Opinie o RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź w Łódź

Uwaga

Ludzie uważajcie co podpisujecie na wypowiedzeniu. Nie polecam tego zakładu, banda (usunięte przez administratora)

rr
@Uwaga

coś więcej możesz napisać

Ciekawski
@Uwaga

Cześć Też jestem ciekaw o co chodzi. Coś dziwnego było na wypowiedzeniu? Zastanawiam się nad pracą tam i trochę mnie ten komentarz zaniepokoił.

Przecinek

Nie polecam, brak możliwości przedłużenia umowy czy awansu.

...

Niestety nie polecam. Pierwsze wrażenie jest dobre, każdy jest milutki i obiecywane są gruszki na wierzbie. Jednak z czasem wychodzi na jaw to, że aby nie tracić premii co miesiąc, trzeba być pupilkiem supervisora. Za każdym razem pod koniec kwartału, gdy masz okazję na dostanie premii kwartalnej możesz stracić tą premie za byle co. Za poszerzanie kompetencji na różnych obszarach danego stanowiska nie uwzględniana jest podwyżka. Czyli możesz pracować 5 lat i być przeszkolonym do pracy na wszystkich obszarach a będziesz zarabiał tyle samo co świeży pracownik, który działa tylko na jednym obszarze.

Konrad

Cześć, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak wyglada atmosfera w działach inżynieryjnych ? Ewentualnie zarobki ? Widełki zarobkowe bardzo by mnie usatysfakcjonowały. Ogólnie planuje złożyć CV natomiast najpierw chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy o ludziach i samej firmie. Z góry dzięki

Wiem
@Konrad

O zarobkach Ci nie powiem ale firma szuka inżyniera ponieważ wszyscy dotychczasowi ze stażem ponad 10letnim zwolnili się i zabrali wiedzę do innej firmy. Została 1 osoba ze stażem 4 miesiace. Tak więc potencjalny kandydat łatwo miał nie będzie.

Konrad
@Wiem

@wiem a dotychczas jak wyglądały stosunki między inżynierami/innymi działami/ pracownikami produkcji ? Jest coś szczególnego ?

yarek
@Konrad

ale o jakie stosunki pytasz ? czy ktoś nagrywa ? no to nielegalne. Wiem że w sklepiku zakładowym dużo kremu schodzi. Więc krzywdy sobie nie robią, to pewne.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

Czy RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Zuza

Umowa zlecenie jest tylko przez agencję. Bezpośrednio przez zakład jest umowa o pracę.

Teraz z tego co się orientuję to są przyjęcia ale przez agencje na umowę zlecenie, na umowę przez zakład już dawno nikogo nie przyjęli

Misiek

Czy warto aplikować na stanowisko kierownika działu inżynierii i optymalizacji produkcji? Dlaczego zwolnił się poprzedni kierownik?

Rada

Widzę ofertę pracy jako planista materiałowy którą widać w ogłoszeniach od roku w sumie już lekko od ponad roku ale nie jestem zdziwiony tym faktem nikt tam nie chce pracować każdy zatrudniony jest kilka dni, jeden był nawet miesiąc, nie probujcie aplikowac bo stracicie inne dobre oferty pracy. Pozdrawiam

Krzysztof
@Rada

W czym leży problem, że pracodawca trudno ma znaleźć osobę na to stanowisko? Myślę, że jest jakiś powód, przez który pracownicy nie chcą tam pracować.

Rada
@Krzysztof

Gdyby nie bylo problemu już dawno etat bylby zajęty przez długie lata :)

tak
@Krzysztof

Powód jest prosty. Planowanie ogromnej produkcji odbywa sie w excelu. Pracy jest na 10h dziennie a nie placą za nadgodziny. Można te nadgodziny odebrać ale nie ma kiedy więc są traktowane jako wolontariat.

Daisy
@tak

O ile widzę to tam nikt nie pracuje w nadgodzinach poza wyjątkami raz na kilka tygodni. A jak pracuje to potem ma wolne. A planuje się zwykle e excel wiec nie wiem w czym problem?

tak
@Daisy

Tak zwykle planuje sie w excelu jak zbiera sie ziemniaki z pola gołymi rękoma. Do planowania w innych firmach służy system a nie autorska tabelka w excelu z vlookapem.

Ty
@tak

Jaka brednia:) widać ze nie pracujesz tam a na pewno nie w tym dziale:)

Lukasz
@Ty

Sam jestes brednia... caly pulpit skrótów do trywialnych plikow excela, codziennie uzywa sie innych. System zastapiony formulami excela zacofanie na poziomie roku 2002

Excel

Pracuje jeszcze justyna z jakości? I edyta z Koluszek?

Excel

Pracują?

Wrr
@Excel

Przedstaw się

Krzysztof

Wypowiadasz się w tym wątku, więc zapewne pracujesz w firmie. Czy możesz napisać na jakich umowach są zatrudnieni pracownicy? Na początek zlecenie, czy od razu umowa na czas określony.

Zaangażowany

Z firmy odchodzi cały top management, co musi świadczyć o tym, że firma chyli się ku upadkowi. Pracownicy zatrudniani na umowę zlecenie, mnóstwo pracowników ukraińskich, coraz mniej zleceń, marne płace, brak podwyżek, brak możliwości rozwoju, o awansie nie wspominając. Pracownicy produkcji ze względu na brak pracy odsyłani na inne działy lub do domu. Brak wynagrodzenia postojowego. Soboty pracujące do odbioru w dzień który wybierze supervisor. Straszne układy, kolesiostwo, nepotyzm i nierówne traktowanie. Ogólnie nie polecam.

Prawda
@Zaangażowany

Najpierw dokładnie sprawdź, a potem się wypowiedź.

Daisy
@Zaangażowany

Ej Zaangażowany to zwijaj się jak najszybciej stamtąd. Tylko wcześniej to może jakieś fakty zapodaj.

Barnaba

Reasumując firma jest dobrym pracodawcą ,więc wystarczy dołożyć swoje zaangażowanie i zadowolenie gwarantowane.

Luki
@Barnaba

Reasumując... po czym?

Mily

Witam Ja z chęcią udziele informacji na temat pracy w planowaniu zakupowcach czy jeszcze innych dziwnych nazwach stanowisk Gdybym mial opisać to jednym słowem...tragedia. Pani Kierownik, która spędziła tam prawie cale swoje życie zawodowe po tylu latach nie umie nawet dobrze rozmawiać z pracownikami, po twarzy już widac chamskosc (usunięte przez administratora). W tych ludziach w biurze zero energii, pozytywnego nastawienia, jedyny temat oprócz pracy to koty, co zrobił mój kotek gdzie wskoczyl i co je tylko nie o tym gdzie zrobił kupe. Samo funkcjonowanie firmy ich metody i specyfika pracy są idiotyczne i każdy z nich ślepo w to brnie zamiast coś zmienić. Odradzam tam pracy oprócz magazynu.

Janusz
@Mily

Trymcia, jak sądzę :) Magazyn spoko, pozdro dla chłopaków.

Kolorowa
@Mily

W pełni się zgadzam! Brak merytorycznego wsparcia dla osób podejmujących pracę na dziale kontroli jakości. Słabo oj słabo u nich z kulturą pracy , zero wsparcia tylko parcie ????

paweł
@Kolorowa

o czym mowa ?jakośc jest the best liderzy z produkcji siedzą i ścieme walą i płaczą ze im ciężko i jedyne co to donoszą bo co mają więcej do roboty kasztany

Jolo
@paweł

Widać że mało masz do powiedzenia jeśli chodzi o pracę liderów w rr. Są obszary/działy gdzie lider owszem ma lżej ale są też takie gdzie musi popitalać jak mały samochodzik. Wszystko zależy też od zlecenia, dnia i ilości zamówień. Równie dobrze można powiedzieć że to jakość nic nie robi tylko siedzi i głupoy w Internecie przegląda.

Mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat pracy w dziale IT? Jak zarobki, atmosfera i ilość pracy dziennie?

Okidoki
@Nowy

Zarobki takie chyba jak w podobnych stanowiskach i firmach. Atmosfera na pewno super bo chłopaki są wyluzowani. Roboty tyle ile ma być nie zarywają wieczorów.

Romeo

Witam jestem byłym pracownikiem tej firmy pracowałem 10 lat i powiem szczerze do póki firmą zażądali Irlandczycy to było super pożądane premię roczne i docenienie wysiłku pracownika. Odkąd władza weszła w łapy Polaków to się zaczęło wyzysk brak poszanowania, (usunięte przez administratora) wszystkim się wtedy w (usunięte przez administratora) poprzewracało. Łatwiej było można wtedy awansować bo doceniali twoja pracę a nie lizodupstwo tak jak jest teraz kto więcej doniesie ten jest lepszy w oczach kierownika. Na działach porobiły się kolonie rodzinne kierownik z podwładnym są parą i co już tą drugą osobą z niższym szczeblem jest nie do ruszenia bo ma za sobą mocne plecy. Pracowałem na Dellu fakt dużo nadgodzin ale płatne nie tak jak na innych działach. Zwolnili największego nieroba TM to i atmosfera się trochę poprawiła ale innym woda sodowa do głowy uderza i tak źle i tak nie dobrze. Jak ktoś chce tam pracować proponuje dwa razy się zastanowić aby nie tracić swojego czasu. Kiedyś pensje na bardzo dobrym poziomie teraz nie ma szału. Rada pracownicza też jest ale trzęsie się jak osika aby coś dla pracowników zrobić. Kadra kierownicza stare wyjadacze z dużą kasa bo prawie od samego początku pracują to co on zrobi dla pracownika nic bo gdzie teraz znajdzie taka ciepłą posadkę za takie pieniądze. Dużo by na ten temat pisać znam tą firmę od podszewki pracowałem od 2007 roku więc mam porównanie tego co było i jak jest teraz. Pozdrowienia dla tych co jeszcze tam tkwią chyba ze starej obsady garstka.

Bordeo
@Romeo

Romeo, chyba trochę odleciales, większość to prawda, ale mimo wszystko to jedna z bardziej porządnych firm w jakiej pracowałem, a już 2 razy wracałem do RRD. Czy Irlandczycy było ok? Nadal mają wpływ na to co się tu dzieje. Wszystkie premie i pensje oni akceptują, więc nie wiem kto bardziej jest odpowiedzialny za to "pogorszenie". Ja wszystkim polecam, praca stabilna, a jak się ma trochę szescia, wiedzy i pomysłu na siebie to i można zmienić stanowisko, atmosferę tworzą ludzie a nie firma,

Zainteresowana

Cześć. Mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat pracy jako inspektor jakości (atmosfera, obowiązki, zarobki, jakie są szkolenia na początek, jaka umowa)? Z góry dziękuję

Jakis
@Zainteresowana

To zależy jak w jaki sposób i gdzie aplikujesz. Czy bezpośrednio do firmy, czy przez agencję pracy. Oraz gdzie w danej chwili szukają nowych osób. Co do umowy to z agencją indywidualnie się dogadujesz na jaki czas ( UZ ) z możliwością przejęcia i zatrudnienia bezpośrednio (UoP) z firmą po 3 miesiącach pracy.

Sportowiec

Pojdz na rozmowe to zobaczysz czy trudno sie dostac. Jesli tylko masz 2 rece i glowe to lecidsz do pracy jesli tylko chcesz jezdzic na zakupy co sobote na przeceny do lidla bo parking tam mam rampampampam to warto sprobowac ;-)

Xyz

Praca ogólnie spoko. Tylko jest problem z umową. Obiecują i nie dają. A jak się człowiek pyta kiedy będzie. To mówią, że nie wiedzą.

Edyta
@Xyz

Można jednak dosyć łatwo zauważyć, że nawet brak stałej umowy nie zniechęca Cię do pracodawcy, jakim jest RR Donnelley GTS Poland. Twoje podejście jest naprawdę bardzo dobre, bowiem zawsze trzeba dostrzegać jakieś pozytywy. A co z ubezpieczeniem zdrowotnym - macie tam do niego pełny dostęp?

obecny pracownik
@Edyta

Tak, naprawdę warto dostrzegać pozytywy pracując bez umowy, bez świadczeń socjalnych, bez możliwości urlopu, bez emerytury w przyszłości. Co do opieki, tak mamy do niej dostęp jak ludzie we wszystkich innych firmach produkcyjnych jakie znam. W dzisiejszych czasach to nie jest rarytas - to jest standart.

Sportowiec
@obecny pracownik

Warto dostrzegać pozytywy bez umowy i świadczeń socjalnych, naprawde ? Jak wrócisz juz rakietą z kosmosu na umowe zlecenie i bezplatny urlop w wejherowie na gofrach to daj znać

Wiktor

Słyszałem, że firma jest dobra. Mam zamiar złożyć dokumenty ale może podpowiecie czy trudno dostać się?

Oko

Nie polecam pracy w tej firmie na żadnym z działów. Słaba korporacja. Pytajcie mnie śmiało o wszystko na wszystko odpowiem. Byłem wszędzie widziałem wszystko.

@Oko

Skoro wiesz wszystko, napisz na jakie zarobki mogą liczyć nowi pracownicy zatrudniani bezpośrednio przez zakład? Stawka brutto.

Kolorowa
@Oko

Zgadzam się, brak profesjonalnych szkoleń na dziale kontroli jakości. Słaba atmosfera wśród Inspektorów kontroli jakości. .Można powiedzieć jedno koło wzajemnej adoracji....

CAŁA PRAWDA

Przychodząc do tego zakładu na produkcję musisz być przygotowany przede wszystkim na pracę 3 zmianową od poniedziałku do piątku oraz także na 2 zmianową w soboty - jeśli nie przyjdziesz w sobotę, otrzymasz NN oraz zabiorą premię. Należy dodać, że za soboty nie zapłacą, lecz kiedyś oddadzą Ci jako godziny do odbioru.

rrd
@CAŁA PRAWDA

Zgodnie z Polskim prawem, pracodawca ma obowiązek w pierwszej kolejności oddać nadgodziny, jeśli się to nie uda w danym okresie rozliczeniowym, pracodawca wypłaca nadgodziny - tak jest w RR Donnelley, ale gimby nieznajo. Jak masz grafik na sobotę, a nie przyjdziesz, to NN - normalne.

Henry
@rrd

Grafik to masz od piątku do soboty, ten nie obejmuje żadnych sobót, lecz przymus przyjścia pod groźbą NN.

Henry
@Henry

Grafik to masz od PONIEDZIAŁKU do PIĄTKU, ten nie obejmuje żadnych sobót, lecz przymus przyjścia pod groźbą NN.

Dorota

Pytanie do kobiety na rozmowie: czy ma Pani uprawnienia na wózki widłowe ? Przeszkolimy cie z obsługi paleciaka to posmigasz trochę. RODO - zapomnij. Same plusy ! Omijac!

Zostaw merytoryczną opinię o RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź - Łódź

• Jak się pracuje w RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź?

Zobacz opinie na temat firmy RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź