Opinie o DEXTRA - Temp Work Agency Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy DEXTRA - Temp Work Agency Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w DEXTRA - Temp Work Agency Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DEXTRA - Temp Work Agency Sp. z o.o. w Zabrze

Garbsen

Czy może ktoś z was pracował albo pracuje w pralni w Garbsen? Możecie podzielić się szczegółami jak tam jest, jak mieszkanie , jak praca ,zespół,co z kasą, nadgodzinami, jaki autobus tam jezdzi. Czy wogóle polecacie wyjeżdżać do tej pracy?

Czy można w DEXTRA - Temp Work Agency Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Pracownik pralni

A co masz na myśli? Ogólnie Dextra nie przejawia jakiejkolwiek chęci, aby "pójść nam na rękę" o jakimikolwiek dodatki jest trudno.

Aneta

A ja mam pytanie na temat drugiej grupy odbiorców - jak pracodawcy oceniają współpracę z agencją DEXTRA? Czy jako ich klienci możecie się podzielić wrażeniami na temat jakości pracy świadczonej przez pracowników?

Ramho

Prosze omijać to dziadostwo wielkim łukiem(usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji do DEXTRA - Temp Work Agency Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
CNO

Pracowaliśmy na pralni w miejscowości Pfaffenheck. Mieszkanie dostalismy w miejscowości Brodenbach. Jedyny plus to okolica. Do sklepu daleko, w Brodenbachu jedyny sklep to stacja benzynowa. Mieszkanie na pierwszy rzut oka było okej, lecz kuchnia była zapuszczona - przydałoby sie jej generalne sprzątanie. Garnki w opłakanym stanie, aż brzydzi się w nich gotować, to samo piekarnik. Pokoje były okej, lecz materace były całe w plamach, jakby ktoś w nie sikał. Zepsuł nam sie zamek w drzwiach, właściciel mieszkania miał naprawić go niby za miesiąc. Mimo ustaleń, że wlaściciel odwiedza mieszkanie, tak naprawdę z tego co słyszeliśmy - baardzo rzadko się tam pojawiał. Praca miała być po 8h i dwie zmiany (rano i popołudniówka). Czasem miały być pracujące soboty (nieprzymusowe) i ewentualnie nieprzymusowe nadgodziny i to maksymalnie 7dni w miesiącu (według naszych ustaleń, Pani z agencji mówiła o maksymalnie dwóch/trzech nadgodzin w ciagu danego dnia gdyby była potrzeba dluższego zostania). Prawda jest taka, że pierwszy tydzień mielismy na rano od 6 do 15 (8,5h nie liczac przerwy). Następny tydzień mieliśmy na godzine 15 i okazało się, że nie pracujemy do 23, tylko do tej o której skończy sie praca, czyli zrobisz wszystkie hotele, czyli przeważnie do godziny 3-4 nad ranem. Zdarzały się dni, gdzie ludzie pracowali od 15 do 6 rano! A soboty były przymusowo pracujące co drugi tydzień. Po pierwszym dniu drugiej zmiany wyszliśmy po 8h pracy i na drugi dzień usłyszeliśmy, że jesteśmy zwolnieni i mamy wyp...jeżeli nam nie pasują takie nadgodziny. Baba z agencji, z początku włazi w (usunięte przez administratora) i jest miła, a gdy się pojawiają problemy to nie odbiera telefonu. Zmienia zdania co do nadgodzin, przed zatrudnieniem zapewniała nas, że nie będziemy pracować po tyle godzin, a gdy przychodzi co do czego, to zdziwiona odpowiada, że przecież nas o tym informowała. Niestety, ale my akurat nagrywaliśmy rozmowy, więc mamy jasno i czytelnie potwierdzone, że baba łże. :) Polacy na pralni dostają najgorszą maszyne, na której trzeba popychać ręcznie pranie bo pasy są zepsute, maszyna co chwile się psuje, i nawet wtedy nie możesz na chwile przykucnąć bo przychodzą niemcy i drą ryja, że masz zapier... :) Ciapaki są tam wyróżniani, mają najlżejsze maszyny i nie pracują nadgodzin, więc prace polecam tylko dla arabów. Tą agencje omijać szerokim łukiem.

@CNO

A w jaki sposób były rozliczane nadgodziny? Mieszkanie było na ich koszt, czy odliczają pracownikom z pensji?

CNO
@Aneta

Nadgodziny były na zeitkoncie. Za zakwaterowanie pobierane było z naszych wypłat. Chyba 230euro za osobe, gdzie w umowie była zawarta klauzula, że jeśli zjeżdżasz np. na urlop do polski nawet na kilka dni to i tak płacisz za zakwaterowanie. Masz jakąś pilną sprawe, zjeżdżasz na np. miesiąc = nie zarabiasz, nie mieszkasz tam ale kase za zakwaterowanie i tak odciagną.

@CNO

@CNO Podpisane takiej klauzuli nie jest zbyt zadowalające. Różne sytuacje mogą się w życiu zdarzyć. Istnieje możliwość przejścia na umowę bezpośrednio do firmy w której pracowałeś?

Dziadostwo i (usunięte przez administratora) omijać szerokim łukiem

@Adam

Dlaczego dziadostwo????

@Pola

Właśnie też mam nadzieję, że ktoś uzasadni swoją opinię i napisze szczegółowo, jak wygląda praca za pośrednictwem firmy DEXTRA - Temp Work Agency. Widzę, że interesowała Cię ta kwestia, więc może udało Ci się czegoś dowiedzieć?

@Franciszek

Nie niestety nikt nie potrafi odpowiedzieć na moje pytanie !!!! Pozdrawiam

@Pola

Może dlatego, że inne osoby są zadowolone z zatrudnienia. Czy jesteś zainteresowana zatrudnieniem w firmie. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/dextra-temp-work-agency-sp-z-o-o,3300 jest kilka ofert do pracy za granicą głównie w Niemczech. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie, ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek oraz pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności. Chętnie się dowiem, czy zdecydujesz się na wyjazd do pracy.

@Franciszek

Nie raczej się nie zdecyduje !!!!

Wismar

Pracowałam w Wismar na pralni przez tą agencję, przez pół roku gdyż tak się dostaje pierwszą umowę. Kolejne przedłużane o kolejne 6 miesięcy i tak do 4 razy, później trzeba przejsc bezprośrednio pod pracodawcę na niemieckie warunki, nie ma dużych zmian. Tylko trzeba znaleźć właśnie mieszkanie. Praca prosta i przyjemna, ludzie bardzo mili. Pralnia jest podzielona na niemiecką stronę i resztę narodowości, gdzie większa częścią są Polacy. Jeżeli ktoś trafił na jedna zmianę to pracował tak już długi czas, chyba ze były wprowadzone nocki, to zmiana co tydzień. Weekendy i nadgodziny na zeitkonto, które były rozliczane co miesiąc w jakimś tam stopniu. Praca ogólnie bardzo fajna i polecam każdemu, nie było pracy na akord, jeżeli masz ochote wyjść do toalety czy napić się do dystrybutora z woda, to idziesz i nikt na Ciebie krzywo nie patrzy, nie jest to (usunięte przez administratora). A co do agencji, to nie ma tez większych problemów, mieszkanie załatwiają na bardzo dobrych warunkach, ja mieszkałam 5 minut od centrum i 15 minut miałam do pracy. Jedynym minusem jest to, że trzymają stronę starszych pracowników, nie przyjmują do wiadomości że ktoś kto pracuje u nich ponad rok może tak postępować, dlatego też ja zrezygnowałam, bo na domu którym mieszkałam było kilka osób które robiły na złość, a agencja uważała że to wina nowych, a tak nie było. Tylko taki minus znajduje w tej pracy, wynagrodzenie na czas, wszystko się zgadza. Rozliczenie szef zawsze w dniu wypłaty, ewentualnie dzień po wręczał do ręki. Myślę, że wróciłabym tam z wielką chęcią, bo ludzie jacy tam pracują są tak mili i serdeczni, że szkoda było opuszczać to miejsce.

Wismar
@Wismar

W moim przypadku było dosłownie tak samo, Agencja jest bardzo niesprawiedliwa jeżeli chodzi o nowych pracowników, trzymają stronę pracowników którzy pracują tam już wiele lat, Panie z Agencji i Panie, które mieszkały ze mną w domu były "wielkimi przyjaciółkami" i nie mozna bylo powiedziec na nie złego słowa, zawsze były winne nowe osoby, mimo że prawda była inna.

Adolfff
@Wismar

Ale czego były winne ? Nie rozumiem, bilście się tam czy co ? Jak nowy nie robi problemów to też przecież nikt nie zwala nic na nowego....

@Adolfff

Ty obecnie pracujesz za pośrednictwem agencji DEXTRA - Temp Work Agency? Może Ty będziesz znał odpowiedź na moje pytanie. Mianowicie chciałbym dowiedzieć się, czy możliwe jest zatrudnienie na podstawy umowy krótkoterminowej? Chciałbym wiedzieć, czy osoby poszukujące pracy na krótki okres mogą z powodzeniem aplikować.

Jasiek

Dla mnie to logiczne, że ufają starszym pracownikom . bardziej niż nowym. Każdy tak myśli

Jerzy

Szkoda, że nikt nie pisze jak pracuje się z agencją. Czy mona liczyć na wsparcie z ich strony?

Pol

Witam. Czy ktoś pracował przez ta agencje w pralni chciałbym się dowiedzieć jakie są warunki pracy, mieszkaniowe itp.

Aga
@Pol

Moja znajoma tam pracuje nie narzeka praca na dwie zmiany mieszkanie sama sobie załatwiła a o zarobki nie pytałam bo wiadomo to temat taki ze jeden powie drugi nie.Sama sie zastanawiam czy nie pojechać.Ona jest kolo 60 lat wiec chyba nie jest tak zle skoro tam pracuje.

Mateusz

Witam, wyjezdza ktos do Bremen do pracy w pralni ? Szukam opini na temat tej pracy oraz biura

Hans Klos
@Mateusz

Hej Mati, też będę w tej pralni w Bremen. Jakieś szczątkowe opinie o firmie Dextra i o pracy w pralni są na stronie powyżej kafeteria.pl, same jakieś ogólniki nic z tego nie wiadomo, a tu nie ma żadnych wpisów , pewnie wszyscy zajęci pracą i przez to nic nie piszą.

@Mateusz

Witam, czy jedzie ktoś 20-09-2015 do pracy w pralni przez to biuro.Proszę o jakieś opinie na ten temat?Jakie warunki w pracy, w domu?

@Mateusz

Witam rowniez ja z chlopakiem dostalismy oferte do pracyw w pralni w bremen mamy zaczac 16.03.2016

@nikola

WITAM RÓWNIEŻ MAMY JECHAĆ Z DZIEWCZYNĄ.CZY JUŻ PODPISAŁAŚ UMOWE.CZY WIESZ ILE NA RĘKE PO ODLICZENIU .NO I JAKIE MIESZKANIE ZAPROPONOWALI ,DAJ ZNAĆ

Bozena
@nikola

Witam ja również dostałam ofertę pracy w Bremen 16 marca. Czym planujecie dojechac na miejsce i skąd jesteście?

@Bozena

Jedziemy własnym samochedem na miejsce. a wy jak dojedziecie? decydujecie sie? znaleźliście moze cos na temat tej pracy w pralni? bo ja szukam i nic nie ma

@Bozena

Mój e-mail agolec95@wp.pl

@nikola

witam mam jechać z dziewczyną.ale czy wiecie o warunkach mieszkaniowych ile zostaje na ręke po odliczeniu podatków.bo słyszałem że wcale nie jest tak różowo.podpisaliście umowe, i widzieliście mieszkanie.pozdrawiam belka

@belka

Nie podpisaliśmy jeszcze umowy a mieszkań tez nie widzieliśmy po odliczeniu mieszkania ubezpieczenia przy 35h pracy wynosi 800-900euro podobno.

zuzanna
@nikola

co Ty opowiadasz - przy 35 godzinach tygodniowo chcesz zarobić 800/900 na rękę? przy 180 godzinach na miesiąc masz 900

@zuzanna

Witam. Jeśli chodzi o zarobki to jest to zawsze temat najgorętszy i słusznie, gdyż każdy pracownik wyjeżdżający do pracy za granicą chce zarobić jak najwięcej, lecz nie można zapominać o takich kwestiach jak zróżnicowane stawki w poszczególnych Landach, długość miesiąca, który ma wpływ na ilość godzin, klasa podatkowa, odpłatność za mieszkanie itd. Wszystkie te składowe mają wpływ na wynagrodzenie i uogólnianie tego tematu nie ma najmniejszego sensu.

Beti

Jestem obecnie pracownikiem pralni od marca, praca jak praca, większość zatrudnionych to kobiety, więc wstyd jeśli facet narzeka, że ciężko. Jestem zadowolona ze współpracy z firmą DEXTRA, wypłaty na czas, pomoc w załatwianiu spraw, a co do mieszkań można sobie samemu znaleźć ,DEXTRA nie robi problemu. Ale dla niektórych jest jeden minus , jadąc do pracy muszą pracować.

Paulina

Aktualne oferty pracy DEXTRA - Temp Work Agency Sp. z o.o. możecie znaleźć na stronie internetowej firmy: http://www.dextratwa.pl/oferty-pracy Jak oceniacie współpracę z powyższą Agencją?

suka

wciaz tam ludzi szukaja :D bo jest tak wspaniale :D

zadowolona

ja pracowałam przez firme Dextra na pralni w Niemczech i praca jest fajna zarobki tez w Polsce bym tego nie zarobiła mieszkanie fajne takze nie można narzekać ciesze sie ze natrafiłam na te agencje dzieki niej wyjechałam do niemiec do pracy i od lutego pracuje juz jako pracownik pralni bezposrednio u szefa takze ta agencja daje możliwości na start ja moge ja polecic

@zadowolona

Dziękujemy za podzielenie się swoimi odczuciami dotyczącymi współpracy z naszą firmą. Życzymy powodzenia na dalszą drogę. Pozdrawiamy.

ilanka

Pracownik Fizyczny teraz jest u nich w ofercie pracy z tego co widze.

pracuje na tej pralni w Bremen . ciezka praca ? ze niby gdzie . tylko tyle ze stojąca . jak komuś sie nie chce robić to niech nie robi . praca ogólnie ok na ogół nie ma się kontaktu z brudnym praniem . Pani z biura mogla by być milsza tu sie zgodze

nowicjusz

Czy ktoś z was pracował jako elektryk samochodowy prawie pod granicą francuską? Jak tam jest z mieszkaniem. Czy na czas są wypłacane pieniądze. Ile kosztuje życie w Niemczech. Jadę pierwszy raz za pośrednictwem tego biura. Jak oni spełniają swoje obietnice telefoniczne co do wynagrodzenia. Dajcie znać. Wyjeżdżam w październiku.

kasia

pralnia, czy coś się zmieniło na plus? mam podjąć pracę w czerwcu

jk

witam ktos kto wyjechał do tej pralni moze napisac co i jak jest na miejscu

Paula
@jk

Jestem w tej pralni i jest tu jak najbardziej na plus co do firmy też !!warunki mieszkalne tez nie są aż takie złe jak ktoś chce mieszkać w pensjonacie to do hotelu ! A nie za granicę do pracy ! Szefostwo do rany przyłoż idzie się dogadać . Ten Rz ! Byl i będzie w niejednej firmie i wyłudzi pieniądze ,był jak byłam i pojechał dalej jestem! Zamierzam tu być i nie wierzcie ludziom tylko z opisów bo to zwykle nieroby i tyle! !!

Zostaw merytoryczną opinię o DEXTRA - Temp Work Agency Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w DEXTRA - Temp Work Agency Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DEXTRA - Temp Work Agency Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DEXTRA - Temp Work Agency Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DEXTRA - Temp Work Agency Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 58 ocen.

DEXTRA - Temp Work Agency Sp. z o.o.