Opinie o Atos IT Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Atos IT Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Atos IT Services Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atos IT Services Sp. z o.o. w Warszawa

sebek

odnośnie awansu masz pewniaka po 6 miesiącach, a opieka medyczna to Medicover. Warto się angażować i dawać z siebie siódme poty bo firma jest tego warta

lola

A jaka jest nazwa abonamentu?

@lola

nie pamiętam ;) wiem że dużą zaletą jest pełna stomatologia w pakiecie podstawowym...

lola

Mam pytanie o opiekę medyczną - Lux Med, Medicover, czy coś jeszcze innego?

@lola

opieka medyczna - Allianz

Roby

do dll - no właśnie pracujesz tu od niedawna.... więc jeszcze wszystko cie zachwyca. Zwykła firma, przeciętne zarobki, nie ma szansy na wybicie się, najlepiej siedzieć cicho i robiś swoje, bo inaczej masz nieciekawie dll --- nIECH cię nie dziwią negatywne opinie, bo atos to nie cukierek którym wszyscy się tylko zachwycają, szara rzeczywistość

@Roby

no tak, z tego co się słyszy to w każdej korpo cieżko o jaką kolwiek powyżkę/awans. Ile wywalczysz na początku tyle będziesz miał.

Net Developer

Najpierw rozmowa z HR a potem techniczna i językowa. Rozmowa była w czerwcu. Miałem dostać odpowiedź nawet jeśli nie będzie pozytywna i zero odzewu do tej pory.

Pierwsza rozmowa była ogólna na temat doświadczeń, kolejna była techniczna i po angielsku

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
zainteresowany

a mógłby ktoś napisać parę słów na temat koordynatorów sprzedaży? Mniej więcej jakie są zarobki, czy jest to bardzo stresujące stanowisko, czy często wypadają nadgodziny itp.? Z góry dzięki :)

ss

OCA,MCSA: SQL Server , cisco na poziomie ccna + rozmowaz 2013 proponowali 3,5 netto

asasa

@dll Jak wysoka była to premia? Czy było to pełne 10% z twoich rocznych przychodów ? To, że np: poprzedni pracodawca płacił Ci 1000zł, a Atos dał dwa razy więcej, nie znaczy że zarabiasz dobrze, powinieneś mieć ambicje na 3x tyle co płaci Atos.

@asasa

Na premię się nie załapałem bo aby ją dostać trzeba przepracować przynajmniej 6 miesięcy więc byłem jeszcze za świeży :) 3x więcej niż płaci Atos = zachodnia pensja. Sorki ale za 1k to chyba nikt nie pracuje...

dll

1. w tym roku była premia 2. jest dopłata do wakacji dla osób poniżej określonego dochodu 3. z tym się nie orientuje bo nie mam dzieci ;) na pewno było spotkanie z mikołajem :P btw. dziwią mnie te wszystkie negatywne opinie o Atosie. Pracuje tu od niedawana i jak do tą nie znalazłem żadnego powodu do narzekania. Wypłata dwa razy większa niż u mojego poprzedniego pracodawcy.

aniufa

Hej, mam pytanie odnośnie benefitów. Wiem, że temat wałkowany kilka razy: - premie na święta? - premie na wakacje? - jakieś benefity dla matek, ojców?

gość

Jak Firma ma takie potrzeby z językiem francuskim to ciekawe czemu nie zrobi autmatycznego HR - z jednej strony skaner certyfikatu - C1/C2 i angielski B2 wchodzisz wsuwasz paiery,przechodzisz przez bramek i odbieras zumowe :) w sumie powinni sie zastanowic, kolegia zamkneli,certyfikaty robi coraz mniej osób a i uczy się francuksiego jeszcze mniej...

vbnvbn

@Andrzej, SEKTA to genialne określenie dla Atosa. Wyjąłeś mi to z ust. Wszakże, największą godnością jest tu bycie "PRAWDZIWYM ATOSOWCEM", no ale trzeba zasłużyć... Trzeba pokornie wykonywać swoją pracę, kiedy szefostwo sobie zażyczy, także w bezpłatnych nadgodzinach, mieć zamkniętą gębę i każde polecenie wykonywać bez gadania, pracować dla firmy, a nie broń boże dla własnych korzyści, dać się upokarzać, a za każdego kopa w tyłek odpowiedzieć: "Dziękuję i proszę o jeszcze!". A kto wie, może w międzyczasie urodzą Ci się jakieś "ATOSIKI"...

spaw

Widzę nie macie tu dużych zarobków.Ja pracuję jako spawacz w średniej firmie i mam lekko ponad 3 na ręke za normalne godziny(168H) w BDG!!!.Warto było się uczyć? hahah.Fakt ludzi niema do tej pracy.Z odrobiną nadgodzin starsi pracownicy mają ponad 6 netto.

nowy
@spaw

masz racje, dziś studia praktycznie niewiele dają, tak naprawdę patrzy się na umiejętności, można być dobry programistą, grafikiem czy administratorem bez żadnych politechnik czy uniwerków. Pokażesz przyszłemu pracodawcy co umiesz, swoje projekty to nawet nie będzie pytać o twoje dyplomy.

xzcs
@spaw

MAsz racje dobry spawacz zarobi podobne jak dobry pracownik it. Uczyc się tyle nie musi , a jak ktoś powie ze zdrobie ze zdrowie straci lub jakiś wypadek mus ie może stać to odpowiem zdrowie może stacic każdy, noge zlamac można spadając z krzesła.

Hey, odwiedza to forum ktoś ze specjalistów? Ciekaw jestem jakwygląda to na stanowiskach typu network czy support. Opinie tutaj są rozbieżne.

trochę to sektę przypomina, taka bydgoska hare krisha. Przed dostaniem się do atosa wszystko wydaje się piękne, bajkowe, kolorowe a po dostaniu się tam szybko pryska ta "mydlana bańka". Podwyżki nie są dla wszystkich, przynajmniej na "językowych" stanowiskach takowych nie ma, ciężko nawet jest przenieść się do innego działu. Firma dobra na start, nic ambitnego

aga

Pracuję dwa lata W Atosie, i zastanawiam sie nad odejściem, nie ma mowy o podwyżce, niezależnie od wyników, premia poniżej zapisów w umowie bo mało zysku, brak ścieżki rozwoju i możliwości awansu, ze szkoleniami wbrew pozorom też kiepsko, generalnie firma woli zatrudniać nowych ludzi niż awansować pracowników. Dużo dobrych ludzi odchodzi, także wielu ze stanowisk kierowniczych. W powszechnej opinii mówi się,że aby awansować w Atosie trzeba sie zwolnić, popracować w innej firmie i potem wrócić do Atosa na wyższe stanowisko. Są też plusy: mila atmosfera, fajni ludzie, ciekawa praca z całym światem, godz pracy są przestrzegane, w razie choroby, zwolnienia nie ma żadnego problemu

hjh

@ddl: A słyszałeś przysłowie, że jak ktoś jest od wszystkiego to ... ? @Piotr: teoretycznie 10% od rocznej podstawy płatne dwa razy w roku po 5% Praktycznie z tych 10% zwykle jest 1/5 lub mniej (czyli 2%). Dlaczego? bo kryzys, bo pies zdechł prezesowi, bo srmato...

@hjh

Może głupie to pytanie ale zadam, poniewaz nie wiem czy dobrze zrozumiałem- 10% od rocznej podstawy płatne dwa razy w roku po 5%, czyli zarabiając miesięcznie 4tys netto razy 12 miesiećy= 48000 netto, od tego 10% to 4800, czyli dostać można premię w wysokości 2400 (czyli te 5%). Tak?

ujibh
@Piotr

Już pisałem że teoretycznie 10% płatne w dwóch ratach po 5%, czyli dwa razy w roku teoretycznie powinieneś dostać te 2400, czyli razem w ciągu roku 4800. Ale w praktyce się nie zdarza aby była wypłacana pełna premia, zawsze znajdą sposób, aby wypłacić tylko jej ułamek, a bo niby firmie źle się wiedzie... @aga- tak niestety jest to prawda w Atos nigdy nie dostaniesz podwyżki ani nie awnsujesz, nie ma czegoś takiego jak ścieżka kariery. Jedyna droga to ta jaką opisałaś.

@ujibh

Dzięki@ czyli tak jak w mojej obecnej firmie. Pracodawca na rozmowie opowiada bujdy a potem wielki zawód.

ddl

mam doswiadczenie w it, zajmuje sie w sumie wszytkim po trochy sieci sprzet bazy danych co mnie denerwuje wole sie skupin na jednym,np bazami danych,jakie sa mozliwosci finansowe w atosie????

Jakie są widełki premiowe? Liczy się procent os podstawy?

maryjan77

Pracuję w Atosie 4 lata, moim zdaniem jest ok :) plusy w stosunku do poprzedniego pracodawcy: - możliwość pracy z domu - płatne nadgodziny - płatne dyżury - premia raz na pół roku - szansa na podwyżkę jak zostaniesz zauważony - stawki na start atrakcyjne jak na Bydgoszcz minusy: - praca na tzw open space - odpływ świetnych inżynierów, brak prób ich zatrzymania - brak systemu motywacyjnego/rozwoju

Jose

Witajcie. Czy na stanowisku application engineer dostane 6,5 netto?

mik
@Jose

Zależy co potrafisz

Zostaw merytoryczną opinię o Atos IT Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Atos IT Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atos IT Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atos IT Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 8 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atos IT Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atos IT Services Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atos IT Services Sp. z o.o.