Opinie o DEXTRA - Temp Work Agency Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy DEXTRA - Temp Work Agency Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w DEXTRA - Temp Work Agency Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DEXTRA - Temp Work Agency Sp. z o.o. w Zabrze

Ccc

Praca na pralni w bad driburg zabrali z wypłaty 450€... A ten polaczek jeszcze chciał by pracować po (usunięte przez administratora)

Banan

Jak dla mnie wszystko git, polecam.

@człowiekbardzozły

Pani Mariolu, proszę nie smarować na Panią Justyna. Nikt nie posługuje się takim słownictwem i nikt by czegoś takiego nie napisał. Po prostu podpisujecie umowę z byle kim nie dostajecie kasy i przycinacie na ludziach. Pozdrawiam Panią Manager.

Priv

Witam pracowałam w firmie miesiąc czasu trudny kontakt z tą agencją ciągle kręcili ciężko było się z nimi skontaktować mało tego kiedy okazało się że zachorowałam na covid to z dnia na dzień zerwali umowę i wywalili na przysłowiowy zbity pysk tak się nie powinno robić z ludźmi a szczególnie że w pracy złapałam wirusa. Kary pieniężne których w umowie nie ma, ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) i wogule dużo by pisać na temat tej agencji ale szczerze nie polecam

@człowiekbardzozły
@Priv

To prawda. Kazali wyrzucić jak psa natychmiastowo. Dziewczyna nie miała za co zjechać. Kazali jej jechać na gapę pociągiem.

Brałeś udział w rekrutacji do DEXTRA - Temp Work Agency Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
adixX

TRAGEDIA. Przyjeżdzasz 500km do pracy, starasz się jak możesz i nagle dzwonią, że jutro nie pracujesz (butelki Zossen). Wracasz piątek 23 na hotel i o 10 rano musisz opuścić mieszkanie... Wraca się do Polski bez pieniedzy bo ile przepracowalem? 3 tygodnie? Wyplata do 17 jest 22 i nawet potwierdzenia nie ma przelewu! czeka mnie kolejny wyjazd od poniedziałku a nie mam za co jechać ponieważ ta agencja pewnie nawet nie zamierza wypłacić to co się należy... ODRADZAM KAŻDEMU KTO CHCE PODJĄĆ JAKĄKOLWIEK WSPÓŁPRACE Z NIMI!

Radzę uważać na ta agencję i uważnie czytać umowę. Warunki niekorzystne dla pracownika, liczne kary dotyczące pracy i zamieszkania. Odradzam !

Karol9608

(usunięte przez administratora) Nie polecam, przed wyjazdem wszystko ładnie pięknie, gdy juz jestes na miejscu musisz radzić sobie sam. Kontrakt zerwany z ich winy a obciążyli mnie karą 450e. A gdy chcesz sprawę wyjaśnić wysyłają cie od jednej osoby do drugiej. Jednym słowem mówiąc wielkie G nie firma.

Franciszek
@Karol9608

Nie miałeś kontaktu z koordynatorem żeby ci pomagał na miejscu? To słabo. A o co chodzi z ta karą? Agencja cie obciążyła czy pracodawca na miejscu?

Radek
@Franciszek

Tez bym się chciał dowiedzieć bo jak dają kary to nie opłaca się jechać.

Janosik

Fajna ekipa w Trier i praca też. Faktycznie niekiedy nie pokrywa się z tym co było powiedziane na rozmowie rekrutacyjnej, ale z tego co niemiec powiedział to podpisali jakieś dodatkowe umowy, żeby ludzi nie zwalniać w dobie covidu, tylko przekierować do czego innego. Więc finalnie na plus dla firmy, że mają takich klientów. Kwatery w przyzwoitym standardzie, wynagrodzenia na czas i kontakt z koordynatorem o każdej godzinie, więc polecam.

Angel

Ludzie uważajcie na tą agencję! Po pierwsze rotacja koordynatorek jest tam tak duża że codziennie rozmawiasz z inną bo np. zachorowała i nie odbiera albo ma urlop prawdopodobnie odchodzą same z tej firmy w tempie allegro. Za badania lekarskie musisz zapłacić 120 tzw teleporada umowa która dostajesz jest kompletnym nie porozumieniem i w. żaden sposób nie pokrywa się z ta proponowaną np jest na pół etatu i zmusza Cię do pracy rekrutera cokolwiek by to nie znaczyło a i jeszcze dotyczy kompletnie innej lokalizacji niż proponowana i jeszcze podają stawki w netto gdzie okazuje się że jest to kwota brutto a i tak na koniec firma ukrywa się pod nazwą West Power pewnie dlatego że Dextera już jest wszystkim za dobrze znana????

@Angel

Pracuję u nich już trzeci rok na pralni. Koordynator jest ten sam odkąd przyszedłem do pracy. Nigdy nie pracowałem jako rekruter, co najwyżej poleciłem 2 znajomych pracę u nich. Finalnie jestem zadowolony, znajomi również byli (wyjechali na pół roku dorobić sobie i wrócili). W sumie wszystko co z nimi ustaliłem zgadza się. Fakt, że w sezonie w pracy jest ciężko i niemiec goni, ale nikt nie oczekiwał, że zapłacą za leżenie do góry brzuchem. Ogólnie polecam. Pani Brygida i Pan Robert bardzo fajni życiowi ludzie i do dogadania.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do DEXTRA - Temp Work Agency Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Nie

Gabriela
@Szerszeń

A gdzie odbywają się rozmowy o pracę z Dextrą w takim razie? Są może zdalne? I jak to wszystko przebiega? Od momentu aplikacji do rozpoczęcia pracy w danym miejscu, opiszesz?

prywatny

Witam wszystkich przepracowałem w firmie Dextra 16 miesięcy i nie mogę narzekać.Pani z biura zawsze odbierała telefony i jeżeli mogła to zawsze pomogła. A po drugie jak ktoś się decyduje na wyjazd za granice to musi się liczyć z różnymi sytuacjami to nie Polska.Po zakończeniu umowy podziękowałem firmie Dextra znalazłem mieszkanie nową prace i jestem do dziś w Niemczech.Solidna firma tylko ludzie czasem konfliktowi.Czasami trzeba pomyśleć nim się wyjedzie.

Ile ci Brygida zapłaciła

Dawid
@Adam

Ciekawi mnie, czy osoba, która nigdy wcześniej nie pracowała za granicą może dostać szansę od agencji DEXTRA na swoje pierwsze zatrudnienie? Obawiam się, że przyjmują tylko osoby z doświadczeniem w pracy zagranicznej.

It's me
@Adam

Pracowałeś przez dextrę? Kiedy?

Ramho

Przestań opowiadać bzdury

@prywatny

Podaj numer do tej pani może ja mam inny

Szerszeń

Witam potrzebuje kontaktu do kogoś kto jest tam najwyżej ustawiony może ktoś z was pomuc

Magda

To prawda ze nie płacą za delegacje ?

@Magda

Prawda. Nie płacą.

Jedna wielka porażka! Dyskryminacja ze względu na narodowość w pralni w Lansthul! Pani przy rozmowie o prace mówi ze nie trzeba języka niemieckiego znać natomiast na miejscu nie można mówić po polsku. Polska firma nie reaguje na dyskryminacje i(usunięte przez administratora) w pracy. Niemki nic nie robią a polski maja zapierniczac. Pani obiecuje 1200-1300 wypłatę tylko zapomina dodać ze minus 300 za łóżko no bo nie mieszkanie! Odradzam

@Kasia

Tak to prawda tez tam byłam radzę trzymać się z daleka. Coś strasznego. Polki maja robić niemry się obijają ale to niby polski stoją tylko gadają i nic nie robią. Po za tym wypłata zgodnie z goodzinami się nie zgadza.

Byla
@Kasia

Tez tam byłam. Straszne miejsce brud smród. Jeszcze Niemki pamiętające hitlera „ po niemiecku albo się zamknąć”! Prawda Polki maja pracować żeby Niemki mogły stać i popychać (usunięte przez administratora) albo leżeć na stole! Mieszkanie ok ale 300€ to można miec własna kawalerkę nie łóżko. Koordynatora nie ma w ogóle! Zero pomocy z biura! Odpowiedzią pani Brygidy jest „pani se załatwi”

@Byla

Jeszcze dodam ze jest tam albo bardzo gorąco albo bardzo zimno latem temperatura dochodziła do +40 stopni a zima jesienią albo ogrzewanie skręcone albo wyłączanie temperatura +10-15 stopni. Oczywiście o chorobowym nie ma mowy Polki to roboty nie ludzie maja pracować a nie chorować

@Kasia

Przepracowałam 6 miesięcy w Firmie Dexstra. Warunki mieszkalne exstra. A co do Pani Brygidy zawsze służy pomocą nigdy nie odmawia co do pomocy. Kto chce pracować zawsze będzie pracował.

hyhyhy

Zacznę od tego, iż ww firma to East Power. Te same osoby . Nadal nie płacą delegacji. Praca bez konkretów tj jedziesz i nie wiesz , czy pracujesz czy siedzisz na kwarantannie. Koszt kwarantanny we własnym zakresie. Dojazd we własnym zakresie. Nie ma zwrotów. Masz 50 km do pracy? Karty paliwowej nie dostaniesz. Diety nie ma jak już wspomniałem, więc koszt paliwa po Twojej stronie. Mieszkanie? Nawet nie sprawdzają. Jedziesz w ciemno. Ważne, aby płacili jak najmniej. Ty do swojego lokum dokładasz 200e. Czyli 900zł. Owe lokum to pokój. Przeważnie dwuosobowy. Więc jak trafisz kiepskiego kompana, to wiesz jak to będzie wyglądało. Badania lekarskie o zgrozo za własną kasę. Może być taka sytuacja, gdzie zrobisz badania, zapłacisz, a do wyjazdu nie dojdzie, bądź zamienią stanowisko i badania robisz drugi raz za własną kasę. W obu przypadkach , gdy brak wyjazdu nie masz zwrotu. Firma również nie zapewnia podstaw takich jak ubranie robocze. Bierzesz swoje. Jak nie masz to rób w tym co masz, albo nie rób, bo nie będziesz mógł przebywać na terenie swojego miejsca pracy. Również może zaistnieć sytuacja, w której pracodawca będzie miał przerwę na danym miejscu pracy. Przykładowo po 10 dniach. Przed wyjazdem nie otrzymasz stosownej informacji. Jeśli ktokolwiek będzie Cię zapewniał, iż znajdą jakieś rozwiązanie - nie znajdą. Pakuj się i wracaj. Wszystkie powyższe generują Twoje koszty. Więc, jeśli nie masz wolnych 5k na wyjazd - Przemyśl to. Licząc, jakieś postojowe dopłacisz do interesu. W dwa miesiące wyjdziesz na swoje o ile kontrakt będzie tyle trwał, ponieważ rzeczywistego kontraktowania nie poznasz.

@hyhyhy

Dodać jeszcze należy iż agencja nie podaje numeru obowiązkowego ubezpieczenia A1. Więc z lekarzem może być różnie . Rozliczenie godzinowe wypłacane jest w dwóch transzach . Pierwsze od kwoty ok 1000 zł w złotówkach i od tego będzie mieli liczone L4 jeśli nie ma A1. Dwa kwota przekazywana w euro. Tu różnie bywa. Na miejscu pracy dowiedziałem się iż firma za jedną godzinę mojej pracy bierze ponad 20e. Wypłacają połowę, bez delegacji. Niemiec, który nas koordynował na miejscu złapał się za głowę.

Nins

Czy ktoś pracował, z tej firmy na pakowaniu kosmetyków, w Krefeld?

Alicja

@zawiedziony naprawdę ludzie po dwóch dniach rezygnowali?

Zawiedziony

Praca nie dająca perspektyw na lepsze jutro W pracy wyczekiwanie na fajrant bo tak jest , czeka sie az nadejdzie pora końca Różne sa tam stanowiska , ja osobiście pracowałem pod chmurką przy sortowaniu belek gotowych o różnych wymiarach Niemiec jest wporzadku , niektóre Polacy to (usunięte przez administratora) tylko tempo tempo za wolno za wolno Nie polecam Duzo sie przewinęło tam naszych rodaków i wieksza część z nich pracowała tam 2 dni i uciekała do swoich domów . Strasznie duza rotacja ludzi w tej firmie jest Wypowiadam się na temat pracy w tartaku hochwald gmp Nie polecam tam rozpoczynać pracy

A macie tutaj jakieś takie spotkania integracyjne, imprezki ?

pracownik pralni

Nie polecam współpracy. W firmie podają nieprawdziwe informacje, co do tego, jak praca miałaby wyglądać. Przede wszystkim nadgodziny miały być dobrowolne, na miejscu okazało się, że coś takiego nie istnieje. Praca za najniższą krajową, a przerwa bezpłatna, nie można porozmawiać, bo krzywo patrzą, praca non stop i wiecznie jakieś pretensje; poza tym w pralni brudno, swoje rzeczy trzyma się na podłodze. Jedynym plusem jest ładne mieszkanie, jednak w2 wysokiej cenie. Nie polecam!!

Nieznajomy
@pracownik pralni

Dokładnie. Potwierdzam jedynym plusem było ładne mieszkanie, nic poza tym.

Zostaw merytoryczną opinię o DEXTRA - Temp Work Agency Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w DEXTRA - Temp Work Agency Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DEXTRA - Temp Work Agency Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DEXTRA - Temp Work Agency Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DEXTRA - Temp Work Agency Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 58 ocen.

DEXTRA - Temp Work Agency Sp. z o.o.