Opinie o Smmash w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Smmash. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Smmash o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smmash w Łódź

Stefan

W moim dziale bez żadnych problemów. Ludzie sie dogaduja, kierownictwo wymagajace ale spokojne, bez dram, nerwówki itd

Tobiasz

Pracowałem tu kilka lat temu, firma którą wspominam dobrze i poleciłem kuzynowi.

Iza
@Tobiasz

mnie tez polecił znajomy, takie miejsca warto polecac

Patrycja

Pracuje tu od niedawna ale praca przyjemna, duzo sie ucze, są spore wymagania ale to dobrze

nyx

praca jak kazda inna, z tym ze tu nie ma problemow z respektowaniem praw czlowieka, macierzynskie, l4 i inne takie są przyjmowane bez marudzenia

Firma Smmash w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Grafik komputerowy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
wiktor

doceniaja zaangazowanie i pracowitosc, praca przyjemna chociaz wymagajaca

Marcel

pracuje od miesiaca, praca mi sie podoba, atmosfera fajna, wymagania sa duze ale to jak wszedzie

Sonia

Pracuje stosunkowo od niedawna ale nigdzie w żadnej firmie nie czułam się tak swojsko :) Super atmosfera, termonowe wypłaty, nikt problemu nie robi jak potrzebujesz isc na L4 . Polecam

Sonia

to nie kwestia bycia wampirem energetycznym a umiejetnosci pracy z ludzmi.. widocznie mam dar dogadywania sie z innymi bo nikt mi nigdy nie podpadł i nie szkodził.. trzeba umiec sie dogadac i dac cos od siebie :)

melania

Firme wspominam dobrze, żałuje że musiałam odejśc, teraz pracuje tu moja siostra :D

Marika

Miejsce pracy w porządku, zadnych problemów czy wyzysków, wyplata w terminie, mila atmosfera

michał

z punktu widzenia byłego pracownika firme polecam z czystym sumieniem, mozliwosci rozwoju, fajna atmosfera, brak problemow z platnosciami, ogromne wsparcie w czasie covidowym. takich firm ze swieca szukac

Stefania

jestem po rozmowie kwalifikacyjnej, firma zrobila na mnie bardzo dobre wrazenie i mam nadzieje ze uda mi sie podjac wspolprace

Sara

Świetne miejsce na pierwszą jak i kolejną pracę, można zdobyć dużo doswiadczenia pracując w gronie rewelacyjnych pomocnych ludzi. Każdy dział ma swoje plusy i minusy. Miejsce warte uwagi, bardzo dobrze wspominam czas spędzony w tej firmie.

Inga

pracowalam w smmash 2 lata, gdyby nie ciąża to bym pracowala dalej :) super firma, pracownicy, bardzo dobrze wspominam to miejsce

Fabian

Jestem po rozmowie rekrutacyjnej, bardzo dobre wrażenie zrobiła na mnie firma. Mam nadzieję że już niedługo dołącze do grona pracowników

izydor
@Fabian

jesli ci sie uda to bedziesz zadowolony bo firma jest swietna

ona

firma w porzadku, bez problemow i konfliktow

Pikobello

Praca w super atmosferze. Profesjonalizm na pierwszym miejscu

Benio

to moja pierwsza porządna praca z umową i wszystkimi przywilejami pracownika. firma w porządku

Ona

Pracuje od niedawna ale podoba mi sie. Atmosferka spoko, mozliwosc rozwoju

tania

praca w ktorej nie czujesz sie wykorzystywany, szanują cię i wspieraja na roznych etapach. do tego mila atmosfera

Olaf

Pracowałem tu przeszło 2 lata, gdyby nie przeprowadzka to bym nie odchodzil. Fajna atmosfera, dobry zarobek, szacunek

Zostaw merytoryczną opinię o Smmash - Łódź

• Jak się pracuje w Smmash?

Zobacz opinie na temat firmy Smmash tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Smmash?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 63 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Smmash
  • ul. Żeromskiego 1