Opinie o Atos IT Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Atos IT Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Atos IT Services Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atos IT Services Sp. z o.o. w Warszawa

Krystian

A na jakim stanowisku pracujesz?

jjj

Tez bym chcial żeby były w Bydgoszczy...

lem

W Atosie nie ma podwyżek.

Seba
@lem

Są w Bydgoszczy

Adamus

Cześć, jest szansa na dodatkowe premie za projekt czy tylko dwa razy do roku?

Net Developer

Najpierw rozmowa z HR a potem techniczna i językowa. Rozmowa była w czerwcu. Miałem dostać odpowiedź nawet jeśli nie będzie pozytywna i zero odzewu do tej pory.

Pierwsza rozmowa była ogólna na temat doświadczeń, kolejna była techniczna i po angielsku

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
Krystian

A jak wygląda kasa na wyższych stanowiskach? Też trudno o podwyżki? Np. Application administrator

el

Warunki finansowe na Business Specialist...4000 brutto...nie wołaj mniej...bo nigdy nie awansujesz i nie dostaniesz podwyżki. Z taką pensja zostaniesz do konca

german

Trudno powiedzieć. Nie ma specjalnych widełek na stanowisko b.s

anonimo

Cześć, ile płacą dla 1st support z językiem włoskim albo z językiem angielskim? Jakie pytania mogą paść w tym długim procesie rekrutacji? ;)

gość

A kto u Nich bezwzględnie nie ma szans na zatrudnienie mimo spełnienia kryteriów formalnych "twardych"? jakie cechy np historii poprzedniego zatrudnienia dają efekt "out"

kandydat85

taniej sie nie da? 30ziko za dostep do pliku?

on

a dzwonili do Ciebie ? zapytali o oczekiwania finansowe i ustalili rozmowę z technikiem? jeśli nie to czekaj albo lepiej wyślij na inne stanowisko które by Ci się podobało

Marek9963

Aplikowałem jakis czas temu na 2 linie wsparcia. Mam trochę doświadczenia w IT , z jezykiem nie mam problemu. Niestety 0 odpowiedzi na maila , telefon...

Stanisław Maria Rochowicz
@Marek9963

Ja aplikowałem jeszcze we wrześniu zeszłego roku na first line support i po dziś dzień nie doczekałem się jakiejkolwiek odpowiedzi. Co ciekawe jakiś czas później zgłosiłem się na jedną z akademii. Odpowiedź dostałem następnego dnia, kolejnego miałem rozmowę (techniczna, język obcy i HR) i tak minęły już trzy miesiące od zakończenia przeze mnie akademii, a tu wciąż cisza...

_ON_
@Stanisław Maria Rochowicz

na jakiej akademi byłeś? jaki temat? jak długo trwała? zaliczyles pozytywnie? aplikuj ponownie !

Marek9963
@Stanisław Maria Rochowicz

Niestety, ani na telefon ani na maila. Trochę wstyd, bo mogliby wysłać tego nieszczęsnego maila i napisać że się nie dostałem.

kandydat85
@Marek9963

u nich nagminnie nie działa system wysyłający maile, na portalu widzisz status submitted, a oni mają swoj status odrzucony

Stanisław Maria Rochowicz
@Marek9963

Ostatnio doszły mnie słuchy, że na helpdesku brak jest ponoć nowych projektów z językiem angielskim. Tym samym kandydaci władający tylko tym językiem w większości nie są brani pod uwagę w procesie rekrutacji. Co innego z niemieckim, czy francuskim.

NoName

Witam, czy osoba z podstawowa znajomością z zakresu IT oraz językiem angielskim na poziomie B2 ma szansę dostać pracę? Pozdrawiam

ppp
@NoName

To oczywiście zależy od stanowiska. Jest wiele takich, które nie wymagają wiedzy IT wcale.

graham

Witam. Pytanie do obecnych pracowników - czy istnieje możliwość zmiany teamu, jeżeli jakieś stanowisko się "znudzi" ? Jak to jest odbierane ? pozdrawiam

qwerty
@graham

Jak najbardziej zmiana teamu/ działu jest możliwa. O ile wiem, nie ma z tym problemu, o ile poinformujesz swojego managera o takim zamiarze.

Daroost
@graham

Witam. Możliwość zmiany teamu jest, ale zależy od tego co umiesz. Ja sam pracuje w firmie 3 rok i na początku pracowałem w 2 projektach (2 teamy) a teraz pracuje na 2 linii wsparcia czyli w serwisach. To prawda że zarobki stosunkowo niskie jak na tą branże. Tak że polecam raczej dla początkujących bo jest dość dobry system szkoleń. Sam zrobiłem certyfikacje Cisco (CCNA, CCNP-Switch, obecnie w trakcie Route) Junipera (JNCIA, JNCIS-ENT i JNCIS-SP) a także doszkoliłem się na kursach angielskiego i niemieckiego. Ja akurat zatrudniłem się w Atosie bardziej żeby zdobyć doświadczenie niż żeby zarabiać kokosy wie firma spełniła moje oczekiwania.

emem
@graham

Bardzo o to ciężko, trzeba latać, prosić się. Oficjalnie jest taki warunek, że rok trzeba wysiedzieć na jednym stanowisku

Gall

Nie polecam, małe zarobki, brak podwyżek, brak rozwoju, wycisk na maxa i managerzy na poziomie 0.

akademia

ile weekendów? godzin trwa akademia? 40h czy moze więcej? podane jest tylko ze zajęcia w soboty i niedziele, bez wyżywienia i dojazdów.

cez

No właśnie Atos w tych akademiach to ma już tyle ofert że szok. Brał ktoś w tym udział? Co się tam dzieje na tych akademiach, można się czegoś nauczyć dowiedzieć?

atosowiec

do akademii biorą każdego śle tez płacą niewiele. dobre na poczatek

AKADEMIA bezpieczenstwo IT

Witam, mam jutro rozmowe z inzynierem na akademie bezpieczeństwo it i chcialem zapytac czy ktos z Was przechodzil przez taka rozmowe i moze wiecie o co moga pytac? Jakies konkretne zagadnienia, terminy, ktos cos ?

mara
@AKADEMIA bezpieczenstwo IT

Witam, jak rozmowa? o co pytali?

_ON_

w którym roku do nich kandydowałes? stawki stałe idą w górę. poniżej 10k brutto nie ma co się przeprowadzać a szmacic!

Zostaw merytoryczną opinię o Atos IT Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Atos IT Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atos IT Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atos IT Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atos IT Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atos IT Services Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atos IT Services Sp. z o.o.