Opinie o Atos IT Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Atos IT Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Atos IT Services Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atos IT Services Sp. z o.o. w Warszawa

Adonis

Ja niestety też nie mam odpowiedzi...a jeśli chodzi o opinie - najlepiej samemu iść do pracy i się przekonać...chyba nie ma miejsca, gdzie byłoby wprost bajkowo :)

longmanka

a ja nadal nie mam odpowiedzi :) a co do komentarzy o złej atmosferze w Atosie, to również wiele o tym słyszałam od osób pracujących tam, po prostu trzeba spi (usunięte przez administratora) i robić swoje a nie patrzeć na innych.

Adonis

Obecny, to się tyczy którego Atosa, w jakim mieście? Napisz coś więcej.

obecny

Masz racje. Pracuje tam i tez nie wiem za co to "great place to wFork". Mobbing, wrogdzy ludzie, bardzo odczuwalny wyscig szczurow, kolesiostwo. Zabieraja premie, obgaduja do innych. Na pewno to nie jest wspaniale miejsce pracy! Juz nie wiem jak tam pracowac.W zyciu nie spotkalem sie z tak wroga atmosfera w pracy.Ciezko.

obecny
@obecny

najgorsza jest ta wroga atmosfera

kasia
@obecny

lol... to zmień pracę na miarę swoich możliwości i oczekiwań:) nie wiem, w której firmie masz premię dwa razy w roku... obcinają, bo nie realizujesz celów, albo kompletnie olewasz... obgadują do innych- tego niestety nie rozumiem, bo to chyba nie jest po polsku...

Net Developer

Najpierw rozmowa z HR a potem techniczna i językowa. Rozmowa była w czerwcu. Miałem dostać odpowiedź nawet jeśli nie będzie pozytywna i zero odzewu do tej pory.

Pierwsza rozmowa była ogólna na temat doświadczeń, kolejna była techniczna i po angielsku

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Adonis

Hej,masz jakąś odpowiedź ? :)

longmanka

Ok napisałam a teraz będę czekać w napięciu :D

Adonis

daj znac co Ci odpowiedzieli:)

dobry pomysł, dzięki :)

Adonis

Napisałem do osoby, która napisała mi maila potwierdzającego rozmowę :)

longmanka

a mógłbyś mi podać adres meilowy na który napisałeś?

Adonis

Witam!Ja mam bardzo podobną sytuację, napisałem do kadr, poproszono mnie jeszczę o cierpliwość...czy ktoś jeszcze tak długo czekał (powiedzmy 3-5 tygodni)?

longmanka

u mnie nadal zero odzewu. Trochę już mnie to drażni bo kij wie co robić, a jak jeszcze się dowiem, że decyzja negatywna to dziękuje bardzo, ciężko napisać meila z odmową..

kosmos
@longmanka

BDG

bb

A gdzie aplikowales kosmosie,na Wro czy Bydgoszcz?

qwerty

No to moje gratulacje! :) Ja czekam już chyba ze 4 tygodnie ;)

qwerty

Hejho, czy u was był jakiś odzew? Ileż można czekać :)!

kosmos
@qwerty

Mi się powiodło. W sumie od pierwszej rozmowy do decyzji minęły ok. dwa tygodnie. powodzenia ludziska!

ja startowałem na pewne stanowisko w obszarze managementu ;)

longmanka

no u mnie się po rozmowie zmienił status na withdrawn, ale nie dostałam żadnego meila z odmową, więc jakieś resztki nadzieji mam

bb

A na jakie stanowiska aplikujecie?

to znaczy?

longmanka

no tak, czyli wszystko jasne

Zostaw merytoryczną opinię o Atos IT Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Atos IT Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atos IT Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atos IT Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atos IT Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atos IT Services Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atos IT Services Sp. z o.o.