Opinie o Smmash w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Smmash. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Smmash o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smmash w Łódź

Karla

Bardzo dobrze wspominam to miejsce mimo ze pracowałam tylko 3 miesiące. Fajni ludzie, wypłata w terminie, dużo się nauczyłam

Michalina

Przyjemne miejsce, na poczatku mialam troche zatargu z kierownikiem ale ostatecznie dogralismy nasze fale i okazal sie spoko gościem :)

Nina
@Michalina

Bo to człowiek z którym trzeba wiedzieć jak rozmawiac :D Jak sie dogadasz to i praca lepsza :)

Julek

Jakie są godziny pracy na pakowaniu?

Artur

Pracuje stosunkowo krótko bo 3 miesiące ale opinie o firmie mam bardzo dobrą, świetne miejsce, ludzie, kierownik do dogadania sie. Nie mam nic do zarzucenia

Firma Smmash w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Grafik komputerowy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Patrycja

Obowiązków dużo ale na tym polega przecież praca. Fajni ludzie, nauczyłam się wielu rzeczy. Zadnych problemów z wypłacalnością

Sebastian
@Patrycja

to prawda... praca jak kazda inna, jak pracujesz systematycznie to nie masz problemow.

Jakiś czas temu firma Smmash poszukiwała pracowników. Czy ktoś brał udział w rekrutacji na stanowisko Grafik? Jakie wrażenia?

Arturito

Pracowałem w tej firmie prawie 4 lata, dobrze wspominam i troche załuje zmiany pracy jednak życie nie wybiera. Czasem potrzebujemy zmian. Niemniej jednak były to wartościowe lata, dużo się nauczyłem i poznałem fajnych ludzi

arek

praca jak kazda inna, spoko atmosfera, bez problemu z platnosciami czy l4, ludzie w porządku

Barcia

Smmash to miejsce dla ludzi chcących nie tylko odwalić swoje ale też poznać ludzi, rozwijać się i zdobywać nowe umiejętności. Praca spokojna, wymagająca ale fajna.

Sara

Lubiłam to miejsce i żal mi było odchodzic ale udalo mi sie w koncu stworzyc nowe zycie :) pozniej przeprowadzka no i tak jakos wyszlo. To wspaniale miejsce dajace duzo mozliwosci rozwoju

Iwona

Pracowałam tu prawie 3 lata, fajny okres, super ludzie. Zadnych problemow z płatnością itd

Patryk

Jako były pracownik śmiało mogę napisać że to najbardziej przyjazne miejsce pracy w jaki miałem przyjemność pracować

Arleta

Lubie to miejsce mimo że pracuje krótko. Przyjęto mnie w miłej atmosferze, pracownicy są ok, kierownicy też.

Olka

Pracowałam dwa lata w tej firmie, dobrze ja wspominam

Patryk

Firma porządka, konkretna, pełna dyscyplina a i pomoc jak jest potrzeba

Marika

Praca jak najbardziej w porządku i dla osób z doświadczeniem i bez niego

Błażej

Porządne spokojnie miejsce, są duże wymagania ale bez stresu, ze wsparciem, z pomocą.

lolka

lubie to miejsce bo przycodzisz robisz swoje wychodzisz, kasa w terminie, spoko ludzie

Anka P.

Lubie to miejsce bo czuje sie jak u siebie, nie ma terroru wymogów nie z tej ziemi, stalkingu i innych sytuacji jakie zdarzaja sie w wielu firmach

Sara

Super miejsce dla kazdego :) wyplaty w terminie

Zostaw merytoryczną opinię o Smmash - Łódź

• Jak się pracuje w Smmash?

Zobacz opinie na temat firmy Smmash tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Smmash?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 63 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Smmash
  • ul. Żeromskiego 1