Opinie o Newmor Polska Sp.z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Newmor Polska Sp.z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Newmor Polska Sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Newmor Polska Sp.z o.o. w Wrocław

boss

Praca w Newmor pozwala się zrealizować ! Pozwala osiągnąć sukces ! Ale jest tylko dla najlepszych ! Nie dla każdego !

tapeciarz

A ja pracuję dla tej firmy i nie narzekam wszędzie trzeba pracować a nie czekać tylko na wypłatę.

ftjjxf
@tapeciarz

Skoro jesteś (usunięte przez administratora)to te wszystkie opinie ciebie i twojej pracy nie dotyczą, powyższe opinie są na temat pracy biurowej, a nie na budowie.

karol

No ale to jest jeszcze jakaś osoba w Newmor Polska która odpowiada za prawidłowe działanie firmy. Bo chyba taka osoba to nie bardzo sobie radzi ze swoim życiem co dopiero z zarządzaniem firmą

bartek

Czyli jednak szansy większych na jakieś rozwinięcie skrzydeł to raczej nie ma. A duża jest ta kara umowna?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Newmor Polska Sp.z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
bartek

kary umowne? Rozumiem że te kary umowne to obowiązują wtedy jeśli się zrezygnuje z pracy wcześniej niż ...?

bartek

No właśnie jak to jest z tą działalnością gospodarczą? Bo to jest strasznie dużo roboty papierkowej przy tym

tytankrk

Sluchaj - to praca dla najlepszych ! jeśli jesteś przedsiębiorczy, potrafisz poświęcić się w 100 % pracy to praca dla Ciebie ! Nie możesz być przymulony bo sobie nie poradzisz !!! Nie jest łatwo !!! Ale ja polecam !!!

poszukujacy

No to z tego co tu widze nieciekawie sie prezentuje sytuacja w newmor, wlasnie dzisiaj mnie zaprosili na rozmowe, ciekawe co z tego wyjdzie.

XXX

Uwaga na te firmę, jedna wielka porażka, premie kwartalne raz na 6 miesięcy, ciągłe czepianie o wszystko.Naprawdę nie polecam tej firmy największemu wrogowi.

hahaha

to napewno pisał sam prezes :P, albo osoba, która dostała takie polecenie....zenada...winny zawsze się tłumaczy

uuobuzzz

Panie Pracowniku. Nie wiem dlaczego używa Pan liczby mnogiej. U mnie brak informacji o mobingu i brak złośliwych uwag w stosunku do firmy Newmor. Mimo wszystko dziękuję za życzenia - dla Pana spokoju nowa praca zapewnia mi i spełnienie, i zdobywanie wyższych kwalifikacji, i pensję, która pozwala spokojnie funkcjonować. Cieszę się również za Pana, że Pan potrafi sprostać wymaganiom i jest Pan zadowolony z pracy w firmie. Radzę więc nabrać nieco dystansu do wypowiedzi, zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony. Zwłaszcza w firmie, w której rotacja pracowników jest podobna do ruchu na lotnisku.

Powyższe opinie są prawdziwe dla osób, które idąc do pracy mają nadzieję "wzorowo" ją symulować. Tymczasem, wymagający szef to podstawa dobrej firmy a fakt, że nieumiejętność wykonywania obowiązków ze strony pracownika nie umknie jego uwadze świadczy tylko i wyłącznie o kompetencji szefa i jej braku ze strony pracownika. Autorom powyższych wypowiedzi polecam skorzystać ze słownika w celu rozróżnieniu(usunięte przez administratora). Dodatkowo osobom, które nie sprostały wymaganiom na stanowisku w Newmor życzę mniej wymagającego zajęcia, a w przyszłości osiągnięcia wyższych kwalifikacji, więcej pracy nad sobą, mobilizacji i wytrwałości ponieważ w każdym miejscu będą one mile widziane. Pozdrawiam

uuobuzzz

Trudno cokolwiek napisać. Plusem firmy jest to, że będąc na samodzielnym stanowisku nauczysz się duuużo. A to jakim kosztem to inna kwestia. Jeśli nie wynegocjujesz dobrych stawek to nie zaczynaj pracy - nie warto.

Zostaw merytoryczną opinię o Newmor Polska Sp.z o.o. - Wrocław

Newmor Polska Sp.z o.o.