Opinie o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

beata

czy już ma ktoś kasę na koncie

v
@beata

kto ma już przelew?????

vx

czy ktoś ma wiedzę kiedy będą rachunki wystawiane

@vx

to macie jakąś robotę, bo ja w domu siedzę

margot

Słyszeliście może coś o jakiejś robocie dla piaskarzy? Pozdrawiam

xx

Jest to po prostu (usunięte przez administratora) odradzam wszystkim pracę w tej firmie. Pieniądze nie są adekwatne do pracy. Zarabiasz tylko i wyłącznie godzinami, ponieważ pracujesz dzień w dzień po 12g. bez żadnego odpoczynku. Praca ma być zrobiona w takim tempie jak sobie wymyślą polscy foremani, a wiadomo, że polak dla polaka na kontrakcie jest największą szują. Zdecydowanie nie polecam, strata czasu a co najważniejsze zdrowia, bo ma się tylko jedno, pozdrawiam i życzę powodzonka

n
@xx

co znow się dzieje gdzie jest tak zle???????

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
eftichos

firma wyzyskijaca ludzi kradna bonusy a w razie wypadku w pracy umywają rece i musisz radzic sobie sam.jest tam dużo konfidentow i tzw."karierowiczów.niemila atmosfera w pracy.trzeba uwrzac na ludzi i wspollokatorow.jest tam dużo złodziei.

nn
@eftichos

jak połowa jedzie popaprancow co nic nie umie tak jest z bracmi

pr

ania tobie w głowkę nic nie jest chyba ci czegos brakuje

piasqun
@pr

siemka a sypałeś na dniówkach czy nockach :)

Byłem w Kamerunie jako piaskarz, ale od tamtej pory nikt nie dzwonił z harrisa. Czy ktoś z was miał w harrisie robotę jako piaskarz po Kamerunie. Nie wiem czy wystawili mi złą opinie czy po prostu nie było roboty czy maja tak dużo ludzi. Jeśli ktoś pracował w harrisie jako piaskarz po Kamerunie niech odpowie będę przynajmniej wiedział czy mogę liczyć jeszcze na jakiś kontrakt.

@1234

no była robota

niko
@1234

Kolego praca jest i to ciagle w las palmas po 5 miesiecy pisakarze siedzieli nie mowiac o innych pracach

margot

Wie ktoś czy szykuje się jakaś robota dla malarzy i piaskarzy bo już dwa miechy w domu to przesada. pozdrawiam

bb

Ją mam już wypłatę dzisiaj wpłynęła

nie nie ma jeszcze

kinga
@xx

dajcie znac jak będą dzięki za informacje

kinga

czy ktoś ma już kasę na koncie

qq

z jaka data byly rachunki wystawiane?

z dniem 12.01

z dniem 12.01

leszek

chore to jest aby połowe miesiąca trzymać wynagrodzenia ludzi wszystko tam jest powalone rowno

qq

dostal juz ktos wyplate?

@qq

na koncie dzisiaj nie bylo

Jakie premie półroczne????

nn

a premia kiedy będzie wie ktos

@nn

premia powinna byc z rachunkiem za styczen i lipiec, to jest bonus lojalnosciowy jesli jezdzisz z jednej firmy to rzekomo sie nalezy 1 euro do godziny przepracowanej. jesli nie dostales teraz to juz nie dostaniesz raczej

xv
@xx

jeździmy z jednej firmy nie podpadliśmy z niczym a bonusy komu są przyznawane ??? może dla braci ale nie wszystkich dziwne obyczaje w tej firmie wali się równo pracowników

vax
@xv

nie piszcie bzdur bo bonusy są jak jest się w porządku to wszystko jest

bb

W sprawie rachunków zawsze dzwonią w okolicach 10ego dnia miesiąca! Już na tym forum nie raz było o tym mówione....

kasia

czy ktoś wie kiedy rachunki będą????

ziom

Orientuje się ktoś może czy za pracę w okresie świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra płacą premię? Większość firm tak robi, tu kiedyś słyszałem że tak jest ale pewny nie jestem.

@ziom

kiedys placili za 25 Grudzień i 1 styczen 100 procent czyli 24 godziny.

@ziom

nic nie wiadomo ze tak płacą a premie półroczne kiedy????

@xx

za swieta normalka jest w hp

vv

Moglibyscie zakończyć pouczanie i wytykanie błędów ortograficznych? To forum nie do tego służy, jąk nie macie nic konkretnego do powiedzenia na temat firmy to darujcie sobie jakiekolwiek pisanie. Chłopak przynajmniej konkretnie napisał jakie ma zdanie. Pozdrawiam wszystkich wielce wyksztalconych

vx
@vv

tu nikt nikogo nie poucza ale tak pisząc trudno nie zauwazyc niczego i nic mądrego nie napisal

Zostaw merytoryczną opinię o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji - Gdynia

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji
2.2/5 Na podstawie 115 ocen.

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji