Opinie o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

Jurek

Czy jest tu ktos kto ma leciec do usa 9 stycznia ?

kris

na forum piszecie ze nie wyjezdzacie a harris ponawia ogłoszenia ciągle cos tu jest nie tak Harris musi się ogarnąć i to dobrze bo straci wszystko

heniek

Kiedy ma byc ta brazylia

dik
@heniek

w dalekiej perspektywie ma być

v
@heniek

na ich stronie tylko ogłoszenia są do rekrutacji po co dawać ogłoszenia jak ludzi trzymają w domu chore to jest

John

O wizy to sie nie musza martwic, bo taka wize dostajesz na 10 lat wklejona w paszport, ale tak naprawde okres na ktory mozesz przebywac w usa stepluja Ci na lotnisku

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Widze, ze po malu wszystko co pisza o tej firmie ponizej to prawda, ja tez juz czekam od dwoch miesiecy na wyjazd i dzwonia co jakis czas i moeia ze np 11 jest wyjazd, zeby sie przygotowac wiec czekac dwa tygodnie mija 11 i nic cisza i tak juz drugi raz. Choc mam wyrobiona wiza do usa. Wiec przestaje po malu juz wierzyc, ze ta firma wogole wysle mnie gdziekolwiek do pracy. O tej brzylii to od harris slyszalem, ze juz ponoc nieaktualne, ze juz tam roboty nie ma.

pawel

mam jechac do brazyli jak tam jest praca itd dzieki za informacje

pr

czy harris cos na swięta daje dla pracowników????

kaz

harris jest jak kameleon

bn

Nie ma faktur A na działalności trzeba być dalej.... Jak to rozliczać z US

kris

obecna 2 umowa nowa dotyczy wynagrodzenia miesięczny czas pracy będzie obliczany po ostatniej roboczej niedzieli w każdym miesiącu przelewy na rachunek kontrahenta będą wykonywane w przybliżeniu w piątek kolejnego tygodnia

bb

Nie przesadzajcie pieniądze przewaznie wchodziły między 13tym a 17tym dniem miesiaca nigdy poslizgu wiekazego nie bylo tylko podobno nie ma już faktur?

tadek
@bb

zmienili umowę i wyplata będzie w kolejnym tygodniu teraz faktur już dawno nie ma poczytajcie nowe umowy bo zmieniali

Podobno już we wtorek wyszły przelewy,tylko jakoś ich na kontach nie ma. ZUS trzeba było zapłacić, święta za pasem a tu kasy brak.

piter

Wiadomo juz co z wyplata?

Jarek

Mam pytanie czy ktos z was czeka na wyjazd w tym miesiacu do usa ?

marek

czemu mam sie leczyc nie masz odwagi napisac swojego imienia czemu bronisz tej frimy co. Angole pracuja w Harrise na umowe o prace i maja stawki w funtach maja urlopy itd a my szare polaki robimy za smieszna stawke euro i na dzialanosci do tego wiecej siedzimy w domu niz pracujemy to dobrze ze podjalem prace w innej normalnej firme za lepsza stawke i umowe o prace harris moze mnie cmoknąć

marek
@marek

kto pracuje ten jeździ kto lewus ten odpada

masakra
@marek

(usunięte przez administratora) harris kiedys byl umiarkowana firma jesi chodzi o warunki stalosc kontraktow itp. teraz to firma krzak. krzak wycieli firmy brak. pzdr dla starych harrisów

mr

negatywne opinie dają ci co wypadają za burtę tzn,,, ci co pojęcia o pracy nie mają jakos inni pracują i nie ma problemow

kris

ile razy już byliście na kontrakcie z tej firmy?

John

Kris jestes aktualnie na jakims projekcie czy czekasz teraz na jakis wyjazd, jak tak to dokad ?

miguelooo

Ta pseudofirma to porażka!!!Ci co tu piszą dobrze o niej to dupowłazy a takich tam nie brakuje.Wicia Marcinek do kierowników a ci ich gonią jak psów!!!!!Panowie nie jedzcie od nich bo będziecia żałować,przysięgam że bedziecie żałować!!!(usunięte przez administratora) za marne pieniądze i do tego traktowanie ludzi a zwlaszcza polaków jak przedmioty,lepiej maja rumuni.i to jest cala prawda o tej firmie!

mig
@miguelooo

miguelooo Hwdp zobacz baranie co smarujesz jedno i to samo i zmienić nawet treści ani nicku nie potrafisz palancie

Hwdp

Ta pseudofirma to porażka!!!Ci co tu piszą dobrze o niej to dupowłazy a takich tam nie brakuje.Wicia Marcinek do kierowników a ci ich gonią jak psów!!!!!Panowie nie jedzcie od nich bo będziecia żałować,przysięgam że bedziecie żałować!!!Obóz pracy za marne pieniądze i do tego traktowanie ludzi a zwlaszcza polaków jak przedmioty,lepiej maja rumuni.i to jest cala prawda o tej firmie!

John

Kris a Ty bylesz tej firmy juz gdzies ?

@John

tak i ja nie narzekam narzekają ci co pojęcia o pracy nie mają pajace

rybka
@John

hihihi to znajdzie sie beret jeden albo kilku a nie tyle,a Ty to jesteś pewno jeden z tych co na robocie się nie zna , ale świetnie umie i radzi sobie z (UPRZEJMIE DONOSZĘ PRZEŁOŻONEMU)

Zostaw merytoryczną opinię o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji - Gdynia

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji
2.2/5 Na podstawie 115 ocen.

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji