Opinie o Smmash w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Smmash. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Smmash o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smmash w Łódź

Elka Nowy wpis

Praca rewelacyjna, spoko ludzi, kierownictwo wymagajace ale bezkonfliktowe.

Sara Nowy wpis

Pracuje tu 3 miesiąc i jestem zadowolona z tego co robie, jakie mam wsparcie innych pracowników i zrozumienie szefostwa. jestem młoda, to moja pierwsza praca i chyba nie mogłam zacząć lepiej

Nie ważne Nowy wpis

Wszystko pięknie ładnie ale po 2 tygodniach nie dostałem umowy tylko że firma ma wielkie problemy finansowe, że upada i że nie mogą nic zaoferować. Za około miesiąc patrzę na olx.pl a jest ogłoszenie że potrzebują na takie stanowisko. Nie polecam takiej firmy to jest jakiś mega wałek. W końcu przyjdzie czas że zostaną ukarani za takie wałki na ludziach.

Nikita Nowy wpis

Pierwsze 2 lata mojej kariery spedzilam w tej firmie. Bardzo polecam !

Firma Smmash w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Grafik komputerowy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Alka

Właśnie stuknął mi rok w firmie. Słowa złego powiedzieć nie mogę, praca jak praca, spoko ludzie, kasa w terminie, dla mnie miejsce dobre i dla wytrawnego pracownika jak i nowej świeżej krwi

Nie ważne

A długo tam pracujesz? Z tego co wiem to podobno firma upada?

Lata lecą mi w tej firmie od nie pamiętam kiedy. Człowiek czuje sie tu jak u siebie, spoko ludzie, wypłaty w terminie, dbanie o pracownikow. Złego słowa powiedziec nie moge

Irmen

Własnie stuknely mi 4 lata pracy tutaj i mam nadzieje ze wpadną kolejne

Erika

Pierwsze 2 lata mojej kariery spedzilam w tej firmie. Bardzo polecam !

Rafał

Dobra porządna wypłacalna firma, warunki są bardzo dobre, szybko umowa o prace, dbanie o pracownikow

Czy można liczyć w Smmash na prywatną opiekę medyczną?

Ewka

Pracowałam tu krótko bo niecały rok ale wspominam bardzo dobrze, nigdy nie robiono mi problemow przez chore dziecko, moje L4 czy nawet UŻ. Umowa o prace, wyplata w terminie, zero mobingu, duzo zrozumienia i wsparcia

Wioletta

To chyba najfajniejsza firma z jaką miałam przyjemność zetknąć swoje losy. Dużo obowiązków ale bardzo fajni ludzie, kierownicy na poziomie, zero mobingu czy stresu. Duże wsparcie na każdym etapie i wypłaty w terminie. L4 przyjmowane bez grama nerwów, po macierzyńskim również znalazło się dla mnie miejsce. Polecam z czystym sumieniem tą firmę

Izabella

Pracowalam tu 2 lata fajna praca fajni ludzie :) wyplaty w terminie, zadnych problemoz z L4 czy użetkami

Alicja
@Izabella

Takie miejsca trzeba doceniac. W mojej poprzedniej firmie wrogo patrzyli jak czlowiek kaszlnął bo a nóż wymysli L4 a tutaj bez problemu, pracownik też człowiek :)

Iza Nowicka

4 lata tu spędziłam :) to trudny okres mojego zycia ale praca byla swietna odskocznia, czulam sie tu jak rodzina. wspominam dobrze

Monika Z.

Pracowałam tu stosunkowo krótko (przeprowadzka) ale dobrze wspominam to miejsce :) duzo sie nauczylam, fajni ludzie

Sabrina

Pracowałam rok, potem przerwa na ciąże i macierzynski. Balam sie ze nie bede miala do czego wracać ale nie bylo czego sie bac. Miejsce na mnie czekało

Izabella
@Sabrina

to jest fajne w tej firmie, jak szlam na L4 czy chorobowe dziecka to tez bez zadnych problemow

Wacław

Pracuje dopiero meisiac ale podoba mi sie. Konkretna firma bez wymyslow i (usunięte przez administratora)

Karla

Bardzo dobrze wspominam to miejsce mimo ze pracowałam tylko 3 miesiące. Fajni ludzie, wypłata w terminie, dużo się nauczyłam

Michalina

Przyjemne miejsce, na poczatku mialam troche zatargu z kierownikiem ale ostatecznie dogralismy nasze fale i okazal sie spoko gościem :)

Nina
@Michalina

Bo to człowiek z którym trzeba wiedzieć jak rozmawiac :D Jak sie dogadasz to i praca lepsza :)

Zostaw merytoryczną opinię o Smmash - Łódź

• Jak się pracuje w Smmash?

Zobacz opinie na temat firmy Smmash tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Smmash?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 61 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Smmash
  • ul. Żeromskiego 1