Opinie o Atos IT Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Atos IT Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Atos IT Services Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atos IT Services Sp. z o.o. w Warszawa

Jak się oblicza premie? To prawda ze są dwie w roku? Proszę o rzetelna odpowiedzi bez złośliwości :)))

Anon
@Nowy

Jest wzór jakiś na % przelicznik. Ogólnie to głównie twoja ocena półroczna + % wynik grupy, który zależy chyba nie wie nikt od czego. Średnio to mniej więcej wychodzi, że 1 + 2 premia to 13nastka. Chyba, że % wynik grupy będzie wysoki.

Moxie

Firma w materiałach promocyjnych bezczelnie kłamie nt. przysługujących benefitów - przykładowo dodatkowych dni wolnych

Ilona
@Moxie

Możesz powiedzieć coś więcej? Jakie benefity oferował Atos IT Services Sp. z o.o., a jak to wygląda w rzeczywistości. Napisz coś więcej o systemie pracy.

@Ilona

Benefity są .... ale uzależnione od stażu pracy. Dentysta refundacja 100% po 5 latach pracy.

Pracuś

Atos Bydgoszcz produkuje informatyków po studiach pedagogicznych w 4 weekendy. Klientom sprzedaje jako doświadczoną kadrę. Pracują głównie ludzie bez doświadczenia A Ci co coś potrafią to uciekają. Umiesz dużo to znaczy że będziesz pracować za kilka osób bo Twoi współpracownicy są niekompeteni. Oczywiście manager będzie wymagał żebyś w między czasie spełniał cele itd. Uwaga: Atos rozdaje nowym pracownikom używane klawiatury a o monitor to trzeba błagać.

Konrad

Zastanawiam się dlaczego mając takie umiejętności nie pracujecie gdzieś jako HR? Może trzeba ocenić swoją pracę bo firma jest spoko!

nikt
@Konrad

widać, że PiSał to HR

Senior Developer
@Konrad

Może dlatego, że będąc równocześnie na rozmowach w kilku firmach w tym paru podobnej wielkości rozmowa nie przebiegała na zasadzie przesłuchania i prób znalezienia czegoś do czego da się przyczepić. Zwłaszcza jak człowiek posiada wiedzę i chce pokazać, że rozumie o czym mówi, a nie klepie wyuczoną formułkę z pamięci. Normą było tutaj wtrącanie w akurat wypowiadane zdanie, wystarczyło, że rekruter nie znając dalszego ciągu zdania uznał, że nie wiem o czym mówię. Tak samo normą były przytyki co do niektórych powszechnie stosowanych technologii i robienie ze mnie fana korzystania z jak największej ilości zewnętrznych narzędzi zamiast pisania wlasnego kodu (brzmiało conajmniej jakbym tylko z gotowych klocków chciał składać aplikację, ale pisaniem to już bym się brzydził) , po jednym zdaniu, gdzie wymieniłem technologie z ktorymi miałem styczność i ta konkretna nie spasowała.

Net Developer

Najpierw rozmowa z HR a potem techniczna i językowa. Rozmowa była w czerwcu. Miałem dostać odpowiedź nawet jeśli nie będzie pozytywna i zero odzewu do tej pory.

Pierwsza rozmowa była ogólna na temat doświadczeń, kolejna była techniczna i po angielsku

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Jason

(usunięte przez administratora)- brak odzewu co do wyniku rekrutacji mimo zapewnien. Skoro juz na samym poczatku nie szanuje sie czasu kandydata, to co dopiero mowa o poszanowaniu zatrudnionego juz pracownika ?

Wyjadacz
@Jason

Jeśli korpo się nie odzywa do ciebie, to znaczy, że cię nie chce. Proste. Niby jak HRom ma zależeć na wizerunku czy komunikacji? Przecież to nie firma pani Biznes Partnerki czy Hedhantera, to po co mają tracić czas na odpowiedzi do ludzi, którzy i tak nie podniosą im słupków, bo się nie wpasowali w magiczną matrycę.

Bylam na rozmowie w Atosie i mnie nie przyjeli nie podajac powodu. Rozumiem, ze moze nie bylam idealna kandydatka akurat na tamtejsze stanowisko, ale zeby od razu mnie blokowac? Az tak zle chyba nie wypadlam. Blokada polega na tym, ze na jakiekolwiek stanowisko bym nie chciala wyslac aplikacji w tej firmie, wyswietla mi sie komunikat "you already applied for this position". Oj, nie swiadczy to dobrze o firmie. Zacznie brakowac im ludzi to sie moze opamietaja

Wujek dobra rada
@Kasia

Nie przejmuj się Kasiu i przy okazji zastanów czy warto pracować w firmie, która stosuje opisane przez Ciebie metody, a w dodatku z bardzo dużej ilości ocen ma tylko 2 gwiazdki? Szkoda nerwów i talentu moim zdaniem. Są nieco mniejsze firmy, które faktycznie szukają zdolnych ludzi i płacą też przyzwoicie. Przede wszystkim trzeba znać swoją wartość, nawet jeśli inni jej nie dostrzegają.

Porucznik Zubek
@Wujek dobra rada

Które mniejsze firmy masz na myśli?

NickjakNick

To co sie dzieje w odziale bydg WSDS woła o pomste do nieba. Prowokacje ,perfidne zagrywki podjudzanie jednych na drugich itd. Zeby nie byc gołosłownym jeden z wielu przykladów jakie miały w czasie mojego krótkiego pobyty w owej firmie. Podjełem prace na 2nd linii.Na tym samym OpenSpacie pracowali rowniez pracownicy z projektu TFL(1linia).-wiec praca głownie na słuchawce.Bedac osoba z poza regionu nie znałem prawie nikogo.Od czasu do czasu bedac nie liczna osoba pracujaca na nocnej zmianie od czasu do czasu zamieniłem w czasie przerwy kilka słów z osobami z 1lini. Czesto na mojej zmianie pracowała jedna z osob z 1 lini która miała maniere bardzo nieeleganckiego traktowania klientów w czasie rozmowy co rozniez zauwazyli jej koledzy.Ale nie w tym rzecz.Po pewnym czasie zuwazyłem ze osoby na owym open space-e po pewnym czasie zauwazyłem ze osoby zaczynaja sie strasznie odemnie izolowac, unikaja rozmow ze mna i wrecz sie mnie boją.Zaczynaja mnietraktować jakbym był co najmniej jakims "kierownikiem zakładu".A gdy juz któs był na tyle "odwazny" zeby ze mna porozmawiać to polegało to na tłumaczeniu sie co robi i pokazywaniu jak ma duzo pracy itd.Nie wiedziałem o co chodzi.Ale coz kazdy niech robi co do niego nalezy.Z czasem jednak dziwne sytuacje zaczeły narastać d nieznanych mi zupelnie osob otrzymywałem wizanki słów 'rzuconych w powietrze którycn nie osmiele sie tu przytoczyć'. Doszło do tego wszystkiego jeszcze negatywne zachowanie ze strony osob z mojego zespołu i czepianie sie bezpodstwne przełożonego dot. mojej pracy..Nie wchodzac w szczegoły.Sytuacje skonczyła sie tak ze bez podania przyczyny skonczyła sie moja przygoda z Atosem.Po pewym czasie dowiedziałem sie od jednej z osob ze owa 'kulturalna dziewczyna' z 1lini. Zaczeła mnie pomawiac i oczerniac wsrod osob na open space-e m.in. o to ze została podobno upomniana od swojej przełozonej/przzlozonego o nieeleganckie zachowanie w stosunku do klienta wymyslijac rowniez jeszcze inne plotki na moj temat majce na celu odciecie sie całej grupy odemnie.Co wiecej osoba ta miala miec podobno obiecany awans na 2nd linie jak tylko ja zostane wyrzucowny. Jako dowod prowokacji w ostanich dniach mojego pobytu dzieczyna wyzej wspomniana kazal sie wolac swoim kolega/kolezanka innym imieniem niz tak naprawde posiada.(Tak na wszelki wypadek jakby doszlo do jakies komisji dyscyplinarnej i weryfikacji zdarzenia).Jednak to pokazuje jeszcze jedno ze osoba ta wiedziała ze nie wiem jak ma na imie, i kto naprawde jest jej przełożonym- skoro ten wymysł z fałszywym imieniem.A warunki to tego typu akcji miała wysmienite przes 8 miesicy nie pojawił sie tam ani raz jakis przełożony manager który szybko mogłby zweryfikowac sytuacje itd. Jak sie zakonczył jej sprawa, awansowala?(po trupach do celu?)nie wiem.Mnie w kazdym razie zwolniono, do konca nie podajac przyczyn. A na pytanie przelozonego jaki jest powod otrzymałem odpowiedz "Nie musze Ci sie tłumaczyć" Sytuacji z kategori 'dziwne'miałem o wiele wiecej o powyzej tylko przyklad jak sie w Bdg podchodzi do kwesti prowokacji, poszanowania pracowitych osob i bagatelizuje ewidentny (usunięte przez administratora) Co wiecej na zadałem jakis czas temu pytanie czy w Atosie jest jaks 'instytucja ' badz konkretna osoba ktorej mozna zglosic tego typu sytuacje -odpowiedzi nie otrzymałem.Z czego wynika ze jak doswiadczycie jakis sytuacji o charakterze mobbingowym to albo radzcie sobie sami albo sie zwolnijcie.

Ja pracuję w Atosie wWarszawie. Wiem,ze stawki tutaj są wieksze niż w Bydgoszczy,wiec warto pomyśleć gdzie chce się pracować. Ja jestem na projekcie z angielskim i francuskim- mało jest takich w Atosie. Przeważająca większość pracowników z językiem niemieckim. Wszystko zależy od tego na jakim projekcie będziesz- wiem,ze niektórzy na niemieckim maja z gory wyznaczane przerwy nawet na 10 minut- ja tak nie mam. Pół godzinny meal time+przerwa 5 minut po każdej godzinie. Jak zrobisz sobie przerwę na 10 minut na kawkę to nikt cie nie zabije,byle nie za często i nie za długo -wiadomo. Mi sie dobrze pracuje. Stawkę mam dobra,chociaż na podwyżkę raczej nie mogę liczyć,ale atmosfera dobra,wypłaty regularne, liczne szkolenia. 22 lata,zatrudnili mnie bez doświadczenia i wszystkiego nauczyli za stawkę grubo powyżej wcześniej tu wspomnianej 4500 brutto. Moim zdaniem warto dać sobie szansę.

A5nine

Wielmożni wysoko postawieni w BTN i ich blokady podwyżek - śmiech na sali, przecież polaczek nie może zarabiać więcej bo jeszcze nie daj Boże będzie go na coś stać a co gorsza? EXCEL SIĘ NIE BĘDZIE ZGADZAŁ I GŁOWY POLECĄ! Nie ma znaczenia czy ktoś ogarnia, ważne żeby tabelka była na zielono. Jak tania siła to tania siła. Kręcą sobie bata na (usunięte przez administratora) i na dniach będą tego efekty. Ale czuje że po top-managemencie to spłynie bo znajdą jeszcze tańszą siłę. Przygoda się kończy

We are NOT HeRe for You!

Atos ma oficjalnie najgorszy dzial HR w calej europie. Wszystkie nagrody typu "best place to work" sa kupione. Jeszcze całkiem niedawno przeprowadzali jakieś wewnętrzne ankiety wśród pracowników. Ogłosili wynik typu "Zaufanie u pracodawcy na poziomie 69% WOW TO SUPER WYSOKI WYNIK! GRATULUJEMY DZIAŁ HR, JESTEŚCIE ŚWIETNI!". Śmiechu warte. 69% to kiepski wynik. W dodatku sami sobie przyznali nagrodę... śmiechu warte... Warunki w atos są ŚREDNIE. Pracodawca daje pracownikom to co musi dać, na więcej nie ma co liczyć. Na początku obiecują wam podwyżki i bonusy. Obiecują podwyżki i bonusy w rozmowach kwalifikacyjnych, i faktycznie przy podpisaniu umowy na czas nieokreślony macie wpis o 10% rocznej wypłaty maksymalnie. Potem dostaniecie maila, że rok był super, wyniki świetne i w kwietniu dostaniecie bonus. W maju przyszedł dział HR i ten bonus zabrał, bo "KTOŚ SIĘ POMYLIŁ" :D W dodatku wymuszają na pracownikach antydatowanie dokumentów. Macie jakąś sprawę? Chcecie o czymś pogadać? To na pewno nie z działem HR. Maila są ignorowane, pisanie przez skype jest ignorowane.. Na rozmowy w 4 oczy nie ma co liczyć, bo biuro HR jest notorycznie puste (urlopy, "mam przerwę", "zaraz mam turniej piłkarzyków", "zaraz mamy imprezę HR"...) Zresztą lepiej tam nie wchodzić. W urzędzie skarbowym, czy ZUSie jest dużo milsza atmosfera. Co do imprez- często organizują jakieś kijowe imprezy. Oczywiście w takich godzinach, żebyście wy nie mogli przyjść, bo kto w poniedziałek o 10:00 przyjdzie grać w piłkarzyki? Chyba tylko HRy. Sama praca- ok. Wszystko zależy pewnie gdzie traficie. Mój zespół był akurat OK, fajni ludzie, fajna atmosfera. Swoją przełożoną przez dwa lata nie widziałem ani razu na oczy. Ona również ignoruje każdą wiadomość, każdą rozmowę... Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam. Wy pracujecie, a HR sobie co dwa tygodnie robi imprezy z waszej kasy.

Zibi
@We are NOT HeRe for You!

Potwierdzam, HR to najgorsza cześć Atosa. HR z alfy to komisja gorsza niż w urzędzie skarbowym.

ciekawski

Może ktoś powiedzieć jak wygląda sytuacja na stanowisku Junior IT Support Specialist w Łodzi? Jakie zarobki i jakie możliwości rozwoju. Aktualnie studiuje na podyplomowych z administrowania bazami danych.

Inżynier
@ciekawski

pomocny
@ciekawski

przykładowe pytanka http://dapalan.com/RrE8

Namawiam wszystkich absolwentów, aby nie dawali się upadlać centrom taniej siły roboczej zlokalizowanym w Polsce. Nie marnujcie czasu na szukanie pracy w tym kraju. Wyjeździe za granicę i tam zacznijcie godne życie. Bez żadnego doświadczenia może dostać pracę które zapewni wam godziwą płacę 2500-4000 b euro zamiast 2500-4000 b zł ? Tak! Kończyłem studia w Polsce i przeglądałem gowork z celu znalezienia opinii o każdej firmie do której aplikowałem i niestety większość opinii pokrywała się z rzeczywistością. Gdy odpowiecie rekruterowi, że wasze oczekiwania finansowe to 2000 zł to rzucą się na was jak hieny na padlinę. Te nisko kosztowe oddziały zostały stworzone, że dorabiać kosztem biednych polaków i w konsekwencji ich upodlić. Nie wierzcie w żadne zapewnienia o robieniu kariery o awansach a tym bardziej o podwyżkach, bo Polscy "managerowie" o tym nie decydują ile zarobicie. Oni dostają tabelki z centrali ile tania siła robocza w Polsce ma zarabiać. Nie dajcie się upodlić i szukajcie godnej pracy z godną płacą.

spider
@anonymous

Nie czaję, jaki to ma związek z tą konkretną firmą? To nie miejsce na dywagacje na temat polskiej gospodarki.

@spider

A gdzie jest najlepsze miejsce? Ja sie pod tym podpisuje. Kazdego korpo wszedzie takie jest. Kazde. I niech nikt nie cisnie kitu o zakladaniu bizensu gdzie najpierw placisz zusy zanim cos zarobisz. Tak sie wyniszcza narod przez zmuszanie do emigracji

piotrek

Przecież 4 tyś euro to żadna mega pensja i nie trzeba jeździć po nią za granicę. Wystarczy do Krakowa lub warszawy....

piotrek

Wszedzie byłeś, zę wiesz jak jest gdzie indziej?

DajWBS

To jest proste: nigdy więcej pracy w Atos i GDC w Łodzi. Nigdy. Poziom techniczny... od kogo się uczyć... tego nie da się opisać.

Inżynier B
@DajWBS

W Łodzi szukają teraz na stanowisko Młodszego Koordynatora Projektów. Jakie mogą być proponowane zarobki ? Czy dużą przeszkodą jest zmiana zawodu (ze względu na podstawowy certyfikat Scrum Mastera, zainteresowanie IT, a także dużo lepszy work&life balance niż w budownictwie)

Ktoś

Mam pytanie do pracowników Atosa. Czy firma wymaga od pracowników podpisywania umów o zakazie konkurencji?

janek
@Ktoś

Tak jest taki zapis w umowie

Gabriela

@Zygmunt, rozumiem, że z Twojej wypowiedzi wynika, iż pracownik ma obowiązkowe dyżury telefoniczne, z których pracodawca dodatkowo wynagradza pracownika? Czy przy podpisywaniu umowy z firmą Atos IT Services pracownik ma możliwość negocjowania tej kwestii? Przedstaw, proszę, jak to wygląda.

prawnik
@Gabriela

Zgodnie z kodeksem pracy pracownik nie może odmówić dyżuru. Atos łamie kodeks pracy nie zachowując kodeksowych godzin odpoczynku. Nie wyznacza miejsca, gdzie dyżur ma być świadczony (jeżeli dyżur będzie świadczony w siedzibie firmy to będą to normalne nadgodziny. Pracownik nie musi się zgodzić na świadczenie dyżuru w swoim domu za darmo. Może wystawić fakturę za korzystanie z jego mieszkanie/domu np. na 1500 euro. dla Atos. )

Patolgia
@prawnik

Atos zyje w dobrych ukladach z prezydentem miasta z PO tak samo urzedy lokalne obstawione przez PO nikomu wlos z glowy nie spadnie. Bydgoszcz to taka puszka pandory reke reke myje. Najbardziej patologiczne miasto w polsce

DobraDusza
@Patolgia

I wszystko jasne. Czyja jest wina za to, że w Atosie źle traktują pracowników? WINA TUSKA!

Patologia
@DobraDusza

Zamiast poerdolic farmazony przyjrzyj sie faktom. Kto wzywa straz miejska jak zaparkujesz na kraszewskiego i grunwaldzkiej ?! Hiszpan z Łosiem ! Maja prezydencka straz miejska na zawolanie. Po to bys wykupil najdrozsza w bydgoszczy miejscowke w dzielncy bidy i parologii czyli okolou w tzw „biznes parku” Mam ci pokazac pisma durnego prezydenta z PO co odpisywal na podwazanie sensownosci umieszczenia znaku zakazu parkowania na ulicy kraszewskiego? Czy we serio w tym atosie jestescie niemyslacymi i dajacymi sie rucha przez uklad PO lemingami ?! Parking wam sie nalezy jak psu buda ! I teraz liczby : 12 razy moj auto zostalo zablokowane przez straz miejska ma kraszewskiego. 12 razy w tym czasie stojace obok auta mieszkancow byly nietkniete. 3 razy na goracym uczynku zlapalem hiszpana jak wzywal straz. Ten sam hiszpan kierownik parkingu biznes parki zaklada blokady gdzie popadnie. I teraz najlepsze budynek gamma byl w budowie kiedy juz do niego przeprowadzono bodajze jedno pietro. Ludziom nad glowami przy windzie czy schodach napieprzali mlotami pneumatycznymi. Sprawe zgloszono jako ewidentne zlamanie prawa. Od znajomych dowiedzialem sie ze prezydent bydgszczy jest w ukladzie z losiem i wszystkie sprawy kazal anulowac. Nadal chcesz sie licytowac ? Na Atosie mogla by cala platforma polec wiec lepiej nie uderzaj w stol jesi nie wiesz jak ostre nozece na nim leza.

lol
@Patologia

Normalnie "Człowiek Trudne Sprawy", wykup sobie miejsce parkingowe albo dojeżdżaj rowerem i będzie po sprawie :) W końcu pracujesz w Atosie nie?

@Patologia

Ja prdl, ale burak. Jak cię nie stać na 70 PLN miesięcznie za parking to jeździsz rowerem albo KM, a nie jęczysz jak moczybuła. Jesteś żenujący, napisz jeszcze, że miejsce parkingowe powinno być zapisane w Konstytucji...

Gabriela

@Srajtoz, takie zarzuty wobec firmy Atos IT Services są dosyć poważne, dlatego w tym miejscu chciałabym, abyś odpowiednio uzasadnił to, co napisałeś na ten temat. Napisz coś więcej o tym, jak wygląda zarządzanie w tej firmie oraz przede wszystkim podaj przykłady, które według Ciebie kwalifikują się pod określenie mobbingu. Sprecyzuj wypowiedź w tym zakresie.

Srajtoz
@Gabriela

W moim odczuciu jak na tak dużą firmę brakuje wsparcia jak coś dzieje się nie tak. Pracuje tam bardzo dużo osób i właśnie dlatego ważne powinno być to, aby każdy z pracowników miał do kogo się zwrócić w problematycznej sytuacji. Niestety przy takiej ilości zatrudnionych może bywać różnie.

Mialem-dosc
@Srajtoz

Powiadasz ze pracownik moze sie zwrocic o pomoc...do kogo ? Jeden z drugim managerem sie poustawiali i poumawiali jeden drugiego kryje. HRy zyja w doskonalej komitywie z managerami. Dlatego pracownicy odchodza. Ile razy HRy z wamj napily sie kawe ? Managerowie siedza u nich non stop tworzac chore uklady. Gdyby Tiery Breton wiedzial co sie w polskim oddziale jego firmy dzieje zwolnil by 99% managerow i cale HRy Firma antyludzka wspierajaca patologiczne uklady. Niewygodnych pozbywa sie poprzez kierowany przez mamagerow ganging up.

@Mialem-dosc

Czy firma Atos IT Services próbuje w jakiś sposób poprawić atmosferę pomiędzy zatrudnioną kadrą pracowniczą? Ze swoich doświadczeń oceń, czy szefostwo robi coś w tym kierunku? Chętnie poznam, jak to wygląda.

Wolny
@Gabriela

„Managerowie” szczuja ludzi przeciw sobie. Kontrolowany konflikt ma im pomoc utrzymac sie na stolku. Wszystko za milczaca zgoda HR ow

niezadowolony
@Mialem-dosc

ileż tu prawdy ... pracowałem tam dobrych kilka lat i całkowicie się zgadzam z opinią, że jest to zagłębie zakompleksionych pseudo managerów ułożonych z HR'em. Jako porażający przykład takiego układu mogę podać, że zawsze po jesiennej dyskotece integracyjnej badają satysfakcję. Smutne - prawda?

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Brak szacunku dla pracowników. Utrudnia się zmianę pozycji i awans. Po przyjscu do atosa nie mozna zmienic pozycji przez rok a po tym czasie, również przeciąga się rekrutację oraz są tzw. „Freezy”. Ciezko przez pierwsze dwa lata o jakikolwiek rozwój kariery

Przemysław
@Adam

Dlaczego akurat przez rok nie można zmienić stanowiska w firmie Atos IT Services? Jest to standardowy okres, w którym pracodawca chce, aby zatrudniony pracownik pracował tylko i wyłącznie na jednym stanowisku bez możliwości wnioskowania o zmianę? Wiesz może, dlaczego tak jest?

Ogon kota

A coś więcej? Wiesz ze za takie pomówienia ktoś może Ci wytyczyć proces i nie wypłacisz się do końca życia.

Kot Ogona
@Ogon kota

No właśnie nasz szanowny przedmówca nikogo wprost nie pomówił i dlatego nie grozi mu żaden proces. Widzę że słabo u kolegi ze znajomością prawa.

Ogon kota
@Kot Ogona

@Kot Ogona Nie martw się , jest coś takiego jak oczernianie, działanie na szkodę wizerunku firmy. Daj mi człowieka a znajdę paragraf - z takimi rzeczami trzeba uważać nawet rzucając ogólnikami .

Gabriela

@Wojtas, jak długo pracowałeś w firmie Atos IT Services? Czy często dochodziło do zmian w strukturach pracowniczych tej firmy? Napisz, czy często firma umieszcza nowe ogłoszenia o pracę w związku z wolnymi miejscami pracy. Opisz, co wiesz na ten temat.

Gabriela

@Angelus, czy firma Atos IT Services prowadzi ścieżkę rozwoju zawodowego dla młodych osób, które zatrudnia w swojej firmie? Można liczyć na wyższe stanowisko, jeżeli dany pracownik będzie z zaangażowaniem i sumiennością wykonywać swoje obowiązki? Chciałabym, abyś napisał również, jak wygląda atmosfera w tym miejscu pracy, czy osoby z doświadczeniem są pomocne dla osób, które są świeżo zatrudniane przez firmę? Napisz, jak to wygląda.

Zostaw merytoryczną opinię o Atos IT Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Atos IT Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atos IT Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atos IT Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atos IT Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atos IT Services Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atos IT Services Sp. z o.o.