Opinie o ACCURATE CARE w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ACCURATE CARE. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ACCURATE CARE o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ACCURATE CARE w Gdańsk

Tomo Nowy wpis

chyba wszyscy śpią :) kochani dajcie znac jak u nich z zarobkami

Quba.Pe Nowy wpis

POLECAM !!! Jak spojrzycie kilka postów wyżej to sam pytałem o tą firmę. Od maja jestem w Norwegii właśnie z Accurate Care, po niespełna dwóch tygodniach dostaliśmy pracę i jesteśmy bardzo zadowolenie. Dodam, że nie zapłaciłem ani grosza firmie za pośrednictwo !!! Wszystko jest tak jak było mówione na rozmowie kwalifikacyjnej. Mieszkanie mamy za darmo,auto służbowe (skoda fabia rok 2013). Na krótko przed wyjazdem czytałem negatywne komentarze i mało co nie zrezygnowałem. Dziś bym tego bardzo żałował. Podstawa to język, jesli jest na przyzwoitym poziomie to jest dla na tutaj mnóstwo pracy. Jeśli jesteście zainteresowani, kolejny nabór Sierpień 2015 Poznań !!!

Else Nowy wpis

Firma beznadziejna, naściągali ludzi z różnych części Europy i nie gwarantują pracy, ludzie siedzą po trzy miesiące bez pracy, składają tylko puste obietnice...oni chcą teraz ściągnąć ludzi na wakacje, żeby zarobić, a później "róbcie, co chcecie"...nie polecam, przeszłam z nimi wiele, aktualnie w tej firmie pracuje tylko 4 polskie pielęgniarki zatrudnione w tamtym roku, które z jakiś powodów maja opory, aby poszukać coś samemu,to tyle w tym temacie, bo wstyd mi, ze byłam taka głupia i dałam się nabrać....na ich "obiecanki cacanki", a jednocześnie szczęśliwa, że jednak pracuje w Norwegii i już z nimi nie mam nic wspólnego....

olek Nowy wpis

Ja to wiem, mówisz prawdę. Wszystkie polskie pielęgniarki nie powinny się wiązać z tą firmą, pozdro

Brałeś udział w rekrutacji do ACCURATE CARE. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
ewa

Wszystkie osoby, które chcą się związać z tą firmą Accurate care ostrzegam. Nie wiążcie się z tymi nieuczciwymi ludżmi. Pani Jolanta oszukuje polskie pielęgniarki, nie gwarantują im tam żadnej pracy a potem nie chcą rozwiązać tej felernej umowy. Zadzwońcie do EURES do Gdańska, tam wiele skarg wpłynęło na tą firmę. Dziewczyny, któr wyjechały z tą firmą nie mają pracy, to strasznie nieuczciwa firma. Szukajcie czegoś innego, ale nie tej firmy ostrzegam

Quba.Pe

Ja właśnie jestem rekrutowny przez tą firmę. Mogę Cię prosić o kontakt do tych osób które tam są? To o czym piszesz było mowinoe na rozmowie kwalifikacyjnej. Rozumiem że piszesz o grupie która wyjechała tej jesieni czyli około 12 pielęgniarek z Polski. Ja jestem w drugiej grupie i usilnie próbuje się skontaktować z tymi osobami które tam są. Z góry dziękuję za pomoc. QubaPe@gmail.com

jola

firma beznadziejna, koleżanki wyjechały z tą firma, nie warto. Nabrali pielęgniarek i nie wiedzą co z nimi zrobić, pozbawili ich pracy w Polsce a w Norwegii siedzą po dwa miesiące na praktykach niepłatnych, masakra. Niech osoby które wyjeżdżają z tą firmą upomną się o umowę o pracę w języku polskim, bo wichnich umowach jest mnóstwo haczyków,

Zostaw merytoryczną opinię o ACCURATE CARE - Gdańsk

ACCURATE CARE