Opinie o Atos IT Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Atos IT Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Atos IT Services Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atos IT Services Sp. z o.o. w Warszawa

Piecus

Dzis mija 2 tygodnie , ^^ Obiecywali że się odezwą a jak się nie odezwą to ja mam dzwonić , sam nie wiem :) KTos startowałna IT junior specialist cloud computing ? :)

werys
@Piecus

Piecus, a możesz zdradzić pytania na rozmowie i ewentualnie stawkę którą sobie zażyczyłeś ? pozdrawiam

@werys

Audyt angielski z empik school przez telefon potem rozmowa z technikiem o sieciach i wirtualizacji + doswiadczenie na koniec rozmowa z HR dość obszerna o twoim doświadczeniu . Ja chciałem 5 tyśna na rękę ze względu na relokacje :)

werys
@Piecus

Dzięki, w takim razie 3mam kciuki. Swoją drogą taki zwykły specjalista z kilkoma latami doświadczenia jest tam pewnie w stanie wyciągnąć koło 6-8 netto....

@werys

Mam doświadczenie 2 lata , technika informatyka , certyfikaty , studiuję i aktualnie pracuje w Amerykańskiej korporacji :) Musi mi się oplacac isc do Atosa :) Pozatym nie mam noza na gardle mnie znalazla agencja i zarekomendowala do atosa :)

longmanka

no więc dobre i to, oby się udało :)

zdzich

hej,dzwoniłem i się dodzwoniłem :) mam jeszcze czekać ;)

longmanka

- odpowiedź powinna być do 'zdzich' nie do mnie :D też myślę, że warto dzwonić

Net Developer

Najpierw rozmowa z HR a potem techniczna i językowa. Rozmowa była w czerwcu. Miałem dostać odpowiedź nawet jeśli nie będzie pozytywna i zero odzewu do tej pory.

Pierwsza rozmowa była ogólna na temat doświadczeń, kolejna była techniczna i po angielsku

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
longmanka

to trochę dziwne, że nikt nie odbiera i w ogóle zero odzewu.

@longmanka

To dzwoń nadal. Masz prawo wiedzieć co jest grane. Może na ich stronie znajdziesz jakiś inny nr do hr...

zdzich

Dzwoniłem, pisałem..telefonu nikt nie odbiera, a na maila nie otrzymałem odpowiedzi :) wniosek nasuwa się sam :)

longmanka

no ja to samo, tyle że minął dopiero tydzień. Dzwoń!

zdzich

Pierwszą rozmowę telefoniczną przeszedłem, później miałem rozmowę w cztery oczy w siedzibie. I tak mija dwa tygodnie, ani odzewu mailowego ani telefonicznego :) smutne trochę, mogliby chociaż dac znać,że ''nie''i tyle.

longmanka

To może warto zadzwonić i się dowiedzieć jednak :D Czy ja wiem, czy na drugi dzień.. koleżanka też czekała ponad tydzień, a decyzja była pozytywna więc różnie to bywa.

*?*

Z tego co wiem to mailowo dają znać o odmowie po pierwszej rozmowie, jeżeli jest taka sytuacja. Patrzę w telefon jak sroka w gnat ;p Skoro ktoś im pasuje to chyba dają znać na drugi dzień???

zdzich

kurde, to do mnie na bank się już nie odezwią :D miałem rozmowę 2 tygodnie temu ;)!

longmanka

brak odzewu po tak krótkim czasie nie oznacza od razu decyzji negatywnej. Atos odzywa się zazwyczaj po tygodniu, dwóch, tak też mi powiedzieli ludzie z HRu. Myślę, że z negatywną decyzją wysyłają meila, a nie dzwonią, więc spokojnie. Ja poczekam do końca tygodnia i zamierzam zadzwonić. A przez co aplikowałeś?

@longmanka

Przez pośrednictwo. W ciągu tygodnia odbyły się wie rozmowy, więc całkiem szybko. No a teraz czekam i nabieram wątpliwości, chociaż sama rozmowa przebiegła ok, bez większych problemów. No nie wiem co o tym myśleć :/

pozer

Podejrzewam,że niestety tak. U mnie było tak samo.Odezwiemy się,niezaleznie od decyzji -powiedziała sympatyczna pani. iii nie zadzwonili nigdy :)

*?*

Mam podobną sytuację. Też byłem na rozmowie 2 dni temu. Czas na odpowiedź ok. tygodnia. Znajomy dostał decyzję pozytywną na drugi dzień. Więc zastanawiam się czy brak kontaktu ze mną oznacza negatywną decyzję. Ma ktoś podobne doświadczenia?

longmanka

no mówili że około tygodnia, ale wiadomo jak jest :) jak się do końca tygodnia nie odezwą to zadzwonię. Ale tak teraz tkwiąc w niepewności chciałam się tylko zorientować jak odbierać ten status 'withdrawn'

abc

A do kiedy mieli Ci dać znać? Jeśli termin już upłynął zadzwoń, po co tkwić w niepewności :)

longmanka

nie, miałam rozmowę w Bydgoszczy. Nie chcę właśnie wyjść na desperatkę, jutro minie dokładnie tydzień. I chyba po prostu cykam się usłyszeć odmowę

abc

A miałaś rozmowę we Wrocławiu? Może warto zadzwonić do kadr?

longmanka

miesiąc temu miałam rozmowę z inżynierem, tydzień temu byłam na rozmowie w siedzibie firmy, póki co zero feedbacku. Aplikowałam przez stronę, przed i kilka dni po rozmowie miałam status aplikacji 'submitted', teraz mam 'withdrawn', orientuje się ktoś jak to odbierać?

Kropka

Szkoda,że nie dają znać po rozmowie kwalifikacyjnej...byłam na rozmowie i obiecano mi,że HR oddwoni, niezależnie od wyniku...jakoś odpowiedzi do tej pory nie otrzymałam.

Zostaw merytoryczną opinię o Atos IT Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Atos IT Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atos IT Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atos IT Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 6 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atos IT Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atos IT Services Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atos IT Services Sp. z o.o.