Opinie o Blueform Marcin Kozłowski w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Blueform Marcin Kozłowski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Blueform Marcin Kozłowski o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blueform Marcin Kozłowski w Jastrzębie-Zdrój

kachaka

Byłam tam na szkoleniach sprzedażowych, było dużo ćwiczeń, ale były prowadzone w taki sposób, że nikt się nie stresował, a przez to dużo dało się z nich wyciągnąć. W praktyce te metody naprawdę działają nie tylko w pracy, ale i podczas negocjacji z dziećmi ;) Super ludzie tam pracują, jak ktoś chce dołączyć do zespołu składajcie CV, a może się uda.

Koordynatorka projektów
@kachaka

Miło nam:) Zapraszamy znowu:) I przekażemy Renacie:)

JaToJa

Świetne szkolenia z zakresu bankowej obsługi klienta. Trenerka z entuzjazmem i pozytywnym nastawieniem. polecam

fikus

bardzo spodobało mi się motto firmy "If you want go fast, go alone.If you want go far, go together!" , które tylko pokazuje , że firma stawia przede wszystkim na współpracę pomiędzy wszystkimi pracownkami jacy w Blueform są właśnie zatrudnieni. A trochę ich jest na naprawdę różnych stanowiskach . polecam

helmutka

Witajcie, kto jest zainteresowany losami firmy Blueform Marcin Kozłowski to niech zajrzy na forum bo pojawiła się nowa oferta pracy. Moim zdaniem to coś godnego uwagi. Projekt „Webmaster i Programista aplikacji webowych” jest adresowany do 36 osób niepracujących ... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5717070?keywords=&region=

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Blueform Marcin Kozłowski? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Byłem na organizowanym przez nich stażu w Irlandii i nie mogę się niczego przyczepić, ciekawe doświadczenie, będę szukał kolejnych takich dofinansowanych wyjazdów.

abc

Niejasne zasady rekrutacji na zagraniczne unijne staże. Duze rozczarowanie!

stażysta

Ja byłem na stażu w tej firmie w dziale programistycznym. Moja opinia:(ku mojemu zaskoczeniu) miałem odpowiedzialne zadania do wykonania, traktowali mnie jak swojego normalnego pracownika, nie było żadnej taryfy ulgowej, co najlepsze - wiele się nauczyłem, nabyłem praktyki i przy okazji zarobiłem. Zarówno szef jak i pracownicy są w porządku i mają duże poczucie humoru ;)

Kasia S.

Ja też brałam udział w szkoleniach a potem też chciałam tam pracować. Nie udało się... Praca marzenie. Blisko, w prowincjonalnym miasteczku też można poczuć europejski profesjonalizm, standardy, jakich można pozazdrościć, atmosferę pracy, jakiej nie ma w żadnej firmie w Jastrzębiu! Mają niezwykłe projekty!

izolda

Bralam udzial w szkoleniach dofinansowanych przez EFS i stwierdzam, ze tandem trenerow to osoby kompetentne, cierpliwe, profesjonale i na poziomie. Polecam!

uczestniczka szkoleń

Zgadzam się z Ewą! Brałam udział w realizowanym przez nich szkoleniu komputerowym i wszystko było idealnie. Trenerzy przekazują informacje w bardzo ciekawy sposób, a dzięki stworzonej atmosferze chętnie będę tam wracać :)

Potwierdzam!!! Ja też tam tylko byłam długotrwałym Klientem w projekcie dla sprzedawców i faktycznie, aż się chce do nich przychodzić. Zawsze pogodni, chętni do pomocy i tacy... nieszablonowi:). Ciągle mają jakieś nowe projekty, wszystkie są ciekawe, a ich szkolenia to majstersztyk! Myśmy dosłownie nie mogli doczekać się szkoleń, a jak się projekt skończył to jakby mi zabrali moją bezpieczną i przyjazną przystań.

gość

Ja nie pracowałem w Blueformie, ale często tam bywam i atmosfera i ludzie są naprawdę w porządku :)

zana

świetna, profesjonalna firma, kreatywni ludzie realizujący ciekawe projekty

aaa

Polecam. Super warunki, atmosfera i do tego ten profesjonalizm całej załogi. Jak ktoś ma wątpliwości to nie ma się nad czym zastanawiać

Zostaw merytoryczną opinię o Blueform Marcin Kozłowski - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Blueform Marcin Kozłowski?

Zobacz opinie na temat firmy Blueform Marcin Kozłowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blueform Marcin Kozłowski?

Blueform Marcin Kozłowski
4.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • ul. Armii Krajowej 25 lok. 7
    44-330 Jastrzębie-Zdrój