Opinie o RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź w Łódź

Capitan Ameryka

Najniższa krajowa? w zakładzie karnym tyle płacą....wstyd dla amerykańskiej korporacji

Kamila
@Capitan Ameryka

na każdym stanowisku tak jest czy to stawka na start? Co z rozbieżnością chociażby w doświadczeniu jak to jest doceniane wtedy?

Xx
@Kamila

Na wyższym stanowisku jest bardzo ponad niewiele najniższa krajowa, a zwykły operator bez względu na staż minimu płacą

Krzysztof
@Xx

Wychodzi że nawet awansować się nie opłaca skoro i tak niewiele więcej dostanie się podwyżki? W nadgodzinach można dorobić? Dają taką szansę chętnym?

Capitan Ameryka

Zawiedziona

Chciałam iść pracować do tej firmy bo mam blisko ale raz przełożyłam spotkanie rekrutacyjne bo nie mogłam przyjść to teraz jak szukają ludzi i zgłosiłam chcę udziału w spotkaniu to tylko dostałam informację od agencji że firma nie chce ze mnie się spotkać i mnie zatrudnić że raz człowiek nie mógł być na spotkaniu rekrutacyjnym to już go skreślają ???? a mi naprawdę potrzebna jest praca.....

Zawiedziona

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

Czy istnieje możliwość rozwoju w RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź?

Janusz

Były rekrutacje wewnętrzne, jak masz trochę oleju w głowie i znasz choć trochę angielski to ogarniesz.

Kamil

Witam. Zastanawiam się nad złożeniem aplikacji na stanowisko technik utrzymania ruchu. Ktoś się orientuje jakie są zarobki na tym stanowisku? Jaka atmosfera?

Zuzanna
@Kamil

O, a to szukają kogoś na to stanowisko? Gdzie znalazłeś ogłoszenie?

auto
@Kamil

zalezy od doswiadczenia, srednio tak jak wszedzie ale robota i zespol spoko

Zuzanna
@auto

A ile osób liczy wasz zespół?

Czesio

Firma tragedia a zarobki to coś bez nazwy normalnie k szok

Danuta
@Czesio

Jak to bez nazwy? Może rozwiń to jakoś po ludzku bo nie można zrozumieć, tylko tyle że narzekasz. Jakie te zarobki ??

Rudy

Firma tragedia ganiaja nas jak byśmy robili pasze dla świń (usunięte przez administratora)

X
@Rudy

Ty chyba nie pracowałeś w firmie, w której ganiają pracownikowi, skoro sądzisz że praca w RRD jest za ciężka. Spróbuj w innych zakładach, wtedy zapłaczesz za RRD

Maja
@X

tutaj jednak nie jest tak źle, to skad ten komentarz wyzej, nie chcialo sie komus pracowac czy jak ?

Jestem dozgonnie wdzięczny tej firmie i zarazem szczęśliwy że mnie zwolniła. Odżyłem psychicznie i fizycznie od tej katorgi jak tam mnie spotkała. Dobra rada. Unikajcie zatrudnienia w tej firmie jak ognia. Były długoletni pracownik.

Bajas

Pracownicy którzy pracują tam ponad 5 lat zarabiają tyle co nowi pracownicy czyli niewiele ponad minimalną krajową.

greenpeace

Może ktoś wypowiedzieć się o stanowisku inspektora ds. jakości (możliwość rozwoju, zarobki, atmosfera)? Chciałem tam aplikować ale widzę, że firma szuka na to stanowisko pracownika średnio co 2 miesiące co trochę budzi moje obawy.

@greenpeace

I co ? Wiesz coś więcej na temat tego stanowiska? Ja mam mieć rozmowę ale zacząłem bardzo wątpić.

greenpeace
@Anonim

nie zdecydowałem się wysyłać cv, ale jeśli jesteś po spotkaniu to możesz podzielić się jakie warunki proponują

peace
@greenpeace

Normalnie. Jak inspektor jest dobry i chce to awansuje. Zarobki srednie. Atmosfera ok, zawsze od ludzi na linii zalezy. Liderzy są w wiekszosci w porzadku.

Gzyms
@greenpeace

Średnie czyli bliżej 3000 czy 5000 netto?

Grynn
@Gzyms

Bliżej 3000 brutto jak już z tego co się orientowałęm

Margaryna
@greenpeace

To stanowisko "inspektor jakości" widnieje tylko na papierze :) słowo kontroler nawet jest chyba za duże :) jeżeli chodzi o rozwój? Owszem - rozwój cierpliwości

Ten
@greenpeace

Inspektor obecnie ma nieco ponad 3000 brutto plus premie miesięczne i kwartalne. Szanse na awans są bo cała kadra kierownicza jakości to kobiety i jak któraś zaciąży to zwalnia się miejsce na okres jej urlopu. Pod warunkiem, że masz plecy i dobrze żyjesz z przełożonymi. Tam nie ma awansów z przypadku, a rekrutacje to ustawka. Koleżanka wkręca koleżankę itd. Niektóre powody braku awansu podawane innym kandydatom wręcz komiczne. Plus taki, że w miarę spokojna praca. Abbott to już w ogóle nic nie robi i jak przychodzą na Ascensie to płacz :) Jak w każdej firmie trzeba uważać na to co się mówi i do kogo.

masło
@Margaryna

jeszcze jakby coś kontrolowali, ale są ważniejsze sprawy na telefonie ;)

Dariusz
@masło

W sensie? Rozmawiają przez telefon w trakcie pracy i olewają obowiązki?

Na takie, że musisz pracować w administracji 8.15 bo 15 minut jako benefit otrzymujesz na przerwę obiadową.

Dariusz

I poważnie nie ma żadnych dodatków? Na święta były jakieś bony czy coś takiego?

Szalona rrd

Super firma, nagrody i podwyżki tylko dla pracowników administracji. Zero motywacji, każdy olewa pracę bo i tak nikogo nie zwolnią. Nikt nowy nie przyjdzie tu pracować . Chcesz zarabiać najniższą krajową po 10 latach pracy to rrd jest świetnym wyborem.

szalony
@Szalona rrd

@Szalona, co zrobiłaś przez te 10 lat żeby pracować w administracji, dostawać nagrody i podwyżki i nic nie robić ?

Czy RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź zapewnia kartę multisportu?

Tak

Jak zaolacisz za Nią 100 zł to tak, zapewnia

Jest finansowanie do karty

Tak, i nie ze pracownik płaci 100 zloty tylko wszystko zależy od tego jaki rodzaj karty ktoś wybierze

Czy RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

To zależy czy swoją kandydaturę zglasza się do agencji pracy czy bezpośrednio do zakładu

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź?

Kat 33

Tak ma szanse

Jak dla mnie super,

Edyta

@Pracownik To bardzo dobrze, że firma RR Donnelley odpowiada Ci jako pracodawca. Jednak trzeba powiedzieć, iż Twój komentarz jest nieco lakoniczny, a w związku z tym mało powie osobom, które szukają rzetelnych informacji o nim. Powiedz nam zatem coś więcej na temat ogólnych warunków zatrudnienia. Jak wygląda tam poziom wynagrodzenia - jest już ono godne?

Lola
@Edyta

Psie pieniądze pracuję tu 10 lat i mam ledwo 2 tyś,jeśli przepracuje się bez ani jednego dnia choroby,urlop na żądanie zabierają premię wyzysk, dyskryminacja, mobing, kurwica,nerwica ,brak poszanowania pracowników, nie wspominając o tych nad nami zero organizacji, brak człowieczeństwa tylko wymogi a podwyżek wcale, albo śmieszne groszowe, brak słów

Lola
@Lola

Kiedyś były tak zwana premia roku ,teraz nie ma a ostatnia premia moja za kilka lat pracy wyniosła w pewnym roku aż 58 zł, czy nie żenada premia za rok harowki czujecie to inne więcej inne mniej, (usunięte przez administratora), lizusy, (usunięte przez administratora)takich ludzi się tu toleruje, tylko obowiązki i wymogi, a poza tym nic dobrego, można by było pisać o tym długo, bo co tu się odprawia, głowa mała nie dziwota, że nikt nie chce tu przyjść do pracy,ani kasy, ani atmosfery, soboty nie płatne, do odbioru i nie kiedy chcesz,tylko kiedy oni ci zechcą dac, na dellu jedynie płacą za nadgodziny, ale człowiek piwinnien tyle zarabiać, by nie musiał po godzinach dorabiać, kto ma na to siłę, a swoje życie człowiek też ma ,ale czasu nie wiele by zregenerować siły, nie polecilalabym nikomu,a i ludzie co raz gorsi i dla siebie

edmund
@Lola

to jak wyzysk to zwolnij sie Edziu

rita
@Lola

Dokładnie tak jest jak piszesz . Zatrudniają bardzo dużo ukrainy która zarabia po 4 800 na reke ,a Polacy 2000 ledwo zarobią . Niedługo będziemy pracować za miskę ryżu.

Agnieszka
@Lola

Lola, czy mogłabyś napisać, czy na rozmowie określającej warunki pracy i przy podpisywaniu umowy była wzmianka o premiach? Od czego zależą i jakiej są wysokości? Bo z tego co piszesz to nie jest to chyba sprecyzowane, skoro kwoty premii się zmieniają. Podzielisz się informacja?

Ala
@Lola

Lola, w Lidlu płacą 3800 brutto, 10 lat w pracy za psie pieniądze, mobbing, wyzysk, Ukraina, itp Masz kobieto nerwy ze stali, miałaś 10 lat na znalezienie lepszej pracy, ale wylewasz swoje żale w internecie.

Janek
@rita

Zapewne bo pracują po 12h i w każdą możliwą sobotę, a Ty za 10 fajrant stoisz przy bramkach narzekając jak Ci źle? Tak tylko piszę

Anonym

Dla mnie też, spoko ludzie, nikt z batem nie stoi, robisz swoje i wychodzisz, a że acord, no to ciężko wiadomo :P , ale która praca nie ciężka ? Generalnie sprawnie wszystko przebiega tu.

Chciałabym przestrzec, w agencji pracy Flexi Works jak i w RR twierdzą, że zatrudniają na dłużej. Drugiego dnia od szefowej zmiany dowiedziałam się, że zatrudnienia do marca ze względu na jakieś dodatkowe zamówienia.

Karol

Firma przetrwała pandemie ,

EMER

Witam ,opiszę jak zakład dba o pracownika.Przeszłam na emeryturę po przepracowaniu; N; lat w RR.Jeszcze jakiś czas pracowałam,jednak musiałam przerwać pracę,ale tak się złożyło że najpierw w kwietniu dostałam podwyżkę roczną.Jakie moje było zaskoczenie co do wypłaty bo podwyżki nie miałam.Zapytałam T.B a pracowałam na Abbocie dlaczego nie mam- odpowiedział bo nie,jest to odpowiedz przełożonego .Wszyscy wiedzieli że chcę wrócić na jesień do pracy. Nie potrafią rozmawiać z pracownikami,potrafią tylko karać .Cały czas czytam że są przyjęcia. Wolą zatrudnić kogoś bez doświadczenia niż osobę ,która ma pojęcie o pracy. Zastanów się czy warto w takim zakładzie pracować.

Janek
@EMER

Może Twoja Emerytura to był dla nich złoty strzał, jakbyś była tak doświadczona jak piszesz, to byś pracowała

Zostaw merytoryczną opinię o RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź - Łódź

• Jak się pracuje w RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź?

Zobacz opinie na temat firmy RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź