograniczone słownictwo Manadzer Marysi. Zna wiele przekleństw, ale slabo orientuje się w języku polskim...

@Monika

Ale po co taki pracowńik,ktory nie mysli,nie ogarnia,nie wyglada,nie ma za grosz kultury osobistej,nie ma zniego pozytku tylko przyklaskiwanie! Pieńiadze w bloto haha

Mała

Słaba kultura zatrudnienia. Zero benefitow jak prywatny opieka medyczna, paczki dla dzieci, wakacje pod gruszą. Proponują ubezpieczenie - wielkie wow.

Patrycja

Czegoś nie rozumiem jak jest tak cudownie to czemu ciągle pojawiają się ogłoszenia o pracę?

Krystyna
@Patrycja

Z tego co mówi kierowniczka to dużo ciąż jest i otwierają na jesień nowe sklepy

@Krystyna

Sklepy otwierają się z naszych pieniędzy które nam zabrali, a ogłoszenia idą bo ludzie odchodzą.

Jola
@Asia

Skoro Ci tak źle i jak piszesz ze otwierają za twoje pieniądzeto to co tu jeszcze robisz idź gdzie nie będą otwierać sklepów za twoje Żenada jak można (usunięte przez administratora) we własne gniazdo

@Jola

Mario widać twój profesjonalizm gratulacje, widać dzięki komu ludzie odchodzą.

J.
@Asia

O tam z niektorumi to się tak pracowało, że lepiej że odchodzą: więcej im czasu na plotkach i telefonie schodziło niż na pracy. A potem afera bo kierowniczka zła i wymagającą.

@Asia

Ani wyglad,ani wiedza ...ciekawe za co taki awans...????

Radosław

Podpowiedzcie czy firma wprowadziła dużo obostrzeń w związku z szalejącą pandemią?

Ruda
@Radosław

Obowiązuję tylko nakaz noszenia maseczek w pracy

Sklep
@Radosław

Obcięła na dlugo etaty, premie.

Ile można zarobić jako kierowca w tej piekarni ?

Zlota
@Zainteresowany

Za mało zdecydowanie

Helena
@Zlota

To, że dla Ciebie zarobki w tej Galerii Wypieków są zbyt niskie nie oznacza, iż dla innych także będą. Warto mieć na uwadze taki szczegół. Poza tym - trochę lakoniczna jest ta odpowiedź. Napisz, jeśli możesz, coś więcej o tamtejszym systemie wynagradzania. Czy można liczyć czasami na jakieś premie?

Zlota
@Helena

Śmierdzi mi biurem Twoja odpowiedź,pisze wyraźnie że wymagają zbyt wiele,A zarobki za tą pracę, ŻENADA !

@Helena

Dla każdego będą niskie po wypłacie wynagrodzenia wypłaconego według niewiadomych zasad...

były ubezpieczony grupowo

pan Lubaszka bardzo dba o firme swoją i firmy ubezpieczające grupowo pracowników

@były ubezpieczony grupowo

Yhy. Chyba o siebie...

Pracuje jakis czas w tej firmie i to co.sie dzieje teraz jest jakimś żartem.... Kierowniczki ciagle sie drą na Ciebie wysyłają w kółko po obcych sklepach bo nie maja ludzi do pracy , menager Maria jezdzi tylko i ludzi poniża bo wydaje jej sie ze wszystko jej wolno.... Dominika która jest kierownikiem a nie potrafi ani rozmawiac z ludzmi ani nic wytłumaczyc tylko sie wydziera i klnie do Ciebie.... Poziom firmy mowi sam za siebie jaki personel taka firma.... O wypłatach nie wspomne za tą.prace takie grosze zart.... Niedlugo sami bedą pracowac.....

frytka
@Karolina

pracowałam z kierowniczą Dominiką i nigdy nie przeklinała na sklepie, jest bardzo pomocna, nikogo nie wyróżnia i wszystkich traktuje sprawiedliwie. jak trzeba: stanie z nami za ladą, przyjmie dostawę. jak trzeba wyjaśnic : też nie odmawia pomocy.

@Karolina

Podobnie z kierowniczką Anetą. Polecam jej sklepy.

@frytka

A to ciekawe bo ona nigdy nic nie wie, najprostsze pytania sprawiają jej problem, czasem lubię się z nią zabawić aby zobaczyć że nic nie wie a co do przekleństw to owsze w tym ma doskonałą wiedzę

Escape

Dzięki pracy w tak patologicznej firmie jak Lubaszka nauczyłam się że idąc gdzie kolwiek indziej do do pracy będzie tylko lepiej ponieważ gorzej jak tu chyba byc juz nie może...(usunięte przez administratora)Kadra kierownicza jest bez kultury i doświadczenia , o wykształceniu nie wspomnę.Najważniejsze do upodlić pracownika aby zabrać mu premie.NIE POLECAM!

Była
@Escape

Mam podobne doświadczenie z tą firmą. Nie polecam!

@Była

Widać, że w firmie kryzys skoro na sklepie mogą obsługiwać osoby od których czuć alkohol ( Łabiszńska i to nie pierwszy raz)

@Klient

A nikt nie pomyślał e przez tą pandemie ciągle coś dezynfekują płynem z alkoholem Łatwo przypiąć łatkę że może piję ekspedientka

@Kasia

Oczywiście dezynfekcja na zewnątrz i od środka dobre, arogancka też jest przez pandemię ?

Adam Klient
@Klient

Niemiłe jest takie osądzanie w tak trudnych koronawirusowych czasach. Sam od marca dezynfekuję ręce silnym płynem. Podobnie przyłbicę. Czy ludzie uznają, że jestem pijakiem? Ludzie, trochę milej. Jest wystarczająco ciężko :)

@Adam Klient

Oczywiście, tylko taka mała kwestia że Panie mają maseczki nie przyłbice materiał też dezynfekują? To dobre

Weronika

Mija 3 miesiąc mojej pracy i muszę przyznać, że jestem zadowolona. Mam nadzieję, że tak będzie dalej.

Dominika

ciekawa
@Dominika

a jak zarobki ?

potencjalny pracownik

Czy ktoś wie jaka umowe oferuje firma? Ile się zarabia na poczatku? Jakie godziny zmian sa? Czy soboyy są obowiązkowe, jeśli tak to ile w mcu? I czy nadgodziny sa często czy tylko etaty?

Kaśka

Nie rozumiem tej nagonki na p. Monikę i na firmę,współpracuję z Moniką już dość długo i nigdy mnie nie zawiodła jako kierownik,śmieszne jest stwierdzenie że pracuje ona w firmie dla samochodu,jak dla mnie jest przede wszystkim bardzo dobrym i wyrozumiałym człowiekiem. Warunki pracy są dobre,nie oszukujmy się,wszędzie trzeba pracować bo nikt nikomu nie płaci za leżenie,wystarczy tylko stosować się do wytycznych.

z panią M to prawda niech wraca do strazy pracować!!

foxy
@pracownik

piekny przykład, jak z ochroniarki można stać sie kierowniczką, będą wierną mierną do granic.

Zostaw merytoryczną opinię o Galeria Wypieków Lubaszka - Warszawa

• Jak się pracuje w Galeria Wypieków Lubaszka?

Zobacz opinie na temat firmy Galeria Wypieków Lubaszka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galeria Wypieków Lubaszka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 8 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galeria Wypieków Lubaszka?

Kandydaci do pracy w Galeria Wypieków Lubaszka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Galeria Wypieków Lubaszka
3.2/5 Na podstawie 287 ocen.
  • Szlachecka 45
    03-259 Warszawa