Opinie o Atos IT Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Atos IT Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Atos IT Services Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atos IT Services Sp. z o.o. w Warszawa

piotrek

I to od razu zostają koordynatorami, albo dostaja inne stołki do kierowania, choć doświadczenia w IT tyle że kot napłakał

bimben

http://wynagrodzenia-it.pl tutaj macie wiekszość pozycji w korpo z zarobkami ,serwis juz od 2 lat na rynku

ile zarabia sie na drugiej lini wsparcia

ile zarabia sie na drugiej lini wsparcia ?

Click

Na czym polega praca w Atosie. Podobno to jest jedno wielkie call center informatyki. Jeden informatyk ma podobno pod soba 50 licealistow lub magistrow politologii Wykonukacych non stop ta sama prace co człowiek na produkcji. Duzo trzeba sie uczyc na kursie? Ileozna dostać na dzień dobry bez szkoły

Click Click
@Click

Po filologii zarządzasz 50 technicznymi ludźmi i zarabiasz więcej niż oni :)

Net Developer

Najpierw rozmowa z HR a potem techniczna i językowa. Rozmowa była w czerwcu. Miałem dostać odpowiedź nawet jeśli nie będzie pozytywna i zero odzewu do tej pory.

Pierwsza rozmowa była ogólna na temat doświadczeń, kolejna była techniczna i po angielsku

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
Świeżak

Niech mi proszę ktoś wytłumaczy na czym konkretnie polega w Atosie system 24/7 ? Chodzi mi czy trzeba w nocy siedzieć w firmie czy eksternistycznie?

@Świeżak

A na czym polega system, ze sklep monopolowy jest otwarty 24/7? Tak, tutaj działa to identycznie.

Swieżak
@piotrek

Chodzi mi o to czy siedzisz w firmie czy jesteś online w domu (HomeOffice) ?

@Swieżak

Na pracy zmianowej nie było HO, przynajmniej w zespole w ktorym pracowałem

Hmmm

Coraz gorzej. Czasami nie przyznają premii, a teraz na stałe zabrali bonus do wakacji. Nie ma podwyżek. Tną koszty ile wlezie.

marcin

hej, jaka jest pensja ludzi z order desk? mam tam znajomych ale nie chcą się ujawniać...sasasa

IleWołać

Ile można wołać na stanowisko programistyczne - juniorskie mając doświadczenie w Warszawskim oddziale? Da radę uzyskać 7-8k brutto?

Reset
@IleWołać

Chyba żartujesz. Na więcej jak 5 -5,5k brutto nie masz nawet co liczyć. Dobra firma na start dla kogoś niezbyt ambitnego i niezbyt wymagającego. Ci bardziej ambitni odchodzą po roku lub dwóch. Raczej zatrudniają tanią siłę roboczą za grosze. O podwyżki ciężko ze względu na nieogarnięte HR i zwyczajne cięcie kosztów na projektach. Zaczynają walczyć o pracownika dopiero jak odchodzi i ma najczęściej ofertę rzędu 8k brutt, którą próbują przebić lekko wyższą stawką. Jedyny plus to zespoły, gdzie można trafić na fajnych ludzi.

senior

10k na rękę jako Senior DBA ? Chyba w zeszłym roku przed podwyżkami.. Teraz to tyle są w stanie wymodlić bardziej obrotni juniorzy.

Josef
@senior

Salem alejkum, Dobrze to słyszeć, też szukam nowej pracy jako senior DBA. A jak wygląda atmosfera pracy? W mojej obecnej firmie są z tym problemy, na każdym kroku ksenofobia, homofobia i ogólna nienawiść, ale na rozmowie z HR słyszałem, że Atos podobno stawia mocno na cultural diversity? Miło będzie w końcu pracować w normalnej firmie.

@Josef

To świetnie trafiłeś, cultural diversity est tutaj ogromne, szcczególnie jeśli chodzi o afrykanerów którzy znają FR i chcą pracować za śmieszne stawki. Poza Polska Atos bardzo się otwiera też na Hindusów i Malezję oraz inne lokacje gdzie można otrzymać pracownika za miske ryżu. Przygotuj się też, że mieszkańcy czarnego lądu często poza ojczystym jezykiem nie wiele wiecej wnoszą do pracy zespolu, a ktoś za nich robić i ich pilnować musi - zgadnij czyja to przeważnie rola?:)

Ares

Jakich zarobków na stanowisko Front-end developer w Łodzi na początek można się spodziewać?

Omena

Atos to nawet dobra firma, ale naprawdę nie ma podwyżek. Ile zawołasz/wynegocjujesz na początku, tyle będzie do końca. Dlatego trzeba wołać jak najwięcej. Niestety zawołałam za mało i po latach wiem, że to się nie zmieni i jedyny sposób to zmienić pracę. Jestem dobrym pracownikiem, ale sfrustrowanym i nie mogę już tak dalej.

annoy

Panie i Panowie. Budzet na podwyzki wynosi 2%. Wnioski wyciagnijcie sami. Natomiast przytakne co do tego ze zalezy od dzialu, znam osobiscie 2 dzialy w ktorych atmosfera utrzymuje sie na lvl 'jest dobrze' ale to bardzo zalezy do mgmt. W wiekszosci dzialow pracuja takie matwy bez wlasnego zdania ktore nie potrafia walczyc o pracownikow. Efekty sa j/w,

Em

Odeszłabym z firmy, ale strach przed nowym jest większy. Często o tym myślę

Em

Mam duży żal do Atosa jako pracodawcy, do magmt. Staram się, zero podwyżki przez 4 lata, dla Atosa zawsze za mało, 2 razy zabrano mi premię, obciążono pracą, 2 razy ponad moje siły. Atos nie jest odpowiedzialnym pracodawcą. Wymaga od pracowników, ale ich nie szanuje.

marcin

Jakie są widły zarobków na stanowisku Network Security Engineer? Nie wiem czy w ogóle opłaca się aplikować i myśleć o przeprowadzce..

Elvis

Jakie są zarobki na stanowisku Project Manager?

Cierpliwa

Jak to jest z procesem rekrutacji? Jak długo może się ciągnąć po rozmowie w siedzibie? W przypadku odmowy dają informację czy to tylko słowa rzucone na wiatr?

Ullalala
@Cierpliwa

Ja rozmowę miałem, na początku października informację zwrotną dostałem po 2 tygodniach, pamiętaj jednak, że to korpo i pracę tutaj ludzie zaczynają zawsze na początku miesiąca, no chyba, że masz dla nich wielką wartość to mogą cię wciągnąć i w połowie miesiąca. Ale to rzadkość.

Grom

Może ktoś powiedzieć ile się czeka na ostateczną decyzje w sprawie zatrudnienia ?

@Grom

Teraz długo bo ludzi nie potrzebują. Jak ktoś odchodzi to ewentualnie szukają.

argh

@Kate bez doświadczenia na stanowisku Network Operator (1st line support), z GCM3 i językiem angielskim w NOC'u możesz liczyć na 4-4,5k brutto + dodatek za pracę w godzinach nocnych i dojazdy (max 500 pln brutto dodatkowo). Pracowałem w tej firmie - na początek może być, aby nabrać doświadczenia, bo później na rozmowach o pracę z dużym korpo w CV jest łatwiej - sporo można zobaczyć i się nauczyć jeśli ktoś chce się uczyć. Żeby nie było za słodko - prawdą jest, że w firmie panuje kolesiostwo i faworyzowanie znajomych (to samo z zatrudnianiem - pracuje tam sporo ludzi, którzy są ze sobą spokrewnieni), ale to już raczej wada narodowa, aniżeli samej firmy. Co do atmosfery - jest nerwowo, a pracy jest za dużo. W moim zespole byliśmy rozliczani z czasu co do minuty - handover wysłany na minutę przed końcem zmiany? Na drugi dzień rozmowa z managerem, dlaczego wcześniej wychodziliśmy z pracy (dosłownie 1 minuta). Dodatkowo, za niedbalstwo i olewactwo kierownictwa po łbie dostawaliśmy my - szeregowi pracownicy. Dotyczyło to braków, błędów, nieaktualnej dokumentacji. Sytuacje z tego wynikłe były na prawdę chore i każdy normalny człowiek na stawiane zarzuty mógłby się jedynie popukać w czoło. Premie - są. Z tym, że z roku na rok coraz niższe. To samo z innymi dodatkami. Generalnie - im dłużej tam się pracuje, tym więcej obowiązków. Nie idzie to w żaden sposób w parze z podwyżkami. Przy awansie na wyższą linię - 500 PLN brutto więcej, co jest kwotą śmieszną. Szkolenia - wewnętrze, czyli byle jak, bo potrzeba odbębnić do celów półrocznych. Jak coś cenniejszego, organizowanego na zewnątrz - tylko dla tych, co dobrze żyli z managerem. Ze swojej strony wspomnę również o przerywaniu urlopu w trakcie jego trwania, wymuszanie podania prywatnego numeru telefonu do celów służbowych, brak wolnych świąt i dodatków za pracę w owe święta (praca zmianowa 24/7). Bajki o pracy w trybie 6 dni praca - 4 dni wolne. W rzeczywistości, wewalają Ci co tydzień 8h interimka w ciągu tych 4 dni. Sami sobie odpowiedzcie ile z tego wykorzystacie dla siebie, biorąc pod uwagę, że pierwszy dzień to dzień w którym schodzicie z nocki.

prawie pracownik

Niewiele brakowało a rozpocząłbym tam pracę, już miałem gotowy list intencyjny, ale w ostatniej chwili udało mi się zasięgnąć języka na mieście. I co się okazało? Szumnie zapowiadano możliwość rozwoju, dedykowane szkolenia, certyfikacje, a tymczasem podobno od roku wszystkie zbędne wydatki, czyli w szczególności te na pracowników, są zamrożone. Miała być praca tylko w godzinach biurowych, a tymczasem są wyznaczane obowiązkowe dyżury 24/7. Cieszę się, że miałem czas, żeby zrezygnować i nie podpisałem umowy(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Atos IT Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Atos IT Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atos IT Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atos IT Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atos IT Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atos IT Services Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atos IT Services Sp. z o.o.