Opinie o Atos IT Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Atos IT Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Atos IT Services Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atos IT Services Sp. z o.o. w Warszawa

longmanka

miesiąc temu miałam rozmowę z inżynierem, tydzień temu byłam na rozmowie w siedzibie firmy, póki co zero feedbacku. Aplikowałam przez stronę, przed i kilka dni po rozmowie miałam status aplikacji 'submitted', teraz mam 'withdrawn', orientuje się ktoś jak to odbierać?

Kropka

Szkoda,że nie dają znać po rozmowie kwalifikacyjnej...byłam na rozmowie i obiecano mi,że HR oddwoni, niezależnie od wyniku...jakoś odpowiedzi do tej pory nie otrzymałam.

do_ KOMORNIK

Cooo? nie mów, że ktoś z Atosa przenosi się do Pesy? chyba sobie żarty robisz.Przecież tam śmieszne pieniądze płacą....To może ludzie co nic nie potrafią

school

Prawda jest taka że dobry informatyk nie pójdzie pracować za poniżej 8 tysięcy netto.Sam studiowałem informatykę.Byli tacy lenie, że szok.Tylko ci co naprawdę się znali pracują dziś jako programiści i zarabiają krocie .Wszyscy ci lenie poszli na inne specjalizacje i mają pretensje do świata.Ja mam 6 tysięcy na ręke w BDG podstawowej pensji ale jak doliczę wszystkie dodatki to wychodzę powyżej 10 tysięcy netto.I sam jestem trochę leniem bo gdybym był naprawdę dobry to był zarabiał jeszcze lepiej.

on
@school

zapamietaj jedno tylko ludzie samotni i pusci pisza ile zarabiaja ile maja z dodatkami a naprawde sa samotnikami z ktorymi nikt nie chce gadac

Net Developer

Najpierw rozmowa z HR a potem techniczna i językowa. Rozmowa była w czerwcu. Miałem dostać odpowiedź nawet jeśli nie będzie pozytywna i zero odzewu do tej pory.

Pierwsza rozmowa była ogólna na temat doświadczeń, kolejna była techniczna i po angielsku

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
gosc

Powroce do pytania czemu przez agencje latwiej? Agencje wiedza lepiej kogo potrzebuje Firma?pozdro

hm

widziałe ogłoszenie na 1 linie, i suma jaka byla podana to 3800 bruto

ahmed

viva la france

gosc

Pewnie chodiz o brutto - ok 2100 netto..... / podzielic netto przez 4.15 ( dzisiejszy sredni kurs euro ) daje to cale 506 euro / w porownaniu do tzw RMI/RSA we Francji 470 ( zasilek dla osob ktore nigdy nie skalaly sie praca albo sa na tyle tempe ze po wygasnieciu zasilku dla bezrobotnych ich nikt nie chce ) to rzeczywiscie placa krocie i jeszcze jak wybrzydzaja....

doremi

Hey, jaka jest roznica miedzy 1st line supposupport engineer i support analyst? Sa jakies roznice w job description?

@doremi

CO prawda sma pytam o te Firme ale - wydaje mi się że 1 ls to miejsce do któego są kierowane zapytania i problemy Klientow ( z tego co tu rozczytałem pracuja jezykowcy ktoryz maja pojecie o it ) a analyst to chyba wyzszy poziom gdzie anlizowany jest rodzaj bledow,ich natezenie i dotychczaowy i planowany sposob roziwaznai )

Ponownie pytanie czemu przez agencje szybciej?Z góry dziękuję

Ponownie pytanie czemu przez agencje szybciej?Z góry dziękuję

gosc

Ponowie pytanie czemu przez agencje szybciej?

bru_bru

Mam pytanie do tutaj obecnych. Niedawno dostałem propozycje pracy w Atosie jako PMO Junior Specialist.Pragnę nadmienic, ze poza dobrą znajomością języka angielskiego nie posiadam szkoleń,kursów i wielkiej wiedzy z zakresu branży IT. Czy ktos może mi powiedzieć na czym będzie polegać moja praca? Jakie są warunki umowy o pracę? PROSZĘ O POMOC.dziękuję.

gh

mam obecnie kolo 2,500 netto jako wdrozeniowiec, wiec wiadomo trzeba sie zajmowac wieloma rzeczami, sieci,bazy.sprzet,taki typowy helpdesk i instalacja,chcialbym zminic prace,ale co jak dostane mniej w atosie niz teraz mam

DO dokładnie

heldesk: najwyżej 3000 brutto

dokładnie

Właśnie skąd takie rozbieżności jeśli chodiz o helpdesk? Które języki są rzeczywiście dobreze ( irealnie według możliwości) płatne.Dzięki Było tu już poza tym - jak to jest że można znać te języki na sprawdzonym poziomi,ogarniać technikę,nie być wyniosłym gburem a mimo to się nie dostać?

@dokładnie

Mam pytanie: Niedawno dostałem propozycje pracy w Atosie jako PMO Junior Specialist.Pragnę nadmienic, ze poza dobrą znajomością języka angielskiego i ukończonych studiów, nie posiadam szkoleń,kursów i wielkiej wiedzy z zakresu branży IT. Czy ktos może mi powiedzieć na czym będzie polegać moja praca? Jakie są warunki umowy o pracę?Jak wygląda praca w Atosie?Czy mam jakieś perspektywy rozwoju, podwyżki, szkoleń itp?Jesli tak to w jakiej dziedzinie? PROSZĘ O POMOC.dziękuję.

I
@bru_bru

PMO to jednostka mająca na celu wspieranie zarządzania projektami w organizacji.IT nie musisz znac, nauczysz sie serwisu. Na tym stanowisku max 2 lata, pozniej się nudzi.Głównie robota papierkową, robienie minutek ze spotkań, raportów, prezentacji, powiedzą ci wszystko co i jak. Podwyzke konkretna mozesz dostać jak pojdziesz dalej ściezka Project Managera. Tak to tylko podwyzki inflacyjne.Szkolenia są:itil/prince2 + wewnetrzne miekkie.Jak ci sie nie spodoba mozesz uderzać do innych działów w rekrutacji wewnetrznej.

@I

Dziękuję serdecznie za odpowiedz.Czy wie Pan może coś więcej na temat warunków umowy o pracę? tj. godzin i dni pracy oraz podpisywania tzw."lojalki", którą to podobno podpisuje się na 3 lata?dostałem tzw. list intencyjny ale mało tam szczegółów dotyczących warunków umowy. Z góry dziękuję za okazaną pomoc.

@bru_bru

A czemu nie wydaja sie byc zainteresowani tymi ktorzy te szkolenia+jezyki maja?

lopez
@dokładnie

nie wiem skąd macie te informacje, ale 3000 zł to stawka początkowa, przy znajomości jednego języka, jeżeli po roku pracy wciąż zarabiasz 3000, to najwidoczniej jesteś leniem i nic więcej się Tobie nie należy

on
@lopez

3k brutto czy netto?

muiar

Jamcito - 2015-03-17 12:41:53 Chociaż helpdesk napędza całą firmę to są to najgorzej opłacane stanowiska. Musisz znać 2 języki, być kreatywnym, dyspozycyjny, bo praca często na zmiany i zarabiasz średnio 3000 brutto. Podwyżki śmiech na sali 100 zł brutto. Fatalne warunki pracy. Ogromny open space, sztuczne światło, klimatyzacja zamiast świeżego powietrza, hałas i stres. Właśnie składam wypowiedzenie. Potwierdzam to co mówi jamcito: heldesk: max. 3000 brutto.

HMM

w sumie widze ze co opnia to inna wiec albo kazdy ma inaczej,albo sami sciemniacze

gosc

do kisio- dzieki - brzmi optymistycznie.Serio tak brak frankofonów ( nie chodzi tylko o A. ale ogólnie- kiedyś każdy odradzał wchodzenie w ten język a jak jest w rzeczywistości - dodam że mój nie jest goły bo mam studia które nie czynią mnie specialise ale raczej polyavalant ale raczej biznesowo niż it chociaż to też opanowuje w normalnych sytuacjach)? Pozdrowienia

kisio

z francuskim sprobuj raczej 4500 brutto :-)na poczatak. ciezko o francuskich lingwistow.

Zostaw merytoryczną opinię o Atos IT Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Atos IT Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atos IT Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atos IT Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 8 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atos IT Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atos IT Services Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atos IT Services Sp. z o.o.