Opinie o Atos IT Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Atos IT Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Atos IT Services Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atos IT Services Sp. z o.o. w Warszawa

JuniorDBA

Jak zostac seniorem ? Pracuje jako DBA po akademii. Jestem lepszy od praktycznie kazdego 40 latka tutaj seniora ktory zarabia 5 razy wiecej odemnie. Czuje sie wykorzystany i oszukany. Miala byc sciezka kariery i tylko moj talent mial mnie ograniczac. Prawda okazala sie zgola odmienna. Rzadzi polityka kolesiostwo i brudne zagrania managera DBA i jego kilku kolesi ktorzy okopani nie chca oddac pola. Wymyslalaja glupie powdy i intrygi a na obrazalu zawsze jest cos. Zero rozmowy na argumenty i fakty. Ktos ma sposob na taki betonowy uklad ? Walczyc dalej czy lepiej odejsc ?

Bool
@JuniorDBA

Nie wiem w jakim mieście pracujesz. Podejrzewam, że w Bydgoszczy, ale w sumie to nie ma żadnego znaczenia, bo polityka w każdej lokalizacji polskiej jest taka sama. Powiem Ci, że dla własnego zdrowia psychicznego lepiej daj sobie spokój. Jeśli faktycznie jesteś wymiataczem w swojej działce, dasz sobie radę. Chyba, że po prostu liczyłeś na to, żeby złapać trochę miesięcy do CV. Jak nie masz za dużo profesjonalnego doświadczenia, to warto trochę się przemęczyć i uciekać (zresztą Atos doskonale na tym bazuje; tutaj są właśnie takie starsze zleniwiałe kolesie z zamierzchłych czasów poprzednich spółek IT czy studiów albo pasujący w tej układance, w ktorej 10% ogół działu to mrówki zarabiające na 90% reszty działu wraz z managementem, który boi się sam swojego cienia). Powtarzam, jak jesteś dobry, poradzisz sobie bez tej firmy. Co tak naprawdę ma Cię motywować? GCM'ów nie przeskoczysz. Musisz iść krok po kroku. Nawet jakbyś co roku dostawał najwyższą ocenę, to trochę Ci zajmie dojście do GCM'a kolegów. Na szkolenia nie licz. Tutaj na certyfikowane szkolenia idą akurat nie ci co powinni (np. na certyfikacje agile'owe poszły osoby, które w życiu ani jednego projektu typowo IT nie poprowadziły jako PM'owie, ani nie są częścią takowych projektów). Porzuć wszelką nadzieję. Stracisz czas i nerwy.

złotousty
@JuniorDBA

@JuniorDBA, z jakiego jesteś teamu? podaj więcej szczegółów

żuczek z HR
@Bool

A masz prawidłowo wypełniony MPP? Jeśli tego nie zrobisz, to ciężko potem Twojemu przełożonemu czy osobom wyżej prawidłowo określić Twój stopień kompetencji. Większość osób bagatelizuje tę sprawę, narzeka, a jak zapytamy czy mają aktualny i prawidłowo uzupełniony MPP, to się okazuje, że nie. Co do szkoleń Agile, mam dla Ciebie doskonałą wiadomość! Szkolenie Agile Awareness jest już dostępne dla wszystkich pracowników Atosa na platformie e-learningowej, zachęcam do realizacji szkolenia. I pamiętaj proszę uzupełnić potem MPP.

TR
@JuniorDBA

Co do MPP to moj Team Manager powiedział że nie mam sie co narazie przejmować jako nowa osoba(na tamte czasy), zachwile dostałem maila od TeamLeadera ze mpp ma byc uzuplenione w 90% a miesiac poxniej jakis manager wyzszego stanowiska przeslal informacje ze nalezy wypelnic w 80%. Wiec jak pracownicy(szczegolnie nowi) maja wiedziec co i jak wypelnic skoro sami zazadzajacy nie sa spojni i zgodni. A oprocz tego jak poszedlem zapytam Team Managera co i jak, to dzien pozniej zostalem zwyzywany od sz......at je..ch bo nikt nie ma prawa isc do managera sie o nic spytac bo Team Leader ma cos na sumieniu i sie boi kazdej rozmowy pracownika z jego przelozonym

TR
@JuniorDBA

Zapomnialem dodac Team Leadera nie widzialem na oczy bo rzekomo bardzo ciezko chory.Ale jednoczesnie robi awanture jak ktos idzie sie pytac o to managera

Twk
@JuniorDBA

Kolego to standard w Atosie, Ja trafiłem do teamu gdzie jako jedyna osoba mialem skonczona informatyke,poźniej sie jeszcze okazało ze jedna z nielicznych majaca jakiekolwiek studia konczone.Za to bylem niszczony przez Team Leadera wraz kolesiami ktory bal sie o swoje stanowisko(pomimo ze nic takiego nie robilem mogacego nawet zasugerować ze jestem tym zainteresowanym) Zarzad wyzsz pomimo ze dostaje na tacy dowody na mobbing i dyskryminacje to nic z tym nie robi. W moim wypadku pozbyli sie 'niewygodnego' pracownika czyli zwolnili mnie. Jak poprosilem o uzasadninie to uslyszalem nie mam czasu bo mam teraz konferencje

Twk
@JuniorDBA

Co do metody na jak to nazwales 'betonowy układ' to jest tylko jedna zglaszac sprawy do inspekcji pracy z imionami nazwiskami managerow, mailami, itp. Skoro zarzad nie radzi sobie z takimi ludzmi to potrzeba załatwić 'pomoc' ze strony inspekcji pracy

@Twk

Wiesz że za takie pomówienia może ktoś Ci wytoczyć sprawę? Pamiętaj, że w internecie nie jesteś anonimowy? Podaj więcej szczegółów , co to za team, osoba.

TWK

Przedewszystkim nie wiem czy ta wypowiedz miała sie tyczyć do mnie czy do @JuniorDBA. Jesli chodzi o mnie: piszesz o jakims pomawianiu, prosze zatem o wskazanie dokladnie fragmentu w ktorym kogos pomawiam w cudzysłowiu.Druga sprawa straszysz pomawianiem a z drugiej strony namawiasz mnie do podawanie publicznych danych osob trzecich " Podaj więcej szczegółów , co to za team, osoba." co miałoby na celu wyrzadzenie im krzywdy i zniesławienie art 212 § 1 k.k. Rowniez Podżeganie polega na nakłanianiu innej osoby do dokonania czynu zabronionego (art. 18 § 2 kk). Radze zatem postudiować kodeks karny przestać mnie zastraszać. Art. 191. § 1. Kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w *****celu zmuszenia innej osoby do określonego działania, zaniechania lub znoszenia****, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. "Wiesz że za takie pomówienia może ktoś Ci wytoczyć sprawę" *NICK* Wszyscy wiemy ze w internecie nie jestesmy anonimowi Ty rowniez. Jak natomiast post miał sie odniesc do wypowiedzi JuniorDBA to radze nastepnym radzem dokladniej uzywać przycisku odpowiedz pod odpowiednim loginem. Natomiast teraz odniose sie do Junior DBA- chłopak czuje sie oszukany i zawiedziony i ma do tego prawo o szczegóły prosze sie jego pytać widocznie cos jest na rzeczy

Zawiedziony
@JuniorDBA

oj Junior, Junior a myślałem że porządny z ciebie Chrześcijanin. Zawiodłem się srodze.

@TWK

Kolego, im dłużej czytam te Twoje wypociny, tym bardziej upewniam się w przekonaniu, że dział HR podjął bardzo dobrą decyzję nie przedłużając z Tobą umowy. Good job HR!

Zeniu
@Atosowiec

Dzial promocji i wizerunki firmy zaczyna działać. A tak naprawde przeciez wszyscy wiedza ze nie potrafisz czytac , nie klam. Kurs czytania dopiero bedziasz mial jak skonczy sie freez i menago Cie wysle

Maciek
@JuniorDBA

@JuniorDBA No to czegoś nie rozumiem. Jesteś po akademii gdzie przez 5-6 weekendów uczyłęś się podstaw (sorry ale wiedzę i doświadczenie zdobywa się latami, setkami przeczytanych artykułó i dziesiątkami rozwiązanych incydentów) ale jesteś lepszy od każdego 40 latka seniora ? - gdzie sie tej swojej zajebiostości nauczyłeś ? na akademii ? Jeśli jesteś tak dobry jak mówiz to coś ty robił na akademii razem z ludzmi, którzy SQL pierwszy raz na oczy widzieli ? Skoro jesteś tak dobry to co spierniczyłeś na rozmowie, ze wylądowałeś jako Junior ? Ja to widze tak: Po akademii myślałeś ze ktoś Ci da stanowisko architekta ;) coś poszło nie halo i zostałeś Juniorem. Rozmawiałeś z HR - padło pytanie o wynagrodzenie zaproponowałeś coś co Ci się wydawało dobre. Firma to przyklepała ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i teraz wydaje Ci ze mało zarabiasz, albo inaczej: "ze Twoja praca jest wiecej warta" :) To że rozpiętość stawek Junior-Senior jest 5x to....postawię bez komentarza. Widzę, ze naczytałes się głupot, ze każdy po akademii dostaje na Kraszewskiego ponad 10tys (oczywiście na rękę !)

Maciek
@Maciek

ostatnie zdanie to byl zart ! formularz wyciął < uwaga zart > i < koniec zartu >

@Maciek

Mój kumpel Marek jest tam seniorem i tyle dostał zaraz po akademii.

Kumpel Slawka
@Kumpelmarka

Mój kumpel Sławek też tyle dostal

Kumpel Krzyska
@Kumpel Slawka

Moj kumpel Krzysiek też tyle dostał

kumpel_wieska
@Kumpel Slawka

Moj kumpel Wiesiek też tyle dostał po akademii! Chcieli mu jeszcze wcisnąć samochód służbowy ale w ostateczności dał sie namowic na służbowego laptopa i kartę multisport !

DanielMagical
@Kumpelmarka

To Ci nasciemnial bo on wcale nie byl na akademii, reszta sie zgadza.

Debile
@kumpel_wieska

Wllasnie dales pokaz typowego 40 letniego buraka dba z gammy. Herszt sobie patologie wychowal okopal i bedzie trwal bo ma wiekszosc (glupoty za soba)

saqw

Admin Linux 2.5k netto (podobno żeby zatrudnili lepiej wołać mniej ?!) jakby kogoś interesowało + perspektywa braku podwyżki w przyszłości.

Admin
@saqw

2,5 tyś zł netto max 3 tyś zł to na administratora linuxa z wiedzą, stażem i ważnym certem RHCE. Super kasa.

@Admin

Dostalem propozycje pracy (polecenie) jako senior DBA od Mssql ile moge zawolac ? Czy 10k netto jest realne ?

Johny

Nie , maks 8 netto

Robert
@Johny

Raczej 6 netto i jak bedziesz odpowiadal na wszystkie pytania na rozmowie (czytaj albo bedziesz tak dobry albo bedziesz je znal wczesniej).

Czujny
@Kumpelmarka

10 netto? Hahaha 10 brutto nawet nie dostaniesz :)

Seba
@Czujny

10 netto w przliczeniu na zl dostaniesz bez problemu jak sie zatrudnisz w Atos ale we Francji:)

@Czujny

Moj kumpel marek jest tam seniorem i tyle dostaje na reke wiec nie chrzan

sa
@Kumpelmarka

no tak ale dostaje jako senior tyle, a we francji by dostał tyle jako junior :)

Krzyś
@Kumpelmarka

Jeśli dobrze wymodlisz, to możesz tyle dostać.

WFT
@saqw

podajesz kwote w € ?? bo jeśli "administrator" wycenia sie na 2500zł i nawet mówi, ze chyba mniej powienien wołac to chyba coś z nim nie jest w porzadku :(

Alek

Cześć, Co to znaczy GCM1, GCM2,GCM3? Są to jakieś szczeble? P.s. Mam nadzieję, że co niektórzy powstrzymają się od złośliwości i odpowiedzą na moje pytanie:-)

Pagony.

Uczciwy
@Alek

Tak to twoj tier ktory dostaniesz przyjmojac sie do atosa i tak juz zostanie na zawsze chocbym nie wiem jak bys sie staral. Znany jest przypadek w Atosie kolesia ktory stracil dane klienta kontrakt padl a ten dostal ponoc GCM6 byla wtedy niezla afera bo sam Baran przyjechal z interwencja

Ogon
@Uczciwy

Czy mogą zmniejszyć GCM? Np jak masz 7 to mozesz dostac 4?

Toudie
@Ogon

nie buj nic, nie zmniejszom ci!

AtosowiecWojtas
@Ogon

Ogon rzniesz glupa ? To ty przeciez dales GCM6 swojemu przydupasowi. Woulters Klouver nic Ci nie mowi ?

Anty
@AtosowiecWojtas

Co to za afera z tym Woulters Klouver?

Prawda
@Alek

Znaczy to tyle mniej więcej, że polski GCM1 wykonuje obowiązki GCM3 względem GBU (np. Niemców, Francuzów), GCM2 - GCM4, a GCM3 - GCM5 itd. Ma być tanio, dlatego im niższy GCM tym bardziej jest się atrakcyjnym i łatwiej cię sprzedać do jakiegoś zagranicznego projektu, a polski Atos więcej na Tobie zarobi. Dlatego też niechętnie podwyższa się GCM'y. Teoretycznie każdy poziom GCM jest szeroko opisany (tj. co musisz umieć, jakie musisz posiadać kompetencje itp.), ale jest to tak miałki opis, że nie udowodnisz, że Ci się należy wyższy GCM. Poza tym nie każdy projekt daje możliwości wykazania się. Najlepsze jest potem to, że robisz z kimś jakiś projekt wspólnie, robicie to samo, macie takie samo doświadczenie, a okazuje się, że macie różne GCM'y.

beton_choc_nie_z_poczty
@Alek

w starych komunistycznych czasach była to "kategoria zaszeregowania"

Www

Ktoś pytał o Święta. Wszyscy dostali bony na 280 zł

@Www

Nie jest to zgodne z prawdą. Były widełki. Im wyższa pensja, tym mniejszy bonus. Powyżej zarobków 8k brutto bonus wyniósł 0zł.

Net Developer

Najpierw rozmowa z HR a potem techniczna i językowa. Rozmowa była w czerwcu. Miałem dostać odpowiedź nawet jeśli nie będzie pozytywna i zero odzewu do tej pory.

Pierwsza rozmowa była ogólna na temat doświadczeń, kolejna była techniczna i po angielsku

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .Doradca Klienta z językiem niderlandzkim.
Katowice
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
IT guy

Cześć, Czy ktoś może mi odpowiedzieć czy w tej firmie są dyżury po godzinach? Jestem w trakcie rekrutacji i raz mówią trochę tak, raz nieco inaczej, jak z tym jest naprawdę?

Developer
@IT guy

Są nocki na operatorce

humanista
@IT guy

Jeśli idziesz jako Application Administrator to możesz po normalnych 8 godzinach pracy mieć dodatkowo dyżur pod telefonem resztę dnia jakby wpadały tickety do pilnego zrobienia. Nie wiem czy cokolwiek za to dodatkowo płacą.

Wojtas
@humanista

Nic. Wolontariat.

AtosowiecStary
@humanista

bzdura. za standby masz placone.

hello IT
@AtosowiecStary

To podobnie jak mam w obecnej firmie. A godziny za brak odpoczynku nocnego to mocno pilnują, żeby wybierać jako wolne, czy jednak wypłacają?

Ehh
@hello IT

Nadgodziny są ale oficjalne i nie oficjalne, nieoficjalne odbierasz w innym dniu tj pracujesz 10h to następnego dnia pracujesz 6h, co do oficjalnych to musi być zgoda linemanagera, osobiście raz tak mialem klient wymagał dowiezienia projektu, to pracowaliśmy w sobotę i niedzielę i mieliśmy normalnie płatne.

Prawnik
@Ehh

Hej, przewertowałem dokładnie cały Kodeks Pracy od góry do dołu, od dołu do góry, od lewej do prawej i z prawej do lewej, ale za cholerę nie mogę znaleźć tam zapisu o nieoficjalnych nadgodzinach do odebrania jak komu będzie pasować. Może mi jakiś atosowiec wskazać odpowiedni paragraf?

Franek
@Ehh

Ktoś Cię tam ostro dyma na darmowe nadgodziny. W sytuacji, gdy oczekiwałeś za nadgodziny wynagrodzenia, a pracodawca jednak polecił ci to odebrać w innym dniu jako wolne (ma do tego prawo), musi zwrócić ci do odbioru 150% czasu przepracowanego ponadnormatywnie. Czyli w opisanej sytuacji byłoby tak, że jednego dnia pracujesz 10h, prosisz o wynagrodzenie za 2 godziny pracy więcej, ale zamiast tego słyszysz, że masz odebrać wolne, więc następnego dnia pracujesz już tylko 5 godzin, a nie 6.

Ślepy Maks

Ktoś ma moze jakies doświadczenia z oddzialem w Łodzi? Jakiej stawki dla java deva(regular) można się tam spodziewać

Jacek

Witam jakie są zarobki w teamir Csirt, SOC i Siem engineer?

Daniel

Nie ma w kodeksie pracy czegoś takiego jak nieoficjalne nadgodziny!!! Albo są albo ich nie ma

Oszukany

Ewa, w Bydgoszczy umowa lojalnosciowa to jeden wielki wałek. Teoretycznie: dziala to w ten sposob ze po podpisaniu umowy na 4 lata dostajesz doplate do wynajmu mieszkania. W praktyce: w odziale Bydgoskim podpisano ze mna taka umowe. Jednak trafiłem do zaklamanego teamu gdzie team leader symulowal chorobe przez 8 miesiecy. Przy pierwszej rozmowie (na callu)powiedział ze jest chory(pomuslalem jak chory to pewnie sie zobaczymy za tydzien lub dwa), po tygodniu przyszedl mail:"Wkrotce sie zobaczymy" Mija miesiac, dwa ,trzy a team leadera/managera ani widu ani słychy a tym czasem na projekcie rzadza gimbusy-mlodzi pracownicy ok 20, 21 lat. Beszczelne zagrywki, wylaczanie narzedzi do pracy na serwerach, podrabianie maili od przlozonych podszywanie sie jeden pod drugiego. Na pytanie kolesi z projektu co w koncu jest z Managerem?Czy zobacze swojego przelozonego wkoncu pierwszy raz na oczy?Odpowiedzi jakie dostałem: 1."Chora ma watrobe" 2."Jest na rehabilitacji" 3."Nic mu nie jest, łazi se po miescie tylko nie chce sie mu przyjechac bo z drugiej strony bydgoszczy" 4.Oj on jest daleko stad i raczej tu niebedzie go 5."Co? Jeszcze sie z nim nie widziałes? Dziwne, przeciesz tu sie pojawił kilka razy" 6.Jest na studiach. 7.Pracuje na dwóch etetach. Zebym został dobrze zrozumiany: rozne sa sytuacje zyciowe,losowe wypadki,przewlekłe choroby, czy tez sprawy ktore uniemozliwiaja poruszanie sie ale jesli rzeczywiscie jest to prawdziwa sytuacja jak powyzej a nie sciema i gra na czas( zeby tylko doczekac az 'ciekawski' z pracy wyleci) to sprawy sie zalatwia w sposob nastepujacy: Na rozmowie tel/callu na poczatku zatrudnienia "Słuchaj, sprawa tak wyglada: uleglem ciezkiemu wypadkowi badz moj stan zdrowia jest na tyle powazny ze nie dam rady sie spotkac z toba ani raz i moge tylko pracowac zdanie" i tyle jedna rozmowa 2 min zalatwiajaca wszystko. Jednak zamiast tego Manager tak strasznie sie przestraszyl mojego zapytania "Czy sie w końcu zobaczymy", ze zalatwil u osoby odpowiedzialnej za umowy lojalnosciowe w Bydgoszczy(chyba miala na imie kamila)zeby moja umowa zostala 'zamieciona pod dywan'. W praktyce na zakonczeniu 8-miesiecznego okresu poinformowano mnie ze umowa jest niewazna bo firma rezygnuje ze wspolpracy(!!!!!!). Co wiecej, zeby ukryc fakt ze taka umowa zostala podpisana, nie przeslano mi ostatniego odcinka wypłat z systemu adp(jak dobrze pamietam taka nazwa) Po utracie pracy (gdzie sciagano z informacja o tym do ostaniego dnia; zebym nie mial czasu sie wybronic i zglosic sprawe na sama gore i jeszcze perfidnie przyznajac mi premie uznaniowa za wyniki pracy sumiennosc i zangazowanie 3 dni przed koncem) po utracie pracy skontaktowalem sie z centrala i spytałem dlaczego mi ni przeslano ostatniego odcinka wyplaty, dowiedzialem sie przy okazji ze podobno zrezygnowalem sam z pracy(!!!!!!!!!!!!) Pomimo wielu prob kontakty z Kamila nie udało mie sie z ta osoba skontakotować-odbieraly zazwyczaj kolezanki twierdzac:jest na urlopie, dzisiaj jej nie ma itp. To tyle w kwesti pakietu relokacyjnego. I teraz do oszustow z odzialu bydgoskiego.Zauwazyłem ze negatywne maile szczegolnie te które mogłyby stanowić dowod w sadzie pract/inspekcji sa regularnie usuwane.Wiec dla waszej informacji zrobilem sobie kopie tej wypowiedzi i jesli zostanie usunieta to bede regularnie sprawdzal i ponownie wklejał wrazie usuniecia.Niech cała Polska wie jakie sie wałki robi w odzialem Bydgoskim Atos. Ewa bron Cie Boze cokolwiek podpisywać i wiazać sie w jakikolwiek sposob z ta firma.

Hindus

Atos to call center. Poprawcie mnie jesli sie myle.

atosolandia
@Hindus

tutaj ludzie są magikami słowa - ogon, piotruś, i reszta ;-)

Hindus
@atosolandia

Kto to Piotrus i Ogon ?

ewa

Hej, czy ktoś może napisać co to jest "pakiet relokacyjny", co dokładnie wchodzi w jego skład, jakie to pieniądze ?

WyrokSprawiedliwosci
@ewa

"pakiet relokacyjny" w bydgoszczy to taki chwyt marketingowy ktorego w bydgoszczy dnie wyplacaja. W teori dostajesz dodatek comiesieczny do mieszkania wzamian za to podpisujesz umowe lojalnosciowa na 4lata. W praktyce ze mna podpisano umowe - natomiast gdy sie mi skonczyla umowa pierwsza to powiedziano mi ze to jest nie wazne po i tak nie przedluza mi sie(osoba odpowiedzialna za te umowy w bydgoszczy to chyba miala na imie kamila). Jednym słowem sprawa trafi do sadu pracy. Co wiecej do centrali przeslali informacje ze sam zrezygnowalem. Wiec "Ewa" jak sie szanujesz i masz cos w glowie to omijaj Atos dalekim łukiem szkoda nerwow, zdrowia i czasu. Rowniez w CV wpis ze sie pracowalo w Atos raczej przeszkadza niz pomaga w znalezieniu innej pracy. Widac zreszta po pracownikach co robia dalej , zazwyczaj jak zmieniaja miasto to kolejna firma jest Atos-do innej nie bardzo Atosowcow chca.

SysAdmin
@WyrokSprawiedliwosci

Nie pracuję w Atosie, ale w swojej firmie mam podobnie i wszyscy jakoś to akceptują, to chyba już taki standard w IT. My mamy płacone 150 netto za dzień dyżuru, podejrzewam że w Atosie macie podobnie, więc chyba nie ma za bardzo narzekać?

SysAdmin
@WyrokSprawiedliwosci

Odpowiedź miała być do innego tematu.

Wykorzystany
@ewa

Ewa nie daj sie oszukac, to sciema. Po podpisaniu umowy o prace okaze sie ze pakiet i owszem ale napisz podanie pochwal sie jezykami i podpisz lojalke. Na 3 lata. Wiec 3 lata z zycia wziete na zeslaniu w Bydgoszczy. Oczywiscie o awansach i podwyzkach zapomnij. Po co skoro sama podpisalas lojakle na 3 lata.

Patryk

Ile mogę wołać jako Senior Application Administrator Sharepoint?

Patrytkos
@Patryk

2,5-3k UOP

Tomex

Dostaliście jakieś benefity na święta? Ja w tym roku nic i dyżur pod telefonem.

Adaś
@Tomex

Też nie. Tyle że dyżuru nie miałem Na jakim stanowisku pracujesz? Pozdrowionka

Biedronka
@Tomex

Czego krzyczysz i narzekasz ? Wiedziales jak bedzie ludzie ostrzegali Cie na forum i nie posluchales. Wiec pracuje w tym low costowym call center biedronce IT. Widzialy galy co braly.

Atos
@Biedronka

Nikt nie krzyczy. Facet tylko pyta czy ktos coś dostał na święta..

Junior

Brałam udział w jednej z rekrutacji an juniorskie stanowisko. Wszystko fajnie, mówią: proszę czekać na telefon z kadr aby ustalić termin kolejnego spotkania, na pewno będziemy dzwonić w ciągu tygodnia. I tak minęły 4 tygodnie a telefonu ani widu ani słychu. Mogliby chociaż napisać maila, że kandydatura nieodpowiednia jednak, żeby człowiek nie czekał na ten telefon jak głupi. A jako młodej osobie bardzo mi zależało, żeby się załapać. Pod tym względem bardzo niesłowna firma już na starcie....

śmieszkowiec4p
@Junior

z pełnym szacunkiem ale omijaj. szkoda nerwów

Emil
@Junior

Zwykle nie wypowiadam sie na forach, ale tu chcialem potwierdzić to co napisała powyżej osoba. Sam jakiś czas temu byłem na rozmowie w Atosie I mimo dobrego zapewnienia równierz mi nie potrafili wysłać jakąkolwiek odpowiedź w związku z odpowiedzią o przebiegu rekrutacji. To pokazuje jak traktują potencjalnych pracowników, których mają na pęczki.

parol
@Emil

tę peczki o których wspominasz, niestety odpływaja z tej firmy..

kiki

Również miałem bardzo nieprzyjemne doświadczenia z tą firmą. Totalna biurokracja. Żeby zapłacili za fakturę musiałem się prosić 2 miesiące. Dopiero kiedy postraszyłem sądem zapłacili. Żenada.

Nanana

Dla osób, które się zastanawiają jeszcze nad podjęciem pracy bo podobno Atos to taka super firma. -.Dododatek na wakacje: 0zl - Bonus na Święta: 0zl - Premia: 70% Czy takie niespodzianki funduje pracownikom super pracodawca? Nie sądzę...

@Nanana

Jak zarabiasz pow. 8k brutto to faktycznie dostałeś 0zł na święta (niech żyje socjalizm). Nie mniej jednak faktem jest, że z roku na roku coraz mniej kasy dostaje się na święta z ZFŚS. Impreza świąteczna pewnie odbędzie się w marcu.

Kate

Czytam i czytam, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi na jedno pytanie - ile konkretnie zarabia się na 1st line (j.angielski)? Już nie chodzi o 200zł w jedną czy drugą stronę, po prostu chciałabym mieć jakieś pojęcie, czy jest to raczej kwota bliższa np. 2000zł, czy większa niż 3000. Będę BARDZO wdzięczna za odpowiedź.

nick
@Kate

z jednym jezykiem jest to bardziej 3k ale brutto.

argh
@Kate

@Kate bez doświadczenia na stanowisku Network Operator (1st line support), z GCM3 i językiem angielskim w NOC'u możesz liczyć na 4-4,5k brutto + dodatek za pracę w godzinach nocnych i dojazdy (max 500 pln brutto dodatkowo). Pracowałem w tej firmie - na początek może być, aby nabrać doświadczenia, bo później na rozmowach o pracę z dużym korpo w CV jest łatwiej - sporo można zobaczyć i się nauczyć jeśli ktoś chce się uczyć. Żeby nie było za słodko - prawdą jest, że w firmie panuje kolesiostwo i faworyzowanie znajomych (to samo z zatrudnianiem - pracuje tam sporo ludzi, którzy są ze sobą spokrewnieni), ale to już raczej wada narodowa, aniżeli samej firmy. Co do atmosfery - jest nerwowo, a pracy jest za dużo. W moim zespole byliśmy rozliczani z czasu co do minuty - handover wysłany na minutę przed końcem zmiany? Na drugi dzień rozmowa z managerem, dlaczego wcześniej wychodziliśmy z pracy (dosłownie 1 minuta). Dodatkowo, za niedbalstwo i olewactwo kierownictwa po łbie dostawaliśmy my - szeregowi pracownicy. Dotyczyło to braków, błędów, nieaktualnej dokumentacji. Sytuacje z tego wynikłe były na prawdę chore i każdy normalny człowiek na stawiane zarzuty mógłby się jedynie popukać w czoło. Premie - są. Z tym, że z roku na rok coraz niższe. To samo z innymi dodatkami. Generalnie - im dłużej tam się pracuje, tym więcej obowiązków. Nie idzie to w żaden sposób w parze z podwyżkami. Przy awansie na wyższą linię - 500 PLN brutto więcej, co jest kwotą śmieszną. Szkolenia - wewnętrze, czyli byle jak, bo potrzeba odbębnić do celów półrocznych. Jak coś cenniejszego, organizowanego na zewnątrz - tylko dla tych, co dobrze żyli z managerem. Ze swojej strony wspomnę również o przerywaniu urlopu w trakcie jego trwania, wymuszanie podania prywatnego numeru telefonu do celów służbowych, brak wolnych świąt i dodatków za pracę w owe święta (praca zmianowa 24/7). Bajki o pracy w trybie 6 dni praca - 4 dni wolne. W rzeczywistości, wewalają Ci co tydzień 8h interimka w ciągu tych 4 dni. Sami sobie odpowiedzcie ile z tego wykorzystacie dla siebie, biorąc pod uwagę, że pierwszy dzień to dzień w którym schodzicie z nocki.

@argh

W którym NOC pracowałeś?

Monsun

Czy ktoś może napisać opinię na temat stanowiska Junior Project Coordinator we Wrocławiu?

joker
@Monsun

20 klików w "pomocna" i cisza?

fdsfdsd

jak chcecie zyc a nie byc mrowkami w dodatku z wypranym mozgiem to tam pracujcie . ja odszedlem po pol roku. Naprawde lepiej mialem jako malolat pracujac jako magazynier .POWAZNIE. Ostatnio spotkalem kumpla ze studiow nie widzialem go z 5 lat. Jak go zobaczylem oniemialem .Chlopak wygladal jak po chemioterapii i brak jakich kolwiek wlosow na glowie a jak konczyl studia mial bujne wlosy. Spytalem sie co robi gdzie pracuje a ten ze w atosie ,no to juz wiedzialem dlaczego wyglada tak a nie inaczej.Naprawde warto dla tych kilku stow wiecej miesiecznie niszczyc sobie zdrowie bezpowrotnie?

asdada

Sprawdzaliscie http://www.wynagrodzenia-it.pl ? tam sao chyba stanowiska takie jak w atosie

Zostaw merytoryczną opinię o Atos IT Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Atos IT Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atos IT Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atos IT Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atos IT Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atos IT Services Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atos IT Services Sp. z o.o.