Opinie o KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE w Łódź

Karola

Wypłata to dramat 12 zł gdzie w innych sklepach w Łodzi dostac jest już 14 - 15 sklep otwarty od 6do24 stawka nocna taka sama jak ranna i w czasie epidemii macie pracować a zero dziekuje A szefostwo umywa ręce ważne ze pieniądze się zgadzają w biurze

Kinga
@Karola

Tak o stawce nocnej której nie ma również słyszałam, nie wspomnę o tym że ucieli mi półtorej dniówki za damski (usunięte przez administratora)

Jan Paweł II
@Karola

Widzę że jak i na budowie tak i w małych sklepach nie brakuje (usunięte przez administratora) które wzbogaca się na normalnych ludziach!!! Brak mi słów poprostu dramat! A przez to pracownicy wyżywają się później na klientach!!!

Klient dzis

Prosze omijac te sklepy tam pracuja ludzie niedouczeni ! Nie wiedzą co sprzedają ,oszukuja na cenach i nawet rozdają wizytówki do burdeli co jest karygodne. Przykładem jest sklep kapselek na rogu ulicy Limanowskiego i Piwnej w Łodzi , dziś taka smarkula sprzedawca , chciała mnie oszukac na 4 zł .Ale ja sie nie dam takiemu pomiotle zrobić w lewo

Styl

Już tam nie pracuję. Bardzo się cieszę. W dniu w którym opuszczałam tę firmę czułam, że jestem wolna. Pani manager M.i M. są chamscy. Nie szanują ludzi. Jedyny plus to fajna Pani od szkoleń, która super przekazuje wiedzę jak profesjonalnie obsłużyć klienta( wykorzystam ją w nowej pracy), a do tego troszczy się o wizerunek sklepu.

Problem z managerem? Nigdy w życiu! Każdy z managerów zawsze sluzy pomocą, jeżeli się im nie podpadnie nigdy nie ma żadnych nieprzyjemności , a co do,, szkolen" to się się wypowiem , każdy pracownik kapselka dobrze wie jak one wyglądają...

PRACUJĄCA

Podpisuję się pod twoim wpisem. Managerzy chamscy ??? Nigdy mnie to nie spotkało choć pracuję w tej firmie już ponad rok. Natomiast pseudo-szkoleniowiec w postaci pani B. ,która nie ma pojęcia o pracy w tak specyficznym sklepie i tak trudnym klientem wprowadza tylko chaos, zamęt . Tak więc przychylam się do stwierdzenia wypowiedzi powyżej, żadna z pracujących obecnie osób nie tęskni za wizytami pani. B.

Kaps...
@Styl

Nie rozumiem dlaczego piszesz anonimowo. Nie masz odwagi przedstawić sie z imienia? Skoro jednych obrażasz a innych wychwalasz ( a i tak juz nie pracujesz - jak twierdzisz) to chyba nie powinnaś mieć z tym problemów. Łatwo jest anonimowo na kogos wypisywać w internecie trudniej powiedziec prosto w oczy. A może problem tkwi gdzies indziej...?

@Kaps...

Jak ma się podpisac. Wiadomo ze pisze to pani B. Sama wychwala się w komentarzach boze jakie to żałosne... W piątek z tego co się orientuje było kilka dziewczyn na skardze a w niedzielę taka opinia gdzie nikt na 50 osób pracujących nie ma dobrego zdania o pani ręce opadają pani B... Wstyd

PRACUJĄCA

Jakim to trzeba być człowiekiem żeby w tak krótkim czasie zniechęcić do siebie tak wiele osób o różnych charakterach, poglądach ,temperamentach i oczywiście w tak różnym przedziale wiekowym? pani B. Czas pomyśleć o zmianie profesji bo jako szkoleniowiec poległa pani na całej lini.

@Kaps...

Czemu ty sie nie przedstawisz?

Kaps...

Ja nikogo nie obrażam i nie oczerniam więc nie ma powodu żebym sie przedstawiała..W innym przypadku zrobiła bym to przedstawiając argumenty czemu tak myśle prosto w oczy tym osobom.. Nie zniżyła bym się do takiego poziomu..

@Kaps...

Swoją droga popieram twoje zdanie ta firma to (usunięte przez administratora) A kierownicy na cale szczęście są już na wylocie więc istnieją szanse na zmianę . Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka :)

Była
@Styl

Pani B. jest teściową Pana prezesa, ale tego już nie mówi nikomu tylko ściemnia że złożyła cv i została wybrana.

@PRACUJĄCA

Może masz jakieś kompleksy! Powinnaś pomyśleć o dalszej nauce, ale przenieś się na wieś.

@Kaps...

Już to właśnie zrobiłaś. Pewnie sama poszłaś na skargę.

Ola

Chcialabym zapytac jak wyglada praca w kapselku , jaka stawka itp. Chcialabym złożyć cv .

Paula
@Ola

Jeżeli jesteś fer wobec pracodawcy to i pracodawca jest fer wobec Ciebie. Uważam, że nie jest źle...

Sprzedawca

Myślę, że jak najbardziej pozytywnie. Szybko, sprawnie i na temat. Na początku dostajesz jasno do zrozumienia co i jak masz robić ale również masz informacje na temat wszystkich pozytywów płynących z tej pracy. Może i jakoś nie zbyt wygórowane stanowisko ale ja jestem zadowolona i polecam

Jakiś specjalnych zaskoczeń nie było :) Ogólnie sympatycznie

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection

Jakie narzędzia pracy zapewnia KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Jasne, zapewnia także benzynę i luksusowy apartament na okres pracy w kapaelku.

Baran

Normalnie przyjeżdża po ciebie przed 6 szef lub któreś z menadżerów jak masz na rano a jak na popołudnie to cię po 24 odwozi

Gienia

Jeden wielki (usunięte przez administratora) Oni nie mają prawa zabierać złotówki z pensji bez zgody pracownika. Chyba że sadownie udowodnia winę. Braki za inwentaryzacje ogromne a wcześniej wszystko się zgadzało. Kierowniczki też chyba nie lepsze... Myślę że doskonale wiedzą jak okradaja pracowników. Poza tym zastanawiajace jest to czemu one mają podpisane umowy zlecenia... Też nie mam zamiaru zostawić tak tej sprawy. W 100% odradzam. A szanowny kierownik Mariusz powinien pomyśleć o zmianie pracy bo nie da się słuchać tych jego sciem. Nie dajcie się oszukać tym zlodziejom!!!

Ani
@Gienia

dziewczyny sa glupie bo np godza jak wyjda jakies z (usunięte przez administratora) braki o ktorych nikt nic nie wie pozwalaja np sobie za inwentaryzacjea jak zle wyszla a zawze takie wychoidza zabrac np urlop lub na raty zabierac ; ) przeciez wiadomo ze to ich taktyka zmienilam prace jakos w tej samej brazny robie i nie mam brakow zadnych w inwentaryzacji :) a niech dalej pozwola sie okradac pozniej beda zalowac

@Gienia

widzisz moja droga ta firma szuka naiwnych zeby im zadarmo (usunięte przez administratora) mało tego to zawsze sa dziwne braki gdy jest robiony renament jednym słowem menadzerowie tej firmy to duzy znak zapytania co do ich osob szczegolnie dwoje katarzyna i mariusz szkoda słow na ich temat

Życzliwa
@Gienia

W 100% się z tobą zgadzam, na każdym kroku zabierają kasę pracownikom, wiem to z doświadczenia, pracowałam tam i co jakiś czas pół wypłaty potrafili odebrać, to jedno wielkie dno, wrazie czego odezwij się może razem uda się coś z tym zrobić,

Anonimowa12
@Życzliwa

Proszę się do mnie odezwać, będę szła w tej sprawie do adwokata, myśle, ze gdyby więcej dziewczyn się zebrało, moglybysmy dużo zyskać

Jak jest z pakietem medycznym w KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE? Można dołączyć rodzinę?

WJ

W Kapselku pakiet medyczny ? ??? Heh

pracownica

nie ma zadnych pakietow medycznych w Kapselku, dodatkowo zabieraja Ci z pensji jesli pojdziesz na L4 - obnizaja wyplate o 1zl ze stawki godzinowej ale nie tylko za okres kiedy bylas na L4 ale za CALY MIESIAC w ktorym bylas na L4, cala wyplate z tego miesiaca masz obnizona o 1zl/h.

Xxx
@pracownica

Dokładnie, jestes dobra jak pracujesz non stop, dziewczyny zawalaja a ty latasz od sklepu do sklepu nawet po swojej skonczonej zmianie. Pojdziesz na zwolnienie i masz odciagane za to od stawki godzinowej za cały miesiąc pracy. Inwentaryzacje sie nie zgadzaja, asortyment pomieszany w systemie. Dziewczyny sie zmieniaja jak rekawiczki i ciezko upilnować czy oby każda jest w porzadku.

Patrycja

A tak wogole to oni bez przyczyny zwalniają ludzi obiecują pomoc a wychodzi coś innego normalny (usunięte przez administratora)

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE?

Pracownica_niewolnik

Jesli kierowniczka z Twojego sklepu odejdzie, zwolnia ja bo zacznie wymagac respektowania praw pracownika np. prawa do odpoczynku min. 8h miedzy zakoczeniem 1 zmiany a rozpoczeciem drugiej albo umrze z przepracowania to zostajesz sama na sklepie, jak jestes w miare godna zaufania to mianuja kierownikiem Ciebie i kaza siedziec w sklepie od rana do wieczora poki nie ma zastepstwa albo nowego pracownika bo cytuje: "ale nie ma kto stanac, musisz zostac"

@StałyĶlient

A wracając do sklepu na limanowskiego, to jeszcze Pani w okularach (Wiola) mogłaby trochę bardziej zająć się pracą , a nie koleżanką, i telefonem, do tego ruchy ślimacze. Odnoszę wrażenie, jakby stała tam za karę.

StałaKlientka
@@StałyĶlient

Nie zgodzę się z tą opinią P. Wiola jest bardzo miła, sympatyczna osoba podejście do Klienta ma bardzo dobre zawsze uśmiechnięta. Aż miło się wraca do sklepu wiedząc że P. Wiola jest w pracy.

@StałaKlientka

Zgadzam się w 100% Na Panią Wiole złego słowa nie można powiedzieć bardzo dobra obsługa a do tego miła dziewczyna zawsze uśmiechnięta.

Klientka

Sklep na limanowskiego 56.. Co do Pani Wioli faktycznie czasem stoi u niej koleżanka, ale jak wchodzi klient to dziewczyna się odsuwa, żeby Pani Wiola mogła obsłużyć. Jeśli chodzi o telefon że wiecznie w nim siedzi, to faktycznie ma go czasem w ręku ale automatycznie go chowa do kieszeni. Poza tym obie Panie zawsze mile i uśmiechnięte, można z nimi porozmawiać, nie wyglądają jakby były tam za karę.

@StalyKlient

Witam, Opinie wystawiłbym pozytywną, gdyby nie Pani Sprzedawczyni (Asia). Udając się ostatnio w godzinach wieczornych na zakupy zastalem zamknięty sklep a na środku sklepu wyżej wspomniana osoba całowała się tak, że miałem wrażenie, że zaraz zaczną się oboje rozbierać. Poza tym Ciągle chodzi z telefonem w ręku. Czas oczekiwania przy kasie na obsługę jest bardzo długi. Mam wrażenie, że uważa się za osobę lepszą niż reszta kasjerek.

@@StalyKlient

Nie zgodzę się, akurat pani Asia jest pogodna i miła, nie trafiłam na to żeby zamykała sklep żeby się całować. Może po prostu jesteś pan zazdrosny, to nie w taki sposób się to okazuje.

@StalyKlient

Opinia Dotyczącą Pani Asi. Dotyczy sklepu Na limanowskiego 56

Witam pracowałam kiedyś w kapselku było w miarę praca jak każda inna zwolnili mnie choć nie powinni no cóż tak się czasami dzieje chciałam wrócić do kapselka do pracy ale mówią że nie przyjmą spowrotem tej samej osoby no nic ale ogłoszenie cały czas jest chyba każdy zalusugie na drugą szanse

Oliwka

Jaką umowę dostaje się w kapselku ?

@Oliwka

Na najniższą krajowa a rozliczają się pod stołem

Pati

Moi drodzy też pracowałam w kapselku szczerze praca fajna wypłata na czas tylko bez powodu zwalniają A menadżerowie siebie warci odradzam pracę w kapsułki na limanowskiego

Adatra

Na Hetmańskiej otwierane jest jak komu pasuje pisze ze od 6:00 a byłem o 6:30 i można czekać bug wie ile

ktoś

nie polecam tej firmy, warunki umowy są łamane, moim zdaniem trzeba uważać,(usunięte przez administratora) szkoda swojego czasu i nerwów

Deby

Ktoś tu pisze, że pracownice zajmują się inwentaryzacja do nocy, a potem na rano muszą znów być za lada. Przecież jeśli to prawda to łamanie kodeksu pracy ze strony Kapselka!

M8888
@Deby

To prawda pracowałam 4 lata w kapselku inwentaryzacja w nocy trwa do 6 do otwarcia A później nie jedziesz do domu tylko otwierasz o 6 i pracujesz do 15 nie polecam u nich pracy

Paula
@M8888

Dziwne... Sama ostatnio byłam na inwentaryzacji i na następny dzień miałam wolne... Chociaż w grafik byłam wpisana...

Klient

Kilka miesięcy temu poznałem fajna panią w kapselku dziewczyna młoda z zapałem do pracy widziałem jak pracuje dziewczyna na medal zawsze miłą uśmiechniętą moze czasami smutna ale wszystko było na miejscu A dowiaduje się że została zwolniona czy dobrze zrobilscie pytanie do szefa i do osób pracujących w biurze takiego pracownika żebyście nie żałowali swojej decyzji

Klient

Witam serdecznie jestem długoletnim klientem kapselka mieszczącego się przy ulicy Limanowskiego 56 uprzedzam miłe wszystkie panie panią menadżer nie szanuje pracowników i oszukują ogólnie nie polecam pracy w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE - Łódź

• Jak się pracuje w KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE?

Zobacz opinie na temat firmy KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE?

Kandydaci do pracy w KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE