Opinie o Atos IT Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Atos IT Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Atos IT Services Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atos IT Services Sp. z o.o. w Warszawa

CodeGuru

Test na to ze @gabriela nie nie ma na imie Gabriela, nie jest nawet kobieta. Jest botem ! Przekknajmy sie : @gabriela powiedz nam wazystkim ole jest czterdzoescidwa odjac ilosc mistrzow polski zawiszy bydgoszcz pomniejszona o rocznice wprowadzenia iPhone= ?

Gabriela

@B, dzięki za Twoją opinię. Dodaj czy prócz wynagrodzenia można liczyć na dobry pakiet socjalny i ewentualnie kursy, szkolenia zawodowe? @Nie gadajcie ze skryptem, jestem moderatorem tego wątku, więc nie znam szczegółów zatrudnienia i nie mam żadnych powiązań z firmą której dotyczy wątek. Na forum Gowork.pl umieszczamy informacje o pracodawcach, warunkach pracy i obecnie prowadzonych rekrutacjach. Dlatego interesują mnie szczegóły zatrudnienia obecnych pracowników. Dzięki ich opiniom przyszli kandydaci mogą więcej dowiedzieć się o firmie i zdecydować, czy będą aplikować do tej firmy. Jeśli jesteś pracownikiem dodaj proszę swoją obiektywną opinię.

Nie gadajcie ze skryptem

Uwaga Gabriela to skryp - bot postawiony przez HR nie gadajcie ze skryptem bo to smiesznie wyglada :)

Gabriela

@A, negocjowałeś swoje wynagrodzenie, czy obowiązuje ono innych pracowników? Napisz kilka słów, czy są także pozapłacowe dodatki takie jak premie, pakiet socjalny? Czy rozmawiałeś z pracodawcą na temat niewystarczającej ilości odpoczynku dobowego? Czekam na Twoją opinię.

Małgorzata
@Gabriela

Niewystarczająca ilość odpoczynku dobowego została w tym tygodniu zgłoszona do PIP. I będzie teraz płacz i zgrzytanie zębów w ABS.

B.
@Gabriela

Wynagrodzenia nie można negocjować, stawki są jakie są i trzeba je zaakceptować lub nie. Premii nie ma, ja przynajmniej nie dostałm odkąd tu pracuje.

Net Developer

Najpierw rozmowa z HR a potem techniczna i językowa. Rozmowa była w czerwcu. Miałem dostać odpowiedź nawet jeśli nie będzie pozytywna i zero odzewu do tej pory.

Pierwsza rozmowa była ogólna na temat doświadczeń, kolejna była techniczna i po angielsku

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .Doradca Klienta z językiem niderlandzkim.
Katowice
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Gabriela

@Mssql admin, jeśli jesteś zainteresowany pracą w tej firmie i będziesz do niej aplikował, podziel się z innymi użytkownikami swoimi doświadczeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. To bardzo ważne, żeby potencjalni kandydaci do pracy mogli zapoznać się z Twoją opinią.

Mssql admin

Hej o co chodzi z tymi ukladami w dba teamie ? Chcialem aplikowac ale czytam opinie i troche sie obawiam. Ile wynosi pakiet relkkacyjny? Z góry dzieki za odpowiedz

Gwizada

W Atosie jest ciężko. Ciężko się tu pracuje. Trzeba mieć dobre kontakty z team managerem. Dobrze pracować. Ale dobre kontakty z managerem są ważne.(usunięte przez administratora)

DRAGONIASTY
@Gwizada

"W Atosie sie ciezko pracuje" Kolego ze jaaaakkkkk?????? To ja chyba pracowalem na jakims 'dziwnym projekcie' Zmuszano mnie caly czas do brania homeoffice(pracy z domu), majac dobre warunki na miejscu w biurze i niedaleko do domu nie rozumialem dlaczego takie zmuszanie do pracy zdlanej. Pewnego dnia poszedlem na zakupy do pobliskiej biedronki(os.Blonie). Zobaczylem jednego z pracownikow z projektu robiacego zakupy, jak mnie zobaczyl tak strasznie sie zaczal tlumaczyc - nie wiedzialem o co mu chodzi. Po powrocie do domu zerkalem na grafik i zobaczylem ze ta osoba miala w tych godzinach pracować-byla na zmiane poranna. Wtedy zrozumialem dlaczego tak bardzo pracownicy z projekty chcieli wymusic na mnie prace zdalną.-zeby robic to co oni. Mnie juz nie ma a koles o którym mowa pracuje dalej -nie pamietam jak sie nazywa ale na wsds procowal iz tego co mi wiadomo dalej ma sie dobrze- pamietam mial synonim -'EMAJL' albo DJ(didżej). Wiec 'ciezko pracuja' -prosze Cie Moze jest troche osob co rzeczywiscie pracuja uczciwie ale uwierz mi sa projekty jak wyzej wspomniany ze tam leaderem został kolego i pracownicy 'pracuja' z domu od poniedzialku do piatku bez jakiego kolwiek nadzoru.

Stop-ukladom
@Gwizada

Tomek ty akurat nie masz co narzekac. Zlotousty zawsze o Ciebie dbal. Innym na obrazalu zabieral by swoim (usunięte przez administratora) dac awanse i podwyzki.

Gabriela

@Brunon Twoja opinia o firmie Atos IT Services jest ogólna i w zasadzie trudno wywnioskować innym czytając coś więcej. Czy mógłbyś napisać co według Ciebie warto zaliczyć do plusów w tej pracy, a co nie? Pamiętaj, że opinia powinna być obiektywna i konstruktywna, tak aby inni forumowicze mieli możliwość zapoznać się z warunkami pracy u tego pracodawcy.

Patryk

Panowie Jaka jest stawka dla architekta z dosowadczeniem? Chodzi o Bydgoszcz. Zależy mi na w miarę konkretnej informacji. Muszę wrócić do rodzinnego miasta i nie wiem na co mogę w ogóle tu liczyć.

Brunon
@Patryk

Nie wracaj tu juz nigdy. To nie jest kraj jakiego oczekujesz ani firma. Atos suropejski jest z nazwy. Pod tym plaszczykiem kryje sie nienawisc i polskie piekielko zakompleksionych pseudo managerow. Popytaj w teamie DBA co sie tam dzialo to wlosy deba staja. Jozef Stalin moglby sie tu okrucienstwa falszu oszustw i przesladowan uczyc od glupich tepych zakomplesionych polaczkow ktorzy jakims cudem okopali ske w atosie

Krystyna z Lublina

Jak tam tegoroczne wyniki Great Place to Work? Pewnie dalej macie w stopkach mailowych zakurzone logo tytułu z 2015 roku. Na pracuj.pl w ogłoszeniach to by jednak mogło zniknąć. Trzy lata od zdobycia tytułu i nieutrzymanie go w kolejnych edycjach nie wygląda zbyt dobrze.

a
@Krystyna z Lublina

Hate place to work

Gabriela

@Nick czy już wiesz ile się czeka na odpowiedź po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Atos IT Services? @Gwizada a czy zarobki są adekwatne do otrzymanych obowiązków? Masz jakieś rady dla przyszłych pracowników?

Kaśka
@Gabriela

W moim przypadku telefon był dosłownie po 2 minutach od złożenia CV - ale to dlatego, że pilnie szukali pracownika. Są takie rekrutacje, że ludzie czekają 2 tygodnie albo nie dostają zaproszenia wcale.

Kaśka
@Gabriela

Odpowiedź po rozmowie rekrutacyjnej miałam następnego dnia.

Haritini
@Kaśka

pytanie o Atos - dlaczego dają umowy na 6 miesięcy?

wwww
@Gabriela

Zarobki są nieadekwatne. Rada, wołać jak najwięcej na rozmowie kwalifikacyjnej, od 3500 brutto. Za mniej nie warto.

nn

Obciążono mnie pracą ponad siły, wyniki od klienta były dobre, nawet bonus w postaci nowych kontraktów, niestety stres wyłaził ze mnie i efekt....zabrano mi premię, postawili dwóję, obsmarowali na appraisal i grożono zwolnieniem.... w podziękowaniu za nowe kontrakty....Poważnie...

ZeniuHenio
@nn

Znam bardzo dobrze tego typu sutuacje w Atosie. I z doswiedczenia powiem ze jakakolwiek dyskusja na argumentu nie ma z nimi sensu: ,nie mam czasu z toba rozmawiac bo mam konferencje, - tak mnie zbyl kiedys manager z WSDS Bydgoszczy jak mu przedstawilem dowody na podobne systuacje. Jedyna rada i sposbo na dyskusje z nimi: 1.Zawiadomienie do inspekcji pracy z dokladna dokumentacja mailami screen shot-ami komunikacja z Lynca. 2.Plus dodatkowo dokladne zawiadomienie do Warszawy do samej góry poniewaz do nich nie dochodz tego typu informacje ze takie rzeczy sie wogole dzieja. A czyto moze tak jak u mnie maczal w tym palce slynny duet Łukasz K i Łukasz T. z WSDS?

Neopat

Witam, wie ktoś jak wyglądają zarobki na stanowisko Tour Manager w Atosie Bydgoszcz? Obecnie jestem na etapie rekrutacji ale nie otrzymałem na chwile obecną żadnych konkretów bo będzie to jakiś nowy projekt. Ktoś już tam pracuje na w/w stanowisku i może coś o tym powiedzieć? Z góry dzięki za odp

dwerw
@Neopat

jeśli masz już siwe wlosy na glowie lub chcesz je w krótkim czasie mieć to praca dla Ceibie.

Neopat
@dwerw

Czyli? Możesz doprecyzować proszę?

piotrek
@Neopat

Skoro aplikujesz na stanowisko gdzie budżet vel widełki nie są jawne to jak myslisz, czy oferta będzie rynkowo atrakcyjna?:) Jak można brać udział w rekrutacji jak nie wie się "o co się gra"?

BylyTowerManager
@Neopat

Jako Tower Mamager dostajesz 22 tys na reke podstawy plus premie za oszczednosci w budzecie czyli im dasz mniej pracownikom tym wiecej wynagrodzenia dla Ciebie

Stefffannn
@BylyTowerManager

Hahahahahahhaha Hahahahahhahah Hahahahahah No to rozbawiles wszystkich tutaj. Wszyscy wiedza jakie sa zarobki w Atosie. Podziel to przez jakies 8 i wyjdzie prawdziwa kwota. Ciekawe Ciekawe Atos zastrzega ze zarobki sa poufne a tutaj otwarcie zgadza sie na publikacje. Pokazowka jak to w Atosie tez sa stanowiska gdzie sie dobrze zarabia. To ja tez zakladam firme StefanITServices obecnie poszukuje na stanowisko HiperSuperSub Tower Under Tower managera zarobki 60 tys ale nie moge narazie znalezc kandydata. A tak na powiaznie mam pytanie (prosze o powazne odpowiedzi) Czy w Atosie isnieje cos takiego jak Sub Tower Manager i jesli tak to czym sie rozni od Tower managera ?

ZZZ

A ja mam pytanie. Czy w Atosie istnieje jakas instytucja, badz osoba której moznaby zgłaszać sytacje mobbingu, dyskryminacji i oszustw zwiazanych z umowa lojalnosciową. W Bdg pomimo ze zgloszane była takie sprawy zarzad WSDS zamiata sprawy pod dywan i pozbywa sie (czyt.zwalnia) osoby ktore takie sytuacje zglaszaja.W zwiazku z tym człowiek jest bezradny. Oczywiscie na powyzsze sytuacje mam dowody.Nie sa to puste słowa. Tylko pytanie komu mozna zglaszać takie sprawy oprocz jescze oczywiscie inspekcji pracy (bo to oczywiste)? Bardzo bede wdzieczny za odpowiedz

Przesladowany
@ZZZ

Ja mialem taka sama sytuacje. Zostalem oszukany przez Marte K. Zone wysoko postawionego managera ( rodzinna klika ) Przy negocjacjach kasy sama zaproponowala pakiet relokacyjny ale slowem nie powiedziala ze wiaze sie to z 4 letnia umowa. Potem bylem 4 lata przesladowany i ponizany. Takiej patologi nigdy w zyciu nie widzialem. Moglbym ksiazke napisac o tym co tam sie dzialo tylko szkoda mi juz zdrowia ma wracanie do tamtej traumy

Słońce
@ZZZ

Byłem w podobnej sytuacji. Wiadomo, ze jeśli coś odwalą to chcą pozbyć się takiego pracownika. Niech ktoś zrobi tam porządek. Połowa ludzi z zarządu to kpina, buractwo i tyle w temacie.

Emil

Podobno rekrutują do zakupów - powie ktoś coś o tej pracy?

Niki
@Emil

Do zakupów co czwartkowych jabłek? :-)

Hej. Jak długo czeka się na odpowiedź po rozmowie kwalifikacyjnej?

hmmm

Ostatnio podnieśli target i żeby mieć zaliczony cel trzeba mieć feedback od klienta 8,6 w skali od 1 do 10. Znowu...

BenjaminBaton

Czy może osoba zaznajomiona z tematem mogłaby się wypowiedzieć na temat tego, ile +/- zarabiaj zwykły szary kowalki z open space'a po 4-5 latach pracy w Atosie ?

Kasia z Brawo
@BenjaminBaton

To zależy co umie, co robi i kogo zna taki zwykły szary (usunięte przez administratora)z openspejsa.

Listonosz
@BenjaminBaton

Po 4 latach to co najwyzej zmienisz nicka na Benjamin Beton.

Syriusz
@BenjaminBaton

Tu nie ma miejsca dla szarych kowalików. To prawdziwy gwiazdozbiór !

Waldi

Podpowiedzcie jak się pracuje? Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Betonpocztypolskiej

Co to za afera z Woulters? może ktoś coś powiedzieć więcej? z góry dzięki

Ledziu
@Betonpocztypolskiej

To dawne dzieje, odgrzewasz starego kotleta... https://www.businesswire.com/news/home/20120202005021/en/Dell-Atos-Deliver-Standardized-Cloud-Based-Infrastructure-Services Z tego co słyszałem zakończyło się aferą kontrakt się posypał a winni dostali awanse i podwyżki.

Młody
@Ledziu

Oj Ledziu Ledziu wy na tym ingu to niezłe plotkary byłyście. Nie wiesz to sie nie wypowiadaj :) Koleś wykasował dane klienta z premedytacją bo chciał wywalczyć podwyżkę i awans i mu sie udalo.

Zostaw merytoryczną opinię o Atos IT Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Atos IT Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atos IT Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atos IT Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atos IT Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atos IT Services Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atos IT Services Sp. z o.o.