Opinie o Smmash w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Smmash. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Smmash o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smmash w Łódź

Artur

Dzial graficzny dziala bez zastrzezen. Duze wymogi ale praca przyjemna

Nikola

Pracowałam tutaj przez rok i miło wspominam ten czas ;) gdyby nie przeprowadzka to pewnie pracowała bym dalej

Siw
@Nikola

Mam podobne odczucia, bede sie przprowadzac ale poswiece sie i bede dojezdzac bo warto

Buzon

Dobra praca, uczciwa, wymagajaca ale warta zaangazowania

Xmenka

Pracuje od niedawna ale już mi się podoba. Fajna atmosfera, współpracownicy, czarno na białym wymagania i wytyczne. Zarobek tez ok

Firma Smmash w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Grafik komputerowy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Mariusz Lorenc

Firma wspiera pracowników nawet w tak krytycznych momentach jak covid, wyplaty w terminie, jest szacunek, jest docenienie pracownika.

Suzi
@Mariusz Lorenc

to bardzo duzo, w mojej poprzedniej firmie wiele osob prace stracilo przy covidzie

Koza
@Suzi

u nas podobnie, nikt sie nie przejmowal z czego zyc bedziemy dlatego tak wazne jest by praca byla pewna a kierownictwo szanowalo pracownikow. mam nadzieje ze dostane prace tutaj w smmash

Zelda

pracuje tu od lat, firma porządna, dba o nas, mala rotacja pracowników

Jowita
@Zelda

To jest bardzo ważne ze jest mała rotacja bo pokazuje ze w firmie pracuje sie dobrze, właśnie aplikuje mam nadzieje ze mnie przyjmą :D

Rafał

pracowałem w wielu firmach i nigdzie nie mialem tak dobrych warunków jak w Smmash

To moja pierwsza praca, rok juz stuknal. Mysle ze lepiej trafic nie moglam :)

Iza

praca, pracownicy, szefostwo, wynagrodzenie, wszystko oceniam na 5. najlepsza moja praca

profesjonalna uczciwa firma

Anabel

Firma prfesjonalna, dba o swoich ludzi,. Nie mam zastrzeżeń

Chwale sobie tą firmę i pracę i współpracowników. Firma dla o nas i nie zostawia w potrzebie

jagodzianka

Do firmy trafiłam przypadkiem, podoba mi sie branża, można zdobyć dużo doświadczenia i poznać ciekawych ludzi. Biuro jest super, człowiek czuje się jak wśród swoich, każdy pomoże, doradzi, podpowie jak trzeba. Nie ma problemów z wypłatami, wszystko jest zgodnie z umową i w terminie, nawet w czasie covid nie zostawiono nas samych sobie bo można było pracować zdalnie. Firma jest super, jeśli ktoś sie zastanawia czy warto to powinien spróbować :)

Szafranka
@jagodzianka

No to jest duży plus dla firmy która w tak fatalnym okresie nie zostawiła swoich ludzi tylko pozwoliła im na zmianę trybu pracy, jestem umówiona na rozmowę na początku lutego i mam nadzieję że mnie przyjmą.

being honest

Pracowałam w marketingu Smmash. Jeśli chodzi o same obowiązki - było to coś, co bardzo lubiłam robić, chociaż z czasem było ich coraz więcej. Mam wrażenie, że kiełownik nie robił nic. Być może dlatego, że nic nie potrafił, dlatego nikt mu nie dawał do niczego dostępów. Nowych programów musiałam uczyć się sama lub z instrukcji. (usunięte przez administratora) Jeśli stawiacie granice, to przygotujcie się na mściwe komentarze i blokowanie jakichkolwiek działań. Skłócanie pracowników, podważanie kompetencji, wyśmiewanie, oszukiwanie. Nie wiem ile negatywnych aspektów mogłabym jeszcze wymienić, było ich bardzo dużo. Jedyny pozytywny aspekt, to wspaniali współpracownicy - gotowi pomóc, inspirujący, świetni ludzie. Niesamowite jak jedna osoba potrafi utrudnić życie i funkcjonowanie w pracy.

To prawda
@being honest

O matko, to sama prawda! Ciekaw jestem kto się nie zgadza z opinią - pewnie wspomniany w komentarzu kierownik

lalkadoli
@being honest

smiac mi sie chce jak czytam jakie bzdety :D widac ewidentnie ze nie rozroznia pani zwyklej rozmowy i zartu od chamskiego podrywu.. kierownik jest jaki jest ale trzeba umiec z nim zyc :) wtedy jest spoko gościem

Pracowałam rok, jestem na macierzyńskim i niedługo wracam na co bardzo sie ciesze :)

Maciek

Jako obecny pracownik złego słowa o filmie nie powiem, wręcz przeciwnie. To miejsce gdzie spełniam sie zawodowo i nie martwię o swoja przyszłość

JolaJolanta

jestem z działu marketingu, to najfajniejsza firma w jakiej pracowałam, super współpracownicy, kasa w terminie, wsparcie podczas covidu. jesli ktos sie jeszcze zastanawia czy warto tu pracowac to warto :)

widziałam dość pozytywną opinię odnośnie pracy w dziale graficznym, podobno można było liczyć na dobrą atmosferę i korzystanie z dobrych programów. Ciekawa jestem czy aktualne warunki są niezmienne? Ktoś może przybliżyłby mi obecne zarobki?

b0uture
@Ewa

Najgorsze miejsce pracy w jakim byłem, (usunięte przez administratora)na pewno nie jest tu obcy, a zadania będą spływać na Ciebie dzień w dzień, co by twój kierownik nie musiał nic robić. Zarobki bardzo słabe, o premii nawet nie myśl, o podwyżce tym bardziej. Praca to chaos, nie ma tu żadnej organizacji, jakiegoś składu i ładu. Jeśli chcesz pracować z człowiekiem, który nie potrafi pisać, podważa Twoje kompetencje i nastawia wszystkich pracowników przeciwko sobie - to na pewno praca dla Ciebie.

salamander
@b0uture

b0uture co za bzdury wyssane z palca :D nie wiem czy się śmiać czy ci współczuć za tak wybujałą wyobraźnie.. domyślam sie ze odejście z firmy by udać się do psychiatry po L4 namieszało ci w głowie.. ale kurde po co tak pisać nie mając dowodów? Jestem pracownikiem tej firmy, pracuje tu od dawna i nie mogę złego słowa na firmę powiedzieć. Najgorszy był okres pandemii wiadomo jak wszędzie ale firma nie zostawiła nas samych sobie, mogliśmy pracować zdalnie. Wynagrodzenia zawsze są na czas, są premie, świetna atmosfera i co ważne rotacja pracowników jest mała co tylko świadczy o tym ze firma o swoich ludzi dba i daje dobre warunki. Jeśli już ktoś decyduje się na pisanie opinii na temat firmy niech ma niezbite dowody a nie ściemy pisane tylko po to by zaszkodzić. A Ty Ewa jeśli kiedyś to przeczytasz polecam po prostu udać się do firmy na rozmowę a nie wierzyć opiniom takich desperatów jak b0uture

Czy w Smmash są szkolenia zewnętrzne?

being honest

tylko jeśli sam sobie za nie zapłacisz :)

Dar0

Brałem udział w organizacji jednego z biegów OCR i miałem wątpliwą przyjemność poznać pracownika smmash jakoś na R (Roberta czy Radka?), strasznie nieogarnięty typ, mam nadzieję, że nie ma żadnej kluczowej roli w tej firmie. Chłop był jak dziecko we mgle.

Zostaw merytoryczną opinię o Smmash - Łódź

• Jak się pracuje w Smmash?

Zobacz opinie na temat firmy Smmash tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Smmash?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 63 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Smmash
  • ul. Żeromskiego 1