Opinie o Atos IT Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Atos IT Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Atos IT Services Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atos IT Services Sp. z o.o. w Warszawa

zainteresowany

a co to za dział SMC. poproszę o pełną nazwę? service manager Consultant?

zainteresowana

Prosze o opinue o SMC Warto aplikowac?

XYZ
@zainteresowana

Wykształcenie IT wyższe. Doświadczenie miałem wtedy 8 letnie, też w dużych korpo. Nie jestem z Bydgoszczy (jakieś 300km, chciałem relokować). Myślałem, że będą coś oferować, a za tyle tak jak powiedziałem - strata czasu.

mike

śmieszne...za 5k brutto to junior już niekiedy kręci nosem ... dzięki za info, szkoda czasu

nowykandydat85

pytanie czy Atos dofinansowuje studia podyplomowe z zarządzania, mimo ze kandyduje na stanowisko administratora? chciałbym podczas rekrutacji podac to jako swoje oczekiwanie?

szklaona kula
@nowykandydat85

windows admin tyle nie dostanie tylko wiecej wiec albo kitujesz albo nie wiem

Net Developer

Najpierw rozmowa z HR a potem techniczna i językowa. Rozmowa była w czerwcu. Miałem dostać odpowiedź nawet jeśli nie będzie pozytywna i zero odzewu do tej pory.

Pierwsza rozmowa była ogólna na temat doświadczeń, kolejna była techniczna i po angielsku

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy IT Administrator
XYZ

Siema, byłem jakiś czas temu na Windows Admina. Rozmowa przez telefon. Zaproszenie na rozmowę face to face po paru dniach 3 etapowa: rozmowa z lektorem - wynik C2 rozmowa z technikami - na 60/70 pytań 3 nie wiedziałem rozmowa z HR - panie bardzo zadowolone, standardowe pytania telefon z ofertą pracy za 5000 brutto szukam dalej, szkoda czasu i pieniędzy na dojazd tam marnować

zainteresowany
@XYZ

co? 5000brutto? za jezyk biegły na poziomie C2 i dobry wynik techniczny? ile lat pracujesz w IT? wczesniej tez byłes adminem w innej firmie? masz wykształcenie techniczne mgr inż czy srednie lub humanistyczne?. Co prawda wykształcenie i doswiadczenia nie trzeba miec, licza sie kwalifikacje, we wczesniejszych postach osoby pisza o dziewczynie ktora wygasacza nie potrafi wyłączyc, wiec ciekaw jestem za ile ona robi. 5000zł brutto czyli 3500zł netto to beznadzieja, chyba ze jestes rodowitym bydgoszczaninem i lubisz to miasto, ale dla osoby ktora ma sie przeprowadzic lub dojezdzac kilkadziesiat km to żenada.

Gal

600 pln brutto i lojalka na 5 lat ;)

@Gal

ale te 600zł to chyba dokładają do wynajmu przez pół roku, ale w gotówce kilka tysiecy chyba tez dają, bez jaj bagażówka kosztuje. Capgemini, Nokia, IBM dają 10tys zł i nie pytają sie ile masz do przeprowadzenia, kawaler z jedną torbą, czy rodzina 5osobowa z meblami, dają 10k, więc pytanie ile dają gotówce w jednorazowo, czy to zależy od km? od stanowiska? max lojalka może być 3lata to reguluje prawo ( moze nawet 2) wiec 5jest niezgodne z prawem ;p

Gal
@maciek

nie no jasne, ze ten dodatek nie jest jednorazowy ;) przez 5 lat co miesiac 600 PLN brutto i na tyle samo lojalka. A jesli chodzi o niezgodnosc z prawem... to akurat nie jedyny aspekt, gdzie dzialaja wbrew prawu ;)

em
@maciek

600 zł jest przez 5 lat z lojalką i nic więcej. I chyba dostaje się to po pół roku pracy, gdy masz już umowę na czas nieokreślony.

nowy

@maciek nie wiem dokładnie ile wynosi, ale też nie każdy go dostanie, trzeba tam parę rzeczy spełnić aby go dostać

maciek

ile wynosi w gotówce pakiet relokacyjny? czy jest lojalny?

program_java

Bądźmy poważni. Dobry informatyk to nie pójdzie pracować do takiej firmy. Bo tu się płaci grosze. Chyba , że jest początkujący. Pracowałem w tej firmie tylko przez pierwsze 2 lata jako programista JEE. No ale gdzieś trzeba zacząć ,więc polecam tą firmę początkującym .pozdrawiam

maciek

jak wygląda praca na stanowisku cloud Windows administrator lub cloud hyper-v praca pn-pt w godzinach dziennych czy praca zmianowa tzw brygadowka 24/7 ?

nowy

praca z domu jest ustalona na 2 dni, w jakiś specjalnych przypadkach można więcej, trzeba się dogadać z managerem

maciek

czy są w atosie stanowiska na których można tylko zdalnie pracować? bez konieczności pojawiania się w biurze nawet kilka dni w tygodniu? i Teresę mnie praca zdalna 100%?

saxasx

@saper No myślę, że te 2500zł - 3000zł brutto dostanie.

saper

Możecie napisać na ile może liczyć konsultant sap zaczynając pracę?? i na ile pracuje w biurze, u klienta, zdalnie ??

_ON_
@saper

co masz na myśli mówiąc "była laska, która wygasacza nie potrafiła wyłączyć"? Zwolninili ją? odeszła ona czy Ty zmieniliście zespół?

MArian

Witam, Brałem udział w pierwszym etapie - rozmowie telefonicznej. Minął już tydzień i cisza. Czy możecie się podzielić informacjami, po jakim czasie do was zadzwonili z zaproszeniem na II etap ? Zastanawiam się, czy ta cisza oznacza, że nie zadzwonią już do mnie ?

@MArian

Jak nie oddzwaniają to nie są zainteresowani, nawet jak na początku deklarowali że zadzwonią nawet w przypadku negatywnej odpowiedzi -> tak to praktycznie wszędzie robią, generalnie czeka się 2 tygodnie.

ex-atos
@nowy

Jak nie oddzwaniaja to sie ciesz! Najwidoczniej nie okazałeś się łosiem, bo oni takich własnie szukają. Czasami mają parcie i zatrudniają, kogo się da byleby znał język, np ze mną była laska, która nie wiedziała co ma zrobić z wygaszaczem ekranu...

nowy

to znajdź mi w Polsce firmę która płaci wynagrodzenie równe albo chociaż zbliżone krajom zachodnim. Przecież w Polsce szuka się taniej siły roboczej, płaci się polakowi np. 4000 zł brutto (nie w euro) i już koszty są cztery razy niższe, a do ręki dostaje około 2000 zł po odliczeniu haraczu dla państwa. W tym kraju nie ma czego szukać tylko wyjazd, myślałem że polskie społeczeństwo zmądrzało ale niestety się myliłem i po raz kolejny mamy tych samych idiotów sejmie

xax

To skoro takie lichutkie pensje czemu ludzie jednak się tam pchają - z którymi firmami w Bydgoszczy wygrywają mimo wszystko i czemu?

xxxx

kata

IT Consultant angielski. jaka kasa na poczatek??? jakie mozliwosci rozwoju ??? nie wiem czy w ogole warto. dziekuje za odp.

mlynek
@kata

Jeśli chodzi o zarobki - grosze, 2k netto max. Możliwości rozwoju - brak. Generalnie, jeśli chodzi o pracę na niższych stanowiskach wybrałbym Biedronkę niż Atosa.

@mlynek

Ja mimo wszystko nie chciałbym pracować w biedronce.

cześć. Jestem zaproszony do siedziby na stanowisku customer service advisor. O co moga mnie pytać? Dzięki za info. Pzdr

Zostaw merytoryczną opinię o Atos IT Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Atos IT Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atos IT Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atos IT Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atos IT Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atos IT Services Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atos IT Services Sp. z o.o.