Opinie o Atos IT Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Atos IT Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Atos IT Services Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atos IT Services Sp. z o.o. w Warszawa

dll

Pan powyżej dobrze mówi :)

Atos

Fatalne warunki biurowe. Przeludniony openspace niskiej klasy :( Co gorsza brak szans na poprawę sytuacji...

Cieciu.Widzę że naprawdę z Ciebie duży kozak.Jak jesteś taki cwany to dlaczego w Atosie siedzisz???? skoro gdzie indziej ponoć lepiej płacą...dziwne ...nie ma innej firmy??? dex ma racę .ATOS to zagraniczna firma.W pierwszej lepszej polskiej firmie dostaniesz 4 razy mniejsze zarobki.Ja też pracuję w Atosie i się trzymam mocno;) Bo pracowałam wcześniej w biurze za najniższą krajową a wymagania takie same.Atos w Bydgoszczy jest co roku najlepszą firmą pod względem płac(w całej polsce);)

do_cieciu

Nawet zobacz ile Alcatel płaci....Tam trzeba się wykazywać wiedzą i dobrym językiem Angielskim a także Niemieckim.Pensja lekko 2 tysięce netto.Plus dobra znajomość języków programowanie JAVA/PHP/AJAX....ZASTANÓW SIĘ CHŁOPIE CO PISZESZ..Języków nauczysz nawet małpe a programowania i logicznego myślenie tylko ludzie co od tej pracy się urodzili...i przekonanie o tym jest bardzo duże .Jak bardzo duży niedobór programistów w naszym regionie.Szanuj pracę bo tak jak w ATOSIE to nigdzie nie zarobisz.Nawet zagranicą...

Cieciu
@do_cieciu

Oj moja rozkrzyczana młodzieży! Doprawdy w zdumienie wprawia mnie Twoja ignorancja i podstawowy brak zrozumienia pisanego tekstu. Pan adwersarz odpisuje mi tu z wykrzyknikami, że siostra "potrafi 3 języki". Pisze dyrdymały o problemach komunikacyjnych programistów (coś się tak ich uczepił?). Słowem wypowiedzi na poziomie podstawówki. Może Cię zaskoczę ale nie każdy programista to geniusz z autyzmem. Odłóż na trochę smsy i spróbuj poczytać. Cokolwiek, nawet komiksy to będzie postęp. Powodzenia w nauce i proszę Cię "naum" się polskiego przy okazji nauki programowania. Na tym kończę dyskusje z Panem bo nic sensownego jeszcze nie tu nie napisałeś. Pozdrawiam!

Net Developer

Najpierw rozmowa z HR a potem techniczna i językowa. Rozmowa była w czerwcu. Miałem dostać odpowiedź nawet jeśli nie będzie pozytywna i zero odzewu do tej pory.

Pierwsza rozmowa była ogólna na temat doświadczeń, kolejna była techniczna i po angielsku

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
do_ciecu

Zapomniałem dodać.Ona potrafi 3 języki bardzo dobrze.Niemiecki i Hiszpański także.Szanuj chłopie robotę jaką masz ....To dobrze dla Ciebie .Inaczej bym Ci coś innego mówił

do_cieciu

Gdybyś był inteligenty to byś wiedziął że każdy dobry programista jest bardzo słaby komunikacyjnie.Nawet nie doruwnujesz takim ludzią do pięt.Moja siostra bardzo dobrze zna angielski i zarabia 1600 na ręke (była zagranicą parę lat i rozmawia bardzo płynnie po angielskiu) no i co Ty na to? ciesz się że tyle ci płaca bo (usunięte przez administratora) potrafisz za przeproszeniem cieciu...Skoro siedzisz w Atosie.Idź do pierwszej lepszej firmy a zobaczysz ile płacą za tą wiedzę

jj

Cześć, dziś zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną we Wrocławiu na stanowisku TL. Czy ktoś może mi powiedzieć o co pytają na takiej rozmowie? Jakie zarobki, cokolwiek?

dex

Nie abym wam nie raził tam iść ale pamiętacie o jednej kwesti.Każda firma kiedyś padnie i pieniądze się skończą.I powyższy przykład to nie jedyny,który znam z życia.Faktem jest to,że ATOS płaci nawet 3 razy więcej niż inne firmy zajmujące się tą branżą.

Cieciu
@dex

Zazwyczaj unikam takich uwag ale nie wydaje mi się byś mówił w obcym języku kiedy tak słabo idzie Ci pisanie po polsku. Wracając do sedna Twojej wypowiedzi to trochę nie rozumiem bo wychodzi na to, że tylko w firmach innych niż Atos można zdobyć doświadczenie i umiejętności. Dość ryzykowna teza i nie wydaje mi się, żeby dało się ją w jaki kolwiek sposób obronić. Co do zarobków to może "te ludzie" po prostu warci są większych pieniędzy bo nie nadymają się jak balon tylko współpracują ze sobą a to tworzy wartość dodaną ot taka sprawiedliwość. Jeśli chodzi o mnie to jednak póki co będę się trzymał Atosa a jeśli upadnie to jakoś dam sobie radę. Chyba nie będzie potrzeby popełniania samobójstwa. ;)

dex

W Atosie jest pełno ludzi,którzy pracują tylko dlatego bo większej stawki nie dostaną za ich umiejętności gdzie indziej.Nawet 3/4 razy mniej niż ta firma.Nie mają wysokich kwalifikacji .Umią tylko języki obce a ich umiejętności jeśli chodzi o IT są bardzo niskie.Ludzi z mojej uczelni się podostawali tam co kompletnie nic nie potrafią z IT (jeśli chodzi o wyższą informatykę) .Ja pracuje jako programista (umię angielski ) i zarabiam mniejsze pieniądze niż te ludzie.Gdzie tu sprawiedliwość.Pytanie dlaczego nie pójdę do ATOSA? dlatego że jak Atosa nie będzie to wszyscy upadną a ja po latach będe miał nadal wysokie umiejętności gdzie zdobyłem je w innej firmie.Podam wam przykład znany mi z życia.Mój ojciec kiedyś pracował w dużej firmie .Bardzo dobrzi fachowcy zarabiali tam co ludzie którzy nic prawie nie umieli ale gdy firma upadła.Ludzie wyjechali za granicę .A nawet niektórzy z nich popełnili samobójstwo(to nie są brednie).A mój ojciec znalazł bez problemu dobrze płatną pracę.

johny

Atos super firma ale nie w Polsce. Pracowalem i w Bydgoszczy i Atosie holenderskim i francuskim. W Polsce kierownikom zwanym managerem wydaje się ze są władcami i mogę gnebic i nękać ocierajac się o mobbing. W Polsce mananager siedzi tym swoim akwarium i wydaje polecenia. W Polsce będzie Ci dobrze jeśli bedziesz przytakiwal managerów i schowasz swoje racje jednocześnie dając sobą pomiatac. w Atosie w NL i FR inżynier ma szacunek. Zarabia więcej niż manager. Manager jest od pomaganie inżynierom a nie pokazywaniu kto tu rządzi. Tego managerowie w bydgoskim Atos nie rozumieją. Okopali się i trewaja. Trwanie to ich główny cel. Każdy kto temu trwaniu w spokoju zechce zakłócić jest skreślony. to miejsce dla bezideowych ludzi bo jeśli je masz to managerowie cie zniszczą.

Ciemniak

Właśnie przeszedłem rekrutację z wynikiem pozytywnym. Zaproponowano mi pracę mimo, że nie jestem człowiekiem już młodym. Warunki socjalno-płacowe lepsze niż dobre. Nie będę ukrywał, że jestem absolutnie zachwycony wysokim poziomem pani z HR i techników, którzy określali moją przydatność. Pełny profesjonalizm ale jednocześnie atmosfera partnerska i przyjazna. Polecam każdemu, który wie, że potrafi dać coś z siebie a nie tylko siedzi i narzeka. Na lokalnym rynku Bydgoszczy i Torunia to niekwestionowany lider.

Borys

Witajcie, czy możecie powiedzieć coś więcej o zarobkach specjalistów? Wiem ,ze to kwestia negocjacji i tajemnica jednak nikt przeciez nie wie kto do końca wypowiada się na tym forum a mam rozmowę i nie chcialbym przestrzelić. Application Engineer

bleh
@Borys

Borys tutaj wszystko zależy od Twoich umiejętności technicznych jak i tego jak "HRowo" wypadniesz. Widełki to od 2500 do 7500 ostatnia kwoto to już Architekci i naprawdę mocni zawodnicy.

Borys
@bleh

Ojej ale rozstrzał. SQL, Sharepoint, OCS. Dzięki za odpowiedź

dll

ktoś inny użył tego samego nicka :) PS. Ja nadal pracuje w Atosie :)

sol

PS. Albo wiecej osob uzywa nicka dll albo dll ma rozdwojenie jazni ;)

sol

dll, piszac rodzinna firma nie mialam na mysli atosa tylko Twojego obecnego pracodawce, ktorego tak wychwalasz :) jedno jest pewne: nie kazdy nadaje sie do korpo-wyscigu i nie kazdy odnajdzie sie w malej firmie.

dll

dlaczego uważasz że traktuje atos jako "firmę rodzinną"? Pracowałem poprzednio w małej firmie 100 osobowej którą można nazwać "rodzinną". Dla mnie Atos jest nnnie porównywalnie lepszym pracodawcą. No ale ktoś może mieć całkowicie inne doświadczenie. Widocznie w każdej firmie można trafić na super stanowisko albo i nie. PS. nie polskiego nie używam :))

sol

kurde wchodzę poczytać o doświadczeniach ludzi w Atosie a tu niejaki dll pisze mi o swojej firmie rodzinnej :) Dla dużych korporacji nie jest ważne tylko doświadczenie zawodowe. Często soft skille odgrywają kluczową rolę, bo człowieka z zestawem porządanych umiejętności łatwiej wyszkolić. Inaczej jest w małych firmach, gdzie nie ma budżetu (i czasu) na kilkutygodniowe szkolenia. I to właśnie różni dll Twojego pracodawcę od korpo (czy to Atos czy to inny kundel). PS. z jakimi językami pracujesz? Mam nadzieję, że polskiego nie używasz ;))

dll

ja puki co nie miałem przyjemności spotkać nikogo po zmywaku...

dll

nie wiem czemu wszyscy się tak podniecają tą firmą, czytając powyższe odpowiedzi żal mi co niektórych. atos to nie szczyt marzeń dla tłumów.... w atosie nie pracuję i nie mam zamiaru, nie wysłałbym tam nawet swojego CV, ale pomimo że pracuję w biurze, też praca z językami, bo produkty wysyłane są poza kraj, ale do nas do biura nie przyjęliby osoby bez żadnego doświadczenia w pracy biurowej, osoby która w CV jako dotychczasową pracę podaje tylko pracę w mcdonaldzie, myciu garnków w Anglii itp. ludzie ogarnijcie się, jest 21 wiek, co wy robiliście zamiast iść na studia, kształcić się, zdobywać ambitniejsze doświadczenia zawodowe ??? jasne żadna praca nie hańbi, co nie znaczy że jakakolwiek inna firma zatrudnia dwo swoich biur niewykwalifikowanych pracowników. Koniec

@hmmm - jakieś kompleksy leczysz? :) Rozumiem, że mógłbyś się wypowiedzieć na temat jakości czyjejś pracy, ale oceniać kogoś po tym gdzie wcześniej pracował? A przepraszam bardzo sam kim jesteś? I gdzie wcześniej pracowałeś? Rozumiem że ekspertem w IT byłeś zanim zacząłeś gdziekolwiek pracować? W Twojej rodzinie też nikt "nie zbrukał się" pracą w sklepie, opiece czy knajpie? Weź wyluzuj.

Zostaw merytoryczną opinię o Atos IT Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Atos IT Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atos IT Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atos IT Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 8 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atos IT Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atos IT Services Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atos IT Services Sp. z o.o.