Opinie o Atos IT Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Atos IT Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Atos IT Services Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atos IT Services Sp. z o.o. w Warszawa

hmm

"Tutaj raczej spotkasz ludzi wyluzowanych ale mega inteligentnych i nietuzinkowych" ....taaaak, zwłaszcza wśród tych z językami, SD itp., pracownicy mcdonalda, sklepików z odzieżą, pracownicy infolinii zatrudniającej panie do opieki nad starymi Niemkami. No fakt bardzo nietuzinkowe stanowiska pracy mieli wcześniej obecni pracowni atosa. Znajdź tam osobę która była wcześniej, przed atosem, zatrudniona chociażby jako zwykły pracownik biurowy..Powodzenia...

@hmm

po Twojej wypowiedzi od razu można swtierdzić że w Atosie nie pracowałeś i Twoja opinia nic nie jest warta.

woda saguaro :)
@hmm

predzej przyjma osobe po zmywaku z uk niz osobe ktora prawi takie teksty :), naszczescie HR zna sie na ludziach dlatego jest taka spoko atmosfera narazie :) firma mloda duzo sie moze zmienic, narazie spotkalem na swojej drodze same fajne kumate i pracowite osoby pzd

wojtas

pracownik> święta prawda, jak na korpo to Atos ma się daleko w kontekście atmosfery. Tutaj raczej spotkasz ludzi wyluzowanych ale mega inteligentnych i nietuzinkowych, a przede wszystkich skorych do pomocy

Uważam, że to świetna opcja dla ludzi dopiero rozwijających się w branży IT. Zarobki są naprawdę w porządku, w sam raz na start. Do tego multisport, benefit i prywatna opieka medyczna (zwrot 70% w przypadku dentysty). Co najfajniejsze - firma daje możliwości rozwoju, które da się później udokumentować i wpleść w swoje CV, mam tu na myśli szkolenia z możliwością uzyskania certyfikatu. W razie wyminięcia się z powołaniem :D zawsze jest możliwość zmiany działu i nikt nikogo kurczowo nie trzyma. Cele są mierzalne i gdy starasz się wystarczająco mocno istnieje łatwa droga do awansu. Oczywiście zdarzają się drobne nieprzyjemności, nieporozumienia bardzo sporadycznie stres, jak w każdym korpo, nie mniej jednak jak dotąd to mój najlepszy pracodawca. Atmosfera pracy jest dla mnie bardzo ważna, a tutaj panuje taka jakiej nie znalazłam u żadnego innego. Dla świeżaków - świetna opcja. Ludzi, którzy twierdzą że to biedronka IT i rozumiem i nie rozumiem po części. A nie rozumiem dlatego, gdyż uważam, że jeżeli czyjeś kwalifikacje pozwalają na pracowanie w bardziej zaawansowanym środowisku i zarabianie większych pieniędzy to to, co się powinno robić to spakować manatki i brać inną pracę - rynek jest pełen zapotrzebowania na dobrych specjalistów, zamiast siedzieć na tyłku i narzekać. :) Pozdro!

niem

jest taki niedobór pracowników językowych, ze na 100% cię przyjmą. Wszystkich przyjmują

???????
@niem

:)aż taki niedobór? Ale tak na serio to po jakim czasie się odzywają? Jak wyglądają dalsze etapy (pierwsza linia wsparcia) ? Trzeba mocno ogarniać zagadnienia techniczne?

Net Developer

Najpierw rozmowa z HR a potem techniczna i językowa. Rozmowa była w czerwcu. Miałem dostać odpowiedź nawet jeśli nie będzie pozytywna i zero odzewu do tej pory.

Pierwsza rozmowa była ogólna na temat doświadczeń, kolejna była techniczna i po angielsku

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
do kari87

nie wiem kto pisze te opinie, cały czas był i jest allianz. Socjal..hmm, czyżby mowa o czwartkowych jabłkach?....

Jacek
@do kari87

Potwierdzam, Allianz!!! Nie ma zadnego medicover czy innego tworu!

@do kari87

Allianz!!! też nie mam pojęcia z kąd ktoś bierze medicover

???????
@dll

Mam pytanie związane z procesem rekrutacji. Ponad tydzień temu odbyłam rozmowę techniczną w j. niem. przez telefon. Od tamtego czasu nie mam żadnej informacji co dalej. Wie ktoś może ile czeka się na odpowiedź i czy jeżeli byłaby negatywna to już bym o tym wiedziała? Z góry thx.

onio
@???????

w moim przypadku czekałem 1,5 tygodnia, także spokojnie zazwyczaj oddzwaniają do dwóch tygodni. Jeśli Ci zależy, a wcale się nie dziwię, to spróbuj się odezwać sam po dwóch tygodniach. A jest tylko jedna rozmowa, podczas której masz do ogarnięcia kilka zadań, nie ma kolejnego etapu.

kari87

stabilna firma, utrzymuje się wysoko na rynku, a w zamian oferuje wiele swoim pracownikom; karta benefit, socjal, medicover był do niedawna, więc opieka jest plus szereg szkoleń na które możesz podbić wedle uznania. Wiadome, że wszystkim nie dogodzisz i każdy znajdzie jakieś ale, choć wg mnie Atos wciąż zasługuje na uwagę wśród poszukujących dobrego stanowiska jak i klientów

xyz

Co do premii, nieprawdą jest to, c ktoś pisał, że nie można mieć 10%,(2 razy po 5% rocznych dochodów), można, miałem. A raz miałem trochę mniej, ale też to nie było 2%, a 4%. W porównaniu do innych firm (np. warszawskich), które osobom o podobnych kwlifikacjach i na podobnym stanowisku jak moje daj premii 550 brutto, więc kilka razy mniej niżz moja. Ogólnie, mam często dosyć Atosa, ale na premie czy warunki nie narzekam. Podwyżki (niewielkie) też są co roku. Oczywiście zarabianie mniej niż 400 brutto nie zdowala mnie, ale plus dodatki wyżej wspomniane premie plus benefity powoduje, że wcale nie jest to tak mało. Jak na polskie warunki.

hm

i tak ni ewiadmomo z tego forum na co czy tez na ile liczyc mozna w atosie

cwaniak
@hm

idz na rozmowe i sie dowiesz :), nie nawidze ludzi ktorzy non stop pytaja jak sie robi u danego pracodawcy,kazdy jest inny i kazdy dostanie inne warunki, na (usunięte przez administratora) masz sie podniecac ze na danym stanowisku jest 5 netto jak ty pojdziesz i dostaniesz polowe :) ludzi chodzcie na rozmowy a nie przegladacie fora, dla ludzi ktorzy nigdy nie pracowali w korpo to abstrakcja czytanie takiego forum bo jakbyscie zaczeli prace to polowa z was by sie najebala z zachwutu , pozdrawiam i (usunięte przez administratora) wam w (usunięte przez administratora)

HMM
@cwaniak

rozumiem za zamiatasz ulice przed biurowcem

vigor

To już nie rozumiem. Pakiet medyczny to LuxMed, Medicover czy Allianz? bo udzieliliście wszystkich 3 odpowiedzi. A poza tym jak to jest z kartami podarunkowymi jak pyta lola? Konkretnej firmy?

Piksel
@vigor

Allianz! Był pakiet stomatologiczny do konca stycznia ale Allianz zabrał. Ty masz opieke wliczoną a jak chcesz np. zone dorzucic do musisz doplacic 200zł

kkk

zgadzam się z kaska01 - Atos jako pracodawca na polskim rynku wypada bardzo dobrze. Gdy porównuje się Atosa z innym organizacjami zachodnimi to już inna kwestia. Druga kwestia Atos to około 3 000 osób czy trudno w takiej organizacji o 50 czy 100 osób bardzo niezadowolonych? odpowiedź raczej jest oczywista ...

kaska01

To, że Atos zdobył kolejne wyróżnienie w kategorii najlepszy pracodawca oznacza, że uznanie wśród klientów rośnie z dnia na dzień, a co do warunków to są bardzo komfortowe w porównaniu do tego co oferuje reszta pracodawców na rynku

Jak to jest ze Atos jest pracodawca roku i ma taka dobra opinie a tutaj tyle niezadowolonych i rozzalonych osób???Pozdro!

jack

czy jest tam praca dla programistów (java ee)?

pytanko

@sql a co koleżanka robi w Atosie ? w takich dużych przedsiębiorstwa to są różne stanowiska... nie sądzę, że została zatrudniona jako specjalista od wirtualizacji czy menadżer zespołu, prawda?

sql

przecież tam przyjmują byle kogo tylko trzeba znać odpowiedni język, kumpela zrobiła podstawowy cisco, zna pc na poziomie 8 latka i ją przyjęli bo pracowała w UK więc z angielskim nie ma problemu, za takich "specjalistów" dziękujemy :)

lola

A co to sa za karty podarunkowe?

flor

nie jest w całości opłacany przez pracodawcę, miesięcznie w pakiecie dla pracownika (czyli pakiet 1 osobowy) ok. 10 zł z pensji pracownika, czyli wiadomo że w pakiecie rodzinnym odpowiednio więcej. poza tym po zmianach ten pakiet jest już antyatrakcyjny. Czemu wypowiadają się tak mało zaorientowane osoby które dopiero co zaczęły pracę w atosie i podniecają się wszystkim. DLL zajrzyj na swój kwitek od wynagrodzeń, zobacz za co płaci atos, za co ty, a potem się na forum udzielaj

@flor

czesc flor, widziałem swój pasek płacowy i nie widziałem na niej kwoty ok. 10zł o której wspominasz... Pod jaką pozycją widnieje wspomniana przez Ciebie kwota? Nie mam zamiaru się tu podniecać tylko odpowiedzieć na pytania które tu padają.

mik
@dll

Atos opłaca pakiet medyczny za pracownika. To co widzisz na pasku płacowym to podatek dla państwa, który w Polsce płaci się od tego typu benefitów.

@mik

tak jest z każdym benefitem w każdej firmie. I trzeba czepiać się państwa a nie firm. Swoją drogą Atos troszkę nas załatwił z stomatologiem :/

lola

Calkowicie oplaacony przez pracodawce?

ddl
@lola

tak w całości opłacany przez pracodawce, można sobie dokupić pakiet dla rodziny itp.

nowy

zredukowali bo alianz był stratny, proste

mamba

MEDICOVER?? dobre..wszyscy są w allianz i właśnie zredukowali pakiet stomatologiczny

Zostaw merytoryczną opinię o Atos IT Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Atos IT Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atos IT Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atos IT Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 8 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atos IT Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atos IT Services Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atos IT Services Sp. z o.o.