Opinie o I2 Development Sp. z o.o. Sp. k. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy I2 Development Sp. z o.o. Sp. k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie I2 Development Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o I2 Development Sp. z o.o. Sp. k. w Wrocław

Podwykonawca

To jest firma która ma w poważaniu podwykonawców płacą kiedy chcą. Przy podpisywaniu umowy każdy milutki i prawie w tyłek wejdzie żebyś tylko wziął robotę a jak trzeba zapłacić to nikt nie jest upoważniony Firma beznadziejna unikać unikać unikać Ceny niskie terminy płatności długie a jak im bank nie puści transzy to leżysz bo niemają Gołodupce i tyle

Iwona

@Inżynierwspominasz o tym, że wynagrodzenie nie jest wypłacane na czas. Czy takie sytuacje często się zdarzają? Czy dotyczą konkretnego działu firmy, czy też wszystkich pracowników?

Inżynier

Wyzysk pracowników, wynagrodzenie daleko po terminie, wszystko jak najtańszym kosztem, materiały z najniższej Półki, nie polecam !

Iwona

@były co więcej możesz powiedzieć na temat tego jak wygląda praca w I2 Development? Jakie warunki zapewnia pracodawca?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie I2 Development Sp. z o.o. Sp. k.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. prawnych?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Wrocław

Niestety potwierdzam negatywne opinie dotyczące współpracy z KPB. Problemy z zapłatą za wykonane roboty to jedno, ale cwaniackie podejście i próby obniżenia wynagrodzenia podwykonawcy bez żadnych uzasadnionych przyczyn to standard. Prawdziwe problemy z rozliczeniami zaczynaja się po wykonaniu robot.

Aron

No wygląda stabilnie, tu się akurat nic powiedzieć nie da, osiedle jest mega fajne, dobrze rozwinięte i chyba trudno byłoby uważać inaczej skoro fakty mówią same za siebie

Tuwroclaw

Uwaga! Nie płacą podwykonawcom! Przestrzegam przed jakąkolwiek współpracą z tym developerem, proszę poczytać fora internetowe!

były
@Tuwroclaw

Potwierdzam . Pracowałem tam.

Dobrze że już nie muszę z nimi pracować. Oszukiwanie klientów to codzienność. Nie płacili podwykonawcom i dokańczali kim popadnie. Teraz same poprawki a klienci wściekli. Spotkałem jednego to aż do dzisiaj ciężko w lustro patrzeć. A dla prezesów to chluba.

gogus

a ma ktos doswiadczenia z THE AVENUE na biskupinie...?

Jednym słowem oszuści ! Prezesem i jego poczynaniami powinna zająć się prokuratura, ale niestety znajomości pozwalają mu na wiele. Ludzie uważajcie na nich, stanowczo nie polecam !

Pawel

Panie Krzysztofie moge prosic Pana o kontakt , tez mielismy przeboje z KPB , szukamy innych firm zeby im si edobrac do skory . prosze o kontakt na maila palisander@vp.pl pozdrawiam

Były

Nie polecam. Trzeba oszukiwać klientów.

Pyła pracownica

Praca jest bardzo ciężka ponieważ musisz wciskać klientom mieszkania z wadami. Nie mam mieszkania bez wad a ja musiałam mówić że to zgodne z projektem. Jak nie podpiszesz lojalki to nie pracujesz więc nie masz wyboru. Najgorsza że to na Ciebie potem spada co prezes wymyślił. On ma duże doświadczenie bo już kilka firm położył.

Krzysztof2565

Witam wszystkie firmy podwykonawcze związane z budownictwem. Chciałbym przestrzec Państwa przed współpracą z i2 KPB. Developer ma problemy finansowe i dość, że negocjuje ceny za usługi poniżej opłacalnego pułapu, argumentując to tym, że mają bardzo dużo inwestycji i są w stanie zapewnić pracę na dłużej, to jeszcze mają potężne obsuwy w płatnościach faktur. Szczerze odradzam współpracy z tym developerem.

@Krzysztof2565

Potwierdzam. Nie płacą i sami wykańczają niezgodnie z zaleceniem producenta. Potem mają same reklamacje które zrzucają na podwykonawców którzy aby dalej pracować muszą to naprawiać. Unikajcie ich.

Zostaw merytoryczną opinię o I2 Development Sp. z o.o. Sp. k. - Wrocław

• Jak się pracuje w I2 Development Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy I2 Development Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

I2 Development Sp. z o.o. Sp. k.
1.7/5 Na podstawie 23 ocen.
  • łaciarska 4B
    50-104 Wrocław

I2 Development Sp. z o.o. Sp. k.