I2 Development Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław

Opinie o I2 Development Sp. z o.o. Sp. k.

Krzysztof2565 2015-04-30 11:14:47
Witam wszystkie firmy podwykonawcze związane z budownictwem. Chciałbym przestrzec Państwa przed współpracą z i2 KPB. Developer ma problemy finansowe i dość, że negocjuje ceny za usługi poniżej opłacalnego pułapu, argumentując to tym, że mają bardzo dużo inwestycji i są w stanie zapewnić pracę na dłużej, to jeszcze mają potężne obsuwy w płatnościach faktur. Szczerze odradzam współpracy z tym developerem.
Pyła pracownica 2015-05-10 12:07:33
Praca jest bardzo ciężka ponieważ musisz wciskać klientom mieszkania z wadami. Nie mam mieszkania bez wad a ja musiałam mówić że to zgodne z projektem. Jak nie podpiszesz lojalki to nie pracujesz więc nie masz wyboru. Najgorsza że to na Ciebie potem spada co prezes wymyślił. On ma duże doświadczenie bo już kilka firm położył.
Adam 2015-05-10 12:10:43
Potwierdzam. Nie płacą i sami wykańczają niezgodnie z zaleceniem producenta.
Potem mają same reklamacje które zrzucają na podwykonawców którzy aby dalej pracować muszą to naprawiać.
Unikajcie ich.
Były 2015-05-17 19:40:30
Nie polecam. Trzeba oszukiwać klientów.
Pawel 2015-05-23 14:37:16
Panie Krzysztofie moge prosic Pana o kontakt , tez mielismy przeboje z KPB , szukamy innych firm zeby im si edobrac do skory . prosze o kontakt na maila palisander@vp.pl

pozdrawiam
Marcin 2015-08-10 08:31:44
Jednym słowem oszuści ! Prezesem i jego poczynaniami powinna zająć się prokuratura, ale niestety znajomości pozwalają mu na wiele. Ludzie uważajcie na nich, stanowczo nie polecam !
gogus 2015-08-26 09:47:34
a ma ktos doswiadczenia z THE AVENUE na biskupinie...?
baron 2015-09-13 19:25:44
Pracowałem kiedyś , dawniej w podobnej firmie, tj. w tej samej branży , jednak firma padła. Teraz chętnie bym do niej wrócił , bo sprawiała mi dużo satysfakcji praca właśnie tam. Podobne możliwości daje mi w tej chwili praca w tym miejscu. Ludzie o I2 development wyrażają się różnie w zależnosci od zajmowanego stanowiska...
Andrzej 2016-01-09 20:28:29
Dobrze że już nie muszę z nimi pracować. Oszukiwanie klientów to codzienność. Nie płacili podwykonawcom i dokańczali kim popadnie. Teraz same poprawki a klienci wściekli. Spotkałem jednego to aż do dzisiaj ciężko w lustro patrzeć. A dla prezesów to chluba.
w3er 2016-04-08 20:29:13
@Andrzej a jak dlugo u nich pracowlaes? bo nie rozumiem osob ktore czesto i duzo narzekaja a mimo to dalej siedza w tej samej firmie na tym samym stanowisku, przeciez w kazdej chwili prace mozna zmienic albo na przykald sprobowac na innych stanowisku
Maksior 2016-05-11 20:24:34
Wszystko jest odpowiednio kontrolowane i nie ma problemów jeśli o to chodzi z niczym, więc to chyba jakaś dziwna plotka, a nie powazna sprawa, tak mi się wydaje
rysia 2016-07-02 10:58:23
Powiedzcie mi w takim razie na czym waszym zdaniem polega ,,oszukiwanie klientów'' bo to sformułowanie pada we wszystkich opiniach. Czy to nalezy do waszych głownych zadań? O co tak naprawdę chodzi, bo firma nadal istnieje i chba gdyby było coś nie tak ktoś by sie już tym zajął
Tuwroclaw 2016-08-20 14:13:58
Uwaga! Nie płacą podwykonawcom! Przestrzegam przed jakąkolwiek współpracą z tym developerem, proszę poczytać fora internetowe!
propa 2016-08-21 12:32:56
a to oni robili to osiedle zodiak 3 we Wrocławiu? no moim zdaniem wygląda top całkiem stabilnie i pro
Zostaw swoją opinię o I2 Development Sp. z o.o. Sp. k. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie I2 Development Sp. z o.o. Sp. k.