Opinie o Atos IT Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Atos IT Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Atos IT Services Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atos IT Services Sp. z o.o. w Warszawa

qwerty

Witam, złożyłem papiery na stanowisko Cloud Capacity Analyst i niedługo mam rozmowę tel z inżynierem. Może mi ktoś powiedzieć o co mogą pytać podczas takiej rozmowy? Z gory dzieki : )

nowy

@nick aplikowałeś poprzez znajomość(czytaj, czy ktoś Ciebie polecał)?

nick

Szkoda czasu i pieniędzy na wycieczki do tej śmiesznej firmy. Na początek chyba trzy etapy w dwóch językach obcych przez telefon. Wszystko pięknie, ostatni etap na miejscu. Ja miałem kilkaset km i za sobą całą noc w pociągu ale dla znudzonych pań HR to chyba nie miało znaczenia. Kazano mi czekać w hallu ponad godzinę. W trakcie rozmowy panie skupiły się na tym, żeby wysmażyć negatywną opinię więc każde moje słowo było przekręcane i wklepywane do komputera jako uzasadnienie do odmowy. Nie patrzyły się na mnie tylko w swój laptopek. Miałem wrażenie, że rozmowa została ustalona z nimi tylko po to, żeby wypełnić ich grafik i wykazać, jak ONE ciężko pracują a tu nie ma no nie ma odpowiednich ludzi z odpowiednim wykształceniem. Ciekawy kwiatek na deser: na pytanie czy mogę podłączyć telefon do gniazdka, żeby go podładować popatrzyły tak, jakbym chciał ich firmę okraść. Dziękuję, podróże jednak kształcą. Drugi raz podobnego błędu nie popełnię, jak mam się tłuc przez pół Polski, żeby być traktowanym na wstępie jak śmieć a Panie HR skrzywione, znudzone i nic im się nie podoba, to równie dobrze mogę zainwestować w tanie linie lotnicze i być traktowany jak człowiek.

Kirk
@nick

Byłem tam na rozmowie w 2013 i miałem dokładnie to samo. Zgodzili się na warunki finansowe i po 3 etapach rozmów juz na miejscu pani z HR nagle mówi że oni są na tak ale jak zejde z wynagrodzenia 30%! Po 3 latach znowu sie odezwali i twierdza ze 95% można pracować z domu, jak to wyglada faktycznie?

nm

Tak luki, powinniśmy się cieszyć, że wogóle łaskawie płacą i że nie biją....

Net Developer

Najpierw rozmowa z HR a potem techniczna i językowa. Rozmowa była w czerwcu. Miałem dostać odpowiedź nawet jeśli nie będzie pozytywna i zero odzewu do tej pory.

Pierwsza rozmowa była ogólna na temat doświadczeń, kolejna była techniczna i po angielsku

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy IT Administrator
sdcsdc

"Jeszcze jedno pytania, czy Oracle DBA z 10-letnim doswiadczeniem moze liczyc w Atosie na 5-cyfr brutto?" Chyba tylko wtedy jeżeli ta piąta cyfra będzie po przecinku... Nie wiem czy dostałbyś więcej niż 5k brutto.. "No bo my w Atosie przecież nie pracujemy dla pieniędzy..."

led
@sdcsdc

Dzieki za odpowiedz sdcsdc. Ale panowie, jesli Atos zamierza zawojowac Wroclaw to musi czyms przyciagnac kandydatow. W twierdzy Breslau CS daje spokojnie 10k a IBM ok 8k. To jak to sie ma do tych 5k w Atosie? Pozdrawiam

warszawiak
@sdcsdc

tak jesli jestes ze starej kliki poczty polskiej albo jestes kolesiem od ogona albo areczka mozesz liczyc na taka kase. a reasumujac - to komuna, unikaj ja z daleka

led

Witam, jak wyglada w Atosie praca zdalna. Na jednym z portali (pracuju) znalazlem ogloszenie a w nim "Work in our well communicated Wroclaw ATOS office with opportunity of remote work from other parts of Poland" Przeprowadzka do twierdzy Breslau nie wchodzi w gre. Czy mozliwa jest calkowita praca zdalna lub pojawienie sie w biurze np raz w tygodniu? Jak to wyglada w praktyce? Jeszcze jedno pytania, czy Oracle DBA z 10-letnim doswiadczeniem moze liczyc w Atosie na 5-cyfr brutto? Pozdrawiam

Luki

Daruj sobie, aplikowalem kiedyś i po pozytywnym rozpatrzeniu zaoferowali mi 3 tyś mniej niż chciałem...nie licz na kokosy...ostry wyzysk...

Danielos

Coraz gorzej...nowi bez doswiadczenia i umiejetnosci dostaja wiecej na start od tych ktorzy pracuja juz kilka lat...byle zlapac jelenia(ale niewiele wiecej, bo atos nie lubi placic odpowiednio do umiejetnosci i wykonywanych zadan)...jak idziesz po podwyzke to puszczaja ci tak zwana "zdarta plyte", czyli nie ma kasy, budzet mi sie nie domknie itp itd i najlepiej spadaj...szkolenia i rozwoj tylko dla pupilkow...

kk

Tak tak, była opieka medyczna ze stomatologiem ale to zabrali. Zabierają po kilkadziesiat złotych z pensji na kartę sportową i opiekę medyczną. Nie dają nic za darmo. Pomine fakt ze ja mam pelno roboty moj manager na mnie naciska bo jego naciskaja. Chcieliby zatrudnic kogos wiecej na wyzsze stanowisko ale wg nich nikt sie nie nadaje albo za duzo chce.

johnny dramat

3200 brutto na start - angielski.

gość
@johnny dramat

Dzięki a jaki profil wyidealizowany? Wiek min-max,poprzendi pracodawcy, osobowość,co im się podoba a co nie?Kogo w przybliżeniu szukają taki fit?zmug

gość

A jakie widełki dla językowców w tym roku?i w jaich językach?

manager
@gość

A jak Atos i HR potrzegają dyplomy MBAA i typu MBA?

ex-pracownik

Niestety nie mam dobrej opinii o tej firmie. Po 3 miesiacach dalem sobie spokoj ;) Ludzie traktowani sa jak w fabryce, liczy sie jedynie ilosc przyjetych zgloszen, a im wiecej zalogowanych ticketow, tym ich jakosc nizsza, co z kolei wywolywalo niezadowolenie klienta, niezadowolenie quality, bo zrobiles jakies literowki, manager wscieka sie za niskie oceny. Po kilku tygodniach takiej sieczki nawet najwiekszy twardziel wymieka, telefon za telefonem, jeczenie team leaderow, sprawdzanie kto wychodzi na przerwy, dlaczego w toalecie spedza sie 5 minut, nakaz skracania przerw obiadowych... Poza tym wszechobecne kolesiostwo, brak profesjonalizmu w relacji: pracownik - przelozony (bo "przykicaj tu do mnie" nie jest chyba na miejscu?), problemy z wyplacaniem nadgodzin, brak logicznego szkolenia (z tworzenia tabelek w excelu i wysylania emaila bylismy przeszkoleni wzorowo, jesli jednak chodzi o aplikacje klienta - szukaj sobie sam w knowledge base, oczywiscie mozesz popatrzec tylko na screenshoty, bo dostepu do tych aplikacji nie masz, a u klienta naprawic musisz, czysta improwizacja ;) ) To tak w skrocie... a najbardziej zapadl mi w pamiec email: Prosze przychodzic do pracy wysikanym i napitym :D Pozdrawiam i powodzenia :P

sdvsd

Mam wrażenie, że Atos chciałby być jedynym pracodawcą w Bydgoszczy i to we wszystkich branżach, chciałby być panem życia lub śmierci. Kreują się na nie wiadomo kogo, a w gruncie rzeczy są po prostu firmą jakich wiele z mizernymi zarobkami i wielkim bałaganem. Zwykła gówniana korporacja, która najchętniej by chciała, żeby pracownicy zamiast pobierać pensję to sami jej płacili za możliwość pracy w "wielkim" Atosie.

Pracownik 1st line support

Ogolnie firma dla ktorej liczy sie ilosc przyjetych nowych osobo a nie jakosc - wola zatrudnic 5 nowych zielonych osob niz dac podwyzke doswiadczonym inzynierom, zarobki na poziomie pracy na wozku widlowym i marne perspektywy podwyzki, ogolnie co raz gorzej..

ANONIM

CO sądziecie o helpdesku w Bdg z francuskim? Jakie zarobki na poczatek i umowa

pytania na support

osoby chetne o pytania z 1 lini wsparcia prosze o kontakt pod adress duallass@wp.pl, posiadam 50 pytan ktore sa oficjalnie zadawane na rozmowach , format 3 a4 pzd

Sylwek

Pracuje jako Architect, chciałbym przenieść się do Bydgoszczy. Na jaką pensję mogę liczyć w Atosie na w/w stanowisku?

Zerochaos Iza
@Sylwek

Witam, zachęcam do kontaktu, poszukujemy architektów oraz administratorów do Bydgoszczy

wwe

Widly sa od 2700 do 8000.

jajec1

Jaka jest stawka na stanowisku IT specialist?

ghost

Zgadzam się w pełni z opinią kolegi. Tak swoją drogą, zastanawiam się nad aplikowaniem do ATOSa. Tylko że trochę mam daleko i wiąże się to z relokacją...

Zostaw merytoryczną opinię o Atos IT Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Atos IT Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atos IT Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atos IT Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atos IT Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atos IT Services Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atos IT Services Sp. z o.o.